Hlavná stránka
 

 Prečo zločinecké zberby z vysokej politiky a zločinecké zberby zo sudcovskej čeľade chcú zlikvidovať Úrad špeciálnej prokuratúry a odstaviť Daniela Lipšica?

      Môžem mať množstvo výhrad voči Danielovi Lipšicovi, vrátane jeho osobnostnému narcizmu, nikdy mu nezabudnem a neodpustím ako v treskúcich mrazoch nechal voči protestujúcim použiť vodné delo na rozohnanie dotyčného protestu, ale nebudem mlčať ako ho dehonestuje táto koalícia z čeľade gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, kde patria aj politici Hlasu a protislovenská prašivina zo SNS.Nebudem mlčať, keď cez jeho meno idú zlikvidovať Úrad špeciálnej prokuratúry, nebudem mlčať, ako špinavé prasa na funkcii ministra spravodlivosti Susko, ako ochranný štít najzločineckejšej sudcovskej prašiviny verejne hovorí o ňom, div nie, ako o najväčšom zle od Novembra 1989.

Že sudcovská profesia patrí nielen medzi najzločineckejšiu, najskorumpovanejšiu, že má na svedomí množstvo zničených životov nielen na strane jedincov, ale aj ich rodín, majú na svedomí aj zločiny proti ľudskosti, keď nevinných ľudí dohnali k predčasnému ukončeniu života. Aký to paradox, keď aj takéto zasrané smradľavé sudcovské prašiviny majú byť zárukou objektivity, nestrannosti a zákonnosti, dokonca si nárokujú aby sme voči ním boli úctiví a slušní, pričom oni sa v mnohých prípadoch správajú ako zločineckí gauneri a hajzli utrhnutí z reťaze. Jednou z najväčších chýb po Novembri 1989 bolo, že pred každým okresným, krajským a Najvyšším súdom neboli umiestnené dva či tri kandelábre, na ktorých by po prijatí zákona o treste smrti boli utratení tí najzvrhlejší zločinci z ich čeľade. Za všetko to zlo a ľudské utrpenie ktoré spôsobili, vedome spôsobili, by mali byť aj miesto potkanov, myší či iných zvierat použití ako pokusní králici na vedecké účely, ktoré by pomohli hlavne v zdravotníctve.

Súčasťou tohto článku je aj príloha denníka Pravda z júna 2004, pričom Lipšicovi nikto nevezme, AKO PRVÝ NAŠIEL ODVAHU POSTAVIŤ SA NIELEN KONKURZNEJ MAFII, VEREJNE O TOM HOVORIŤ, AKO V ZLOČINNOM SPOLČENÍ S GAUNERMI, HAJZĽAMI ZO SKURVENEJ SUDCOVSKEJ PRAŠIVINY, KTOREJ POVINNOSŤOU BOLO PROTI KONKURZNEJ MAFII BOJOVAŤ, PRIČOM ONI BOLI JEJ OCHRANCAMI A BEZ ICH POMOCI BY KONKURZNÁ MAFIA SA NIKDY NEDOSTALA NA TAK VYSOKÝ STUPEŇ ZLOČINECKEJ PYRAMÍDY. Mám množstvo svedectiev ako to fungovalo, len ten strach je doteraz veľký, a ja musím rešpektovať tieto osoby a nechať si to pre seba. A ešte taký malý dodatok ohľadom rôznych prepojení, vrátane aj tých najvyšších z vysokej politiky, ktoré dokázala urobiť Ing. Danka Bobeková, TIEŽ len dokazuje, že len smradľavý odpad z tzv. národa, že len z takého môžu vzísť takýto arcizločinci, arcizlodeji, masoví vrahovia, ktorí sa dostali do ponovembrových vlád, parlamentov, polície, prokuratúry, súdov a vytvorili oligarchov, finančné skupiny a biele goliere, ktoré z úzadia riadia štát.
Vladimír Pavlík

Polícia vyšetruje tunelovaciu konkurznú mafiu
Polícia prešetruje podozrenia, že na Slovensku existuje „konkurzná mafia“, ktorá po dohode so sudcami a konkurznými správcami vstupuje do konkurzov inak relatívne zdravých firiem a zarába na nich značné peniaze.
pk, ČTK22.06.2004 17:02
Podozrenie, že na Slovensku pôsobia „silné finančné skupiny“, ktoré žijú z konkurzov prostredníctvom dohôd s justíciou a správcami dosadenými súdmi, vyslovil už pred časom minister spravodlivosti Daniel Lipšic. Médiá napríklad informovali, že v malej dedine Žiharec má väčšina z 200 miestnych firiem sídlo v dvoch starých domoch, ktoré vlastní jedna rodina. Starosta Žiharca sa pritom domnieva, že to sú fiktívne spoločnosti a že sú článkov reťazi „konkurznej mafie“.
Systém „tunelovania“ veľkých a väčšinou tiež zdravých firiem spočíva v účelovom založení niekoľkých spoločností, ktoré si rozdelia pohľadávky finančných skupín, ktoré „dlhy“ kúpili a stoja v pozadí. Na vyhlásenie konkurzu sú totiž podľa slovenských zákonov potrebné návrhy najmenej dvoch firiem, ktorým dotyčná firma dlhuje.
Po dohode so sudcom potom dôjde k vyhláseniu konkurzu a súd taktiež často určí aj toho „pravého“ správcu konkurznej podstaty. Správca potom finančným skupinám v pozadí lacno odpredá majetok firmy v úpadku.
Ministerstvo spravodlivosti ani polícia sa zatiaľ ku konkrétnym prípadom podozrenia z tunelovania pomocou „konkurznej mafie“ nevyjadrili. Lipšic sa ale už nechal počuť, že kvôli podozreniam o spolupráci pri tunelovaní pozastavil funkciu dvom sudkyniam a ďalších štyroch sudcov chce preložiť na iné súdy.

Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!

1 2 3 4 5 »