Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka
Translator  

Odpoveď tzv. publicistovi a užitočnému idiotovi Matúšovi Ritomskému   

Ako je to uvedené na blogu SME, umelec a publicista Ritomský 1. júna 2022 v reakcii na  rozhodnutie Igora Matoviča podporiť návrh poslancov Gyimesiho a Tarabu  zakázať  vyvesovanie dúhovej vlajky na sídlach štátnych inštitúcii uviedol, že Matovič by ako Putinov užitočný  nemohol konať inak. Ako sa vraví na hrubé vrece hrubá záplata, preto som sa rozhodol  v názve  tejto odpovede použiť aj ja   Ritomského termín  „užitočný idiot“.

V rámci demokratickej plurality názorov  bol zverejnený aj jeho názor na webovú stránku necenzurovane.net, za ktorou podľa neho stojí  signatár Charty 77 Vladimír Pavlík.  K tomuto presvedčeniu dospel  len na základe toho, že Vladimír Pavlík po prevrate v novembri 1989 prispieval do  „Necenzurovaných novín-Rudé Krávo“, ktoré vydával podľa jeho názoru ďalší kontroverzný chartista Petr Cibulka.

Uviedol, že Necenzurované stránky prinášajú zmes textov na rôzne témy a  množstvo konšpiračných teórií, myšlienky rozširujúce rasovú či náboženskú neznášanlivosť či informácie z pochybných zdrojov.  Prekáža mu, že na úvodnej  stránke možno nájsť množstvo odkazov na ďalšie konšpiračné stránky ako napríklad Hlavné správy, AC24, Zem a a vek a iné. Matúšovi Ritomskému pri uhle jeho jednostranného a toho jediného správneho svetonázoru už nič nehovorí výrok francúzskeho filozófa  Voltaira „Nesúhlasím s tým, čo hovoríš, ale do poslednej kvapky krvi budem brániť tvoje právo povedať to.“ Uverejnenie odkazov na tzv. konšpiratívne weby neznamená súhlas s ich obsahom ale je to vyjadrenie nesúhlasu s cenzúrou a obmedzovaním slobody slova antidemokratmi s boľševickými praktikami, ktorí sa tvária, že takto  konajú v mene demokracie.

Najviac mu vadí, že stránka nemá jasne pomenovanú redakciu, autorov ani osoby zodpovedné za obsah a uvádza sa na nej, že Vladimír Pavlík je „jedným z prispievateľov“ a na stránke sa objavujú nepodpísané texty anonymných autorov, texty podpísané menami ako „Igor“, ako aj texty s uvedenými autormi, ktorých ale nie je možné ďalej kontaktovať alebo stotožniť. Jediným zverejneným kontaktom je mailová adresa necenzurovane@yandex.com.

Pán umelec a publicista Ritomský, táto stránka existuje len  vďaka niekoľkým veľmi nahnevaným ľuďom, žijúcim mimo  Slovenska a 72 ročný dôchodca s ťažkým zdravotným postihnutím Vladimír Pavlík, k čomu výdatne prispela slovenská zločinecká republika, ktorá sa ho dlhodobo snaží umlčať a existenčne zlikvidovať za publikovanie o ich svinstvách,  má s touto stránkou spoločné len to, že je jej aktívnym prispievateľom. 

Táto stránka je reakciou na to, že po novembri tu vznikol namiesto totalitného štátu, riadeného komunistickou stranou zločinecký systém riadený skupinou finančnej oligarchie podporovanej a krytej  zahraničím, ktorý je v mnohom ešte zločineckejší ako režim spred novembra 1989.  Počty obetí sociálnych samovrážd a obetí tzv. odvrátiteľnej úmrtnosti, teda ľudí, ktorí mohli žiť keby sa nevykrádalo zdravotníctvo, už prevýšili počty obetí komunizmu a okupácie 21 augusta 1968.

Každý totalitný režim považoval za hrozbu opačný názor a súčasný  nomenklatúrno -eštébacky komunisticky kapitalizmu s prvkami korporátneho fašizmu považuje za hrozbu každý iný názor, ktorý označuje za konšpiračnú teóriu a myšlienky rozširujúce rasovú či náboženskú neznášanlivosť. Označenie nepriateľ ľudovodemokratického zriadenia neskôr socializmu bolo nahradené, označením  pravicový extrémista, antisemita alebo konšpirátor.

Ak by bola Slovenská republika skutočne demokratickým a právnym štátom web necenzurovane.net by mal  jasne pomenovanú redakciu, autorov a osoby zodpovedné za obsah a na stránke by neboli   nepodpísané texty anonymných autorov ako aj texty s uvedenými autormi, ktorých ale nie je možné ďalej kontaktovať alebo stotožniť.

Ak by tomu tak totiž bolo tento zločinecký a policajný štát by autorov začal perzekvovať, trestnými oznámeniami podanými policajtmi, ktorí  sú často  na výplatnej páske mafie,  žalobami na tzv. "ochranu osobnosti" za spoluúčasti justičnej mafie a exekúciami za účasti exekučnej mafie tak, ako je tomu v prípade Vladimíra Pavlíka, ktorý sa pod svoje príspevky podpisuje.

Ďalšími zločineckými praktikami je zneužívanie psychiatrie presne tak, ako sa to robilo za bývalého režimu len s tým rozdielom, že vtedy to boli výlučne dôvody  ideologické a dnes je to hlavne ochrana ekonomických záujmov ponovembrových zbohatlíkov tak, ako je to v prípade svedkyne dodnes neobjasnenej  smrti kňaza P. Coufala alebo v prípade Juraja Šneidra, ktorého vyhlásili za čiastočne nesvojprávneho po tom, čo začal hovoriť o tom ako  udával  spoluväzňov bývalý kňaz Anton Srholec, dlhoročný člen Rotary klubu, ktorého brat ako primátor Skalice robil kšefty s Lexom  a ďalšími.

Uvádzanie mien členov redakcie a autorov príspevkov pri zločineckom charaktere tohto štátu by bolo to isté ako keby ilegálna antifašistická skupina odboja uviedla mená svojich členov Gestapu.

Necenzurovane majú byť konšpiračným webom - len preto, lebo  uverejnia aj to, čo tie nekonšpiračné majú zakázané, aby sa nik nezaoberal tými svinstvami a nezákonnosťami, o ktorých sa zmieňujú ich autori,  Existujú ešte mnohí pamätníci eštebáckych praktík - v súčasnosti už obohatených o vysokosofistikované spôsoby a techniku, ktorú využívajú na sledovanie a perzekúcie tých, ktorí sa im stavajú na odpor.
Jedinou odmenou tých čo nezištne založili web necenzurovane.net je vďaka ľudí o  ktorých sa mlčí, aby sa nedostali von  svinstvá, ktoré na nich  pácha štátna moc  a  morálny odpad, ktorý je zabetónovaný na každom orgáne, na každej inštitúcii, ktorý zneužíva a využíva iných morálnych slabochov a kolaborantov, závistlivcov so zločineckými sklonmi v ich genetickej výbave.

Matúš Ritomský,  by chcel označiť Vladimíra Pavlíka za zodpovedného za necenzurované stránky, ktoré hoci nemajú vysokú sledovanosť  narúšajú svojimi nebezpečnými myšlienkami propagandu založenú na Goebbelsovom  „sto krát opakovaná lož sa stáva pravdou“. Zabúda pritom, že za slovenskými hranicami je "kopec" nasratých krajanov, ktorí sa zaslúžili o vznik tohto webu a ktorí ho financujú s cieľom, aby aspoň časti zadubených občanov otvorili oči a hlavne, aby ventilovali svoju zlosť uverejňovaním týchto  príspevkov. 

Je  pomerne málo tých, ktorí na tento web zavítajú a súčasne dosť tých, ktorí sú  schopní utvoriť si  vlastný názor - vidieť veci z mnohých zorných uhlov, nielen z uhla pohľadu, aký sa občanom snaží vnucovať moc.  Bežnému občanovi je to ale ľahostajné  pretože z toho nevyžije a nevyrieši to jeho  existenčné problémy, pričom si neuvedomuje  skutočností, ktoré sa skrývajú za meritom veci príspevku a  vplyvu na  jeho existenciu a ekonomickú situáciu.

Matúš Ritomský  1. júna 2022 na svojom blogu zverejnil príspevok s názvom O čom je vyvesenie dúhovej vlajky a prečo to Matovič nechápe
Ako Putinov užitočný idiot by Matovič nemohol konať inak“.
uviedol citujem: „ Matovič nechápe alebo zámerne ignoruje skutočnosť, že vyvesenie dúhovej vlajky nie je propagáciou sexuálnej orientácie, ale prihlásením sa k tolerantnej spoločnosti, ktorá rešpektuje aj práva sexuálnych menšín. Polarizovať spoločnosť na téme LGBT menšín je pritom v čase vojny obzvlášť nebezpečné. Najmä v situácii, keď Putinovo Rusko rovnakú tému systematicky používa ako jeden z nástrojov svojej propagandy.“

Toto sú priority Matúša Ritomského v čase najväčšej energetickej a ekonomickej krízy, ktorej dnes čelí Slovensko.

Je najvyšší čas povedať, že západný svet  riadi hŕstka sexuálnych deviantov, ktorá chce svoju   sexuálnu dekadenciu  a neschopnosť vysporiadať sa so svojou rodovou identitou vnútiť celej spoločnosti. Najhoršie na tom je, že k tomu nútia už malé deti od materskej škôlky, kde sa deti namiesto maľovania Lenina učia masturbovať a prezliekať si šaty navzájom chlapci medzi dievčatami. Hračkárske firmy už namiesto Barbie vyrábajú transgender bábiky a tehotných mužov. Nie som pri tom žiadny homofób za akého by ma označil tanečník  Matúš Ritomský. Homosexualita bola, je a bude, ale nikdy v histórii ľudstva   sa nepropagovala ako životný štýl a z análneho otvoru sa neurobil symbol demokracie.  Pokiaľ si niekto myslí, že análny otvor je stredom vesmíru neberiem mu to a tolerujem, že je jeho osobnou vecou čo robí vo svojom voľnom čase, ale preboha neohrozujte tým morálnu výchovu detí a nevnucujte to celému svetu. 

Neviem si predstaviť po zákaze v americkej armáde uvádzať sexuálnu orientáciu, čo  bude  keď v bojovej akcii začnú vojaci a vojačky protestovať, že majú len latríny pre mužov a ženy a budú sa dožadovať tretej  pre transsexuálov a indiferentných, ktorí budú žiadať aby sa na WC pre mužov povinne dávali menštruačné vložky.  Mám obavu, že vojak NATO namiesto, aby raneného zachránil ho sexuálne zneužije.

Západný svet sa rovnako ako rímska ríša rúti slepo do záhuby. To čo sa dnes propaguje a masovo zavádza je proti zdravému rozumu, proti Bohu a proti prírode. Nech si skúsi predstaviť umelec a publicista Ritomský, čo by jedol keby  zvieratá začali napodobňovať ľudí a sliepky by prestáli znášať vajcia a zmysleli by si, že sú kohúty. Kravy by prestali dávať mlieko, lebo by chceli byť býkmi atď. Ak si títo šialenci myslia, že si deti budú vyrábať v skúmavkách, aby ich mohli dať adoptovať LGBT komunite, alebo si prenájmu maternice ukrajinských žien v sociálnej tiesni, západnú spoločnosť čaká mizéria a morálny úpadok aký tu ešte nebol a ten análny otvor ako symbol liberálnej demokracie naznačí kam západná spoločnosť smeruje.

June 12. 2022
Kornel Danis
Ontario Kanada


Keď o mne konšpiruje slobodný umelec a profesionálny tanečník Matúš Ritomský
   Share on Facebook                    
             
Hlavná stránka