Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

JE PO VOĽBÁCH OBČANIA, ZABUDNITE - alebo islamizácia Európy už opozičné parlamentné strany nezaujíma!  


Krátko po voľbách som sa nazdával, že vstupom Kotlebovej a  Kollárovej strany do parlamentu sa Slovensko zaradí k Maďarsku a Poľsku, ktoré sa odmietli podrobiť samovražednému diktátu Bruselu zlikvidovať všetky európske hodnoty  inváziou islamských imigrantov. So záujmom a nádejou som privítal výzvy slovenského patriota vystupujúceho pod menom kpt. Ladislav Dabač, ktoré odoslal predsedovi ĽS NS Mariánovi Kotlebovi, jeho poslancom ako aj výzvu odoslanú poslaneckým klubom Sme rodina, SAS a OĽaNO, aby sa na najbližšej schôdzi národnej rady  podal návrh na pripojenie Slovenskej republiky k rozhodnutiu Poľska odmietnuť po barbarskom vraždení v Bruseli dobrovoľné prijímanie utečencov.  
Na oficiálnych stránkach ĽS NS a menovaných politických strán som však nenašiel ani zmienku o tom, že by mali sebemenší záujem sa týmito výzvami vôbec zaoberať.

S najväčšou ľútosťou som prijal mlčanie Kotlebovej ĽS NS, ktorá prijala úlohu fackovacieho panáka a boxérskeho mechu, do ktorého môžu búšiť a kopať všetci falošní bojovníci pod maskou antifašizmu a antiextrémizmu. Žiadne vyhlásenie, ktoré by sa snažilo stranu „odfašizovať“ a „odextrémizovať“.  

Našiel som tam len samochválu za návrh zrušiť jedného z podpredsedov NR SR, čo by ušetrilo 332 eur mesačne za príplatok k poslaneckému platu. Ďalej len vyplakávanie nad krivdami aké sa voči ĽS NS páchajú, vo forme perzekúcie  jej poslanca, ktorému odobrali zbrojný preukaz aj s legálne držanými zbraňami.

 Namiesto  pasívneho vyhlásenia žiadne právne kroky v podobe žaloby podanej proti Slovenskej republike za zneužívanie právomoci verejného činiteľa a sťažnosti podanej Ústavnému súdu SR.  Žiadne otvorenie tém politickej a konkurznej mafie a žiadny návrh na vyslovenie nedôvery ministrovi vnútra a policajnému prezidentovi, ktorí sú už 8 rokov zabetónovaní vo svojich funkciách, ktoré zneužívajú na zakrývanie trestnej činnosti politikov prepojených na organizovaný zločin a marenie  spravodlivosti.

 Právny expert HZDS Cuper zrejme prestal radiť potom čo sa nedostal na kandidátke ĽS NS do parlamentu. Najsmutnejšie na ignorovaní  spomínaných výziev je to, že na  politiku ĽS NS, ktorá poslušne prijala úlohu „fašistického“ strašiaka,  už doplácajú čestní a statoční ľudia, ktorí kandidovali alebo podporili stranu Mariána Kotlebu, či už z radov kresťanských aktivistov, ako Anton Čulen, ktorému režim zakázal vyučovať náboženstvo alebo speváčka Kristína, ktorá sa stala objektom kritiky režimom  a Sorosom financovaných mimovládiek, ktorých jedinou úlohou je za judášsky groš škodiť vlastnému národu.

Vážení občania Slovenska, uvedomte si, že vo voľbách ste nedali svoje hlasy politickým stranám na to, aby sa z nich stali len ďalší paraziti sediaci v NR SR za peniaze z vašich daní, ktorí budú robiť všetko preto, aby poslanecký plat poberali čo najdlhšie a keďže sú už za vodou, na svojich voličov sa zvysoka vykašľú a v parlamente budú riešiť  podružnosti  ako zrušenie príplatku 332 eur mesačne za funkciu podpredsedu NR SR. 

Pokiaľ vám to vaši poslanci nepovedia, tak vás o tom informujem ja z Kanady, kde to už vedia všetci, čo sa o situáciu s „náhlou“ inváziou imigrantov do Európy zaujímajú.  Plánom svetových elít je zlikvidovať Európu v jej súčasnej podobe a urobiť z jej obyvateľov poslušných otrokov, ktorí budú postupne nahradení imigrantmi, vrátane polície a armády, aby táto mohla  byť nasadená proti vlastným občanom a hlavne proti Rusku. Vedzte, že pokiaľ bude nemecký policajt alebo vojak váhať, či má strieľať do svojich vlastných spoluobčanov, tak islamský policajt alebo vojak to urobí chladnokrvne a s potešením.

Uvedomte si konečne, že politické elity, ktorým ako prostitútky slúžia  Merkelová, bývalá agentka STASI s krycím menom Erika a rovnako aj slovenskí zapredanci zo Smeru, SNS, Mostu-Hid či Siete,  dlhodobo  pripravovali utečenecký exodus a inváziu islamistov, ktorá v súčasnosti prebieha v Európe.

Utečenecké tábory v Nemecku a Rakúsku prevádzkuje švajčiarska súkromná spoločnosť ORS, ktorej majoritným vlastníkom je banka  Barclays, ktorá je hlavnou bankou Rothschildovcov. Tí istí ľudia prevádzkujú  “humanitárne” a “ľudskoprávne ” organizácie po celom svete, vrátane  Afriky. Je to jednoduché. “Humanitárne” organizácie  inkasujú peniaze  od vlád štátov, ktoré ich potom rozdeľujú vopred vybraným mimovládkam a združeniam, ktoré sa nechali za tieto špinavé peniaz kúpiť ako predajné prostitútky.  Tie za tieto peniaze financujú   cestu imigrantov do Európy, za ktorú  zaplatia naspäť  “humanitárnym” pašerákom. Po príchode do Európy štáty  opäť platia za “utečencov” oné spoločnosti, ktoré prevádzkujú tábory! A za to všetko  lobuje v  EÚ Soros -pravá ruka Rothschilda, ktorý núti politikov, aby prijímali  ďalšie  milióny “utečencov” ročne!
 Okrem rozvracania kultúry a  nastolenia  nového poriadku  je  to aj super kšeft na ktorý prispievajú aj občania Slovenska, v čase kedy nie sú peniaze  platy pre zdravotné sestry či učiteľov ! Najsmutnejšie  na tom je, že daňoví poplatníci platia “utečencom” nielen cestu sem, ich  aj pobyt  a všetky výhody, pričom náklady na jedného utečenca sú na slovenskú 3x vyššie ako priemerný dôchodok slovenského občana!

Preto by malo byť psou povinnosťou nielen Kotlebovej ĽS NS ale aj Kollárovej Sme rodina, splniť predvolebné sľuby, ktoré ich dostali do parlamentu a čo je hlavné, napadnúť hanebnú a pre Európu mimoriadne nebezpečnú dohodu medzi Merkelovou a Tureckom o bezvízovom styku, platnú od leta tohto roku, čo v skutočnosti znamená bezvízový styk nielen s 80 miliónmi Turkov ale priamo s teroristami z Islamského štátu s tureckými pasmi, ktorý má v Turecku eldorádo! Nikto zo súčasného Ficovho zlepenca sa proti tomuto trestuhodnému bezpečnostnému ohrozeniu Slovenska neozval a preto by to malo byť povinnosťou opozície. Ak tak opoziční poslanci neurobia, ak sa nechcete stať otrokmi a vaše deti pripraviť o budúcnosť, neostane vám nič iné, ako hľadať nových Kotlebov a Kollárov

Kornel Danis
Marec 30. 2016  Ontario KanadaS príspevkom súvisiace zdroje:

Die Unterkunft für Asylsuchende «Gitterli» in Liestal ist Anfang der Neunzigerjahre auf Führung angewiesen. Der Vertreter des Kantons Baselland, Regierungsrat Spitteler, wendet sich mit diesem Problem an die ADIA. Die Anfrage ergibt, dass diese als Temporärunter- nehmen aus verschiedenen Gründen das «Gitterli» nicht unter ihrem Namen führen darf. Hingegen kann ein inaktives Unternehmen der ADIA-Gruppe für diesen Auftrag genutzt werden. Das Unternehmen heisst ORS Service AG.

Das Bundesamt für Flüchtlinge (BFF; heute Bundesamt für Migration [BFM]) überträgt der ORS Service AG die Betreuungsaufgaben für Asylsuchende in den Empfangszentren des Bundes in Basel, Kreuzlingen, Chiasso und Genf.

www.ors.ch Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
http://www.ors.ch/de-CH/Uber-uns/Meilensteine
https://birdflu666.wordpress.com/2015/08/14/barclays-bank-and-rothschild-linked-to-private-swiss-company-running-squalid-refugee-camps/
Barclays bank and Rothschilds linked to private Swiss company running squalid refugee camps

The private Swiss company ORS, which has been given contracts to run refugee centres in Austria, Switzerland and Germany, has financial links to Barclays Bank and the Rothschild banking family, according to Austrian media.
Overcrowded refugee centres have become places of shocking suffering, squalor as well as social and political tension. Now we know these camps have also become lucrative business for the banks.
http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/enthuellungen/torben-grombery/abkassieren-fuer-fluechtlinge-ein-lukratives-geschaeft-fuer-die-rothschilds-.html
http://www.info-direkt.at/rothschild-und-die-asyl-industrie/
Rothschild und die Asyl-Industrie
13. August 2015

Bei Facebook teilen

Bei Twitter teilen

http://www.info-direkt.eu/wp-content/uploads/2015/08/rotschild_asyl-696x349.jpg
„Asyl-Firma kassierte fast 21 Millionen Euro“ titelte gestern die Tageszeitung „Heute“ in Österreich. Doch wer kassierte wirklich? Wem gehört die genannte Asyl-Firma? Entwirrt man das Firmengeflecht offenbart sich eine unheilige Allianz aus Hochfinanz und Asyl-Industrie.
Betreuen, Bewachen und Versorgen von Asylwerbern. Diese Tätigkeiten werden nicht vom Staat selbst besorgt, sondern von einem privaten Unternehmen. Genauer gesagt von der „Schweizer Firma ORS“, diese erhielt 2014 rund 21 Millionen Euro Steuergeld vom österreichischen Innenministerium. Der mysteriösen Frage, wem diese Firma „ORS“ gehört, geht die Zeitung „Der Standard“ nach und verrät: „Die Betreiberfirma ORS gehört der Schweizer Ox Group, die im Sommer 2013 von der britischen Equistone Partners Europe (EPE) gekauft worden ist. Diese wiederum gehört laut Homepage rund 30 institutionellen Anlegern und der Barclays Bank.“ (1) Hier endet die Recherche des „Standard“ und hier setzt die Recherche von www.info-direkt.eu fort:
Barclay und EPE:
Hochfinanz kontrolliert Asyl-Betreuung

Die ORS GmbH in Österreich gehört der „ORS Service AG“ in der Schweiz. Es handelt sich um eine klar gewinnorientierte Aktiengesellschaft und diese ist laut Eigendefinition „politisch und religiös neutral“. Von den ansteigenden Flüchtlingsmassen profitiert die ORS in Millionenhöhe:
ORS_rothschildFaksimile: Der Standard
Betrug der Umsatz der ORS alleine in der Schweiz im Jahr 1998 laut Medienberichten noch 20 Millionen Franken, hat er sich in der Zwischenzeit fast verdreifacht: Im Jahr 2010 setzte die ORS gemäß Wirtschaftsauskunftsdienst Teledata 55 Millionen Franken um. (2) Die Jahre danach waren die Umsätze bereits bei 70 Millionen angekommen. (3) In Österreich war das Geschäft 2014 besagte 21 Millionen wert und in diesem Jahr dürfte der Gewinn, durch den Ansturm auf Europa, ins Unermessliche steigen. Neben den Asyl-Quartieren in der Schweiz und im bekannten österreichischen Traiskirchen (derzeit über 5.000 Menschen) betreut die ORS unter anderem die Einrichtungen in Vorarlberg (4), Ingolstadt (5) oder München (6).
Hinter der Aktiengesellschaft „ORS“ steht die „Equistone Partners Europe“ (EPE). Wer sind aber die 30 Anleger und wer ist die „Barclays Bank“, die die EPE kontrollieren? Es handelt sich um globale Player der Hochfinanz, die Fäden laufen bei der Bankiersfamilie Rothschild zusammen.
Ein perfektes Rothschild-Geschäft
ORS_heute_22 mioFaksimile: „Heute“ 12.08.15
Die „Equistone Partners Europe“ (EPE) ist eine Zweigstelle der „Barclays Bank“, welche als das einflussreichste Unternehmen der Welt gilt. Die „Frankfurter Rundschau“ weiß über „Barclays“: „Forscher der Eidgenössischen Technischen Hochschule (ETH) Zürich haben genau nachgewiesen, welche Konzerne die Weltwirtschaft dominieren und wie weit ihr Einfluss reicht. Sie kommen zu einem genauso präzisen wie erschreckenden Ergebnis. Demnach kontrollieren lediglich 147 Konzerne große Teile der Weltwirtschaft. Sie haben gemessen an ihrer Größe überproportional viel Einfluss. Besonders dominant sind der Untersuchung zufolge Unternehmen aus dem Finanzbereich, also Banken und Rentenfonds. Als einflussreichstes Unternehmen der Welt stellte sich die britische Barclays Bank heraus.“ (7)
Der Autor Wolfgang Freisleben bezeichnet die Barclays Inc. als „Rothschild-Schlachtschiff“. Barclays weist als wichtige Aktionäre die Privatbank „NM Rothschild“ und deren Satelliten-Bank „Lazard Brothers“ aus. (8) Auch personell hat sich die Dominanz der Bankiersfamilie Rothschild manifestiert. Vorsitzender von Barclays war jahrelang der Rothschild-Schwiegersohn Marcus Agius. Dieser heiratete nämlich die Tochter von Edmund de Rothschild: Katherine Juliette. In der Folge brachte er es nicht nur zum Vorsitzenden des einflussreichsten Unternehmens der Welt, sondern auch noch zum Direktor des britischen Rundfunks BBC und zu einem der drei Treuhänder des Lenkungsausschusses der Bilderberger Gruppe. (9)
Ähnlich verhält es sich mit den Personal-Verstrickungen bei „Equistone Partners Europe“ (EPE): EPE ist eine Abspaltung der Barclays Bank und daher artgemäß eng mit Barclays und Rothschild verstrickt. Top-Manager von EPE wechseln zu Rothschild und umgekehrt. (10) Auch werden Konzernübernahmen gemeinsam geplant und abgewickelt. Transparentes Beispiel die Übernahme 2012 von „Sunrise Medical“ durch EPE. „Sunrise Medical wurde bei der Transaktion von Rothschild, Simpson Thacher & Bartlett LLP sowie Deloitte Tax LLP beraten.“ (11)
Bei netzwerkartigen Konzern-Strukturen kassieren immer die am Ende der Nahrungskette stehenden Eigentümer. Es gibt also eine Asyl-Industrie – und die gehört, zumindest im Bereich der Asyl-Betreuungseinrichtungen in Österreich und der Schweiz, der ältesten (und von vielen als mächtigste bezeichneten) Bankiersfamilie: Den Rothschilds.
Quellenangaben:
(1) http://derstandard.at/2000019752710/Friedliche-Demonstration-in-Traiskirchen
(2) https://www.woz.ch/-238c
(3) http://www.tagesanzeiger.ch/schweiz/standard/Das-Geschaeft-mit-den-Asylbewerbern/story/19176314
(4) http://www.vol.at/wie-in-traiskirchen-ors-uebernimmt-auch-in-vorarlberg-fluechtlingsbetreuung/4398168
(5) http://www.orsdeutschland.com/#!ORS-führt-AEDependance-Ingolstadt/c17qu/i4tvdd5e1
(6) http://www.orsdeutschland.com/#!ORS-Deutschland-GmbH-betreut-Asylbewerber-in-der-Funkkaserne/c17qu/hz9kuwot37
(7) http://www.fr-online.de/wirtschaft/maechtige-konzerne-147-unternehmen-kontrollieren-die-welt,1472780,11055250.html
(8) Wolfgang Freisleben im GELD-Magazin 01/2013
http://www.geld-magazin.at/flipBooks/gm1212/gm1212/assets/basic-html/page19.html
(9) https://de.wikipedia.org/wiki/Marcus_Agius
(10) Zwei transparente Beispiele, entnommen der Webseite von EPE:
Simon Brown, ehemals Chief Operating Officer bei Rothschild. http://www.equistonepe.com/team-member/team-detail?id=36&lan=en
Chris Candfield, heute Investment Manager bei EPE, bis 2012 bei Rothschild London.
http://www.equistonepe.com/team-member/team-detail?id=75&lan=en
(11) http://www.equistonepe.de/detail/news-detail?id=349
Abkassieren für Flüchtlinge: Ein lukratives Geschäft für die Rothschilds?
Torben Grombery
Der anhaltende Zustrom von Flüchtlingen, Asylbewerbern und Armutseinwanderern hat sich längst zu einem Industriezweig entwickelt – denn es locken Milliarden. Wo der Steuermichel gnadenlos abkassiert wird, also sehr viel Geld zu verdienen ist, trifft man nicht selten auch auf denselben geschäftstüchtigen Personenkreis.
http://info.kopp-verlag.de/data/image/Torben_Grombery/2015-08/Abkassieren%20fr%20Flchtlinge%20Ein%20lukratives%20Geschft%20fr%20die%20Rothschilds/38669259.jpg

Immobilienkrise, Bankenkrise, Euro-Krise, Griechenlandkrise, Flüchtlingskrise – egal –, Dollar, Euro oder Rubel rollen stets in warmen Strömen. Wer diesen globusumfassenden Wahnsinn finanziert, ist uns allen nur zu gut bewusst, denn das können wir den regelmäßig steigenden Abrechnungen über unsere Abgaben entnehmen. Nur, wer sind die wirklichen Profiteure?

Für den regelmäßigen Leser von KOPP Online und insbesondere von KOPP Exklusiv sind die nachfolgenden Informationen nicht wirklich neu, allerdings dennoch äußerst lesenswert. So haben wir beispielsweise erst vor wenigen Tagen über das Erstaufnahmezentrum für Flüchtlinge, Asylbewerber und Armutseinwanderer der Bundesbetreuungsstelle Ost in der österreichischen Kleinstadt Traiskirchen, eine von derzeit fünf Bundesbetreuungsstellen in Österreich, berichtet.

Dort sind aktuell zumeist Flüchtlinge vom afrikanischen Kontinent untergebracht und es herrschen wegen der chaotischen Überbelegung Zustände, die man am treffendsten mit dem Zitat eines Anwohners beschreiben kann: »Es ist unvorstellbar, was sich hier abspielt!«

Betrieben wird nicht nur diese Unterkunft für Flüchtlinge von der in Wien ansässigen Firma ORS Service GmbH, die wiederum zur Schweizer Aktiengesellschaft ORS Service AG mit Sitz in Zürich gehört. Die Betreiberfirma ist jedenfalls, nach Meinung der zuständigen Bundesinnenministerin http://info.kopp-verlag.de/data/image/121994.jpgJohanna Mikl-Leitner (51, ÖVP), für die dort herrschenden Zustände nicht verantwortlich.

Schon im Jahre 2011, damals noch unter Bundesministerin Maria Fekter (59, ÖVP), erhielt die Firma ORS – selbstverständlich nach einer ordnungsgemäßen und europaweiten Ausschreibung – den Zuschlag für die Flüchtlingsbundesbetreuungsstellen der Alpenrepublik. Die Bankiersfamilie Rothschild dürfte das gefreut haben.

Das österreichische Blatt Der Standard hat dazu vorsichtig berichtet:
»Ein Sympathisant hält es dagegen für die Wurzel des Übels, dass das Lager von einer Schweizer Aktiengesellschaft betreut wird – und die nur an Gewinn interessiert sei.
Wie hoch der ist, ist schwierig zu beurteilen. Die Betreiberfirma ORS gehört der Schweizer Ox Group, die im Sommer 2013 von der britischen Equistone Partners Europe (EPE) gekauft worden ist. Diese wiederum gehört laut Homepage rund 30 institutionellen Anlegern und der Barclays Bank. Bisher hat EPE fünf Fonds im Volumen von bis zu zwei Milliarden Euro aufgelegt.«
http://info.kopp-verlag.de/data/image/001_Katalogbild_im_Text/Onlinewerbung_Katalog_blau_72dpi.jpg

Das österreichische Magazin Info Direkt hingegen hat den Ball aufgenommen und traut sich zu schreiben:
»Die ORS GmbH in Österreich gehört der ›ORS Service AG‹ in der Schweiz. Es handelt sich um eine klar gewinnorientierte Aktiengesellschaft und diese ist laut Eigendefinition ›politisch und religiös neutral‹. Von den ansteigenden Flüchtlingsmassen profitiert die ORS in Millionenhöhe:
Betrug der Umsatz der ORS alleine in der Schweiz im Jahr 1998 laut Medienberichten noch 20 Millionen Franken, hat er sich in der Zwischenzeit fast verdreifacht:
Im Jahr 2010 setzte die ORS gemäß Wirtschaftsauskunftsdienst
Teledata 55 Millionen Franken um. Die Jahre danach waren die Umsätze bereits bei 70 Millionen angekommen. In Österreich war das Geschäft 2014 besagte 21 Millionen wert und in diesem Jahr dürfte der Gewinn, durch den Ansturm auf Europa, ins Unermessliche steigen. Neben den Asyl-Quartieren in der Schweiz und im bekannten österreichischen Traiskirchen (derzeit über 5000 Menschen) betreut die ORS unter anderem die Einrichtungen in Vorarlberg, Ingolstadt oder München.
Hinter der Aktiengesellschaft ›ORS‹ steht die ›Equistone PartnersEurope‹ (EPE). Wer sind aber die 30 Anleger und wer ist die ›BarclaysBank‹, die die EPE kontrollieren? Es handelt sich um globale Player der Hochfinanz, die Fäden laufen bei der Bankiersfamilie Rothschild zusammen.«
Wer den aufschlussreichen Beitrag in Gänze lesen mag, der kann das »hier« tun.

 


 

 

http://info.kopp-verlag.de/data/image/004_Werbungen/Kopp&Spangler_INGOLSTADT_450Pix.jpg

http://medzicas.sk/liga-za-ludske-prava-urcite-nekope-za-slovensko/

Liga za ľudské práva určite nekope za Slovensko

29. 03. 2016 Juraj Poláček 8 comments
Human Rights League
Téme mimovládnych organizácií za venujeme pravidelne. Podľa nás je väčšina z nich nástrojom politiky krajín, ktoré pod rúškou ľudskoprávnej a antidiskriminačnej ideológie presadzujú záujem cudzích krajín na území Slovenska. Jednou z nich je aj pre nás už známa mimovládka Liga za ľudské práva, o ktorej sme písali minulý rok.
Vždy keď píšeme o mimovládkach začíname pri zdrojoch. Zákon stanovuje zverejňovať výročné správy v registri spravovanom ministerstvom financií. Register účtovných uzávierok je pre túto organizáciu verejne nedostupný. Jediná dostupná výročná správa je ešte z roku 2012, t.j. z čias, keď sa ešte neevidovali správy centrálne. V roku 2012 boli celkové náklady HRL 285tisíc eur, kde na odmeny a dane išlo vyše 170tisíc eur. Pri počte ľudí ako sa uvádza v registri uzávierok 5-9 ide o výplatu cca od 1574 do 2833 eur (v závislosti od počtu ľudí)
Absolútna väčšina zdrojov sú príspevky z dotácií, t.j. od sponzorov. Vo výročnej správe však nie sú uvedení. Zahraničné zdroje sú zahrnuté v závere správy pod stručným spoločným “Ďakujeme… a zahraničným partnerom.” Na svojej stránke s kým HRL spolupracuje, sú však dobre známe mená: OSF (Nadácia pre otvorenú spoločnosť George Sorosa), EEA (Nórske fondy), Ambasáda USA, či Európska Únia. Samé krásne zahraničné zdroje, ktoré dlhodobo presadzujú neomarxistické tendencie v našej spoločnosti, ako je oslabovanie rodiny, likvidáciu národných štruktúr, relativizáciu a likvidáciu koreňov kultúry.
Ak sa pýtate, čo je náplňou tejto organizácie, je to právna pomoc migrantom. Inými slovami biznis pre právnikov, ktorí zastupujú migrantov v spore so štátom a ktorí pomáhajú napádať našu legislatívu s cieľom presadiť maximálne množstvo migrantov do nášho regiónu.
Keď sme minulý rok písali o prepukajúcej migračnej kríze, s hrôzou sme zisťovali, že pohyb migrantov na kontinent sa deje na základe informácií a za podpory európskych mimovládok. Jednou z nich je aj Liga za ľudské práva, ktorá je v materiáloch nájdených pri migrantoch uvedená ako kontaktné miesto.
HRL je partner mimovládky W2EU, ktorá doslova organizuje príchod imigrantov do Európy a o ktorej sme už písali
W2EU spolupracuje s Ligou za ľudské práva
W2EU spolupracuje s Ligou za ľudské práva
Aby tých prekvapení nebolo málo, dokument vo formáte Microsoft Word, ktorý Liga za ľudské práva vystavila na svojej stránke ako výzvu pre právnikov na školenie ochrany migrantov, obsahoval identifikačné údaje amerického veľvyslanectva. Inými slovami, organizácia je len krytím politických zámerov politiky USA v Európe…
Dokument Ligy za ľudské práva bol vypracovaný americkou ambasádou
Dokument Ligy za ľudské práva bol vypracovaný americkou ambasádou

A pri tom sa všetko deje za účasti nielen domácich aktivistov, ale pomocnú ruku – organizačnú a finančnú – podáva americká ambasáda, ktorá do tohto špinavého biznisu zaťahuje cez granty stále viac právnikov.
Dnes zverejnili naše médiá správu, že riaditeľka Ligy pre ľudské práva Zuzana Števulová si v piatok preberie v Spojených štátoch cenu za statočnosť z rúk amerického ministra zahraničia Johna Kerryho.
Nie je to cena za statočnosť pri ochrane ľudských práv slovenských občanov.  Je to medaila za ochranu amerických záujmov na území Slovenska, odmena za podporu migrácie. Zo skúseností okolitých krajín vieme, čo znamená príliv migrantov z nekompatibilných kultúr. Ak sú tieto skúsenosti – a oni sú – negatívne, potom podpora takejto migrácie je protispoločenská aktivita.
Odmena pre túto mimovládku je odmena za zradu slovenských záujmov. Hovorí sa tomu aj vlastizrada
Zdroj:


http://medzicas.sk/na-vyplatu-mimovladiek-by-bolo/
Na výplatu mimovládiek by bolo…
29. 03. 2016 Juraj Poláček 2 comments
Imigranti
Americká vláda sa plesla po vrecku a na riešenie migračnej krízy v Európe prispeje sumou celkove 44 miliónov dolárov
Podla aktuálneho kurzu je to cca 1,06 miliardy českých korún. Prečo práve v českých korunách? Pretože je to skoro presne rozpočet z roku 2014 len jednej jedinej mimovládnej organizácie “Člověk v tísni” (1,07 miliardy).
Odhliadnuc od škodlivého vplyvu mimovládok je šokujúce, že vláda USA, ktorá minula na spustenie tejto krízy rozvrátením krajín od Stredného východu po Afriku doslova bilióny dolárov, hodí Európe len drobné. Pripomínam napríklad 500 miliónov dolárov, ktoré venovali na výcvik teroristov v Sýrii určených pre boj proti legitímnej vláde Bashar al-Assada, z ktorých okrem piatich prešli všetci na stranu islamských fundamentalistov. Pritom práve terorizmus v Sýrii je podľa našich propagandistov hlavným zdrojom migrácie.
Tie peniaze nie sú určené na riešenie krízy. V najlepšom prípade budú slúžiť na uľahčenie celého procesu migrácie a islamizácie Európy. Nakoniec, to je podľa všetkého od začiatku cieľom stratégov USA…
Zdroj:


  
PRINT RSS

             
Hlavná stránka