Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

SMER ZBABELCA ROBERTA FICA JE CESTOU, KTORÁ NIKAM NEVEDIE A KTORÁ ZNIČÍ SLOVENSKO   

  
Robert Fico nebol nikdy  dobrým komunistom a už vôbec nie dobrým sociálnym demokratom. Kto vstupoval do Komunistickej strany v roku 1987, v čase Gorbačovovej „ perestrojky“,  ten tam nevstupoval z presvedčenia. Robert Fico je obyčajný tlčhuba a populista, ktorý využíva neschopnosť a diletantstvo slovenskej pravice, ktorá okrem  permanentných ekonomických reforiem a straty ekonomickej svojprávnosti vlastného štátu väčšine slovenských občanov nikdy neponúkla zmysluplnú alternatívu.  Robert Fico sa dostal do politiky len vďaka Strane demokratickej ľavice, ktorej členovia po prevrate v novembri 1989 rýchlo pozahadzovali stranícke preukazy KSS a privlastnili si jej majetok  a  v ktorej dnes ostali len ortodoxní komunisti, ktorí mali aspoň toľko cti, že sa nezapredali svojím  nerealizovateľným ideálom o beztriednej spoločnosti. K vzostupu jeho slávy prispelo banálne nevymenovanie za Generálneho prokurátora SR v čase kedy bol členom SDĽ, keďže nespĺňal vekovú hranicu a novelizovať zákon kvôli jeho ambíciám bolo nepriechodné.  To je vlastne skutočnou príčinou vzniku trucpodniku v podobe založenie Smeru –SD  za masívnej oblbovacej kampane mediálneho mága  Mečiarovho HZDS Fedora Flašíka, ktorý robil z vody Coca Colu a zo Švajčiarska Slovensko.

Robert Fico   v skutočnosti nikdy nezastupoval  záujmy slovenských  občanov ale vždy len záujmy oligarchov medzi ktorých patrí on sám a viacerí jeho ministri, vrátane Počiatka a Kaliňíka.  Robert Fico ľuďom hovorí vždy len to čo chcú počuť a čo nikdy nedodrží, a je úplne jedno či sa jedná o pokrytecké a farizejské kritizovanie sankcii proti Rusku alebo  súčasnú humanitárnu krízu s imigrantmi z destabilizovaných regiónov, ktorých rozvráteniu  pomáhalo ako člen NATO aj Slovensko svojou vojenskou či logistickou účasťou.

Ako sa dalo očakávať Matovičom medializovaný cirkus, o pochybnej podnikateľskej minulosti jeho manželky Svetlany  a aktivítách v daňových rajoch, bol v skutočnosti výstrahou pre Fica, aby stiahol chvost a začal „poslúchať“  po jeho návšteve v Moskve 9. mája 2015, ktorej sa zúčastnil spolu s českým prezidentom Zemanom.

Robert Fico opäť potvrdil, že je obyčajný zbabelec a poskok Washingtonu a Bruselu, pretože na rozdiel od prezidenta Zemana už nenašiel odvahu zúčastniť sa  osláv konca 2. sv. vojny v Číne, čím bude v budúcnosti Slovenská republika ekonomický poškodená miliardovými stratami. Ignorovať totiž ekonomickú veľmoc akou sa stala Čína v čase dlhovej a ekonomickej krízy USA a EÚ  je pre Slovensko ekonomickou sabotážou, za ktorú ponesie priamu zodpovednosť Robert Fico a jeho Smer-SD.

Zeman tak bude najvyšším západným predstaviteľom na prehliadke v Pekingu ako uviedol internetový portál cz.sputik.com.  Samotný Zeman návštevu zdôvodnil rokovaním o dôležitých obchodných kontraktov medzi Českou republikou a Čínou.

http://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/20150826/997898.html Súčasťou návštevy Cíny má byť aj stretnutie s ruským prezidentom Putinom

http://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/20150826/997898.html#ixzz3kTBb5lJS

http://cz.sputniknews.com/politika/20150831/1031536.html

 V priebehu schôdzky s českým prezidentom Zemanom má byť prejednaný celý komplex otázok dvojstranných vzťahov, spolupráce v obchodno-ekonomickéj, investičnej, energetickej a kulturno-humanitárnej oblasti, hovoriť sa má i o problematike dialógu Ruska a EU", ako uviedol poradca prezidenta RF Ušakov. V priebehu pobytu ruského prezidenta Vladimíra Putina v Číne v dňoch  2. - 3. septembra  2015 má byť podpísaných asi 30 dvojstranných dokumentov.
http://cz.sputniknews.com/politika/20150831/1031536.html#ixzz3kTBAzCkJRobert Fico nie je negramotný a určite by si mal zo školských čias pamätať  základné zemepisné údaje.  Geografický a demografický priestor Ruskej Federácie pozostáva z európskej časti kde žije niekoľkonásobne viac obyvateľov ako v ázijskej časti kde sa nachádza 70% nerastného bohatstva Ruska, za ktorým tak slintajú jastraby z radov neokons v USA a Izraeli. Pokiaľ by ostal prezidentom Boris Jelcin, Rusko s jeho ázijskou tajgou a obrovským prírodným bohatstvom by bolo  doslova roztrhané na kusy.  Ak si porovnáme demograficky prehustenú Európu kde žije niekoľko sto miliónov obyvateľov, ku ktorým pribudnú prisťahovalci z rozvrátenej a destabilizovanej Afriky, budúcnosť Európy a tým aj Slovenska možno vidieť už len v čiernych farbách. To čo v súčasnosti predvádza EÚ ako vazal USA je už len tanec nad vlastným hrobom.

Pokiaľ sa na Slovensku nenájde politická strana, ktorá príde s plánom na záchranu v čase kedy je už o 5 minút 12, o jednu až dve generácie bude zo Slovenska už len metafora.  


Vyzývam preto  Slovenské politické strany,  aby sa odvážne postavili proti Korporatívnemu fašizmu a otvorili pred voľbami otázky, politickou mafiou a konkurznou mafiou rozkradnutej ekonomiky,  neutrality, priamej demokracie a ekonomického smerovanie Slovenska v horizonte najbližších 20 rokov.
Robert Fico neúčasťou na oslavách v Čine premárnil historický šancu a vyslal pre štáty BRICS signál kam smeruje Slovensko pod jeho vedením. V súčasnej politickej situácii vo svete je to totiž jediná cesta ktorá nevedie do pekla.

                        Kornel Danis

 September 1. 2015, Ontario Kanada


   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS
             
Hlavná stránka