Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

PREČO SA ZBABELEC KOTLEBA A FALOŠNÝ POPULISTA FICO NIKDY NEOZVALI PROTI PROTIÚSTAVNEJ PRIVATIZÁCII VODY V BANSKOBYSTRICKOM KRAJI?   

  
https://plus7dni.pluska.sk/domov/problemy-mafiou-peniazom-misskam-futbalu-cernakovym-tienom
Problémy s mafiou: K peniazom, misskám a futbalu s Černákovým tieňom

Jeden z Ficových chránencov s ktorým otvára futbalové štadióny a  ktorý  za nezákonnú privatizáciu vody dostal trafiku v podobe funkcie prezidenta Slovenského futbalového zväzu, podobne ako predtým dostal Široký hokej, Ján Kováčik, bol jedným z hlavných aktérov protiústavnej privatizácie vodárenských spoločností v najchudobnejších regiónoch Slovenska, v Banskobystrickom a Prešovskom kraji.
           Nikto zo zbabelcov sediacich v NR SR nemal záujem podať trestné oznámenie za  zneužívanie právomoci verejného  činiteľa na primátorov a starostov v prípade   protiústavnej a teda aj nezákonnej tzv. privatizácie Stredoslovenskej  a Podtatranskej vodárenskej spoločnosti v roku 2006.

V rozpore s  Ústavou Slovenskej republiky je privatizácia vody vylúčená a zakázaná priamo článkom č. 4, podľa ktorého vodné zdroje patria  Slovenskej republike. Podľa rovnakého scenára ako v Banskobystrickom kraji prebiehala pod dohľadom Jána Kováčika aj tzv. privatizácia vody v Prešovskom kraji čo potvrdzuje časť spisu SIS s názvom „Gorila“. Podtatranskú vodárenskú spoločnosť na 30 rokov prenajali zahraničnej spoločnosti, čím umožnili podobne ako  v Banskobystrickom kraji,  tzv. „prenájmom potrubí“  distribúciu vody a určovanie jej  ceny zahraničnej nadnárodnej spoločnosti.
Pripomínam, že týmto postupom bola porušená Ústava Slovenskej republiky

P r v ý  o d d i e l: ZÁKLADNÉ USTANOVENIA - Čl. 4
          
           Nerastné bohatstvo, podzemné vody, prírodné liečivé zdroje a vodné toky sú vo vlastníctve Slovenskej republiky.

           Prečo je ticho Robert Fico, ktorý je najvyššie postaveným bielym koňom Smeru-sociálna mafia, to je mi jasné už dávno.

           Pýtam sa ale,  prečo Marián Kotleba  ako župan VÚC, nemal nikdy odvahu  otvoriť tému tejto lúpeže vody a prečo  rovnako ako vždy držal hubu ak sa jednalo o konkurznú a politickú mafiu?  Veď vykrikoval, že kým nebude mať funkciu, tak nič ako obyčajný občan nezmôže. Teraz chce kandidovať do NR SR a sľubuje vyriešiť problém s imigrantmi, len ho treba zvoliť za poslanca. Určite ak by ho zvolili, začal by tvrdiť, že ako poslanec nič nezmôže a musia ho zvoliť za premiéra a prezidenta súčasne, lebo len tak bude môcť splniť svoje sľuby. Či sa nezaradil týmto  do kategórie zbabelcov a vypočítavých prospechárov, na to nech si odpovie každý sám.

Kotlebove sľubo-bludy

           Spomínam si, ako som v spolupráci s priateľmi mal obrovský problém dostať do volebného programu ĽS NS pre parlamentné voľby v roku 2012 ako bod. č. 1  tento text.

  1. Za pomoci občanov dosiahneme, aby vysoká politika nebola najorganizovanejšou a najzločineckejšou profesiou. Politici musia  niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia a byť trestne stíhaní za zneužitie právomoci a to aj z nedbanlivosti. Prijatím účinných zákonov prešetríme privatizáciu strategických podnikov, pôvod majetku finančných oligarchov  a rozkradnutý majetok navrátime do vlastníctva štátu.

V čase kedy som bol už na kandidátke ĽS NS  politbyro Mariána Kotlebu označiac tento bod za utópiu, rozhodlo, že tento bod sa do programu nedostal. Oznámil som, že ak sa tak nestane svoju kandidatúru stiahnem. Dodávam, že už skôr neprešiel ani návrh, na zníženie platu poslancov NR SR o 30%.  Až po mojej hrozbe sa tento bod ako prvý bod tzv. „Desatora“ dostal do programu ĽS NS avšak v zmenenej a oklieštenej podobe a ĽS NS   sa ním dnes chváli na svojej webovej stránke. http://www.naseslovensko.net/program/ v tomto znení.

1. Donútime politikov niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia tak, aby vysoká politika viac nebola najorganizovanejšou zločineckou profesiou. Zavedieme trestný postih politikov a vysokých štátnych úradníkov za zneužitie právomoci, a to aj z nedbanlivosti. Prijmeme súhrn účinných zákonov na preukazovanie pôvodu majetku a prešetríme privatizáciu. Rozkradnutý majetok navrátime do vlastníctva štátu.

Zámerne sa však v tomto desatore vynechala veta za pomoci občanov a neuvádza sa prešetrenie pôvodu majetku finančných oligarchov.

Ako sa ale ukázalo, práve z tohto sa Kotleba pochcal a posral a keď sa to pod jeho vedením schvaľovalo, tak akože to neprešlo. No neviem, či v komisii ĽS NS neboli zástupcovia SIS-ky a štátnej moci, ktorí určujú hranice, odkiaľ pokiaľ Vodca môže zájsť. Takže záverom sa opätovne pýtam, prečo sa Kotleba ako najvyšší funkcionár VÚC v Banskej Bystrici nedrží Volebného programu ĽS NS A NEVADÍ MU UKRADNUTÁ VODA V BANSKOBYSTRICKOM KRAJI ?   Veď je to vo verejnom záujme všetkých občanov Banskobystrického VÚC!

                                                                                              Vladimír Pavlík


http://foaf.sk/ludia/221012
Ján Kováčik


Adresa:

Vydrovo 101/44, Čierny Balog

EUROMOTOR, spol. s r.o., AXIS MEDIA, spol. s r.o., Štúdio L + S, s.r.o., DlžníkFORZA, a.s., MEDIA PARTNER, spol. s r.o., FORZA MUSIC, spol. s r.o., DlžníkTV TIP a.s., TV TIP a. s. v likvidácii, KOMPALA a.s., DlžníkF PARTNER, a.s., HFK, a.s., NEX ENERGY a.s., NEX PLUS, s.r.o., NEX FILM, spol. s.r.o., DlžníkOPUS a. s., EUROMOTOR PLUS, s.r.o., DANYA, spol. s r.o., DlžníkFORZA, spol. s r.o., PSMA - STRED, spol. s r.o., EUROMOTOR s.r.o. JOINT VENTURE, DlžníkREMARK PLUS spol. s r.o., FORD EUROMOTOR, spol. s r.o., CWG spol. s r.o., FORZA SPORT, spol. s r.o., MEDIAPOLIS/MEDIAPOLIS Bratislava s.r.o., DlžníkREMARK LEVICE, spol. s r.o., LEADER-centrum politického výskumu, spol. s r.o., www.markiza.sk a.s., CREDIT PARTNER, spol. s r.o., MEDIA INVEST, spol. s r.o., ABT Consult, spol. s r.o., SOVIMPORT, spol. s r.o., NO TRADE SLOVAKIA a.s., NO PUBLISHING HOUSE a.s., DlžníkPEGAS 1 SLOVAKIA, s.r.o., PEGAS 2 SLOVAKIA, s.r.o., Slovenská strategická, a.s., GX 2000, spol. s r.o., MEDIAPOLIS Bratislava, s.r.o., A.D.A.M., a.s., EUROMOTOR Bratislava, spol. s r.o., ForStar, spol. s r.o., FOXMANN, spol. s r.o., DlžníkAXIKO, spol. s r.o., A.R.J., a.s., GAMATEX, spol. s r. o., SLOVKARPATIA, a. s., CWG, a.s., PUBLICITY, s.r.o., PM ZBROJNÍKY, s.r.o.PM ZBROJNÍKY, a.s., MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o., Loterijná servisná spoločnosť, a.s., FORZA PH, spol. s r.o., Mobile CreativeMedia, a.s., BELL TRADE s.r.o., ESCAPE advertising, spol. s r.o., DlžníkFK Dukla, a.s, Media Mix, s.r.o., FORLIVE, a.s., ViaCorp a. s., Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s., REMARK, spol. s r.o., J.V.Bilinčuk, spol. s r.o.
http://foaf.sk/firmy/66453
http://foaf.sk/firmy/98596
Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.


Adresa:

Partizánska cesta 5, Banská Bystrica

IČO:

36 644 030

Základné imanie:

€34 000

Ing. Miroslav Kusein, Ing. Ján Bodnár, Ing. Ján Babjak, JUDr. Soňa Šáliová, RNDr. Tomáš Paclík, PhilippeGuitard, Pierre Brunet, Ing. Róbert Tencer, Etienne Petit, Ing. Peter Martinka, Ing. Róbert Javorčík, Ing. Ivan Kubinec, RostislavČáp, Ján Kováčik, ZdeněkDavid, Ing. Ján Maťaš, LászlóJambor, Ing. Ján Králik, Ing. Jozef Barabas, Ing. Pavol Badinský, Ing. Martin Bernard , MBA, Ing. Jozef Hegeduš, JiříPěč
http://foaf.sk/firmy/98596#historia


Dozorná rada

2006

2007

2008

2009

2010

20112012 2013

Ing. Ján Bodnár
Dlhá ulica 367/14, Prievidza

 

 

 

Ing. Ján Králik
Mičinska cesta 3920/32, Banská Bystrica

 

 

 

LászlóJambor
230, Opatovská Nová Ves

 

 

 

Ing. Ivan Kubinec
35, Mašková

 

 

 

RostislavČáp
Bechyňská 231/24, Soběslav 392 01, Česko

 

 

 

RNDr. Tomáš Paclík
Šemberova 74/12, Olomouc 772 00, Česko

 

 

 

Ing. Róbert Javorčík
Ľ. Štúra 4230/15 A, Zvolen

 

 

 

Ján Kováčik
Vydrovo 101/44, Čierny Balog

 

 

 

ZdeněkDavid
Radvanská cesta 9, Banská Bystrica

 

 

 

Ing. Jozef Barabas
Mládeže 4, Rimavská Sobota

 

 

Ing. Pavol Badinský
Kordícka cesta 218, Tajov

 

 

Etienne Petit
Anežská 809/6, Praha 1 110 00, Česko

 

 

Ing. Jozef Hegeduš
Na Motyčkách 5708/5, Banská Bystrica

 

 

JiříPěč
Tatranská 6337/14, Banská Bystrica

 

 

http://poprad.korzar.sme.sk/c/6253348/primator-popradu-odmieta-spojenie-s-kauzou-gorila.html
Bývalému predsedovi Dozornej rady PVS podnikateľ Ján Kováčik daroval  Bentley Continental GT Speed za 170 tisíc EUR.
Pýtate za začo?
V máji 2006 došlo k privatizácii Podtatranskej vodárenskej prevádzkovej spoločnosti a.s. s niekoľkomiliardovým majetkom zahraničnej spoločnosti. V spise Gorila  sa hovorí o záujme Penty o privatizáciu v prospech tejto spoločnosti.
Darca Bentley Ján Kováčik sedel v tom čase v Dozornej rade Stredoslovenskej vodárenskej prevádzkovej spoločnosti, a.s., ktorej jediným akcionárom je táto spoločnosť!
Kováčik je takisto prepojený s jedným s partnerov z Penty, Eduardom Matákom, ktorému predal na konci roka 2006 akcie vo svojom mäsokombináte PM Zbrojníky za 250 miliónov korún.


Dodatok:

Po upozornení čitateľa Necenzurovaných stránok pána Datka z Kanady, ktorý pochádza z rovnakého regiónu ako Ján Kováčik, doplňujem, že súčasťou zločineckej chobotnice, ktorá sa priživila na rozkradnutí Slovenska je aj jeho brat Jozef Kováčik, ako potvrdzuje výpis http://foaf.sk/ludia/6269.

Jozef Kováčik

Aktuálna adresa od 29.03.1995

Vydrovo 101, Čierny BalogSpoločnosti a funkcie:
Spoločník v , , , , , ,
Člen dozornej rady v ,
Štatutárny orgán v , , , , , , , ,


   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS
             
Hlavná stránka