Hlavná stránka
 

    A vedenie mesta Považskej Bystrice stále mlčí, prečo nevymáha škodu úmyselne spôsobenú mafiánskym gaunerom a hajzľom Ľubomírom Osrmanom

           V Hlavných správach na TA3 dňa 26. 12. 2023 bola odvysielaná reportáž z Považskej Bystrice o opätovnom obnovení vzácnej kultúrnej pamiatky na Slovensku – Domu kultúry, ktorá bola dlhoročnou a obdivovanou pýchou tohto mesta. Až dovtedy, pokiaľ sa tam nedostal mafiánsky gauner a hajzeľ Ľubomír Osrman z Považskej Bystrice, patriaci do čeľade zbojníckeho oligarchu a privatizéra Miroslava Stacha, ktorý zbohatol na prevodoch verejného majetku do súkromných rúk. V deväťdesiatych rokoch sprivatizoval prosperujúci obchodný reťazec ZDROJ. Po pár rokoch pod jeho vedením zanikol a ostali po ňom len budovy.

          Keď bol primátorom mesta mečiarovsky gauner Ľuboš Lackovič, kúpil od mesta za vtedajších 10 slovenských korún (dnes 34 centov) obrovský športový areál v Orlovom o rozsahu takmer 150 000 metrov štvorcových. Rovnako za 10 slovenských korún za meter štvorcový kúpil aj tenisové kurty, vrátane stavieb. Šialená a netransparentná kúpa bez akéhokoľvek znaleckého posudku, bez akejkoľvek verejnej súťaže. Dnes má tento majetok HODNOTU MINIMÁLNE 15-MILIÓNOV EUR.

          Mafiánsky gauner a hajzeľ Ľubomír Osrman je práve tá osoba, ktorá priviedla ako nájomca Dom kultúry do stavu, že ho odborári radšej predali mestu. Po pôsobení mafiánskeho gaunera a hajzľa Ľubomíra Osrmana, spojeného s oligarchom a zbojníckym privatizérom Miroslavom Stachom, v Dome kultúry ostali OBROVSKÉ DLHY, ODSTAVENÉ ENERGIE PRE NEZAPLATENÉ FAKTÚRY a schátraný kedysi výnimočný kultúrny stánok s deravou strechou. Aký to paradox, keď tento mafiánsky gauner a hajzeľ sa už v minulosti uchádzal o post poslanca mestského zastupiteľstva v „tíme“ pod názvom – LEPŠIA POVAŽSKÁ BYSTRICA.

Oprava Domu kultúry zatiaľ stála 130-tisíc eur

          Nedávno som sa v POVAŽSKOBYSTRICKÝCH novinkách dočítal, že mesto v rámci úsporných opatrení muselo navýšiť sumu pre rodičov, majúcich deti v materských škôlkách o 100 percent. A nielen tam, čo postihlo prakticky všetky slovenské mestá. Položme si otázku, koľkým ľuďom mohlo 130-tisíc eur veľmi výrazne pomôcť, no nielen im, ale aj mestu pri rôznych aktivitách v prospech samotných občanov – daňových poplatníkov? Prečo majú niesť následky za nejakého skurveného mafiánskeho gaunera a hajzľa Ľubomíra Osrmana? Prečo to má byť vykryté z ich daní? Prečo to mesto po ňom nevymáha? Prečo sa nebuchne po vrecku oligarcha a zbojnícky privatizér Miroslav Stacho, nerozlučná to dvojica v okrádaní a škodení mesta Považská Bystrica? Alebo to nakoniec dopadne tak, že zločinecká skupina kde patrí aj skurvený mafiánsky gauner a hajzeľ Ľubomír Osrman BUDE ŽALOVAŤ vedenie mesta Považská Bystrica, že mu to nedovolilo naďalej rozkrádať?

Vladimír Pavlík

 

Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!

1 2 3 4 5 »