Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Čo sa zmení pre obyčajných ľudí po zadržaní konkurzného zločinca Zoroslava Kollára a spol. ?

V koronavírusovom ošiali, ktorý je dnes hlavnou témou na Slovensku, došlo k niečomu  čo by  bolo nepredstaviteľné keby dnes toľko preklínaný a nenávidený Igor  Matovič prekvapivo nevyhral februárové voľby. Polícia začala zatýkať nedotknuteľných chránencov ponovembrovej politickej mafie, ktorej štafetu 12 rokov viedol Smer-SD.  Za mreže sa dostal       Bödör,   Jankovská, Makó, špeciálny prokurátor Dušan Kováčik, celá plejáda z justičnej mafie a najnovšie aj prvá veľká ryba slovenskej oligarchie Zoroslav Kollár. Ešte predtým bol za daňové podvody odsúdený Baštrnák, ktorý stihol poprepisovať svoje majetky na rodinných príslušníkov.

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že je to pôsobivé divadlo pre plebejcov, z ktorých  väčšina po prvý krát počula z hlavných médií v súvislosti so zatknutím Zoroslava Kollára niečo o akejsi  konkurznej mafii.
Po rozsudku vo veci objednávky vraždy novinára Kuciaka a jeho snúbenice a treste zrážky 15% na tri mesiace z platu pre Kočnerovú onucu, bývalého generálneho prokurátor Dobroslava Trnku, však prehnaný  optimizmus nie je vôbec na mieste.

Ako to skončí vo finále, kedy bude mať slovo opäť slovenská justičná mafia a vybavovači  z radov dobre platených právnikov, možno len hádať. Isté však je, že s rastúcim počtom zadržaných sa zvyšuje aj  sťahovanie zadku Robertovi Ficovi a jeho družine, ktorá s pomocou Kotlebovej ĽSNS bude robiť všetko preto, aby odstavila Matoviča predčasnými voľbami a všetko sa potom  vrátilo do starých koľají. Plebejcom podhodia sociálnu žobračenku a vyvolení budú za ich mlčania opäť vykrádať štátny rozpočet a eurofondy.    
Advokáti prominentov preto budú naťahovať čas  a čakať kedy sa ku korytu dostane 4%-ne orientovaný sympaťák Pellegrini a dovtedy budú hľadať cestičky cez spriaznených sudcov, aby ich prominentní a dobre platiaci klienti vyšli zo šlamastiky do ktorej ich dostala Matovičová vláda  s čo najmenšou ujmou. Sú si istí, že štandardný slovenský volič, ktorý je od roku 1990 vždy benevolentný a tolerantný k zlodejom a mafiánom  si radšej vyberie  13 dôchodok  ako  mafiánov v base.

            Nie som priaznivcom Igora Matoviča, pretože mám vážne obavy hraničiace s istotou, že hoci má talent zaujať a prekvapiť, čoho dôkazom je jeho volebný úspech v roku 2020, nebude môcť prekročiť mantinely, ktoré mu určujú silní hráči z radov oligarchie v pozadí a ti ho zastavia ak sa NAKA dostane nad  úroveň, ktorá by ich mohla ohroziť.

Zatýkanie a väznenie prominentov chránených hlavne Smerom SD určitým skupinám vyhovuje pretože dôvody sú jednak politické a zároveň ide o likvidáciu konkurentov, ktorých vzápätí nahradia „naši ľudia“ tento krát z iného politického tábora.  Selekcia  ako NAKA postupuje k jednotlivým trestným oznámeniam smerujúcim k spriazneným osobám to len potvrdzuje.

Odpoveďou na otázku v nadpise tohto práspevku je, že v živote oyčajných ľudí a ich zápase o prežitie sa po zadržaní Zoroslava Kollára a spol. nezmení absolútne nič!

Som preto presvedčený, že Matovič chce liečiť rakovinové metastázy v najvyššom štádiu choroby aspirínom a vo finále veci nebudú dotiahnuté do konca rovnako ako v prípade odsúdenia objednávateľa vraždy Jána Kuciaka. Matovičov problém, je že nedokáže dlho udržať ťah na bránu a je nevyspytateľný. Dokáže rýchlo rásť ale aj rýchle padnúť a to bude v súčasnej situácii pre Slovensko, v ktorej žiaľ zatiaľ neexistuje „nový Matovič“, ktorý by aj dotiahol to čo začal Igor,  návrat  k stavu pred voľbami v roku 2020 a stopke pre vyšetrovanie všetkých káuz, ktoré sa začali po rokoch riešiť a všetko skončí s výsledkom skutok sa nestal a kradlo a podvádzalo sa v súlade so zákonom, čím vo finále urobia z policajtov z NAKA hlupákov.
Následne prezidentka Čaputová a politici vyhlásia, že ich rozhodnutie súdu neteší ale rozsudky súdov sa musia rešpektovať. Rešpektovanie rozsudkov justičnej mafie, ktorá sa stala štátom v štáte a nezávislosť nahradila závislosťou na špinavých peniazoch zločincov, je rovnakou zvrátenosťou ako rešpektovanie rozsudkov nacistických a komunistických súdov.

Hoci by sa mohlo zdať, že po 30 rokoch  právneho nihilizmu je úspechom aj zadržanie  donedávna nedotknuteľných, pre obyčajných ľudí to nemá prakticky žiadny význam, pretože miliardy, ktoré majú títo ekonomickí zločinci vo svojom portfóliu sa pre chýbajúci účinný zákon o preukazovaná pôvodu majetku a 100%-nom zdanení príjmom nepodloženého majetku do rúk štátu nikdy nedostanú a nebudú využité v prospech občanov !

Z tohto dôvodu budú naďalej chýbať peniaze v zdravotníctve, školstve či sociálnom systéme.  Pokiaľ Matovičová vláda neprijme legislatívu na vrátenie rozkradnutého majetku štátu, zatýkanie prominentov bude len manévrami  NAKA a pekne naaranžované divadlo pre verejnosť.

Uvediem hlavný dôvod, prečo Matovičová vláda nemôže prijať legislatívu a nebude prešetrovať konkurzné kauzy Zoroslava Kollára, vrátane ďalších konkurzných mafiánov menších rangov ako napríklad JUDr. Jaroslav Sidor z podtatranského regiónu o ktorého praktikách priniesol v minulosti informoval tento internetový portál. http://www.necenzurovane.net/justicia/likvidatori1.html

Vyšetrovanie by zákonite odhalilo, že tieto zločiny legalizovala okrem iných aj Dzurindová vláda, ktorej minister financií Ivan Mikloš označoval bankroty a konkurzy stoviek bývalých štátnych podnikov, akciových spoločnosti a eseročiek, či firiem, za ozdravenie a vyčistenie podnikateľského prostredia.
Súčasťou tzv. „nevyhnutných ekonomických reforiem“ sa týmto stala aj konkurzná mafia úzko prepojená s justičnou mafiou. Princípom kolektívnej viny tzv. nedobytné pohľadávky a nesplatené úvery, po presunutí rozkradnutých miliárd do Konsolidačnej banky, zaplatili v konečnom dôsledku zo svojich daní občania Slovenska.

Zoroslav Kollár je obvinený len vo veci  zasahovania do nezávislosti súdu a korupcie.  Ako nadobudol majetok  ako konkurzný mafián  už ale OČTK  neriešia a média okrajovo obchádzajú tému konkurznej mafie.

Ponovembroví zbohatlíci a milionári ako Ivan Lexa, Ladislav Baštrtnák, Miroslav Bödör a jeho syn, či Zoroslav Kollár sú len produktom  transformácie  systému, ktorý sa po novembri 1989  podľa vopred určeného scenára  realizoval v bývalej ČSSR. 
Podmienky pre rozkrádanie štátneho majetku   vytvorili ponovembrové vlády a parlamenty, ktoré prijímali zákony, ktoré umožnili vznik tzv. kapitálotvornej vrstvy, konkurznej a justičnej mafie, ktorá sa stala neoddeliteľnou súčasťou politickej mafie.
 

Zákonné a spravodlivé vyšetrovanie mafiánskych konkurzných praktík, vďaka ktorým nadobúdali kapitál pre ďalšie podnikanie aj ľudia ako Robert Kaliňák –kauza Kovošrot a mnohí ďalší, by odhalilo skutočnú podstatu a pravú tvár politických zmien po novembri 1989.  

Zoroslav Kollár robil len to čo mu umožnil tento systém a náležite to využil, aby zabezpečil svoju rodinu na 100  rokov na úkor biedy občanov Slovenska, ktorých deti sú vyháňané do cudziny a ktorí zomierajú na vyliečiteľné choroby  kvôli vykrádaniu a nedostatku peňazí v zdravotníctve. Skutočnými spolupáchateľmi Zoroslava Kollára a ďalších sú politici, polícia, prokuratúra a justícia, ktorí to umožnili.

Jasným dôkazom, je Svedectvo uverejnené pred už skoro desiatimi rokmi na tejto stránke http://www.necenzurovane.net/kmafia/01.html Konkurzná mafia-neoddeliteľná súčasť politickej mafie,  za ktoré boli a sú dodnes perzekvovaní jeho autori Vladimír Pavlík a pani D. B.
Nikto z kompetentných na uvedené informácie, ktoré by v každom právnom a civilizovanom štáte vyvolali politické zemetrasenie, nereagoval  a práve naopak terčom štátnej mafie sa stali tí, ktorí  vo verejnom záujme na  túto mimoriadnu závažnú ekonomickú trestnú činnosť upozorňovali.  

Žiadna politická strana na Slovensku vrátane ĽSNS nemala záujem o návrh ako postupovať pri prešetrovaní  ekonomických zločinov a možnostiach vrátenia rozkradnutého majetku štátu.
http://www.necenzurovane.net/volby2016/volby29.html

Nikto z predstaviteľov cirkvi, ktorá je po smrti biskupov Baláža a Tondru v hlbokej pasivite a rezignácii ani z radou politikov, ktorí sa pokrytecky hlásia ku kresťanstvu, nenašiel odvahu navrhnúť prijatie retroaktívneho účinného zákona o preukazovaní pôvodu majetku a vyvlastnenie nezákonne nadobudnutého bohatstva, ktoré spôsobuje chudobu v súlade s encyklikou Pápeža Pavla VI. Populorum progressio a Ústavou Slovenskej republiky garantovaným právom na dôstojný život! http://www.necenzurovane.net/mafia/novelizacia.html

ENCYKLIKA PÁPEŽA PAVLA VI. POPULORUM PROGRESSIO O ROZVOJI NÁRODOV 26. 3. 1967

23. Ak niekto má pozemský majetok a vidí brata v núdzi, a srdce si pred ním zatvorí, ako v ňom môže ostávať Božia láskavosť? Zem je daná všetkým, a nie iba boháčom. To znamená, že súkromné vlastníctvo nie je pre nikoho ustanovené ako bezvýhradné a neobmedzené právo. Nik nie je oprávnený vyhradiť si pre svoj výlučný úžitok to, čo presahuje jeho potreby, keď ostatným chýba nevyhnutné. Slovom, podľa tradičného učenia cirkevných otcov a veľkých teológov vlastnícke právo sa nikdy nemá uplatňovať na úkor spoločného dobra. Ak sa stane, že vznikne spor medzi nadobudnutým súkromným právom a základnými požiadavkami pospolitosti, je povinnosťou verejných vrchností usilovať sa ho rozriešiť za aktívnej účasti jednotlivcov a spoločenských skupín.

Použitie zisku 
24. Verejné blaho teda niekedy vyžaduje vyvlastnenie, ak vzhľadom na svoju rozsiahlosť, na slabé alebo nijaké zužitkovanie, na biedu, ktorá z toho vyplýva obyvateľstvu, na značné škody spôsobené záujmom krajiny určité majetky sú na prekážku kolektívnej prosperity. Koncil toto jednoznačne potvrdil a nie menej jasne pripomenul, že disponovateľný zisk nie je ponechaný na úplnú ľubovôľu jednotlivcov a že sebecké špekulácie sa musia vylúčiť. Nebolo by teda prípustné, aby občania, ktorí majú hojné príjmy plynúce z národných zdrojov a národnej aktivity, prenášali značnú časť z nich jedine vo svoj prospech do cudziny bez ohľadu na očividnú škodu, ktorú tým spôsobujú svojej vlasti.


Žalostnou ukážkou morálneho úpadku Slovenska je skutočnosť, že  indivídua ako Zoroslav Kollár sa stali predmetom referátov a modelom úspešného podnikateľa pre študentov ako potvrdzuje webová stránka.
https://referaty.centrum.sk/ostatne/nezaradene/50070/?page=4

V neposlanom rade spolupáchateľmi Zoroslava Kollára a spol. sú  všetci tí, ktorí zbabelo mlčali a ignorovali  tých zopár statočných, ktorí  na úkor vlastnej bezpečnosti mali odvahu  nemlčať o zločinoch a ich páchateľoch ako Vladimír Pavlík a pani D. B.

Na adresu mlčiacej väčšiny môžem uviesť len to, že čas bude vašim sudcom a raz sa budete hanbiť pozrieť vlastným deťom do očí. Takže naďalej riešte spochybňovanie testovania na Covid 19 a ignorujte fakty potvrdzujúce, kto vás 30 rokov okrádal a kto si vybudoval svoj blahobyt na váš úkor a urobil z vás chudákov a otrokov vo vlastnej krajine.

Národ, ktorý obdivuje, velebí a volí opakovane zlodejov si nezaslúži nič iné len otroctvo a vládu zlodejov a sám sa stáva  národom zlodejov. 

 

Oktober 31. 2020
Kornel Danis
Ontario Kanada


https://www.youtube.com/watch?v=yvIXxZeqvXg&feature=emb_logo


         

   PRINT RSS

Hlavná stránka