Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Výzva vojnovým štváčom z GLOBSECU a exprezidentovi Andrejovi Kiskovi –zastavte pandémiu!

Vyzývam vás, aby ste v záujme globálnej ochrany  sveta oslovili prezidentov a ministrov zahraničných vecí členských štátov NATO a  zvolali video konferenciu  a navrhli celosvetové riešenie súčasnej globálnej pandémie šírenia Koronavírusu, vrátane zrušenia pripravovaného vojenského cvičenia na tzv. obranu Európy -  Defender Europe 20.

 Skutočnou hrozbou nie je Rusko, z ktorého ste vyrobili najväčšiu bezpečnostnú hrozbu a pred ktorým chcete brániť Európu. Skutočnou hrozbou je vaša zaslepenosť a neschopnosť sa poučiť z dvoch svetových vojen.
Exprezident Kiska na samite NATO navrhol zvýšenie výdavkov na zbrojenie o 100%. Slovensko má z rozpočtu dávať namiesto jedného  percenta dva. Je poľutovaniahodné, že nikdy nenavrhol zvýšenie výdavkov v zdravotníctve v dôsledku čoho  sú dnes ohrození na zdraví a životoch jeho občania.
Dnes sa potvrdzuje, že najväčšou bezpečnostnou hrozbou sú vojnoví štváči a paraziti, živení nadštandardne financovanými mimovládnymi organizáciami.  Namiesto vojnového štvania a sankcii svet dnes potrebuje spoločný postup v zastavení pandémie, ktorej konečný dosah a dôsledky na ekonomiku možno predvídať len v najhorších scenároch.
Namiesto miliárd, ktoré vojensko-priemyselný komplex  vynakladá na výrobu zbraní, ktoré sú schopné zničiť minimálne sto  planét, v záujme záchrany ľudí svet potrebuje spoločné investície do výskumu a vývoja liekov proti chorobám, ktorý pôvod nie je známy  a je nevyhnutné vyvrátiť pochybnosti o ich  umelom pôvode.

Vy hlupáci a zaslepenci, vám netreba na zničenie ani vojnu a nebude to Rusko a Irán, zničia vás vírusy a klimatické zmeny, ktorých rozsah si nechcete pripustiť. 
Ak sa nespamätáte a neuvedomíte si,  že ohrození ste aj vy sami a budú zomierať aj vaši príbuzní, sme na najlepšej ceste do pekla a pomôže nám už len Boh.

    Marec 15. 2020

Kornel Danis
Ontario Kanada


         

   PRINT RSS

Hlavná stránka