Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

VOĽBY 2016 - SLOVENSKO ČAKÁ POĽSKÝ SCENÁR A PREDČASNÉ VOĽBY
Stane sa Kotleba ĽS NS začiatkom konca štandardných politických strán a jej volebný program nebude len ďalším prázdnym sľubom?
 

Výsledok  volieb, aký sotva očakával Ficov Smer-SD, bude mať   dohru nie len na Slovensku ale vzhľadom na prevzatie predsedníctva Slovenskou republikou a nadchádzajúci samit o kvótach pre umiestnenie imigrantov mimo Nemecka, Švédska, Holandska a Rakúska,  najmä v Bruselskej centrále EÚ.

            Róbert Fico sa ocitol vo vlastnej pasci, keď si postavil volebnú kampaň na odmietaní povinných kvót a žalobe proti EÚ, pretože už aj vrabce  čvirikajú o tom, že išlo o vopred pripravené divadlo, ktoré malo zabrániť vstupu Kotlebovej strany do parlamentu.  Toto divadlo malo trvať do volieb. Robert Fico preto ako najvyššie postavený kôň v EÚ a jeho konkurzní mafiáni ministri Kaliňák a Glváč, totálne zlyhali a následky EÚ voči Slovensku pocítime onedlho na vlastnej koži podobne ako Poľsko, ktoré sa po voľbách vzoprelo diktátu EÚ a islamizácii Európy. Proti Poľsku, ktorého hospodársky rast a stabilnú ekonomiku ospevovala EÚ, po nástupe Kaczynskeho konzervatívnej vlády, okamžite zasiahlo ekonomické vydieranie a nátlak v podobe zníženia ratingu a následného znehodnotenia meny.  Keďže Slovensko na nešťastie prijalo Euro, v tomto prípade je oproti Poľsku v relatívnej výhode trvajúcej do ukončenia tzv. kvantitatívneho uvoľňovania-tlačenia nekrytých peňazí, nátlak EÚ bude s najväčšou pravdepodobnosťou vo forme pozastavenie čerpania eurofondov a spustení hysterickej propagandy o návrate Slovenska k ľudáckemu klérofašizmu, ku ktorej sa ako prvá pripojí Židovská náboženská obec a priatelia Izraela na čele s Janom Fígeľom, ktorý svojím modlením sa k Bohu a klaňaním  diablovi pochoval KDH a neostáva mu už nič iné len utekať do Bruselu za svojimi chlebodarcami, ktorým za Judášsky groš zapredal Slovensko a jeho poľnohospodárstvo.

Slovensko je totiž po rozpade Československa, totálne rozkradnuté a ekonomicky nesvojprávne, pretože to čo sa nesprivatizovalo v čase federácie, konkurzné mafie presunuli na súkromné účty tzv. kapitálotvornej vrstvy a do daňových rajoch. Nemožno opomenúť, že rekordérkou v zakladaní tzv. Off Schore Company v daňových rajoch je práve Ficová manželka Svetlana a Matovič nebol ďaleko od pravdy keď začal tárať o miliónoch dolárov v Belize.

V nezávidenia hodnej situácii sa ocitne preto každý, kto by chcel meniť pravidlá hry v slovenskej politike ovládanej  Washingtonom, Bruselom a finančnými skupinami, ktoré tolerujú a potrebujú k ovládaniu a manipulovaniu politikov.

Pre Ficov Smer po voľbách vznikol najhorší scenár, aký si mohol predstaviť, namiesto strašenia vznikom pravicového zlepenca ak bude chcieť zostaviť ako tak funkčnú vládu, bude musieť vytvoriť vlastný zlepenec zložený zo Smeru SD, SNS a Mostu –HID.  Nie je vylúčený ani variant  dočasnej vlády poverenej prvým americkým prezidentom  - úžerníkom A. Kiskom, čo by Smeru v danej situácii vyhovovalo najviac, keďže by si v opozícii počkal kým EÚ nevytrestá Slovákov za voľby a po predčasných voľbách by Smer pokračoval ako záchranca Slovenska pred chaosom a nestabilitou.

V každom prípade, víťazom volieb sa stal Kotleba a jeho ĽSNS, ktorý sa dostane pod obrovský nátlak v podobe politiky cukru a biča. Ak Kotlebu a jeho poslancov, ktorí nemajú žiadne skúsenosti s parlamentnou žumpou akou je NS SR nekúpia , nastúpi politika izolácie a vyvárania obrazu ohrozenia demokracie a prosperity Slovenska. V Banskobystrickej župe sa im to podarilo dokonale aj vďaka chybám, ktorých sa Kotleba dopustil. Vstupom do parlamentu je však už za vodou a  župa a znovuzvolenie ho už nebude zaujímať.

Zástancovia rýchlych riešení však budú zrejme sklamaní pokiaľ sa Kotleba a jeho partia nechá vyšachovať aj v NR SR rovnako ako Banskobystrickej župe.   Problémom Kotlebu je, že je sólistom, ktorý nie je zástancom tímovej spolupráce. Ak sa obklopí ľuďmi, ktorí nepochopia, že ekonomika nepustí a štátny rozpočet dá len toľko koľko môže, ocitne sa tam kde sa dostali všetky politické strany v NR SR. Jediná Kotlebova záchrana je využiť čas do predčasných volieb na boj proti štandardným politikom ich vlastnými zbraňami a ich udretím na ich slabiny.

Je na škodu, že sa Kotleba po voľbách v roku 2012 zbavil ľudí, ktorí ho s  veľkými ťažkosťami presvedčili, aby ako prvý bod do desatora ĽS NS zaradil prešetrenie privatizácie a navrátenie rozkradnutého majetku do vlastníctva štátu.  To však s ľuďmi okolo neho bude sotva možné pretože bez potrebnej znalosti tejto problematiky a intervenovania aj západných spravodajských služieb a Interpolu, je tento zámer len marxistickou utópiou.

Bez odborníkov na legislatívu sotva Kotleba v NR SR otvorí prioritnú tému absencie účinného zákona o preukazovaní pôvodu majetku (súčasný je bezzubý) a trestnej zodpovednosti právnických osôb, čo zabezpečuje beztrestnosť a spoločenskú  nedotknuteľnosť osôb, ktoré po Novembri 1989 rozkradli majetok štátu a presunuli ho na svoje súkromné účty, medzi ktoré okrem množstva iných nemožno nezaradiť aj väčšinu ministrov tzv. štandardných politických strán. Za súčasnej situácie je poskytovanie informácii týkajúcich sa privatizačnej alebo konkurznej mafie kontraproduktívne a možno ho označiť aj ako spolupáchateľstvo na trestnom čine marenia spravodlivosti, nakoľko orgány činné v trestnom konaní sú spolitizované a musia mať zviazané ruky.

Bohužiaľ na poste župana Marián Kotleba neotvoril tému protiústavnej privatizácie strategickej vody v Banskobystrickom kraji za účasti Jána Kováčika,-osobného priateľa Roberta Fica. Či on alebo niektorí z jeho poslancov nájde odvahu otvoriť okrem tejto témy aj problematiku privatizačnej, konkurznej, justičnej a policajnej mafie, alebo kauzu Diamantová baňa v JAR a Kauzu Gorila, ukáže čas a Slovenskí občania budú mať možnosť sa onedlho presvedčiť do akej miery dokážu poslanci NR SR za Kotleba ĽS NS využiť  poslaneckú imunitu a či budú verní poslaneckému sľubu, ktorý budú skladať.  

            Ak sa v takí nájdu a volebný program - 10 bodov za naše Slovensko nemá byť je len prázdnou frázou, náš tím im poskytne plnú súčinnosť, vrátene relevantných argumentov a dôkazov, kontaktovaním na našej adrese necenzurovane@yandex.com

            Ľudovít  Trnovský


http://www.naseslovensko.net/wp-content/uploads/2015/01/Volebn%C3%BD-program-2016.pdf

10. BODOV ZA NAŠE SLOVENSKO
1. zastavíme ďalšie rozkrádanie štátu

Najväčším zločinom je privatizácia strategických podnikov a ich odovzdanie do rúk cudzincov. Len týmto spôsobom sme prišli o majetok v nevyčísliteľnej hodnote! Za to dnes pykáme v podobe znižujúcej sa životnej úrovne slušných ľudí - zamestnancov, živnostníkov, aj malých a stredných podnikateľov, ktorých situácia sa z roka na rok zhoršuje. Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko s týmto zlodejstvom skoncuje! Na prvom mieste zastavíme zadlžovanie štátu a oslobodíme  tak Slovensko z otroctva medzinárodných bankárov. Následne prešetríme privatizáciu. Rozkradnutý majetok navrátime do vlastníctva štátu.
Už od vzniku našej strany máme v programe zavedenie hmotnej a trestnej zodpovednosti politikov. Žiadny politik viac nebude beztrestne kradnúť a žiť na úkor národa! Verejných činiteľov preto budeme brať na zodpovednosť za všetky zločiny a škody, ktoré občanom spôsobili. A to aj za tie, ktoré urobili z nedbanlivosti !

  
PRINT RSS

             
Hlavná stránka