Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

MAJÚ POCTIVÍ KANDIDÁTI SO ZMYSLOM PRE SPRAVODLIVOSŤ NA SLOVENSKU ŠANCU DOSTAŤ SA DO PARLAMENTU?  

Vedúca úloha komunistickej strany  po novembri 1989 síce skončila ale neskončilo pôsobenie komunistov v politike. Úspešne sa transformovali a vymenili ideologickú moc za moc peňazí. Pôvodne čestnú funkciu poslanca federálneho zhromaždenia  a národnej rady nahradili  výnosným a dobre plateným korytom poslanca NR SR o ktorú už 26 rokov zvádzajú boj politické strany, pretože im okrem platu o ktorom môže väčšina pracujúcich plebejcov  len snívať umožňuje schvaľovať zákony pomocou ktorých môžu legálne rozkrádať štát a o akých môže mafia v Taliansku len fantazírovať.

Miliardové hodnoty, ktoré tvorili desaťročia generácie sa presunuli na súkromné účty oligarchov a do daňových rajoch, na čo si už chudoba zvykla a po permanentných a nevyhnutných ekonomických reformách  pseudopravice je povďačná politikom aj za ohlodanú kosť, ktorú im pred voľbami podhodia sociálni demokrati.   

Majú vôbec v súčasnom marazme a  volebnom systéme  nejakú šancu neskorumpovaní kandidáti, ktorým ide naozaj o právo a spravodlivosť a nájdu sa ešte vôbec takí? Alebo vo voľbách vždy uspejú len stranícky kandidáti, ktorí si voliča kúpia a opijú sľubmi, či krikľúni ponúkajúci rýchle riešenia, ktorým v skutočnosti ide len o koryto  predstierajúc,  že sú národní a kresťanskí? Koľkokrát sa už slovenský naivný volič sklamal a koľko krát sa ešte nechá obalamutiť prázdnymi rečami, nabubrenými pózami, či teatrálnymi vystúpeniami bez zmysluplného výsledku? Naletel otcovi štátu Mečiarovi a tvorcovi kapitálotvornej elity,  ktorého potom vymenil za eurohujera a amerického zadkolezca Dzurindu, ktorý všetky nesplatené úvery mečiarových narýchlo vykvasených kapitalistov princípom kolektívnej viny presunul na plecia daňových poplatníkov. Po únave materiálu  nevyhnutné ekonomické reformy nahradili ficoví sociálni demokrati, ktorí plebsu mierne povolili chomút a navnadili ho na sociálne balíčky, čo im plebs oplatil tolerovaním ich gorilích káuz a kšeftov. 

Komu sa tu ešte dá vôbec veriť  ak sa z obyčajných ľudí Igora Matoviča vykľuli  vypočítaví plagiátori, ktorí sa priživili na myšlienkach iných ako ezoterická  Helena Mezenská, ktorá s pôvabom jej vlastným za pomoci „aktivistov“  náhlou kandidatúrou na prezidentku SR  systému pomohla zabrániť, aby ako kandidát v zákonom vymedzenom čase v médiách vystúpil občiansky aktivista a kandidát na prezident Vladimír Pavlík, čo by pre politických zločincov znamenalo šok, pretože chudobe by sa mohli otvoriť oči. „Aktivisti“, už vyzbierané podpisy pre kandidatúru V. Pavlíka neodovzdali a prešli do tábora tzv. „Helenkárov“. Tá istá Helena Mezenská zažiarila na internete keď si s chladnou kalkuláciou prisvojila výzvu istého dôchodcu  a vyzvala politikov k odchodu. Dnes podpísala lojalitu Matovičovi, EÚ a NATO, len aby mohla opäť kandidovať.

Hoci od volieb v marci 2016 sotva možno očakávať zmenu súčasného stavu, pretože mimoparlamentné strany namiesto toho, aby sa spojili do jednotného bloku kandidujú v počte, ktorý ich vopred diskvalifikuje, na ich kandidátkach sa nachádzajú minimálne traja kandidáti, ktorí by si zaslúžili stať sa poslancami NR SR, pretože za nich namiesto prázdnych rečí a teatrálnych póz hovoria skutky. 

 Mgr. Kristína Ulmanová, ktorá  to dokazuje  pri obhajovaní práv okradnutých a orabovaných občanov, ktorých  existenčne a fyzicky likvidujú vrahovia z justičnej a exekútorskej mafie, ktorá sa zasadzuje za právo na bývanie pre každého podľa európskej sociálnej charty, ktorá organizuje potravinovú pomoc pre obete slovenských vlád a ktorá odvážne pomáha obetiam občianskej vojny na Ukrajine. 
Kandiduje za stranu Odvaha-veľká národná a proruská koalícia

https://www.facebook.com/primatorkakristinaulmanova?fref=ts

https://www.facebook.com/events/416462628555799/
https://www.youtube.com/watch?v=Bkrz7CRV9ao

12.12.2015 - Potravinová pomoc slovenským občanom (Dary pre obete slovenských vlád)


http://blogy.hnonline.sk/kristina-ulmanova/clanok-31-pravo-na-byvanie-europskej-socialnej-charty-revidovanej

Článok 31 PRÁVO NA BÝVANIE Európskej sociálnej charty ( revidovanej)

Právo na bývanie je základným ľudským právom, ktoré v Slovenskej republike absentuje.Mgr. Martin Bavolár,  ako bývalý podpredseda Medzirezortnej komisie Bezpečnostnej rady SR Úradu vlády SR a hlavného štátneho radcu vo Výbore pre koordináciu spravodajských služieb upozornil na prepojenie politiky s organizovaným zločinom a poukázal na to, že zásadný rozdiel medzi klasicky definovanou mafiou aká pôsobí vo svete je v tom, že  slovenská ponovembrová mafia a organizovaný zločin prerástol do štruktúr štátnej správy a štátny korupčný systém vytvoril zo slovenskej republiky  štát ovládaný úzkou  skupinou oligarchov.  Táto mafia dosiahla úroveň, ktorá jej umožňuje ovládať nielen  určité teritórium, ale prostredníctvom spriaznených politikov už aj celý štát, vrátane  médií  a dokonca sa podieľať na tvorbe a schvaľovaní zákonov, ktoré umožňujú legalizáciu zločinných metód a zaručujú beztrestnosť. 

Jasnými dôkazom, že je tomu tak, sú: Kauza Diamantová baňa v JAR,  Svedectvo bývalej mafiánovej svokry, zatajovaný podvod na Taiwane s účasťou slovenského diplomata krytého imunitou Michala Kováča ml. a najnovšie oznámenie bývalého podpredsedu Medzirezortnej komisie Bezpečnostnej rady SR Úradu vlády SR a hlavného štátneho radcu vo Výbore pre koordináciu spravodajských služieb Mgr. Martina Bavolára, všetky uvedené prípady majú spoločného menovateľa-slovenská politická mafia na nich uvalila informačné embargo.  V každom demokratickom štáte by bola dotyčným osobám štátom poskytnutá ochrana. Na Slovensku sa ich však snažia umlčať a existenčne zlikvidovať.

Kandiduje za stranu

Odvaha-veľká národná a proruská koalícia

Mgr. Martin Bavolár moderuje reláciu Košpiračný byt na Slobodnom vysielači za čo mu patrí uznanie .
http://slovensko.co.uk/konspiracny-byt-15-12-2015-02/
Konšpiračný byt 15.12.2015 -02- Slovensko v zovretí chobotnice
moderuje: Martin Bavolár

https://www.youtube.com/watch?v=ZhIIlr-t11A#t=3577

archivSVUt, december 15, 2015

http://www.slobodnyvysielac.sk/event/konspiracny-byt-02/?instance_id=1846JUDr. Mária Ritomská, ako jediná poslankyňa NR SR našla odvahu, bez ohľadu na následky, otvorene  odsúdiť politiku USA a nimi vedeného NATO za podpory EÚ pri podpore fašistických skupín, ktoré sa podieľali na tzv. „Euromajdane“ a následnom vyvolaní občianskej vojny na Ukrajine.  Aktívne sa zasadzuje za práva pracujúcich a odstránenie ich šikanovania a mobingu.  Na rozdiel od Heleny Mezenskej kvôli svojmu presvedčeniu našla odvahu vystúpiť z klubu OĹaNO.
Kandiduje sa stranu

Priama demokracia

 http://tv.nrsr.sk/archiv/tlacovakonferencia/6/1756

Tlačová konferencia poslankyne NR SR M. Ritomskej

V. K.

  
Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS

             
Hlavná stránka