"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Zbojník Štefan Harabin musí vrátiť podvodne vysúdené milióny

2009


         Na moje aktivity voči Štefanovi Harabinovi som dostal niekoľko zaujímavých ale aj fundovaných ohlasov, týkajúcich sa nielen mnou podaného trestného oznámenia na jeho osobu, ale aj články s tým súvisiace. Že sa jedná o jedného z najväčších fuj-hnusov a zasmraďovačov ponovembrovej slovenskej justície názorne dokumentuje aj môj článok z polovice augusta 2009 pod nadpisom: Ako zločinci z KSČ a ŠtB krivo obvinili a poslali do väzenia nevinného a ťažko chorého františkána uverejnený na internete http://www.obcania.szm.sk/janik/janik1.html SÚČASŤOU TEJTO ZLOČINECKEJ SKUPINY BOL AJ BÝVALÝ PONOVEMBROVÝ MINISTER SPRAVODLIVOSTI A TERAJŠÍ PREDSEDA NAJVYŠŠIEHO SÚDU SR ŠTEFAN HARABIN.

         Že slovenskú justíciu naďalej ovládajú odkojenci komunisticko-fašistickej ideológie názorne dokazuje aj ten fakt, že keď denník SME uverejnil v pondelok 28. februára 2005 na titulnej strane článok pod názvom: Sudcovia čo súdili za prejavy viery, sa neospravedlnili, Štefan Harabin ich zažaloval za tento text: ...“nedávny predseda Najvyššieho súdu Štefan Harabin v minulom režime odsúdil za prejavy viery ešte ako okresný sudca v roku 1985  na 28 mesiacov nepodmienečne katolíckeho kňaza Bystríka Cyrila Janíka. Keďže všetko nasvedčuje tomu, a realita to dokazuje, že v slovenskej justícii fungujú zločinecké skupiny, ktoré na základe vykonštruovaných bludov Štefana Harabina mu súdnou cestou priznávajú neoprávnený majetkový prospech v miliónových sumách, aj táto kauza dopadla podľa jeho predstáv.

Odkazujem neoboľševickým sudcovským lokajom v Harabinových službách

         Pokiaľ si vážení čitatelia opätovne prečítate môj článok pod nadpisom: Ako zločinci z KSČ a ŠtB krivo obvinili a poslali do väzenia nevinného a ťažko chorého františkána, tak nielen Vy, ale aj Harabinov pes, pokiaľ nejakého má, musíte pociťovať nielen údes, ale aj hnus, keď tento zasmraďovač slovenskej justície bohorovne tvrdí, že článok s touto tematikou zo SME z 28. februára 2005 zasiahol do jeho osobných práv, za čo mu musia podľa rozhodnutia Krajského súdu v Bratislave zaplatiť 33 tisíc eur a verejne sa mu ospravedlniť. Bolo by zaujímavé, ako by bol Štefan Harabin reagoval, pokiaľ by tento článok zo SME mal podobu toho môjho najnovšieho článku z polovice augusta 2009. Keďže v období publikovania tohto článku v dotyčnom denníku zastával post predsedu trestného senátu Najvyššieho súdu SR, tak sa domnieval že článok bol sofistikovaný a napísaný so zlým úmyslom poškodiť jeho osobu. Vraj negatívne vplýval na jeho rodinných príslušníkov, známych, kolegov a iné osoby. (Pokiaľ sa jednalo o podliakov jeho typu, tak sa ani nečudujem, že to na nich negatívne vplývalo – pozn. autora Vladimíra Pavlíka.)

         „Článok sa ma dotkol, čo chcem odôvodniť tým, že som hlboko veriaci človek, takými osobami sú aj moji príbuzní. Za bývalého režimu som svoju vieru vyznával, tým viac sa ma nadpis článku dotkol, že som údajne súdil za prejavy náboženstva,“ povedal na májovom procese s denníkom SME roku 2009 Harabin. Ako zdôraznil, „odsúdil by vlastné presvedčenie a teda ako keby odsúdil seba samého“. Ako autor tohto článku som nútený konštatovať, že pokiaľ vo svojom podaní tvrdí, že je hlboko veriaci človek, tak mi to pripadá, ako keby sa Antikrist vydával za Nebeského Otca.

         Ktovie, či dotyčný senát ktorý rozhodol v Harabinov prospech netrpel práve v tom čase nejakými paranoickými bludmi a vidinami, keď hovorca Krajského súdu v Bratislave Pavol Adamčiak pre agentúru SITA povedal: „Počas pojednávania sa preukázalo, že zverejnené informácie sú nepravdivé a nešlo o prejavy viery, ale o trestný čin podvodu, majetkový delikt.“ Takže, pán hovorca Adamčiak, dobre si preštudujte môj dokument pod nadpisom: Ako zločinci z KSČ a ŠtB krivo obvinili a poslali do väzenia nevinného a ťažko chorého františkána – a zároveň ho vyzývam, aby verejne korigoval svoj dezinformačný výrok, že nebohý kňaz Bystrík Cyril Janík bol odsúdený za trestný čin podvodu a majetkový delikt, čo sa podľa neho a dotyčného Krajského súdu vraj potvrdilo.

         Vzhľadom na závažnosť tejto kauzy, ako aj nehodných sudcov ktorí s poníženým lokajstvom zabezpečujú Štefanovi Harabinovi neoprávnený majetkový prospech, budem písať otvorený list Súdnej rade SR s návrhom, aby  Štefan Harabin bol zbavený funkcie predsedu Najvyššieho súdu SR a zároveň bol aj vyzlečený z talára. Pokiaľ môj návrh a moje dôkazy, ktoré sú nezvratné, nebudú akceptovať, verejne Súdnu radu obviním, že sa správa ako zločinecká organizácia. Zároveň ich vyzvem, aby sa bránili súdnou cestou, kde potom dokážem, že všetky moje obvinenia sú opodstatnené a založené na skutkovej podstate. Ich doterajšie mlčanie a ponížené lokajstvo k osobe Štefana Harabina v zakrývaní jeho nehodných skutkov, ktoré sú v rozpore nielen so zákonom, morálkou, ale aj sudcovskou cťou, ich usvedčuje. No nielen ich, ale aj prezidenta Gašparoviča, ako aj členov vlády a parlamentu zo súčasnej koalície: SMER-SD, ĽS-HZDS a SNS.

Dodatok na záver

         Bolo mi adresované niekoľko výčitiek, že sa snažím zasahovať do rozhodnutí súdnych sporov medzi SME a Harabinom práve na prospech SME, aj keď pri týchto výčitkách nebol spochybnený obsah mojich článkov a trestného oznámenia. Dokonca súhlasia aj s mojimi argumentmi na Harabina. Hlavný problém títo kritici vidia v tom, že denník SME považujú za zákerné a podlé periodikum, a mnou publikované tieto veci považujú za moje angažovanie v ich prospech.

         Moje stanovisko je nasledovné: mňa denník SME vôbec v týchto kauzách nezaujíma. Ide mi len o princíp a spravodlivosť. Tí, ktorí ma bližšie poznajú, ale aj čitatelia mojich článkov, musia vedieť, že kódexy pravdy, morálky, svedomia, ako aj čistoty politiky, sú pre mňa principiálne. Na rozdiel od dotyčných kritikov, ja osobne denník SME považujem za súhrn podlosti a odbornosti. Oni by napríklad vo svojej ješitnosti nikdy nedokázali napísať čo len jednu pozitívnu vetu o Slovenskej pospolitosti, nikdy nedokážu ani napísať, že tu existuje aj židovský fašizmus, ktorého predstavitelia spolu so slovenskými politikmi spoločne cez ekonomiku aplikujú fašizmus na nevinných slovenských občanoch práve za zločiny, ktoré tu slovenskí politici napáchali.

Vladimír Pavlík      

    Facebook


Hlavná stránka