"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Ako hlboko dokáže klesnúť Harabinom sprivatizovaný(?) Úrad špeciálnej prokuratúry

2009


        miklos  V utorok 9. júna 2009 som podal doporučene Úradu špeciálnej prokuratúry oznámenie o podozrení z trestného činu zneužívania právomoci verejného činiteľa podľa § 326 odsek 1, Trestného zákona a bezdôvodného obohatenia podľa § 451 odsek 1, Občianskeho zákonníka na Štefana Harabina, v tom čase ministra spravodlivosti, toho času predsedu Najvyššieho súdu SR. Celý text oznámenia je uverejnený na mojich internetových stránkach.

         Toto oznámenie bolo odmietnuté nielen uznesením Prezídia Policajného zboru SR, ale po mojej sťažnosti bolo odmietnuté aj Úradom špeciálnej prokuratúry. Texty týchto uznesení sú taktiež uverejnené na mojich internetových stránkach. Uznesenie Úradu špeciálnej prokuratúry je uverejnené pod nadpisom – Špeciálna prokuratúra a zločinecké gaunerstvo Štefana Harabina – ako jedna rodina.

         Treba si uvedomiť, lebo taká je realita, že pokiaľ o zložení špeciálnych orgánov polície, prokuratúry a súdov budú rozhodovať arcizločinecké, arcizlodejské a parazitno-darmožráčske zberby z ponovembrových vlád a parlamentov, predstavujúce ten najsmradľavejší odpad slovenského národa, nikdy tieto orgány nebudú nezávislé. NIKDY TU NEBUDE REALITOU, ŽE ZÁKONY PLATIA PRE KAŽDÉHO ROVNAKO!

Úmysel, neznalosť či strach?

         Nemienim tu teraz rozoberať, prečo Úrad špeciálnej prokuratúry prehliadol, či musel prehliadnuť, priateľský vzťah zasmraďovača a hanby slovenskej justície Štefana Harabina k drogovému bossovi Bakimu Sadikimu. Zatiaľ to beriem tak, že v štáte, o ktorom rozhodujú zločinci, zlodeji a štátni teroristi – a slovenskí občania mlčia, tak to ani ináč byť nemôže. Dokážem pochopiť, že právo na život zaručuje aj právo na strach. No nemienim tolerovať, pokiaľ si štátny orgán robí zo mňa p..u. V uznesení Úradu špeciálnej prokuratúry je aj takáto veta: „Je bez pochýb, že v danej veci nemôže ísť o podozrenie z trestného činu zneužívania právomoci verejného činiteľa podľa § 326 Trestného zákona, pretože JUDr. Štefan Harabin ako účastník súdnych konaní vedených na základe jeho návrhov NEBOL V POSTAVENÍ VEREJNÉHO ČINITEĽA, ANI NEVYKONÁVAL PRÁVOMOCI VYPLÝVAJÚCE Z JEHO FUNKCIE MINISTRA SPRAVODLIVOSTI.“

         Ako som už niekoľkokrát napísal, a realita to potvrdzuje, že na slovenských súdoch pôsobia zločinecké skupiny, ktoré Štefanovi Harabinovi umožňujú získavať neoprávnený finančný prospech v miliónových hodnotách. Žiaľ, jeden z dôvodov tohto stavu je aj to, že sme sa po novembri 1989 nedokázali tvrdo a neľútostne vysporiadať s pretransformovanými prednovembrovými komunisticko-fašistickými zberbami zo slovenskej justície. Lebo to, čo najnovšie predviedli v kauze Štefana Harabina ako žalobcu voči týždenníku Plus 7 dní len dokazuje, že slovenská justícia nutne potrebuje, obrazne povedané, defenestráciu.

         Poďme ale k jadru veci. Pôvodne mu mal tento týždenník zaplatiť podľa rozhodnutia okresného súdu vyše 1700 eur a ospravedlnenie sa, čo sa samozrejme tomuto neoboľševickému zasmraďovačovi a fujhnusu slovenskej justície málilo. Takže musel nastúpiť ten „správny“ senát, ktorý jeho tzv. česť opätovne ocenil na vyše 33-tisíc eur. Krajský súd v Bratislave, pokiaľ citujem z denníka SME, to mimo iného zdôvodnil aj takto, keď mu vo februári 2009 ako ministrovi spravodlivosti vyhovel: „INTENZITA ZÁSAHU DO OSOBNOSTI ŽALOBCU JE ZVÝŠENÁ TÝM, ŽE FUNKCIA SUDCU A PREDSEDU SENÁTU NAJVYŠŠIEHO SÚDU JE ODBORNO-PROFESIONÁLNE NAJVYŠŠIA V SÚDNICTVE.“

         A keď si toto zdôvodnenie porovnám so zdôvodnením Úradu špeciálnej prokuratúry, tak ten smrad je tu až príliš viditeľný. Ja ale nepatrím medzi tých, že týmto krivičom práva a zákonnosti budem ustupovať. Zároveň sa pýtam generálneho prokurátora Dobroslava Trnku: aký je to pocit byť poníženým lokajom fašistov a extrémistov z vysokej politiky?  

Vladimír Pavlík                 

    Facebook


Hlavná stránka