Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

27. SEPTEMBRA 2022 SA NEOFICIÁLNE ZAČALA III. SVETOVÁ VOJNA   

NATO, ktoré vzniklo na obranu proti komunizmu sa stalo príčinou vzniku III. sv. vojny

Miliardy ľudí, žijúcich v  existenčných problémoch a blaženej nevedomosti  si sotva uvedomuje, že 27. september 2022 vstúpi osudovo do histórie tohto sveta a ich životov.   
Cielenou plánovanou sabotážou ruských plynovodov Nord Stream 1, Nord  Stream 2 a  referendami, ktorými sa územie Ukrajiny s rusky hovoriacou väčšinou stáva súčasťou Ruskej federácie sa totiž začala III. svetová vojna

            Spúšťačom tzv. špeciálnej operácie RF bola západom organizovaná farebná revolúcia -  Majdan na Ukrajine z rokov 2013-2014 za použitia odstrelovačov, ktorej pozadie nebolo dodnes riadne vyšetrené. Pod zámienkou vstupu Ukrajiny do EÚ bol však hlavným cieľom majdanu vstup Ukrajiny do NATO, ktorým sa jej vedenie netajilo. Touto taktikou sa všetky bývalé satelity Sovietskeho zväzu, ktoré sú dnes členskými štátmi EÚ stali súčasne aj členmi NATO, aby sa následne podieľali na okupácii Iraku a Afganistanu. Plány zriadenia vojenskej základne v Sevastopole Rusko prekazilo referendom a následnou anexiou Krymu. Krvavé udalosti v Donecku a Luhansku, kde sa v podstate začal vojenský konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou sa po ôsmych rokov zmenili na vojnu so všetkými dôsledkami, ktorá  zasiahne predovšetkým Európu o čo sa dlhodobo usilovali americkí neokonzervatívci  a vojenský priemyselný komplex. Po farebných revolúciach v arabských krajinách a fiasku v Afganistane je to pre nich len ďalšia príležitosť k presadzovaniu ich zámerov a dosiahnutia ďalších ziskov.

Rusko už totiž nevedie vojnu proti Ukrajine ale proti kolektívnemu západu a NATO, ktoré od začiatku priamo zasahuje do konfliktu medzi Ruskom a Ukrajinou s cieľom, aby prerástol do  plnohodnotnej  vojny.

            Vyhlásením prezidenta USA Bidena o masívnych dodávkach zbraní Zelenského vojenskej chunte a podpore Ukrajiny pri  opätovnom získaní území, ktoré sa stávajú súčasťou Ruskej federácie sa začala III. svetová vojna USA a jeho satelitov v Európe proti Rusku s konečným cieľom jeho ekonomického a vojenského zničenia.

            Európa bola USA vtiahnutá do tejto vojny bez ohľadu na katastrofálne ekonomické dopady po zastavení dodávok plynu, ropy, uránu, priemyselných hnojív, potravín a ďalších komodít.

Po sabotážach na plynovodoch  bude totiž logicky  nasledovať  zastavenie dodávok plynu cez Ukrajinu ako nepriateľskej krajine, vyzbrojovanej NATO s ktorou už Rusko vedie riadnu vojnu.  Pokračovanie dodávok plynu a ropy  Ukrajine v čase vojny by bolo rovnakou absurditou ako keby v čase II. sv. vojny bývalý Sovietsky zväz alebo USA dodávali suroviny nacistickému Nemecku.

Dopady na bývalé postkomunistické štáty vrátane Slovenska budú katastrofálne pretože Slovensko sa na rozdiel od Maďarska otvorene zaradilo medzi štáty protiruskej koalície vedenej USA.  Paradoxne je Slovensko opäť na strane Nemecka rovnako ako v roku 1939 po prepadnutí Poľska a v roku 1941 Sovietskeho zväzu.

Európa sa rúti strmhlav do recesie, znehodnotenia spoločnej meny oproti rastu kurzu amerického dolára za ktorý sa nakupuje ropa a plyn, krachu akciových trhov na čo je naviazaný 2. dôchodkový pilier do ktorého nahnali slovenských občanov a je len otázkou času kedy sociálne otrasy a voliči to svojim lídrom vo voľbách spočítajú aj s úrokmi.
Voľby v Taliansku, kde sa stala premiérkou obdivovateľka Benita Mussolinoho, sú len neblahou predzvesťou čo čaká Európu v dôsledku sebazničujúcich sankcií a vazalského podriaďovania sa americkej zahraničnej politike.

NATO, ktoré vzniklo v roku 1949 na obranu západného sveta proti komunizmu sa týmto stáva paradoxne príčinou vzniku 3. svetovej vojny, ktorá už s obranou proti  komunizmu nemá nič spoločné. Potvrdzuje sa, že západu o komunizmus nikdy nešlo. Po odchode prezidenta Reagana, ministra obrany Weinbergera a ministra zahraničných vecí Schultza  Rusov jednoducho podviedli prísľubom nerozširovania NATO k hraniciam Ruska po zjednotení Nemecka a odchode pol miliónovej armády z bývalej Nemeckej demokratickej republiky, pričom Američania v Nemecku ostali a západnej Európe ostali aj s atómovými hlavicami.

Rusko resp. bývalý ZSSR chcel každý od čias Napoleona a Hitlera získať len kvôli jeho surovinám a nerastnému bohatstvu  pretože sa tam nachádza celá mendelejová tabuľka.  Komunizmus Západu v podstate neprekáža ak sa vie prispôsobiť jeho  potrebám a ziskom nadnárodných spoločností, tak ako sa tomu stalo v prípade  komunistickej Číny z ktorej vo svojej zaslepenej chamtivosti urobili  najväčšiu výrobňu sveta a novú ekonomickú veľmoc, ktorá im dnes prerástla cez hlavu už nie len ekonomicky ale aj vojensky.  

Prezident Ronald Reagan, ktorý poslal sovietsky komunizmus na smetisko dejín, by zaplakal nad tým kam dnes smeruje Amerika.

Ak sa nepodarí v novembrových voľbách v USA zastaviť deštruktívnu politiku demokratov  a znemožnia Donaldovi Trumpovi kandidovať na prezidenta v budúcich voľbách svet je v ohrození v akom nebol od karibskej krízy.

Boh ochraňuj Ameriku a Rusko !

September 28. 2022
Kornel Danis
Ontario Kanada


   Share on Facebook                    
             
Hlavná stránka