"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Hlboká sonda do mozgovej kôry a hrošej kože ministra spravodlivosti Štefana Harabina

2008


         Na ten deň si spomínam veľmi dobre. Bolo to v sobotu 6. septembra 2008. Na parkovisku v Považskej Bystrici pred Hypernovou sa zúrivo hádali traja muži. Podľa ich zvýšených hlasov som porozumel, že hlavnou osobou sporu je minister spravodlivosti Štefan Harabin, a že to má súvislosť s návrhom na jeho odvolanie poslancami Národnej rady SR dňa 4. septembra 2008 ohľadom jeho priateľských stykov s albánskym drogovým mafiánom Bakim Sadikim. Zrazu jeden z hádajúcich sa mužov priam nepríčetne zakričal na svojho oponenta: „Čo to táraš, že Harabin je odborník, veď ten má v hlave piliny a otruby.“

         Keďže týmto človiečikom (osôbkou) sa už nejaký ten rok zaoberám, začal som sa zamýšľať nad tým, čo by asi nastalo, keby jedného dňa sa na štyroch frekventovaných miestach v Bratislave objavili veľké bilbordy s takýmto textom: MINISTER SPRAVODLIVOSTI ŠTEFAN HARABIN MÁ V HLAVE PILINY A OTRUBY. Vzhľadom k povahovým vlastnostiam dotyčného ministra by z jeho strany mohli nastať aj takéto následné reakcie. Keďže, mimochodom, je to človiečik ješitný a pomstychtivý, začal by rozmýšľať, kto za tým môže stáť? Podľa môjho názoru by vytypoval niekoľko hlavných podozrivých. Bývalého predsedu Najvyššieho súdu Milana Karabina, generálneho prokurátora Dobroslava Trnku, sudcov Špeciálneho súdu, poslancov NR SR Daniela Lipšica a Vladimíra Palka. A tak jedného rána by obyvatelia bývajúci v susedstve s týmito  podozrivými zaregistrovali, že pred ich obydliami, ako aj pred budovou Špeciálneho súdu v Pezinku sú veľké bilbordy s takýmto textom: MINISTER SPRAVODLIVOSTI ŠTEFAN HARABIN NEMÁ V HLAVE ANI PILINY ANI OTRUBY. A pod týmto textom, ako hlavný dôkaz tohto tvrdenia, by bola presvietená snímka hlavy Štefana Harabina a mená konkrétnych lekárov.

         Neubehli by ani dva týždne, a v Bratislave by sa už na dvanástich frekventovaných miestach objavili bilbordy s takýmto textom: MINISTER SPRAVODLIVOSTI ŠTEFAN HARABIN MÁ V HLAVE PILINY A OTRUBY. Po tomto šoku by dotyčný minister bol nútený rozšíriť okruh podozrivých. Sem by sa zaručene dostala banskobystrická sudkyňa Jana Dubovcová, majúca tú drzosť, že verejne prejavovala nesúhlas s pomätenými praktikami tohto Mečiarovho lokaja, občianka Nina Tvrdá, majúca nehodu so služobným autom ministra Harabina, sudca Ján Burik, ktorý sa sudkyne Dubovcovej zastal pred Súdnou radou, žilinský sudca Peter Hrnčiar, ktorý si dovolil verejne kritizovať praktiky a výroky Jeho Blahorodia, Gustáv Kasanický, riaditeľ Ústavu súdneho inžinierstva, poručík polície Štefan Birmon, ktorý Harabinovu nehodu nevyšetroval podľa jeho predstáv, Darina Kuchtová, sudkyňa Krajského súdu v Bratislave, ktorá si dovolila, podľa Jeho Blahorodia Štefana Harabina, vypovedať proti bývalému predsedovi Okresného súdu v Žiline Pavlovi Polkovi.

         Do tejto kauzy by otvorene vstúpila aj Súdna rada, ktorá by cez poslancov Smeru, SNS a ĽS-HZDS presadila, že vo všetkých pojednávacich miestnostiach súdov, počnúc okresnými a končiac najvyšším, bude vyvesený text s tridsaťcentimetrovými písmenami: MINISTER SPRAVODLIVOSTI ŠTEFAN HARABIN NEMÁ V HLAVE ANI PILINY ANI OTRUBY. Taktiež by presadili obnovenie zákonov č. 231 a 232 Zb. z roku 1948, kde útoky na Štefana Harabina by sa považovali za sabotáž a likvidáciu slovenského súdnictva. Dodatočne by navrhli prijatie zákona, podľa ktorého by nielen pracujúci ľud a inteligencia, ale aj aktívni športovci a školou povinní žiaci, stredoškoláci a vysokoškoláci museli povinne a verejne odsudzovať spochybňovanie myšlienok a praktík Štefana Harabina. Na toto všetko by dozeral novovytvorený Špeciálny súd riadený Štefanom Harabinom, Vladimírom Mečiarom a Katarínou Tóthovou, čo by podľa Roberta Fica a Roberta Kaliňáka zaručovalo tú najvyššiu objektivitu, zákonnosť a nezávislosť.  

         Napriek týmto krokom by sa ale aj v Košiciach a Banskej Bystrici objavili bilbordy s textom, že minister spravodlivosti Štefan Harabin má v hlave piliny a otruby. Po týchto útokoch by vyšli v slovenských novinách a časopisoch platené celostranové inzeráty albánskych drogových kartelov, že Štefan Harabin nemá v hlave ani piliny ani otruby. A jeden z ich bossov Baki Sadiki by tu tvrdil: Keby Štefan Harabin mal v hlave piliny a otruby, tak by so mnou telefonoval pod krycím menom a zmeneným hlasom. Keďže so mnou telefonoval ako rovný s rovným, musí mať v hlave mysliaci mozog.

         Ako sa ale ukázalo, ani táto námaha a sebaobetovanie nedokázali zabrániť ďalším podlým útokom na ministra spravodlivosti Štefana Harabina. Preto sa Robert Fico rozhodol zvolať mimoriadnu Radu štátu do podzemného protiatómového krytu v Elektre, kde po celonočnom rozmýšľaní dospeli k záveru, že túto kauzu je schopný vyriešiť jedine Vlado Mečiar, pokiaľ sa dostane do ôsmeho, dovtedy nepoznaného štádia paranoje. Keďže ani Fico, ani Slota, ani Kaliňák neboli schopní toto zrealizovať, bola urýchlene zvolaná Rada psychiatrov pre mimoriadne udalosti, ktorá dospela k záveru, že k naštartovaniu Vlada Mečiara do ôsmeho stupňa paranoje ho musia presvedčiť, že 31. augusta 2008, teda 15 rokov po samoúnose Michala Kováča mladšieho, tento zorganizoval zločineckú skupinu ktorá ho mala uniesť a zavraždiť.

         Túto delikátnu úlohu mali zrealizovať, vzhľadom na jeho paranoju a stihomam, samotný riaditeľ Interpolu pre celú Európsku úniu spolu s ministrami vnútra a riaditeľmi tajných služieb štátov Európskej únie. Keďže táto akcia stála nemalé peniaze, Robert Fico po dohode s ťažko zdravotne postihnutými a 55-tisícmi ich opatrovateľov, po zúrivých protestoch ministerky práce Tomanovej sa rozhodol, že za jeden mesiac im nebudú vyplatené opatrovateľské príspevky, z čoho potom boli uhradené dotyčné náklady.    

         Ako sa ukázalo, realizácia tohto všetkého priniesla rozuzlenie. Po nabehnutí do ôsmeho stupňa paranoje Vlado Mečiar označil za hlavných vinníkov sudcov Špeciálneho súdu, ktorí, podľa svedectva Bakiho Sadikiho sa rozhodli zlikvidovať tento súd, aby nemuseli odsúdiť veľkopodnikateľa Jozefa Majského, exstarostu Rače Pavla Bielika, bývalého viceprimátora Košíc Čuňa, bossa košického podsvetia Róberta Okoličányho a ďalšie veľké ryby, keď na ich usvedčení sa dlhodobo podieľali policajti za ministrovania Ľudovíta Hudeka a SIS pod vedením Ivana Lexu, za nezištnej pomoci samotného Vlada Mečiara. Na základe tohto neuveriteľného odhalenia sa Ústavný súd samopodaním na Ústavný súd rozhodol rozpustiť Špeciálny súd a Bakimu Sadikimu navrhol neustálu policajnú ochranu. Ruku k dielu priložil aj minister vnútra Robert Kaliňák, keď Bakiho Sadikiho vymenoval za šéfa špeciálnej policajnej jednotky na boj proti drogám. Zároveň mu verejne poďakoval, že v jednom zo svojich penziónov zriadil liečebné centrum pre drogovo závislých.

         Takáto obrana mala mimoriadne dobrý vplyv na posilnenie sebavedomia samotného ministra. Aj preto sa na jeho služobnom aute objavil nalepený text: Všetci, ktorí so mnou nesúhlasia, majú v hlave piliny a otruby. Všetci, ktorí pána Mečiara nepovažujú za politika európskeho formátu, majú v hlave nielen piliny a otruby, ale aj kravské lajná.

Od fikcie ku krutej realite

         Dňa 16. mája 2007 som Ústavnoprávnemu výboru NR SR poslal doporučený návrh na vyšetrenie duševného stavu ministra spravodlivosti Štefana Harabina. Citujem:

         Minister spravodlivosti Štefan Harabin v rozhovore pre Hospodárske noviny zo stredy 6. decembra 2006 povedal: „Ja som dostal dôveru od politickej strany a jej lídra, pána Vladimíra Mečiara, ktorého si vysoko vážim ako človeka a považujem ho za štátnika európskeho formátu.“

         Pokiaľ mi je známe, tak v žiadnom demokratickom štáte Európskej únie neexistuje politik, ktorý ako človek, alebo štátnik európskeho formátu, by sa vo svojej krajine stal zakladateľom a krstným otcom štátneho terorizmu, či zakladateľom a krstným otcom marenia vyšetrovania štátneho terorizmu, ako sa stal Vladimír Mečiar na Slovensku. Aby som upresnil, Vladimír Mečiar je zakladateľ a krstný otec ponovembrového štátneho terorizmu na Slovensku, ako aj zakladateľ a krstný otec marenia vyšetrovania štátneho terorizmu na Slovensku. Teda, jedná sa o plnohodnotného zločinca a štátneho teroristu.

         Pripomeniem nielen Ústavnoprávnemu výboru NR SR, ale aj Štefanovi Harabinovi, že za účelom prípravy a realizácie únosu prezidentovho syna, uskutočneného 31. 8. 1995, ako aj za účelom zmarenia vyšetriť tento obludný teroristicko-zločinecký akt, založil Vladimír Mečiar zločineckú skupinu, v ktorej mimo neho boli vtedajší minister vnútra Hudek, vtedajší generálny prokurátor Vaľo a vtedajší riaditeľ SIS Ivan Lexa. Dňa 11. 10. 1995 na verejnom mítingu v Banskej Bystrici Vladimír Mečiar svojim priaznivcom oznámil, že bude toto vyšetrovanie mariť, čo sa aj realizovalo. Nakoniec aj z telefonického rozhovoru dvoch členov tejto zločineckej skupiny zo 16. októbra 1995, ministra vnútra Hudeka a riaditeľa SIS Lexu vyplynulo, teda, päť dní po vyhlásení Vladimíra Mečiara, Hudek Lexovi oznámil, že vyšetrovateľ tejto kauzy mjr. Vačok bude kopnutý do gúľ, čo sa aj realizovalo. Z MV SR, GP SR, SIS, NR SR, ako aj z vlády SR, urobil Mečiar zločinecké a štátno-teroristické organizácie (inštitúcie), ktoré sa z týchto odporných a zavrhnutiahodných zločinov doteraz neočistili. Teda, sú naďalej inštitúciami zločineckými, štátno-teroristickými a zavrhnutiahodnými.

         Pokiaľ mi je známe, minister spravodlivosti Štefan Harabin bol v tom období profesionálnym sudcom a verejným činiteľom, teda, v jeho hlave pracoval mysliaci mozog. Bol svojprávny, preto musel byť so základnými detailmi tohto teroristicko-zločineckého aktu oboznámený, keďže mal aj funkčný sluch, zrak, vedel čítať, písať a analyzovať. Ak v dotyčnom rozhovore pre Hospodárske noviny Vladimíra Mečiara považuje za štátnika svetového formátu, ktorého si vysoko váži ako človeka, existujú len dve možnosti:

  1. Buď terajší duševný stav Štefana Harabina dospel do štádia, ľudovo povedané, že je v stave šiby-ryby, a je neschopný rozlíšiť o čom hovorí.
  2. Alebo sa jedná o verejne činnú osobu vo vysokej politike, ktorá sa stotožnila so zločineckou a štátno-teroristickou činnosťou Vladimíra Mečiara. Teda, vedome sa zaradil, či chcel sa zaradiť, do skupiny stotožňovateľov s touto zločineckou a štátno-teroristickou činnosťou.

 

         Zaujímavý je aj ten fakt, že ako minister spravodlivosti 4. 4. 2007 pred novinármi uviedol, že ohľadom využívania jeho služobného auta rodinnými príslušníkmi, kvôli čomu bol médiami kritizovaný, vyslovil sa, že žalobami na ochranu osobnosti za tieto uverejnenia SI VYLEPŠÍ SVOJ PRÍJEM!!! Preto je opodstatnená mimoriadne zaujímavá otázka: čo je to za ministra spravodlivosti, KTORÝ UŽ DOPREDU SA CÍTI VÍŤAZOM SPORU? Alebo v súhrne svojej spravodlivosti, diktátorstva a duševných bludov si myslí, že o jeho spore budú rozhodovať tzv. sudcovské hoviadka jemu ponížené, ktoré, obrazne povedané, vyjdú z jeho zadnej časti tela?

Má Harabin právo na ochranu osobnosti?

         Človiečik Harabin je zvláštny a podivný tvor. Začiatkom októbra 2008 som sa dočítal, že chce potrestať sudkyňu Krajského súdu v Bratislave Darinu Kuchtovú, lebo svedčila proti sudcovi Pavlovi Polkovi. Preto touto cestou verejne vyzývam Štefana Harabina, aby sudcovi Polkovi položil nasledujúce otázky:

Hovorí Vám niečo meno Štefan Polka, ktorý bol členom zločineckého partizánskeho
komanda „Za ródinu“, ktorého členovia 15. mája 1945, 15 dní po oslobodení Žiliny zavraždili 10 nevinných občanov Diviny v okrese Žilina? Bol, alebo nebol to Váš otec? Je, alebo nie je Vám známe, kto mohol mať záujem na zničení či likvidácii časti materiálov o začatí trestného stíhania zo 17. 5. 1945 NB v Budatíne a pod č. 333/48 zo dňa 26. 2. 1948 odovzdané Okresnému súdu v Žiline pod spis. č. 209/48 T, ktoré bolo neskôr z politických dôvodov zastavené? Bola Vaša manželka ešte v roku 1998 riaditeľkou jednej z Nadašiho firiem na Slovensku, pomocou ktorej sa snažil sprivatizovať slovenský TELEKOM?

         (Podľa zahraničného archívu Vladimíra Pavlíka: Mikuláš Nadaši, nar. 10. 12. 1936, špičkový agent ŠtB a KGB, reg. č. 17596 a 759601, kr. m. JEGE, reg. č. 12851, kr. m. KRIVÁŇ, po novembri 1989 konateľ, štatutárny zástupca či člen dozornej rady viacerých firiem, napr. Euro-American Travel, s.r.o, Horeta Holding, s.r.o, Mathias GmbH, Nova s.r.o, Novoservis s.r.o, Novostyl s.r.o, Novotrade s.r.o, RE-GOOD GROUP s.r.o, České ergo s.r.o, alebo firmy jeho spoločníkov, alebo vzťahov k jeho osobe, napr. CS LEASING s.r.o, DELTA-CLUB s.r.o, GANIMED s.r.o, J.P.FINANCE s.r.o, V.D.A. s.r.o, TARGO PROMOTION s.r.o, atď, atď...)

         Že tento prednovembrový odkojenec a lokaj komunisticko-fašistickej ideológie si vylepšuje svoju životnú úroveň rôznymi NEOPODSTATNENÝMI žalobami na médiá, pri ktorých inkasuje miliónové sumy, svedčí aj o tom, že z niektorých sudcov sa stali ponížení zadkolezci vytlačení priamo zo zadnej časti tela Štefana Harabina. No nielen to. Existuje tu dôvodné podozrenie, že sa tu jedná o organizované sudcovské mafie, kde pretransformované komunisticko-fašistické zberby z prednovembrovej justície si takto vylepšujú svoju tzv. sudcovskú úroveň. Miesto toho, aby bručali v Leopoldove či Ilave, naďalej zasmraďujú nielen slovenskú justíciu, ale aj Slovensko.

Vladimír Pavlík  

    Facebook


Hlavná stránka