Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Vladimír Pavlík
Hlavná stránka

Výzva slovenským nacionalistom – zastavme satanovu synagógu!

 

Ukrajina bude premenená na druhú Sýriu


Súčasné Rusko dnes nie je  bývalý ZSSR a je dokázateľné, že celý boľševický experiment v roku 1917 bol rovnako ako dnešný „Majdan“ na Ukrajine  financovaný protikresťanskými a protiruskými silami zla  z USA a vtedajšej Európy. Obyčajný ruský ľud sa stal obeťou tejto politiky a nemôže byť preto zodpovedný  za spáchané zločiny. Tak ako sa im to vymklo spod kontroly vtedy, rovnako aj   dnes chcú vypustiť nového démona zla, ktorý sa im však vráti ako bumerang.

Synagóga satana, ktorá v roku 1917 v Rusku stála za financovaním a splodením  jedného z najobludnejších režimov na svete, ktorý má na svedomí minimálne 100 000 milión obetí po celom svete, potom čo premenila prosperujúce štáty ako Irak, Líbyu a Sýriu na trosky s hromadami mŕtvol, chce rozpútať peklo na zemi  v tesnej blízkosti hraníc zo Slovenskom na Ukrajine. Nestačí im, že našu krajinu za kolaborácie a zradcovstva  politických zločincov z ponovembrových vlád a parlamentov doslova skolonizovali a pripravili o energetickú bezpečnosť, strategické podniky, zdroje vody a   pôdu, teraz nás chcú vtiahnuť do  hospodárskych sankcii proti Rusku a podpory ozbrojeného konfliktu a občianskej vojny na území Ukrajiny. Krvavými peniazmi platia tých najodpornejších vyvrheľov, vrahov a hrdlorezov z celého sveta a posielajú ich vraždiť Slovanov na Ukrajine, pretože vedia, že skutočný Slovan by mal zábrany vraždiť svojich bratov.

Ako uvádza článok s názvom Ukrajina bude premenená na druhú Sýriu, uverejnený na webovej stránke http://www.protiprudu.org/ukrajina-bude-premenena-na-druhu-syriu/, Západné štáty, ich tajné služby a armády chcú z Ukrajiny urobiť druhú Sýriu. Aby spôsobovali teror a ničenie a bojovali proti „nepriateľom”, sú importovaní zástupcovia, ktorí majú vykonať špinavú prácu. Poznáme to z Afghanistanu, Balkánu a Lýbie. Tentokrát sú to žoldnieri z európskych krajín, ale podľa najnovších správ aj džihadisti, ktorých dopravili do Kyjeva, aby tam masakrovali tzv. proruské civilné obyvateľstvo na Východe a Juhu. To je pomsta za to, že prezident Putin zamedzil vojne proti Sýrii. Teraz prináša západná zločinecká banda vojnu pred brány Ruska.

Máme v živej pamäti, ako sa títo medzinárodní zločinci spriahli s islamskými teroristami a drogovou mafiou v Kosove a ako "humanitárne" zbabelo, aj zo súhlasom slovenských politických zapredancov bombardovali Srbsko, vrátane nemocníc v Belehrade. V tomto prípade sa však prerátali, Rusko nie je bývalá Juhoslávia ani Líbya. Ak si  kšeftári z Washingtonu namýšľajú, že Amerika bude prosperovať ďalších 50 rokov ako po II. Sv. vojne na ktorej zarobila a vďaka novému konfliktu mimo jej územia sa zbaví svojich dlhov, je to hlboký omyl, pretože svet je dnes ekonomicky a finančne  globálne prepojený, takže tento bumerang by sa vrátil na ich vlastné hlavy. Amerika a Západ všeobecne urobil osudovú chybu, keď vo svojej chamtivosti a honbe za ziskom  kvôli  lacnej pracovnej sile presunul výrobu do Číny a Ázie. Týmto sa Čína dostala k vyspelým technológiám a dnes sa stáva ekonomickou veľmocou. Nutné spojenectvo Ruska s Čínou, ktorá je najväčším držiteľom amerických dlhopisov, je dnes pre Západ zničujúce.  Za tejto situácie americký finančný systém a petrodolár  doslova visí na tom, kedy sa Čína rozhodne týchto dlhopisov zbaviť a nahradiť nekrytý inflačný dolár novou svetovou menou krytou zlatom, čím by sa skončila úloha USA ako svetového policajta a  súčasne aj éra permanentných  obmedzených vojenských konfliktov  na územiach tzv. darebáckych  štátov.  V skutočnosti sú najdarebáckejším štátom samotné USA.

Slovensko bude preto dnes stať pred otázkou, ako dlho bude ešte trvať systém, ktorý už 25 rokov, ničí občanov tohto štátu. Historicky je známe, že každých 20 rokov  od roku 1918, kedy vzniklo Československo, vždy dôjde k nečakanej politickej zmene. Rovnako je známe, že už v podstate presluhujeme. Je preto na nás na ktorú stranu sa pridáme, keďže neutralita, ktorú sme v roku 1989 zavrhli umrela spolu s Alexandrom Dubčekom. 

Rusko  je dnes poslednou baštou pred silami zla a ak dnes Rusko  nepodporíme, padneme všetci, tak ako dnes padlo do rúk novodobých kolonizátorov Slovensko.

Z médií sa dozvedáme len o Slovákoch, ktorí  ako platení  žoldnieri, nasadzujú svoje životy za cudzie záujmy, ako  nedávno v Afrike usmrtený príslušník Francúzskej cudzineckej légie. Naša armáda už dávno nie je obranyschopná, pretože je pripravovaná len na zahraničné misie na ktorých  umierajú naši vojaci. Ja najvyšší čas, aby sa Slováci dokázali postaviť so zbraňou v ruke na správnu stranu a pomohli Slovanom.  Ak existuje možnosť účastí zahraničných žoldnierov na území Ukrajiny, určite existuje aj možnosť prihlásiť sa ako dobrovoľník  na stranu našich bratov Slovanov, pretože medzi Slovákmi sa vždy našlo dosť odvážnych a statočných, ktorí sa nedali kúpiť za judášskych 30 strieborných.

Ukrajina bude premenená na druhú Sýriu

http://www.protiprudu.org/ukrajina-bude-premenena-na-druhu-syriu/
Dňa: 09 Máj 2014
Západné štáty, ich tajné služby a armády chcú z Ukrajiny urobiť druhú Sýriu. Aby spôsobovali teror a ničenie a bojovali proti „nepriateľom”, sú importovaní zástupcovia, ktorí majú vykonať špinavú prácu. Poznáme to z Afghanistanu, Balkánu a Lýbie. Tentokrát sú to žoldnieri z európskych krajín, ale podľa najnovších správ aj džihadisti, ktorých dopravili do Kyjeva, aby tam masakrovali tzv. proruské civilné obyvateľstvo na Východe a Juhu. To je pomsta za to, že prezident Putin zamedzil vojne proti Sýrii. Teraz prináša západná zločinecká banda vojnu pred brány Ruska.

Jeden takýto zahraničný žoldnier je Dán John Gerhard Østergaard Christensen, ktorý bol zajatý ľudovou milíciou v Donbase a bol maskovaný ako medzinárodný vojenský pozrovateľ:
Ľudové milície, ktoré bránia mestá na Východe informujú, že v rádiovej prevádzke ukrajinskej armády počujú stále znovu anglické dialógy a povely. Medzi jednotkami sa má nachádzať nejmenej 300 Poliakov a štátnych príslušníkov baltických štátov. Títo sú nasadzovaní vo východnej Ukrajine ako poľní velitelia a poradcovia. Aby ich zamaskovali, vybavilo ich ministerstvo vnútra kyjevského režimu urýchlene ukrajinskými pasmi. Medzi jednotkami „antiteroristického nasadenia“ majú byť zamiešaní aj Dáni a Taliani.

Bild am Sonntag informoval, že v Kyjeve sa nachádzajú americkí agenti FBI a CIA, ktorí sú taktiež činní ako poradcovia. Títo nie sú v bojových nasadeniach, ale na veľvyslanectve USA v Kyjeve – povelovej centrále a v podstate aj ako vláda Ukrajiny.
To všetko nie je prekvapivé, pretože vieme, že riaditeľ CIA Brennan bol v polovici apríla na „tajnej“ návšteve Kyjeva , čo neskôr potvrdil aj Biely dom. Tento tým zahájil na Ukrajine už dlho praktikovanú politiku regionálnej destabilizácie, ako v Lýbii, Egypte a Sýrii.
Nemci sú tiež silne zapojení, boli ale odhalení ako špióni a ľudovými milíciami vzatí do väzby. Nemecký veliteľ tímu, plukovník Axel Schneider, mal za úlohu vyzvedieť pozície síl samoobrany. Ku skupina patrili a Dáni, Poliaci, Češi a Švédi.
Teraz boli štyria vojaci Bundeswehru prepustení a v Berlíne spolkovou ministerkou obrany privítaní ako hrdinovia. Médiá ešte stále tvrdia, že sa jednalo o neškodnú pozorovateľskú misiu OBSE. Pritom vedenie OBSE viackrát zdôraznilo, že skupina nekonala z ich poverenia.UkraineS_ldner3Čo sa na Ukrajine deje, je tajná a otvorená vojna proti všetkému, čo nechce západnú nadvládu. Demokraticky zvolená vláda a prezident boli vo februári “úspešne” zvrhnutí a nahradení režimom poslušných bábok. Teraz sa vedie vojna proti tým, ktorí sa bránia režimnej chunte.

Christensen v Afghanistane, stojaci celkom v pravo.

Pre ľudí na východnej a južnej Ukrajine to vyzerá zle. Sú naplno vydaní násiliu prisluhovačov chunty.
Podľa najnovších správ, poslala Saudská Arábia do Kyjeva letecky veľký počet Takfiri-bojovníkov. Títo majú byť nasadení vo vojne vo východnej a južnej Ukrajine.
“Veľký počet teroristov zo skupiny Takfiri zo Sýrie, pochádzajúcich zo Saudskej Arábie a Čečenska poberajúcich finančnú a vojenskú podporu saudskej tajnej služby, boli prepravení viacerými lietadlami do ukrajinského hlavného mesta Kyjeva, aby pomohli ukrajinskej armáde vboji proti obyvateľstvu,” porozprával v nedeľu jeden arabský dôstojník bezpečnosti pre Fars News Agency (FNA), za podmienky zachovania anonymity.
“Títo bojovníci boli okamžite vyslaní do Kramatorska na východe Ukrajiny a bojujú vedĺa ukrajinskej armády proti pro-rusom ako milicionári, ktorí podporujú vládu,” povedal informant. Saudská Arábia chce pomstu na Rusku a na pro-ruskom obyvateľstve, pretože Moskva podporovala sýrskeho prezidenta Bashara al-Assada v boji proti teroristickým skupinám.
Ako vidieť, na Ukrajine sa zamiešavajú všetci možní zahraniční agenti a žoldnieri. Tento raz nie, aby zvrhli vládu, to sa už stalo, ale rozširovať teror proti vlastnému obyvateľstvu, ktoré nechce režimnú chuntu a západné podmanenie. Pretože režim chunty v Kyjeve nemá dosť podpory v radoch armády a polície, je veľa prebehlíkov, sú potrební aj cudzí bojovníci.
Čo je motívom pre kryté nasadenie žoldnierov? Veľmi pravdepodobné je to, tak dlho uplatňovať teror voči obyvateľstvu na východe a juhu Ukrajiny, až sa prezident Putin rozhodne, vyslať ruských vojakov k ich ochrane na Ukrajinu. Týmto by mali USA a NATO perfektný dôvod vystaviť mediálne účinne Rusko ako agresora a naštartovať vojnu.
Putin má byť vlákaný do pasce. Čo môže urobiť? On môže buď nerobiť nič a len sa prizerať, alebo sa môže rozhodnúť, protivníkov kyjevského režimu sám utajene vybaviť zbraňami a poradcami. Tak, či tak, interný vojnový stav ako v Sýrii je daný.
Jeden ďalší dôkaz, že Západ chce Rusko provokovať až na krv, veliteľ NATO, príslušný pre Kaukaz a Centrálnu Áziu, James Appathurai, povedal v pondelok v Tbilisi, že NATO chce dodať do Gruzínska nový vojenský materiál, pozostávajúci z rakiet a tankov. “To je niečo, čo my v Gruzínsku musíme rozmiestniť a potom budú Rusi rozumieť, že to myslíme vážne.”
Preklad: Juraj Borský, www.protiprudu.org
Zdroj: Freeman


Německý Bild: 400 amerických žoldáků bojuje na straně ukrajinské armády

Na východě Ukrajiny se do bojů po boku ukrajinské armády údajně zapojily stovky dobře vycvičených žoldnéřů z bývalé americké bezpečnostní firmy Blackwater, která se nyní jmenuje Academi. Informovala o tom dnes tisková agentura DPA.

"Na straně ukrajinské armády a policie operuje 400 bojovníků americké soukromé firmy Academi," uvedl německý týdeník Bild, s odvoláním na informace německé tajné služby (BND). Silně vyzbrojeni žoldáci vedou a koordinují operace proti proruským jednotkám v okolí města Luhansk.

Německá tajná služba se ke zprávě v týdeníku nevyjádřila. Firma Academi takové obvinění odmítla již v březnu. Nicméně podle informací BND to byly právě americké tajné služby, které potvrdily utajené nasazení elitních bojovníků na Ukrajině, píše DPA. 

Zdroj: standartnews.com

    Facebook Print Friendly and PDF
             
Hlavná stránka