Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka
Translator  

Ukrajinský prezident židovskej národnosti Zelenskyj zhanobil obete holokaustu a stal sa hanbou svetového židovstva!  

V tesnej blízkosti  pamätníka Babyn Jar venovanému židovským obetiam zavraždeným ukrajinskými nacionalistami,  ktorí v čase 2. sv. vojny kolaborovali s nacistickým Nemeckom sa v súčasnosti nachádza ulica pomenovaná podľa Stepana Banderu. Pýtam sa, ako je to možné, že pokrytcom zo Západu nevadí táto propagácia fašizmu a nacizmu? Ako sa asi cítia pozostalí obetí holokaustu?
Podľa povojnových odhadov bolo v Babom Jare povraždených  100 000 až 150 000 ľudí. Do tejto štatistiky sa nerátali deti do 3 rokov, ktoré tu tiež prišli o život, ale neboli zaradené v nacistických záznamoch. Podľa povojnových dôkazov prežilo popravu v Babom Jare 29 ľudí.


Google maps

https://oral.sk/schwarzenegger-posila-vzkaz-ruskemu-lidu-a-putinovi/

Hollyvoodsky terminátor  Arnold Schwarzenegger  a bývalý guvernér Kalifornie poslal odkaz ruskému ľudu a  Putinovi v ktorom vyhlasoval, že  denacifikácia Ukrajiny je lož, pretože tam nemôžu byť nacisti  pretože Ukrajina je krajina so židovským prezidentom.

Postupné relativizovanie zločinov UPA, OUN a banderovcov po majdane v roku 2014 a stavanie pamätníkov na Ukrajine však jednoznačne vyvracia, že nejde o kremeľskú propagandu.

Kongres USA a celá EÚ, ktorá tresne postihuje čo i len sebemenší prejav neonacizmu na druhej strane  svojím tichým mlčaním  tolerujú   nacistickú symboliku  a nacistickú úlohu  na Ukrajine


Nacistické symboly na helmách, ktoré nosili  členovia ukrajinského práporu Azov, čo bolo natočené nórskym filmovým štábom televíznej stanice TV2 a odvysielané v nemeckej televízii ZDF, Washington Post  odôvodnil tak, že použitie svastiky úzko spájanej s holokaustom bolo len  „romantické“.  Rovnako sa ignorovali ďalšie dôkazy o prítomnosti neonacistov v radoch ukrajinských vládnych  bojovníkov.  Nemci konfrontovaní s obrázkami temnej minulosti svojej krajiny boli  šokovaní, keď videli  vojakov milície Azov, ako si ozdobuje  výstroj svastikou a „runou SS“ ako uviedla NBC News . Západné média napriek tomu vykresľujú  bojovníkov Azov ako bojom  zocelených patriotov ušľachtilo odolávajúcich ruskej agresii ochotných sa v prípade potreby uchýliť k partizánskej vojne.

Nacistická výzdoba nájdená v byte jedného z príslušníkov pluku AZOV.

 Ukrajinský pluk Azov, ktorý bojuje spolu s ukrajinskou armádou proti ruskému vojsku, sa skutočne  hlási k ideológii banderovskej UPA (Ukrajinskej povstaleckej  armády) z II. svetovej vojny  a vôbec sa  tým netají. Ta nielenže  bojovala na strane hitlerovského Nemecka a spolu s jednotkami SS sa dopúšťala krvavých zločinov, ale sama mnoho týchto  zverstiev  páchala z vlastnej iniciatívy.Pohrobkovia nacistov neprekážali ani bývalému prezidentovi Andrejovi Kiskovi, ktorý ihneď po Majdane ponukol na samite NATO umiestniť pod Tatrami logistickú základňu.

Ukrajinci prekonávali  esesákov

Ich nacionalistický program počítal s etnickými čistkami – a títo hrdlorezi  systematicky na územiach, ktoré mali pod kontrolou, masovo likvidovali Židov, Poliakov a Rusov, ktorí tam žili už mnoho generácii. Počet ich obetí činí podľa niektorých  historikov až 100 tisíc vrátane  nemluvniat, detí  a seniorov. Obzvlášť hrôzostrašné boli udalosti vo Volyni, kde v júli r. 1943  v nedeľu dopoludnia kedy boli obyvatelia poľských dedín v kostole, tieto prepadli  a všetkých prítomných na omši vrátane kňazov postrieľali alebo ubili sekerami a nožmi, pričom ženy ešte pred smrťou znásilnili a deti rozsekali na kúsky. Svojou desivou beštialitou prekonala  UPA aj  SS a čekistov  z éry vlády Lenina a Trockého v sovietskom Rusku.
Masaker vo Volyni   o ktorom natočili film dnes však už Poliakom  neprekáža v  súčasnej podpore ukrajinských neonacistov.
https://www.reflex.cz/clanek/filmy-a-serialy/79239/kdyz-se-ukrajinci-a-polaci-navzajem-vyvrazduji-skvely-film-volyn-ukazuje-slovanskou-vzajemnost.html


Pomníky vrahom a vojnovým zločincom západnému svetu neprekážajú    

Minulosť spred takmer  80 let by som nepripomínal, keby sa  oficiálna ukrajinská politická reprezentácia k tomuto odkazu nehlásila. Zďaleka to nie je len  pluk Azov a ďalšie, ale   ešte predchádzajúci režim prezidenta Porošenka nechal slávnostné vztýčiť v Kyjeve pomník zakladateľovi  UPA Stepanovi Banderovi. A tohto zločinca z UPA vyzdvihol ako „národného hrdinu“. Márne proti tomu protestovala poľská vláda s poukazom na masaker vo Volyni.
Bola to aj urážka  Rusov pretože aj oni  boli obeťami  masakrov UPA. Predstavme si ako by sa cítili Česi keby v Nemecku alebo  Rakúsku slávnostné odhalili pomník Reinhardovi Heydrichovi alebo  Karlovi Hermannovi Frankovi a esesákov, ktorí  vyvraždili Lidice a Ležáky, by vyhlásili sa  „národných  hrdinov“.  Pokrytectvo západu sa zrejme nezastaví ani pred falšovaním histórie o 2. svetovej vojne, pretože ak je hrdinom Stepan Bandera za to, že bojoval proti boľševikom a Stalinovi, národným hrdinom sa môže stať aj Adolf Hitler, ktorý chcel poraziť svetový boľševizmus.

Banderovci na Slovensku 1945 - 1948, časť 2/4 - Masaker v Kolbasove

Prezidetnka SR Zuzana Čaputová hanebne vzdáva poctu banderovskému nacizmu s pozdravom Sláva Ukrajine. "Sláva Ukrajine!" je pozdrav nacistických kolaborantov Stepana Bendera, blízkeho spojenca Adolfa Hitlera. To je to isté, ako keby Čaputová zdravila Olafa Scholza "Heil Hitler" a Emmanuel Macron Eduarda Hegera "Na stráž".


Súčasnej propagande, ktorá  sa už dostala  na úroveň komunistickej propagandy v čase Husákovej normalizácie  v súvislosti  s  majdanom na Ukrajine a jej vyústeniu do vojnového konfliktu, vôbec  nevadí oslava ukrajinských  nacistov, ktorí vo svojej dobe boli  horší než jednotky SS,  ale za fašistov naopak označuje tých, ktorí to pripomínajú. Vrcholom pokrytectva hlavne Nemecka je tolerancia k účasti  nemeckých neonacistov vo vojne na Ukrajine ako uviedol autor Igor Veremejev v článku s názvom: Na Ukrajine proti Rusku bojujú neonacisti z Európy

https://gloria.tv/post/teFeW4ZZwW782e3dqoo7YvLXN

Nemeckí neonacisti sa ponáhľajú pomôcť nacistom na Ukrajine.

Správy o tom potvrdil na brífingu v Berlíne zástupca nemeckého ministerstva vnútra. Príslušné rezorty Nemecka majú podľa neho informácie o množstve pravicových extrémistov, ktorí odišli na Ukrajinu, aby sa zúčastnili bojových akcií.
„Musíme oddeliť dva problémy – jeden je ten, že občania Ukrajiny alebo ukrajinskí Nemci sa vracajú späť na Ukrajinu, do svojej vlasti, aby sa možno podieľali na obrane svojej krajiny. Podľa nemeckého práva to nemožno zakázať. Je to možné… Ďalšou otázkou je, že nemeckí pravicoví extrémisti by sa tam možno chceli zúčastniť bojov,“ povedal hovorca nemeckého ministerstva vnútra, ktorý sa zrejme domnieva, že na tom nie je nič odsúdeniahodné.
Nemecká internetová publikácia „ZEIT Online“ vo štvrtok uskutočnila vlastné novinárske preverovanie informácií, že pravicoví radikáli v Nemecku cestujú na Ukrajinu, aby sa zúčastnili na bojoch. Na túto tému vyšiel článok pod názvom „Ako sa verbujú neonacisti do vojny na Ukrajine“. „ZEIT Online“ tvrdí, že neonacisti z Nemecka sú dlhodobo v úzkom kontakte s pravicovými extrémistami na Ukrajine. Od samého začiatku bojov prebieha aktívny nábor nemeckých neonacistov ako dobrovoľníkov do boja proti Rusku, uvádza sa v publikácii.

Nemeckým úradom to neprekáža

Najzarážajúcejšie na tomto príbehu je, že nemecké úrady zásadne nechcú brániť svojim občanom v odchode na vojenské operácie na Ukrajinu – a sami od seba ich stíhať nebudú. Podľa novín „Tagesspiegel“ sa to týka potenciálnych misií pre ukrajinskú aj ruskú stranu a vyplýva to z odpovedí ministerstiev vnútra a spravodlivosti. Ukrajinskí militanti, uviedli noviny, tiež verbujú zahraničných bojovníkov online v Berlíne. Napríklad nacistický pluk „Azov“ hľadá dobrovoľníkov cez internet. Bojovníci neonacistickej Národnej demokratickej strany Nemecka (NDP) už podľa denníka kontaktovali „Azov“, ktorý je formálne podriadený ministerstvu vnútra v Kyjeve.
Úzke väzby medzi neonacistami v Nemecku a na Ukrajine sú známe už dlho. Na parlamentnú žiadosť Ľavicovej strany (Die Linke) v Bundestagu vlani nemecká vláda poskytla informácie o prepojeniach nemeckých neonacistov s pravicovými ukrajinskými skupinami.
Ako uvádza „Deutsche Welle“, táto vládna správa o nemeckých krajne pravicových vzťahoch na Ukrajine hovorí, že nemeckí občania absolvovali vojenský výcvik na ukrajinskej pôde. Takéto kurzy sa uvádzajú ako príklad platformy pre medzinárodné vytváranie sietí medzi neonacistami, spolu so súťažami v boji proti sebe a hudobným festivalom „Asgardsrei“, ktorý sa označuje ako „národno-socialistický black metalový festival“, ktorý sa každoročne koná v Kyjeve.

Dlhoročné väzby

Vláda informovala, že medzi pravicovými radikálmi v Nemecku a ukrajinskou nacionalistickou politickou stranou „Nacionaľnyj korpus“ sa vytvorili silné väzby. Táto strana bola založená v roku 2016 ako politické krídlo organizácie „Graždanskij korpus Azov“. Na jej čele stojí bývalý veliteľ pluku „Azov“ Andrej Bileckij. Ako konkrétny príklad tejto spolupráce správa uvádza projekt „Kraftquell“ v meste Pirne, juhovýchodne od Drážďan. Oficiálnym cieľom projektu spusteného v roku 2017 je nájsť ubytovanie v Nemecku a Nórsku pre vojakov pluku „Azov“ počas ich dovolenky v Európe.
Kancelária projektu je registrovaná v budove, ktorú vlastní známy pravicový extrémista z Nórska; na tej istej adrese sídli aj miestna pobočka krajne pravicovej Národnej demokratickej strany Nemecka (NPD).
Podľa správy nemeckej vlády bola za koordinátorku medzinárodných projektov pluku „Azov“ menovaná občianka Ukrajiny Olena Semenjaka.
Podľa nemeckej vlády v decembri 2019 nemecká federálna polícia zastavila pokus členov krajne pravicovej strany „Tretia cesta“ odísť na Ukrajinu. V čase ich zatknutia boli oblečení a mali na sebe „predmety jasne naznačujúce ich príslušnosť k pravicovo-extrémistickým kruhom“. No dnes, ako môžeme vidieť, sa nemecké úrady začali k neonacistom správať inak a už im nebránia ísť na Ukrajinu bojovať proti Rusku.

„Stingers“ pre neonacistov

Mimochodom, neonacistom na Ukrajine už začali aktívne pomáhať aj samotné nemecké úrady, ktoré im začali dodávať moderné zbrane. Podľa denníka „Bild“ dorazilo z Nemecka na Ukrajinu 500 rakiet „Stinger“ a 1000 protitankových granátometov. Šéf nemeckého ministerstva hospodárstva Robert Habek vo štvrtok oznámil, že rezort študuje zoznam ukrajinskej strany o želaných dodávkach zbraní. A nemecký kancelár Olaf Scholz povedal, že dodávky zbraní na Ukrajinu považuje za „správne“.
Oficiálna predstaviteľka ruského ministerstva zahraničia Maria Zacharova v reakcii upozornila, že dodávky zbraní do Kyjeva z Európy by viedli k ešte väčším stratám pre Ukrajinu, ako aj k šíreniu týchto zbraní v európskych krajinách. A je to naozaj veľmi nebezpečné. Vzhľadom na nevyberanú distribúciu vojenských zbraní v Kyjeve náhodným ľuďom môžu protilietadlové raketové systémy padnúť do rúk zločineckých skupín a teroristov.
Protilietadlový raketový systém (MANPADS) „Stinger“ bol vytvorený pre použitie na nízko letiace vzdušné ciele. Ale dá sa s úspechom použiť aj na pozemné ciele. Raketa má 3-kilogramovú fragmentačnú hlavicu na dosah 200 až 4 500 metrov a maximálnu výšku 3 800 metrov. V polovici osemdesiatych rokov dodávali Američania tieto MANPADS vo veľkom počte militantom v Afganistane, čo viedlo k značným stratám sovietskeho letectva. Zatiaľ čo armáda dostatočne rýchlo našla spôsob, ako čeliť „Stingerom“, civilné letectvo je pred nimi stále bezbranné.
„Stingers“ z Nemecka dajú neonacistom na Ukrajine príležitosť narobiť veľa problémov. Nemecko bývalo silným zástancom starostlivej kontroly šírenia MANPADS, no teraz sa Olaf Scholz rozhodol inak.
Hlavná vec v tom všetkom je však iná. Prvýkrát od druhej svetovej vojny sa dnes na Ukrajine budú musieť ruské jednotky postaviť Nemcom na bojisku. Túto krajinu bude potrebné opäť oslobodiť nielen od banderovcov, ale aj od neonacistov z Nemecka.

Militanti a ISIS

Na územie Ukrajiny sa však nevrhli len neonacisti z Nemecka. Ako v sobotu uviedla zahraničná spravodajská služba Ruskej federácie, NATO presúva na Ukrajinu teroristických bojovníkov z iných krajín. Koncom roku 2021 napríklad Američania prepustili z väzníc kurdského krídla nelegálnej ozbrojenej skupiny „Sýrske demokratické sily“ niekoľko desiatok teroristov „Islamského štátu“, ktorí sú občanmi Ruska a krajín SNŠ. Tieto osoby boli poslané na základňu Al-Tanf kontrolovanú USA, kde prešli špeciálnym výcvikom o diverzných metódach a teroristického boja s ohľadom na región Donbasu.
„Boli vycvičení v používaní protitankových a prenosných protilietadlových raketových systémov, viacnásobných odpaľovacích raketových systémov, útočných bezpilotných lietadiel a iných typov moderných zbraní. Potom boli teroristi z Islamského štátu „prevezení na americkú vojenskú základňu v severnom Iraku, odkiaľ boli premiestnení na ukrajinské územie,“ uviedla zahraničná spravodajská služba.
Zahraničná spravodajská služba poznamenala, že väčšina týchto teroristických bojovníkov už bola zničená počas ruskej špeciálnej operácie. „Avšak CIA a velenie špeciálnych operácií USA naďalej vytvárajú nové „skupiny ISIS“ na Blízkom východe a v Afrike. Plánuje sa ich preprava, aby sa zúčastnili na diverzných a teroristických aktivitách na Ukrajine, cez územie Poľska,“ uviedla „Služba vonkajšej rozviedky“ (SVR). Spravodajská služba informuje, že „spoločne s Američanmi zabezpečujú fungovanie poľského „logistického uzla“ aj zástupcovia spravodajských služieb Veľkej Británie, Kanady a mnohých ďalších krajín NATO.“
„Udržujú priame kontakty s predstaviteľmi SBU a Hlavného spravodajského riaditeľstva (Hlavného spravodajského riaditeľstva) Ministerstva obrany Ukrajiny, pričom im okrem iného poskytujú spravodajské informácie o plánoch a pohyboch ozbrojených síl RF,“ zdôraznila zahraničná spravodajská služba.
Na území Ukrajiny tak proti Rusku nebojuje len neonacista Bandera, Hitlerovi prívrženci z NSR, ale skutočná „internacionála“ žoldnierov NATO.

https://www.aktuality.sk/clanok/197130/neonacisti-v-nemecku-vrazdili-obete-zabijali-za-bieleho-dna/
Neonacisti v Nemecku vraždili! Obete zabíjali za bieleho dňa

https://www.topky.sk/gl/123697/1044698/Hrozostrasny-pripad-v-Nemecku--Neonacisti-zabili-10-ludi-
Hrôzostrašný prípad v Nemecku: Neonacisti zabili 10 ľudí!

Pýtam sa, aká je skutočná tvár terajšieho ukrajinského prezidenta? Alebo je to len figúrka v službách amerických jastrabov a vojnových štváčov, ktorých cieľom je už dlhodobo vymazanie Ruska a snaha dostať pod kontrolu, do vlastníctva, ich nerastné bohatstvo?

Kornel Danis
Marec 20. 2022
Ontario Kanada


Syrský prezident Bašár Assad vysvětlil, proč sionistovi Zelenskému nevadí neonacisté!


https://www.pokec24.cz/nezarazene/kongres-usa-uznal-nacistickou-roli-na-ukrajine/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=kongres-usa-uznal-nacistickou-roli-na-ukrajine

https://www.protiproud.info/politika/6353-ukrajinska-lez-dalsi-dil-krvaveho-serialu-masakr-tisicovky-rukojmi-v-mariupolu-divadlo-vyhodili-do-povetri-nackove-z-praporu-azov-nyni-prchaji-z-mesta-dalsi-z-rady-operaci-pod-falesnou-vlajkou-umlcet-pravdu-se-nepodari.htm

https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/evropsti-politici-chteji-nominovat-zelenskeho-a-ukrajinsky-lid-na-nobelovu-cenu-miru/

https://cz24.news/anatomie-konfliktu-top-info/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=anatomie-konfliktu-top-info

https://cz24.news/darebactvi-tezkeho-kalibru-pokrytectvi-zapadnich-rezimnich-medii-a-politiku-ceske-a-slovenske-rezimni-propagande-v-souvislosti-s-ukrajinskou-krizi-jiz-vubec-nevadi-oslava-skutecnych-nacistu-horsic/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=darebactvi-tezkeho-kalibru-pokrytectvi-zapadnich-rezimnich-medii-a-politiku-ceske-a-slovenske-rezimni-propagande-v-souvislosti-s-ukrajinskou-krizi-jiz-vubec-nevadi-oslava-skutecnych-nacistu-horsic


   Share on Facebook                    
             
Hlavná stránka