Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

PRVÁ CELONÁRODNÁ VÝZVA K MOBILIZÁCII A ODPORU PROTI KORPORATÍVNEMU FAŠIZMU!   

   Výzva kapitána Dabača 

 
Podľa definície Komunizmu bola táto ideológia založená  na likvidácii buržoáznej triedy a kapitalizmu. Ochrana ideológie  a tzv. vlády ľudu pod vedením jedinej strany   bola povýšená nad všetko aj za cenu otvorenej  likvidácie  a väznenia vlastných občanov ako nepriateľov štátu.  

Nacizmus, ktorý čerpal zo socializmu, privlastnil si prvky kolektivizmu a  vznikol spojením  koncepcie fašistického štátu, likvidoval  nižšie rasy. Ochrana nadradenej rasy pod vedením jednej strany a jedného vodcu bola povýšená nad všetko aj za cenu likvidácie menejcenných rás a nepriateľov ríše.

Politický systém, ktorý vznikol  po 17. novembri 1989 bol transformáciou na socialistický kapitalizmus ovládaný nomenklatúrnymi kádrami postkomunistického štátu, ktoré sa pokúšali napodobňovať demokratický kapitalizmus európskych štátov. Nomenklatúra a ľudia prepojení s bývalou Štátnou  bezpečnosťou a Vojenskou kontrarozviedkou  si pretvorili tento ich  kapitalizmus na svoj vlastný obraz. Majetok štátu sa týmto dostal  do rúk vyvolených politických nominantov, ktorí nahradili  politickú ideológiu ideológiou ochrany  súkromného  vlastníctva -presne povedané -ich vlastníctva. Ochrana vlastníctva bola povýšená nad všetko aj za cenu tzv. nevyhnutných ekonomických reforiem a skrytej ekonomickej likvidácie nemajetných obyvateľov na Slovensku. 
Štatistiky obetí tejto skrytej likvidácie vlastných občanov na Slovensku neexistujú, evidujú sa len počty samovrážd, z ktorých tvoria väčšinu tzv. sociálne samovraždy alebo samovraždy zo zúfalstva a chudoby. Ich počty už prevýšili počty obetí režimu v rokoch 1948-1989, teda počty popravených, usmrtených na hraniciach a počet obetí okupácie 21. augusta 1968.  V mene týchto obetí a v mene občanov Slovenska, ktorí sa ocitli pod alebo na hranici chudoby, je našou morálnou povinnosťou obviniť ponovembrové vlády od roku 1990-2015  a súčasný politický systém nazvať korporatívnym fašizmom oligarchov, ktorým prisluhujú politické strany. 

V mene obetí našich bratov a sestier, ktorí obetovali svoje  životy za slobodu slovenského národa, či už v boji proti nacistickým okupantom alebo boľševizmu po februári 1948, obraciam sa na každého komu záleží na ďalšom osude Slovenska  a budúcností našich detí  s výzvou na mobilizáciu a vytvorenie spoločného protifašistického  bloku politických strán a občianskych združení, ktoré sa na spoločnej kandidátke v parlamentných voľbách v roku 2016 postavia na odpor vlastizradcom a kolaborantom z ponovembrových vlád a parlamentov,  ktorí v spojení s cudzou mocou, za osobný blahobyt  zapredali našu vlasť, rozkradli hodnoty, ktoré tvorili desaťročia naši otcovia a matky, uvrhli do ohrozenia chudobou a ohrozili na živote a zdraví celé skupiny vlastných občanov a v konečnom dôsledku zničili budúcnosť nastupujúcej generácie.

Demonštrácia proti islamizácii Európy 20. júna 2015 v Bratislave,  jasne  potvrdila, že kryptofašistická chunta v  rukách ktorej sa dnes nachádza Slovensko a ktorej prisluhuje polícia prokuratúra a  súdy  sa boji jedine vlastných občanov, ktorí sa dokážu zjednotiť bez ohľadu na politickú príslušnosť a názory.  Ak sa nedokážeme zjednotiť a uvedomiť si, že tu nejde o jednotlivé súkromné záujmy ale o záchranu celého národa, v budúcich voľbách sa nič nezmení a kryptofašistický Smer-SD sa spojí s lokajskou SNS alebo farizejským KDH. Ďalšie štyri roky už totiž Slovensko poznamenajú tak, že sa z toho nespamätá.

Čelíme obrovským hrozbám, ktoré si mnohí neuvedomujú alebo nechcú pripustiť. Ekonomická existencia zadlženej EÚ a USA je dlhodobo neudržateľná vzhľadom k vzrastajúcemu ekonomickému potenciálu Činy do ktorej náručia po vyvolaní eskalácie napätia na Ukrajine Západ vohnal Rusko.  Otázka neutrality Slovenska je preto čoraz viac opodstatnenejšia a  referendum Aliancie za rodiny by sa malo zopakovať a doplniť o ďalšie dve otázky, týkajúcimi sa vystúpenia z NATO a prisťahovalcov zo štátov, ktoré rozvrátili členské krajiny tohto agresívneho vojenského paktu.
            Nie je to len hrozba prisťahovalcov, proti ktorej bol zameraný protest v Bratislave.  Túto agendu si už privlastnil pokrytecký Smer-SD a bude ju považovať za svoje víťazstvo po zmene rozhodnutia Bruselu zaviesť kvóty. Hrozba však nebola vôbec odstránená. Majme na pamäti ako sa na eurovale pre Grécko rozpadla pravicová vláda, aby nakoniec euroval mohol  schváliť  Smer-SD.  Rovnako sa po voľbách v tichosti budú prijímať imigranti a ľudia už na to nebudú reagovať rovnako ako si zvykli na neriešenie tzv. rómskeho problému.
 
            Oveľa väčšou hrozbou je snaha americkej administratívy vtiahnuť Európu do konfliktu s Ruskom a poškodiť našu ekonomiku sankciami proti Rusku.  Čoraz bližšie k hraniciam zo Slovenskom sa začína sťahovať ťažká americká vojenská technika aj s vojakmi. Prezident Kiska sa nespráva ako prezident ale ako vojnový štváč a hovorca Washingtonu. Predseda vlády Fico, v Moskve vierolomne vyhlasuje, že je proti sankciám a pritom v Bruseli poslušne sankcie schvaľuje. Ministrom zahraničných vecí je potomok bývalých normalizátorov, ktorí tak ako jeho rodičia za osobný prospech Slovensko zapredá hocikomu a kedykoľvek a je mu úplne jedno či podporuje LGBT a rodovú rovnosť alebo vojnové zločiny a záujmy  NATO.   Aliancia za rodinu, ktorá vyzbierala vyše 400 000 podpisov za referendum na ochranu  pred zničením našich rodín a ohrozenie výchovy detí, by si mala uvedomiť, že rovnakou ak nie väčšou hrozbou je zahraničná politika a účasť Slovenska v NATO, ktorá už priamo ohrozuje naše rodiny a deti nielen morálne ale už aj na životoch. Rovnako by si mala Aliancia za rodinu, ak im ide naozaj o ochranu rodín a detí uvedomiť, že KDH, ktoré sa podieľalo na podpise Lisabonskej zmluvy a ani žiadna iná z parlamentných strán nebude zárukou ochrany našich rodín.

            Najväčšou hrozbou však je zadlženosť Slovenska a strata ekonomickej svojbytnosti  po tom, čo sa štátny majetok presunul na súkromné účty  privatizačných a konkurzných mafii pod ochranou politických strán a nimi ovládanej polície, prokuratúry a súdov. Tieto obrovské finančné sumy dnes Slovensku chýbajú a je nútené si požičiavať na finančných trhoch. Nikto zo súčasných poslancov ani politikov nemal odvahu otvoriť v parlamente tému konkurzných mafii a inštitútu bieleho koňa, pretože má strach o život seba a svojich detí.  Uvedomuje si, že pokiaľ bude predsedom vlády Robert Fico, neexistuje šanca podobne ako v kauze Gorila niečo vyšetriť. (Pre informáciu Fico ako bývalý poslanec a podnikateľ mal kedysi vo svojej  firme Fridricha Kardoša, ktorého predstavoval pri  prezentácii štvormiliardového projektu  ako svojho zahraničného,  seriózneho nemecko-izraelského investora. Tento pán  investor,  rodák  z  Bratislavy,  používal  dva  pasy  na mená Kardoš a Kedar. Mal za sebou kontroverznú minulosť,  viaceré pofidérne podnikateľské aktivity i opletačky s Interpolom. Fridrich Kardoš sa za komunizmu vysťahoval do Izraela, kde prijal židovské meno Aaron Kedar a údajne bol podozrivý z  vývozu miliárd korún zo Slovenska).
Rovnako si každý uvedomuje, že   pokiaľ bude ministrom vnútra Robert Kaliňák, ktorý sám prišiel k miliónom vďaka konkurznej mafii a vytunelovanému Kovoštrotu, na Slovensku nebude možné  vyšetriť ani jeden z týchto prípadov, pretože ak by vypadol hoci len jeden kamienok z tejto mozaiky celý zločinecký systém by sa zrútil ako domino. Rovnako je nemožné, aby kryptofašistický Smer –SD pod vedením Roberta Fica prijal účinné zákony proti schránkovým firmám v daňových rajoch kde údajne medzi množstvom off shore firiem figuruje aj jeho manželka.

            Práve v parlamentných voľbách v roku 2016 sa naskytá možnosť dokázať, či bude mať  niekto odvahu otvoriť tému ekonomicko–politickej mafie. Ak by sa  vytvorila spoločná kandidátka pronárodného protifašistického bloku a bude na nej Dana Bobeková, ktorej by každý demokratický štát namiesto ekonomickej likvidácie poskytol špeciálnu policajnú ochranu za informácie, ktorými disponuje o konkurzných a politických mafiách, nastalo by po voľbách v NR SR politické zemetrasenie a mnohé súčasné politické strany by skončili na smetisku.

 V tejto výzve sa obraciam špeciálne na lídra Ľudovej strany naše Slovensko (ĽSNS), Mariána Kotlebu,  aby si uvedomil, že  ak mu skutočne ide o Slovensko  je odsúdený na spoluprácu. Pretože pokiaľ zopakuje chyby, ktorých sa dopustil ako som sa dozvedel v parlamentných voľbách v roku 2012, kedy odmietol zo zákona vysielací  čas v TV Markiza a TA 3 a  nepripustil, aby v televízii vystúpil Vladimír Pavlík,  ponesie opäť zodpovednosť za volebný neúspech ako v roku 2012. Som presvedčený, že keby občiansky aktivista a signatár Charty 77, Vladimír Pavlík v televízii vystúpil a Marián Kotleba nezakazoval aktívnym členom Košického kraja volebné mítingy s tvrdením, že o Košice nemá záujem pretože sú tam samí Maďari a Čechoslovakisti, ĽSNS by už vtedy získala viac ako 3% a mala by nárok na finančný príspevok pre politické strany. Najväčšou chybou Mariána Kotlebu bolo, že  vyhodil resp. nemal záujem o spoluprácu  s najaktívnejšími a najkvalitnejšími ľuďmi ako Vladimír Pavlík, či Marián Mišun a namiesto nich sa obklopil  len slepo oddanými a poslušnými, nerátajúc do toho tých, ktorí tam boli nasadení ako trojské kone. 

Vyzývam Mariána Kotlebu, aby ponúkol miesto na kandidátke Vladimírovi Pavlíkovi a taktiež aj rómskemu aktivistovi Marekovi Balážovi, pretože ako Vladimír Pavlík tak aj Marek Baláž budú zárukou  zisku tisícov hlasov aj od Rómov, ku ktorým sa miliónové dotácie nikdy nedostanú, pretože sa na nich priživujú rôzne mimovládne organizácie a nadácie, ktoré si z rómskeho problému urobili zárobkový podnik.
Zároveň ho vyzývam, aby sa zameral na súčasnom a budúcnosť, pretože minulosť sa neopakuje a nostalgia za obdobím spred vyše 70 rokov už nemá opodstatnenie.

Marián Kotleba, ktorý  nie je žiadny fašista ako ho oficiálna propaganda označuje,  má veľký potenciál o ktorom ani nevie a ak bude schopný ho rozumne využiť a stane sa iniciátorom zjednotenia všetkých, ktorí sú proti zločineckému korporatívnemu fašizmu na Slovensku, má šancu tento systém skutočne aj ohroziť.
 Nejakých 8 poslancov v NR SR  na to však stačiť nebude a budú len vyžierať štátny rozpočet na úkor biedy väčšiny občanov, tak ako to robia doteraz všetci poslanci NR SR.   Všetci by si mali zobrať príklad z Maďarska a strany Jobik, ktorá získala vo voľbách 17 % hlasov a dostala sa  aj do  Europarlamentu. Tu nejde o to, či sa niekto hlási k myšlienkam komunizmu, alebo nacionalizmu, to všetko je dnes malicherné a nepodstatné pretože tu ide o prežitie a osud Slovenska.

 Ak sa nepodarí vytvoriť jednotnú protifašistickú platformu a spoločnú kandidátku bude to neodpustiteľnou chybou a čaká nás len zvyšovanie veku odchodu do dôchodku čo je pre mnohých ekonomickou likvidáciou, pretože keď už nebudú vládať pracovať, skončia ako bezdomovci bez prístupu k zdravotnej starostlivosti. Milosrdnejšia ako pomalé trápenie a týranie by bola pre mnohých  rýchla smrť v plynovej komore, pretože súčasný korporatívny fašizmus na Slovensku je bezohľadnejší  ako  nacizmus a komunizmus lebo cynicky, chladnokrvne a sofistikovane likviduje vlastných občanov v čase mieru a pácha tým skrytú genocídu.

Na záver prvej celonárodnej výzvy vyzývam Slobodný vysielač v Banskej Bystrici, aby sa stal skutočným centrom odporu proti fašizmu tak ako Slobodný vysielač v auguste 1944. Pokiaľ v ňom ale budú ľudia, ktorí sa nechajú zastrašiť zo strany korporatívnych fašistov a mafii ako v prípade relácie o mafii „Bez cenzúry“ s Vladimírom Pavlíkom a Danou Bobekovou, ktorá sa po 18 častiach prestala vysielať a z archívu sa stratila,  Slobodný vysielač bude  asi taký slobodný ako je Smer –SD sociálny.

Vrchný veliteľ centra protifašistického odboja na Slovensku
kpt. L. Dabač

Na vedomie:
studio@slobodnyvysielac.sk
kotleba@naseslovensko.net
martin.belusky@gmail.com
manazer@pravoaspravodlivost.sk
office@priama-demokracia.sk
7statocnych@7statocnych.sk
vychod@vzdor.org
info@alianciazarodinu.sk
hovorcovia@alianciazarodinu.sk
ajjasom@99percent.sk
ino@strana.dost-sk
milosbilik393@gmail.com
eds@eds-sk.sk
magnificatslovakia@gmail.com
selecky@mail.telekom.sk
info@strana-naskraj.sk
info@hsls.sk
info@plus1hlas.sk
info@strana-tip.sk
zrs.zvolen@szm.sk
info@cbreurope.org
pospolitost@pospolitost.org
sho@sho.sk
nss@nss.sk

Veľvyslanectvá:

Čína: cinska.ambasada@gmail.com
RF: press@rusemb.sk
Bielorusko: konzul@omoss.sk
USA: consulbratislava@state.gov
ČR: bratislava@embassy.mzv.cz
Srbsko: embassy.serbia@internet.sk
Chorvátsko: croemb.bratislava@mvep.hr
Slovinsko: vbs@gov.si
Bulharsko: bulharskoet@stonline.sk
Maďarsko: mission.pzs@mfa.gov.hu
Rumunsko: office.ro@upcmail.sk
Nemecko: info@pressburg.diplo.de
Vatikán: vatican@embassy.mzv.cz
Grécko: gremb.brt@mfa.gr
Švajčiarsko: vertretung@bts.rep.admin.ch
Rakúsko: pressburg-ob@bmaa.gv.at
Belgicko: bratislava@diplobel.fed.be
Francúzsko: diplo@france.sk
Fínsko: sanomat.brt@formin.fi
Nórsko: emb.bratislava@mfa.no
Španielsko: emb.bratislava@maec.es
Taliansko: amb.bratislava@esteri.it
Portugalsko: embportbrat@stonline.sk   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS
             
Hlavná stránka