Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

DODRŽÍ MARIÁN KOTLEBA SVOJE VYHLÁSENIE O SPOLOČNOM POSTUPE VO VOĽBÁCH V ROKU 2016?  

Túto otázku si kladú mnohí  občania, ktorí chcú zmenu po voľbách v roku 2016. Každému racionálne uvažujúcemu človeku je jasné, že voľba mimoparlamentných strán v prípade, že nebudú schopné dohodnúť sa na spoločnej kandidátke,  znamená prepadnutý hlas a podporu súčasného stavu. Termín volieb sa blíži a prichádza čas, kedy sa rozhodne kto to myslí poctivo a úprimne. Žiadna z množstva mimoparlamentných strán,  ak pôjde do volieb bez dohody s ostatnými, nemá šancu vrátane Ľudovej strany Naše Slovensko. Pri zrátaní súčtu 15-20 mimoparlamentných strán a oslovení 35-40 % občanov, ktorí sa volieb zúčastniť nechcú, existuje šanca a reálny predpoklad volebného prekvapenia a zisku od 10-15 %. Rozhodnutie je teraz na Mariánovi Kotlebovi či príjme ponuku spoločného postupu a vytvorenie spoločnej kandidátky. 

https://www.youtube.com/watch?t=46&v=NI4VDvwf-40

 

https://www.youtube.com/watch?v=QyIU_sU5lG4

Tlačová konferencia strany CESTA a Mariána Magáta v Bratislave zo dňa 23.9.2015, kde došlo k podpísaniu DOHODY O SPOLUPRÁCI medzi politickou stranou CESTA Strana vlastencov a odborníkov a Mariánom Magátom a týmto sa Marián Magát stal kandidátom na poslanca Národnej rady SR politickej strany CESTA pre voľby do NR SR v roku 2016 a jedným z lídrov strany CESTA.

http://strana-cesta.sk/marian-magat-a-strana-cesta-na-spolocnej-ceste-vo-volbach-do-nr-sr-2016/

Marián Magát a strana CESTA na spoločnej ceste vo voľbách do NR SR 2016

Snímka obrazovky 2015-09-23 o 18.40.44 23. 9. 2015
Na spoločnej tlačovej konferencii, dnes 23.9.2015 v Bratislave došlo k podpísaniu DOHODY O SPOLUPRÁCI medzi politickou stranou CESTA Strana vlastencov a odborníkov a Mariánom Magátom a týmto sa Marián Magát stal kandidátom na poslanca Národnej rady SR politickej strany CESTA pre voľby do NR SR v roku 2016 a jedným z lídrov strany CESTA.
Marián Magát je obvinený na Slovensku za využívanie Ústavou SR a Listinou základných práv a slobôd zaručeného práva na slobodu prejavu. Obvinenie v Česku voči Mariánovi Magátovi za jeho prejav v Prahe dňa 8.8.2015 bolo Obvodním státnim zastupiteľstvom pro Prahu 1 dňa 11.9.2015 zrušené. Marián Magát sa vyjadril, že „stíhanie mojej osoby na Slovensku je účelovým konaním súčasných predstaviteľov štátnej moci, aby som nemohol kandidovať vo voľbách do parlamentu a aby som nemohol hovoriť ľuďom pravdu, tak ako ju stále hovorím. Mocní ma stíhajú za to, že hovorím pravdu“.
Marián Magát je tiež známy ako spoluorganizátor masového protestného mítingu v júni 2015 „PROTI NELEGÁLNYM IMIGRANTOM“
JUDr. Vladimír Gürtler – predseda strany CESTA „uvítal kandidatúru Mariána Magáta na kandidátke strany CESTA vo voľbách do NR SR v roku 2016 a vyzval všetkých vlastnecov a odborníkov, aby sa k pridali k strane CESTAa spoločne kandidovali do NR SR a následne zmenili nespravodlivý spoločenský systém na Slovensku, ktorý vyhovuje len mocným a bohatým.“
K spolupráci s Kotlebom sa predseda strany CESTA Gürtler vyjadril tak, že „strana CESTA očakáva, že M. Kotleba dodrží svoje vyhlásenie o spoločnom postupe vo voľbách ako ho uviedol vo svojom vyhlásení 12. mája 2015 na VIDEU TU: https://www.youtube.com/watch?t=46&v=NI4VDvwf-40 a očákáva podpísanie písomnej dohody o spolupráci, kde bude jasne dohodnutý program, reálne návrhy riešení problémov na Slovensku, dohodnutí kandidáti na poslancov vo voľbách do Národnej rady SR a určené transparentné financovanie volebnej kampane“

                                  

   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS
             
Hlavná stránka