Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka
Translator  

KOMUNISTICKÉ PRAKTIKY ZNEUŽÍVANIA PSYCHIATRIE POKRAČUJÚ AJ V ZLOČINECKEJ PONOVEMBROVEJ SLOVENSKEJ REPUBLIKE   

  

Dlhé roky chce len to, o čo ju okradli – preto prokuratúra a súd dali návrh na začatie konania o jej spôsobilosti na právne úkony  -  2. časť

V tejto druhej časti uverejňujem uznesenie Okresného súdu v Liptovskom Mikuláši, v ktorom rozhodol a nariaďuje znalecké dokazovanie a ustanovil konkrétnu psychiatričku, ktorá má vyšetriť TatjanuŠidlovú a má sa vyjadriť k deviatim otázkam, na ktoré má súdu dať odpoveď v lehote do troch mesiacov. Pri čítaní týchto otázok mali by ste pochopiť, že Novembrom 1989 tu bol založený – vznikol ten najzločineckejší politický systém, veľmi podobný 50. rokom minulého storočia.

          V ďalšom uznesení Okresného súdu v Liptovskom Mikuláši na obmedzenie spôsobilosti na právne úkony a ustanovenie opatrovníka rozhodol, že ustanovuje obec Dúbrava na jej zastupovaní v konaní o obmedzení spôsobilosti na právne úkony a ustanovenie opatrovníka.
          Zároveň by som chcel poprosiť tých, ktorí sa touto problematikou zaoberajú, či by Tatjane Šidlovej NEMOHLI nejako pomôcť z ľudského a odborného Hľadiska.

          ZÁROVEŇ ODKAZUJEM SADISTOVI, PSYCHOPATOVI A ZBABELÉMU ĽUDSKÉHO ODPADU, NA PREZIDENTSKEJ FUNKCII, ZUZANE ČAPUTOVEJ, POD VPLYVOM ČOHO BOLA, ALEBO POD VPLYVOM AKEJ DUŠEVNEJ CHOROBY VEREJNE TVRDÍ – ŽE NOVEMBER 1989 JE TÝM NAJDEMOKRATICKEŠÍM SYSTÉMOM NA SLOVENSKU, KTORÝ DODRŽIAVA ĽUDSKÉ A OBČIANSKE PRÁVA.

Vladimír Pavlík – pod týmto je uverejnený aj text k prvej časti
Že November 1989 bol v skutočnosti tým najzločineckejším systémom, ktorý sa tu vyprodukoval až do dnešnej doby, tak aj obdobie normalizácie, spojenej s prítomnosťou vojsk ktoré tu násilne vtrhli 21. augusta 1968, sú len proti tomu obdobiu slabým odvarom. Tlupy zločineckých, psychopaticko-sadistických vyvrheľov a najsmradľavejšieho ľudského odpadu, z ponovembrových vlád a parlamentov, počnúc vládami Mečiara, Dzurindu, Radičovej, Moravčíka, Fica, Pellegriniho, Matoviča a Hegerom končiac, spoločne s parlamentmi, v obludnosti svojich ekonomických zločinov a zločinov proti ľudskosti dokazujú, že ako jediní v Európskej únii, ktorí nadviazali na zločiny nacistického Nemecka. 
Pani TatjanaŠidlová má 76 rokov. Svoje si vytrpela už v minulom režime, majúc smolu v tom, že bývala vo vchodedomu na adrese ulica Ľuda Zúbka č. 21/8 v Bratislave, v ktorom bol umučený a utýraný k smrti tajne vysvätený kňaz Ing. PřemyslCoufal v noci z 23. februára na 24. februára 1981. Podozriví boli dôstojníci ŠtBDospiva a slovenský občan Obranec, ktorí ho mali na starosti, pričom metódy si nevyberali. Napriek snahe ŠtB, aby sa o tomto mlčalo, pani Šidlová otvorene hovorila o podozreniach, ktoré tejto smrti predchádzali.
Po Novembri 1989 sa stala spolu s viacerými osobami obeťou rozsiahlych podvodov zo strany pozemkovej mafie, pričom, prakticky, ako osamelý jedinec sa postavila na odpor a žiadala, aby jej bolo vrátené to, čo jej patrilo. Jej neuveriteľný dlhoročný boj s pozemkovou mafiou, ktorá mala pod palcom políciu, prokuratúru a súdy, neostal bez následkov. Týranie, prenasledovanie, robenie pekla zo života, čo sa taktiež podpísalo negatívne na jej zdravotnom stave. Aj za takejto situácie robila ďalšie protestné akcie, až sa zločinecký režim reprezentovaný zločineckými vládami a zločineckými parlamentmi, ktorých súčasťou sú aj zločinecká polícia, prokuratúra a súdy, rozhodli použiť starú osvedčenú metódu – začatie konania o jej spôsobilosti na právne úkony.
V tejto prvej časti uverejňujem návrh Okresnej prokuratúry v Liptovskom Mikuláši podané na Okresný súd v Liptovskom Mikuláši.

Vladimír Pavlík          

    Uznesenie Okresného súdu Liptovský Mikuláš   


   Share on Facebook
   PRINT RSS

Hlavná stránka