Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator

Keď o mne konšpiruje slobodný umelec a profesionálny tanečník Matúš Ritomský  

https://vk.com/vlado.pavlik

 
            Tak som bol verejne nielen ja, ale aj necenzurované stránky, kde publikujem, obvinený z konšpirácií. Údajne nie som prispievateľ, ale zakladateľ dotyčnej stránky, takže som zodpovedný aj za najhrubšie urážky Židov, od rôznych anonymov, pričom ja som pod každým článkom PODPÍSANÝ, a v žiadnom neurážam a nehanobím Židov, ani iné národnosti, ani iné skupiny obyvateľov, napríklad aj za ich orientáciu..

No a viete kto je ten odborník ktorý toto na mňa vypracoval? Volá sa Mikuláš Ritomský, živí sa ako slobodný umelec, vedie skupinu profesionálnych tanečníkov, venuje sa nezávislému publikovaniu, svojimi článkami pravidelne prispieva do denníka SME....Redaktori tohto denníka patria medzi najsmradľavejší a najsprostejší novinársky odpad....

 To čo dotyčný konšpirátor o mne napísal, mohlo by spĺňať predpoklady na trestné oznámenie, ale, keďže som dodatočne zistil, že Matúš Ritomský je taký tanečník, ako Ivan Mikloš ekonóm, a redakcia denníka SME patrí k novinárskemu odpadu, tak som to nechal plávať. Len som šokovaný, že tento konšpirátor považuje ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti v ponovembrovom Slovensku ako súčasť demokracie, slobody a ľudských práv, dokonca mu neprekáža že zločinci, sadisti a psychopati z ponovembrových slovenských vlád a parlamentov sú jediní v Európskej únii, ktorí majú snahu dokončiť to, čo realizoval nemecký nacizmus vo vojnovom období. Keďže v tom období prakticky vykynožili všetkých Židov žijúcich na Slovensku v koncentračných táboroch a plynových komorách, dnes, 76 rokov po porážke nemeckého nacizmu, zločineckí vyvrheli z ponovembrových vlád a parlamentov to realizujú na vlastných občanoch, cez ekonomiku a vykrádanie zdravotníctva.

Vladimír Pavlík


Jakub Drábik
Matúš Ritomský
Umelec
Je zakladateľom a editorom magazínu priestori.sk. Živí sa ako slobodný umelec, vedie skupinu profesionálnych tanečníkov a založil umeleckú agnetúruArgollaproductions, v ktorej pôsobí ako kreatívny producent.
Vo voľnom čase sa venuje nezávislému publikovaniu, svojimi článkami pravidelne prispieva aj do denníka SME.sk. Vydával časopisy 10 000 ďalších stromov, Kruh života a ŽANŽ. Je tiež autorom publikácie Mýty a predsudky.


 • Necenzurované stránky sú webom, za ktorým stojí Vladimír Pavlík. Ten patril k slovenským signatárom Charty 77, po revolúcii prispieval do novín „Necenzurovaných novín-Rudékrávo“, ktoré vydával ďalší kontroverzný chartistaPetrCibulka. Práve na tieto noviny sa odvoláva aj súčasný web Vladimíra Pavlíka, keď v úvode píše: „Necenzurované stránky“ nadväzujú na odkaz jedných z mála skutočne nezávislých 'Necenzurovaných novín-Rudékrávo', ktoré vychádzali v bývalom Československu a neskôr v jeho nástupnických štátoch v 90. rokoch.“ Zameranie webu sa ďalej popisuje takto: „uverejňuje bez cenzúry prioritne všetky príspevky o ekonomických zločinoch spáchaných ponovembrovou politickou mafiou prepojenou s organizovaným zločinom, krytou justíciou, prokuratúrou a políciou.“ 

 • Navzdory úvodným deklaráciám, samotné stránky prinášajú zmes textov na rôzne témy, medzi nimi aj množstvo konšpiračných teórií, myšlienky rozširujúce rasovú či náboženskú neznášanlivosť či informácie z pochybných zdrojov. O charaktere webu napovedá to, že hneď na úvodnej stránke možno nájsť množstvo odkazov na ďalšie konšpiračné stránky ako napríklad Hlavné správy, AC24, Zem a a vek, Beo.sk, Aeronet, Bádateľ a iné. 

 • Redakcia, autori a zdroje
  • Stránka nemá jasne pomenovanú redakciu, autorov ani osoby zodpovedné za obsah. Na webe sa uvádza, že Vladimír Pavlík je „jedným z prispievateľov“ aj keď informácie z iných zdrojov ukazujú, že celý web je projektom Vladimíra Pavlíka . Na stránke sa objavujú nepodpísané texty anonymných autorov, texty podpísané menami ako „Igor“, ako aj texty s uvedenými autormi, ktorých ale nie je možné ďalej kontaktovať alebo stotožniť. Jediným zverejneným kontaktom je mailová adresa necenzurovane@yandex.com.


     PRINT RSS


               
  Hlavná stránka