Hlavná stránka
 

   Skutočne ma financovala mafia, skutočne som dostal 40-tisíc euro na nejakú kampaň, skutočne mala mafia pre mňa milión korún, ako to tvrdil Martin Guliš v Slobodnom vysielači 16. 1. 2014, ako jeden zo zakladateľov Občianskeho tribunálu?

          Toto je môj rozhovor v Slobodnom vysielači z 13. 2. 2013. Pokiaľ si to celé vypočujete, položte si otázku či aj toto financovala mafia, alebo či ma platila za takéto aktivity? Alebo ma mafia podporovala v aktivitách voči samotnej mafii? Pokiaľ mi je známe, Martin Guliš nikdy nemal odvahu takto verejne vystupovať. Mal som desiatky a desiatky takýchto vystúpení, na rozdiel od Martina Guliša, ktorý bol len v pozícii v brlohu zalezeného tchora, potkana a krysy. Na rozdiel od neho, sa mi aj dostávalo primeranej odmeny od rôznych anonymných gaunerov a hajzľov, kde sa odbavovali aj na mojich mŕtvych rodičoch. Na rozdiel od nich, som vždy vystupoval pod pravým menom a autentickou fotografiou. Boli aj snahy ohroziť ma na živote, viď www.necenzurovane.net

Vladimír PavlíkVladimír Pavlík v éteri rádia Slobodný Vysielač

Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!

1 2 3 4 5 »