Hlavná stránka
 

Pani Marta Kubišová, mnohých ste sklamali

          Pokiaľ si pozerám staré archívne filmové zábery, ako milión hajlujúcich Čechov víta v Prahe na Václavskom námestí nacistických vojakov, ktorí už vtedy vyhladzovali niektoré skupiny českých občanov, pričom tomu miliónu hajlujúcich Čechov, ktorí ich vítali to predsa museli vedieť. A keď to porovnávam s dnešným českým prezidentom Petrom Pavlom, prednovembrovým riťolezom KSČ, ŠtB, Sovietskeho zväzu a KGB a ponovembrového špičkového riťoleza Ameriky a NATO, aký je vlastne medzi ním a tým miliónom Čechov rozdiel? Žiadny.
          No a tento súhrn špičkového chameleóna, politického prostitúta a zvrhlého fujhnusu udeľoval najvyššie štátne české vyznamenania, mimo iného aj vybraným osobnostiam, ktoré za bývalého režimu boli prenasledované za svoje názory, mám na mysli signatárov Charty 77, pričom aj on bol súčasťou tohto prenasledovania a boli pre neho triednymi nepriateľmi. Že títo signatári bez hanby a cti toto vyznamenanie prijali, jasne dokumentovali svoju amorálnu zvrhlosť a bezcharakternosť.
To že medzi nimi bola aj Marta Kubišová, ktorá bola pre mňa vzorom odvahy, charakteru a morálky, tak to ma skutočne šokovalo. Prvý šok som zažil vtedy, keď ODMIETLA prevziať vyznamenanie od prezidenta Miloša Zemana, ktorý bol v období normalizácie vyhodený zo zamestnania, nepatril ani medzi tých, ktorí Kubišovú prenasledovali, ničili jej život, nedovolili jej verejne vystupovať. A to len preto, že ostala verná ideálom Alexandra Dubčeka a nikdy ho nezradila. Bola medzi prvými, ktorá podpísala Chartu 77, čím toto všetko spečatila. Mnoho ľudí ju milovalo, vážili si ju, čo sa nakoniec prejavilo, keď na miliónovom zhromaždení hneď po Novembri 1989 spievala československú hymnu. Preto si musím znovu položiť otázku, prečo odmietla Miloša Zemana, a prečo neodmietla štátne vyznamenanie od Petra Pavla, ktorý jej to odovzdal zo svojich krvavých papŕč?
          Autentický dokument ktorý je súčasťou tohto článku jednoznačne dokazuje, aké plány mala štátna moc s týmto amorálnym a bezcharakterným zvrhlíkom ešte začiatkom novembra 1989. Nedokážem posúdiť, len sa domýšľať či k tomuto všetkému neprispel aj jej dlhotrvajúci zlý zdravotný stav, spojený s jej vysokým vekom.
Vladimír Pavlík

Petr Pavel: Archív bezpečnostných zložiek
https://www.podivinsky.cz/?p=16183

Šest neznámých stránek o Petru Pavlovi. Jak si vedl v kurzu pro zpravodajce

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-sest-neznamych-stranek-o-petru-pavlovi-jak-si-vedl-v-kurzu-pro-zpravodajce-212898

Přísně tajné: Kontrarozvědka hledala milenky Petra Pavla

https://www.prahain.cz/politika/prisne-tajne-kontrarozvedka-hledala-milenky-petra-pavla-9356.html

Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!

1 2 »