Hlavná stránka Jozef Potúček občan Slovenskej republiky
 

Patrí EU a Slovensko k rodine pro-nacistických režimov, aj proti štátu Izrael?

   1/ Ako by si TY, slobodný občan Slovenskej republiky, hlasoval (ZA alebo PROTI?) v rezolúcii, ktorá by mala názov:
„BOJ PROTI glorifikácii NACIZMU, NEONACIZMU a ďalším praktikám, ktoré prispievajú k podnecovaniu súčasných foriem rasizmu, rasovej diskriminácie, xenofóbie a súvisiacej neznášanlivosti.“?
-
2/ Vari sa v konkrétnej otázke glorifikácie nacizmu zaradila celá EÚ, a teda aj Slovenská republika do rodiny pro-nacistických režimov po boku banderovskej Ukrajiny, aj proti štátu Izrael, proti skoro všetkým štátom Ázie, Afriky a latinskej Ameriky?
Však tie dve minuloročné hlasovania v OSN to jasne dokazujú, alebo nie? (pozri dolu!)
A čo keby sa všetky štáty, ktoré hlasovali v tejto OSN-rezolúcii „ZA“, rozhodli, že už štátom kolektívneho Západu práve kvôli ich „PROTI“ v tejto istej veci nedodajú viacej žiadne potraviny, suroviny, ani tovar, potrebný na prežitie našej civilizácie? Sme tu v EU vo všetkom sebestační?
-
3/ Takže ten boj proti nacizmu asi celý svet pochopil mylne, iba euro-atlantické spoločenstvo a kolektívny Západ má v tom úplne jasno, a preto spoločne odmietame nacizmus tým, že nechceme bojovať proti glorifikácii nacizmu a neonacizmu? To má fakt logiku…
Alebo ako je to teda? Vysvetlí nám to niekto z kompetentných? Ako sa máme v tomto zorientovať? Politici, právnici, diplomati, kde ste?!
To naozaj som aj s ďalšími desaťtisícmi odvážnych ľudí v novembri 1989 zvonil na námestí SNP v Bratislave zato, aby som sa dožil toho, že moja vlasť bojuje proti zlu tým, že proti tomuto zlu odmieta bojovať? To naozaj?! To si niektorí politici a diplomati robia z nás všetkých bláznov?!
-
4/ Ak teda celá EU nejakým záhadným spôsobom odmieta bojovať proti glorifikácii nacizmu, logicky tu vyvstávajú otázky, či sa svorne hlásime k odkazu Adolfa Hitlera a už nie je v celej EU trestné zdraviť sa verejne „Sieg heil, heil Hitler!“? A na Slovensku je už povolený pozdrav „Na stráž!“?
-
5/ Boli nebodaj v celej EU zrušené paragrafy za glorifikáciu nacizmu?
-
6/ A nemal by byť v takomto prípade rehabilitovaný a odškodnený Marián Kotleba za číslo 1488? Nie je to oveľa menší prehrešok než toto hlasovanie v OSN? A čo ten človek, ktorý kdesi na chodbách súdu vykrikoval „Na stráž!“ a odviedli ho? Toho a ďalších podobných neodškodnia?
-
7/ Takže predsa len bude zrejme pravdivá kniha „NACISTICKÉ KORENE BRUSELSKEJ EU“?
Uvedenú knihu si môžete prečítať a stiahnuť v PDF formáte tu: https://web.archive.org/web/20160826140424/http:/www.relay-of-life.org/cz/chapter.htmlVypočuť a stiahnuť v MP3 formáte si celú knihu môžete tu (čítanie od 1.časti až po 12.časť): https://svobodne-radio.com/
page/2/

plus
https://svobodne-radio.com/search/Nacistick%C3%A9+ko%C5%99eny+bruselsk
%C3%A9+EU/

*******
OSN-rezolúcia, hlasovanie dňa 3.11.2023 a 19.12.2023, pod názvom „BOJ PROTI glorifikácii NACIZMU, NEONACIZMU a ďalším praktikám, ktoré prispievajú k podnecovaniu súčasných foriem rasizmu, rasovej diskriminácie, xenofóbie a súvisiacej neznášanlivosti.“ :Jozef Potúček

Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!

1 2 3 »