Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Spoločne za Slovensko! STOP islamizácii Európy - Košice 17.10.2015   

Za účasti stoviek demonštrantov  sa v Košiciach uskutočnil protest proti islamizácii Európy a samodeštrukčnej politike Európskej únie, ktorá ohrozuje aj Slovensko. Na proteste odzneli výzvy na zjednotenie mimoparlamentných strán, bez ktorého je Slovensko odsúdené na ďalšie vládnutie Smeru-SD a udržanie oligarchov a politickej mafie pri moci. Je ale otázne, či je zjednotenie  mimoparlamentných strán a nespokojných občanov na Slovensku, tak ako v iných krajinách , vôbec možné?
http://www.topky.sk/cl/10/1504645/FOTO-V-Kosiciach-sa-uskutocnil-protest-proti-islamizacii--Kotleba-sa-nezucastnil
FOTO V Košiciach sa uskutočnil protest proti islamizácii: Kotleba sa nezúčastnil

http://www.ta3.com/clanok/1071133/kosice-zaplavili-stovky-demonstrantov-kotleba-chybal.html

Košice zaplavili stovky demonštrantov, Kotleba chýbal

http://www.teraz.sk/regiony/protest-proti-islamizacii-prebehol/161389-clanok.html

VIDEO: Protest proti islamizácii prebehol bez incidentov   

Na rozdiel od verejnoprávnej RTVS, ktorej riaditeľ  Václav Mika sa zabával s oligarchom a blízkym priateľom  Roberta Fica, Miroslavom Výbohom, o akcii živým vstupom, rozhovorom s účastníkom protestu Ing. Rudolfom Weisssom, informovala  maďarská MTV1. Pre Slovensko je symbolické, že po odhalení spoločnej zábavy riaditeľa  verejnoprávnej televízie s oligarchom Výbohom, došlo k bezprecedentnému útoku na novinárov denníka Plus Jeden deň, čo len potvrdzuje ich aroganciu a strach, aby  sa sústavne okrádaným  „ovčanom“ Slovenska  neotvorili oči a nenakopali ich raz do zadku. Do útoku prešiel aj predseda Smeru, ktorý zneužívajúc justíciu, čo je na Slovensku už štandardnou metódou na zastrašovanie, žaluje Hospodárske noviny za zverejnenie informácii o jeho prepojení s oligarchom Výbohom.
http://www.pluska.sk/slovensko/krimi/utok-novinarov-dennika-plus-jeden-den-3.html
Útok na novinárov denníka Plus JEDEN DEŇ

http://www.konzervativnyvyber.sk/dag-danis-fico-vyboh-a-ich-strach/1693/

Dag Daniš: Fico a Výboh majú strach
Vyzerá to tak, že Robert Fico a jeho kamarát, oligarcha Miroslav Výboh, začínajú byť nervózni. Presnejšie: Majú strach. Strach, že verejná mienka sa definitívne zlomí. Tak ako kedysi pri Mečiarovi...


http://gloria.tv/media/529TGeEyw3Y

Výzva na záchranu Slovenska!

Milí priatelia, pozdravujem vás a ďakujem organizátorom za možnosť vystúpiť na tomto protestnom zhromaždení, čo si veľmi vážim, pretože od roku 1984, kedy ma zatkla Štátna bezpečnosť a tu v Košiciach odsúdili k 14 rokom, som až do roku 1990 mohol vystúpiť  tak akurát len z väzenskej cely.

Keď som v 80 rokoch vždy hovoril, že  komunistický režim padne, väčšina tomu neverila a smiala sa, že som  utopista, pretože ako sa vraví, človek si zvykne aj na šibenicu a aj oni si zvykli a prispôsobili sa.  Keď som po prevrate tým istým ľuďom hovoril, že prosperitu nám prinesie jedine vyhlásenie neutrality ako chcel Dubček v roku 1968 a nikdy nie vstup do NATO a EÚ, opäť sa mi smiali a mali ma za utopistu.

Po vstupe do EÚ tu dnes protestujeme proti islamizácii Európy, pretože predajní a zaslepení politici EÚ rovnako, ako kedysi komunisti v Československu, začali propagovať a oslavovať svoju vlastnú záhubu. A tak sme pod taktovkou týchto šialencov a nimi ovládaných médií začali tancovať tanec nad vlastným hrobom.

Z bývalého komunistu Fica sa stal pred voľbami najväčší bojovník proti kvótam, ktorými chce EÚ na čele s Nemeckom dosiahnuť zriadenie novodobých gulagov na Slovensku, v ktorých budú nasilu držať islamských imigrantov.  Je symbolické, že  imigrantov umiestnili v bývalom koncentračnom tábore v Buchenwalde, čo len potvrdzuje nacistické korene EÚ.  Spomeňte si, ako nám po vstupe do EÚ práve Nemecko 7 rokov zakazovalo  pracovať tzv.  prechodnom období. To isté Nemecko odmieta chudobných Ukrajincov, ale naopak, otvorilo náruč invázii imigrantov, ktorým  západné štáty vedené USA rozvrátili a destabilizovali ich domovské krajiny.

Ubezpečujem Vás, že Robert Fico bude proti kvótam bojovať len do volieb a tak, ako Slovákov oblbol  s eurovalom, ktorý nakoniec schválil jeho Smer-SD, a rovnako, ako farizejsky kritizoval  slovenskú ekonomiku poškodzujúce sankcie uvalené proti Ruskej federácii, ktoré poslušne schválil. Rovnako to dopadne aj s kvótami pre imigrantov a národ opäť zabudne. 

Nechcem však hovoriť len o imigrantoch, pretože na rozkradnuté Slovensko so svojimi žobráckym dôchodkami a sociálnymi dávkami  odmietajú prísť aj  samotní imigranti. Hrozí nám však ale oveľa väčšie nebezpečenstvo ako imigranti a to je ekonomická likvidácia Slovenska. ECB totiž spustila kriminálne kvantitatívne uvoľňovanie, čím je tlačenie nekrytých peňazí. Ešte celý rok takto dostanú do obehu každý mesiac 60 miliárd nekrytých eur.  V čase 2. svetovej vojny chcel Hitler zlikvidovať Veľkú Britániu tlačením falošných libier, ktoré chcel dostať v Anglicku do obehu. Imigračná kríza ale dokonalé odpútava pozornosť od prijatia obchodnej zmluvy medzi USA a EU s názvom TTIP. Aj vyvolanie občianskej vojny na Ukrajine je súčasťou tohto diabolského  plánu, ako pripraviť Slovensko o výhody z dovozu energií z Ruskej Federácie a dosiahnuť, aby sme sa stali totálne energeticky  závislou kolóniou EÚ.

Robert  Fico to veľmi dobre vie, pretože už nariekal nad zradou EÚ a stratami z tranzitu plynu po spustení plynovodu Nord Stream2, ktorý obíde Slovensko. Rovnako Fico vie, že vo svete postupne končí  ekonomická nadvláda USA a petrodoláru. Ak Rusko s Putinom ustojí umelo znížené ceny ropy a novú studenú vojnu, v spojení s novou ekonomickou veľmocou, ktorou sa stala Čína, ako najväčší držiteľ amerických dlhopisov, ktorých sa začína zbavovať, pre Slovensko ako súčasť  EÚ nastanú veľmi ťažké časy.  Súčasný finančný systém s dolárom ako hlavnou rezervnou menou je  neudržateľný. Čínsky Juan sa od budúceho roku stáva rezervnou menou a Slovensko na túto zmenu nie je vôbec pripravené

Opýtajte sa Fica či má plán B v prípade pádu Dolára a Eura a čo bude, keď ECB prestane tlačiť v novembri 2016 nekryté peniaze? Na rozdiel od európskych štátov, ktoré  nie sú v eurozóne, vrátane Českej republiky, Poľska a Maďarska, bude najviac ohrozené práve Slovensko.  Fico a súčasná opozícia však nemajú žiadne riešenie.

Ak chceme zachrániť Slovensko pred imigračným a hlavne ekonomickým nebezpečenstvom,  jediným riešením je  neutralita a vystúpenie z Nato a EÚ, kým je ešte čas. Ak to neurobíme teraz, následky pre Slovensko budú zničujúce a tak ako v novembri 1989 nastane veľké prevracanie kabátov. Nedovoľme vlastizradcom a politickým zločincom, aby opäť zopakovali to, čo pri naaranžovanej zamatovej revolúcii.

Tak ako Fico schválil euroval na záchranu Grécka, sankcie proti Rusku a potichu prijme aj kvóty  pre imigrantov pod tlakom EÚ, od roku 2017 sa začne postupné zvyšovanie veku odchodu do dôchodku. Zámerne si to naplánovali po voľbách.  Dnešní štyridsiatnici pôjdu do dôchodku vo veku 65 rokov a tí mladší v sedemdesiatke.  Čo myslíte, prečo sa v Nemecku a EÚ sústavne predlžuje vek odchodu do dôchodku?  Nemal by totiž na imigrantov kto robiť. A práve preto musí Slovensko postupovať rovnako, u nás okrem imigrantov budeme musieť robiť aj na státisíce nezamestnateľných Rómov z osád. To vám však Fico ani spáči z opozície nikdy nepovedia, pretože v kolaborantstve medzi nimi a Ficom je rozdiel len v tom, že Fico  to vie naservírovať tak, že on nie je ten zlý, ktorý to vymyslel. On sa len  musel, v záujme národa, podriadiť EÚ.

Takže milí mladí priatelia ak chcete robiť do 70 rokov alebo až do smrti ako otroci na imigrantov a Rómov, voľte Fica a opozičné strany, ktoré vám to určite zaručia a možno vám dajú aj bonus na kremáciu či truhlu pri odchode z práce rovno na cintorín.
Verím, že lídri mimoparlamentných politických strán, ktorí sú dnes na tomto proteste budú mať vo svojom volebnom programe zákaz zvyšovania veku odchodu do dôchodku.

Určite sa pýtate, existuje vôbec šanca dostať sa z tejto mizérie? Moja odpoveď znie áno, ale na to treba odvahu  a hlavne sa zjednotiť bez ohľadu na  to, či sa vo všetkom zhodujeme. Ak to sa to dalo v Maďarsku, kde má Jobik 17 % a poslancov v europarlamente, ak to ide vo Fínsku, Francúzsku či Rakúsku, prečo to nedokážeme na Slovensku?

Hľadajme preto chybu v nás a tu na tomto mieste vyzývam Mariána Kotlebu, aby nezmaril svojimi osobnými ambíciami voľby v roku 2016 tak, ako voľby v roku 2012. Ak sa dokážeme zjednotiť a vytvoriť spoločnú koalíciu, ktorá by určite pri dobrej volebnej kampani a oslovení 35% občanov, ktorí nechcú voliť, existuje šanca získať minimálne 15 % hlasov. Ak to nedokážme, staneme sa hrobármi Slovenska rovnako ako Fico alebo opozícia, ktorá nie je schopná ponúknuť žiadnu alternatívu. 

Obraciam sa z výzvou na Alianciu za rodinu a slovenských kresťanov, aby si konečne uvedomili, že sa nedá byť súčasne v EÚ a zároveň protestovať proti likvidácii našich rodín a kresťanských hodnôt rodovou rovnosťou, LGBT a gender ideológiou a pri tom voliť strany, ktoré slová kresťanstvo a národ majú len v názve a ktorých politici  EÚ  za judášsky groš  vždy poslušne prisluhujú.

Obraciam sa aj na členov Komunistickej strany a Vzdor-stranu práce, hoci ma vaši predchodcovia v roku 1984 poslali do basy, dnes sa musíme spolu postaviť proti korporatívnemu fašizmu, pretože súčasný režim, ktorý má na svedomí tisíce ľudí, ktorých dohnal k sociálnej samovražde a priviedol tretinu národa na hranicu chudoby,  nemožno nazvať inak ako fašistický.  Naša krajina je dnes v ohrození ako ekonomickom, tak aj ohrození islamizáciou. Zabudnite na socializmus spred roku 1989 a znárodnenie. Rovnako nech Kotleba  zabudne na Slovenský štát z roku 1938. Tiso ani Husák sa už nevrátia. Socializmus, ako sme ho poznali sa rozpadol a v Ruku a Číne je dnes tvrdší kapitalizmus ako v Amerike.  Ak sa dokážeme zjednotiť, spoločné môžeme po voľbách zločincom podkúriť a požiadať Interpol, tajné služby západných krajín  a hlavne Ruska a Číny o súčinnosť a pomoc pri pátraní po peniazoch v daňových rajoch a v zahraničných  bankách, kam ich presunuli ponovembroví zločinci.  Hoďme im  rukavicu ako Putin v Sýrii. Ak nás budú ignorovať a nepodporia nás,  stanú sa spolupáchateľmi  tak, ako sa v Sýrii stali podporovateľmi terorizmu. A potom budeme mať plné morálne právo ich obviniť z krytia a podpory zločincov pri praní špinavých peňazí a následne  vyhlásiť referendum za vystúpenie z Nato a EÚ a stať sa neutrálnym štátom ako Švajčiarsko.

Obraciam sa na príslušníkov polície a armády, ktorí musia plniť rozkazy nadriadených bez ohľadu na to, či sú v prospech občanov. Uvedomte si, že skutočnými nepriateľmi a zločincami sú dnes politici z ponovembrových vlád a parlamentov. Prestaňte namiesto občanov chrániť gorily a oligarchov, ktorí sa skrývajú vo svojich luxusných pevnostiach.  Uvedomte si, že ani na vaše výsluhové dôchodky sa v budúcnosti nenájdu peniaze, pretože armáda asociálov  nebude štátu odvádzať dane.  Vašimi nepriateľmi nie sú slovenskí vlastenci ani ruskí vojaci ale politici, ktorí ak budú ohrození, nebudú váhať nasadiť vás proti vlastným občanom.

Zachráňme vo voľbách spoločne Slovensko a nezabúdajme, že tí, ktorí nás už raz zradili a oklamali, nás oklamú a zradia zas. Včera to bol euroval, potom sankcie proti Rusku likvidujúce našu ekonomiku,  po voľbách to budú kvóty, základne NATO a definitívna kolonizácia Slovenska.

Zakričme teraz spoločne z centra východného Slovenska, že my, východniari, nie sme zbabelí otroci a nie sme žiadni extrémisti. Zakričme tak, aby nás počuli všetci presstitúti  a vedeli, že skutoční fašisti sedia vo vláde a v parlamente v Bratislave. 
Smrť korporatívnemu fašizmu!

Slobodu a nezávislosť Slovensku!                 http://dennikpolitika.sk/kotleba-uprednostnil-klobasovy-festival-namiesto-ucasti-na-proteste-proti-islamizaci-v-kosiciach/

Kotleba uprednostnil klobásový festival namiesto účasti na proteste proti islamizáci v Košiciach

                           
   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS
             
Hlavná stránka