Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka
Translator  

KOMUNISTICKÉ PRAKTIKY ZNEUŽÍVANIA PSYCHIATRIE POKRAČUJÚ AJ V ZLOČINECKEJ PONOVEMBROVEJ SLOVENSKEJ REPUBLIKE   

  
O zločineckých praktikách  polície a prokuratúry v Liptovskom Mikuláši, na objednávku pozemkovej mafie informoval tento portál pred viac ako desiatimi rokmi v rubrike s názvom ZLOČINECKÉ PRAKTIKY A ZNEUŽÍVANIE PSYCHIATRIE A JUSTÍCIE POKRAČUJÚ V SLOVENSKEJ REPUBLIKE AJ PO ROKU 1989 https://www.necenzurovane.net/zneuzivanie/zneuzivanie1.html

Pozemkovej mafii  už roky vzdoruje  dôchodkyňa Tatjana Šidlová, svedkyňa dodnes neobjasnenej vraždy kňaza Přemysla Couvala, ktorého mŕtvolu našli zmasakrovanú v jeho bratislavskom byte. ŠtB  túto vraždu zakryla oficiálnou verziou o samovražde. Je príznačné pre súčasný zločinecký režim, že spis P. Coufala  bol bez možnosti  nahliadnutia zablokovaný  rozhodnutím súdu na návrh prokuratúry. V prípade Tatjany Šidlovej sa zjavne jedná o zastrašovanie a perzekúciu zo strany tzv.  pozemkovej mafie,  na ktorej praktiky pani Šidlová upozorňovala a za čo ju obvinili za ohováranie.  Prokuratúra v súvislosti s jej obvinením podala Okresnému súdu v Liptovskom Mikuláši návrh na nariadenie psychiatrického vyšetrenia. Vzhľadom na dĺžku súdneho konania od jej obvinenia - troch rokov, je  nariadenie psychiatrickej liečby po takejto dobe už za bezpredmetné, pretože ak by bola pani Šidlová nebezpečná pre spoločnosť,  ako sa jej snažia dokazovať v zmysle obvinenia,  počas troch rokov od začatia trestného stíhania by  sa mala teda dopustiť nejakej formy konania, ktoré by bolo dôvodné označiť ako spoločensky nebezpečné,  čo sa však nestalo.  V skutočnosti je pani  Šidlová nebezpečná len pre pozemkovú mafiu a ľudí, s ktorými je táto mafia prepojená.  Tatjana Šidlová, na rozdiel od viacerých mužom, nemá strach  písať o praktikách pozemkovej mafie a s osobách s ňou spriaznených na  svojom blogu http://www.slovenskazumpa.blogspot.sk/  http://necenzurovane.net/sidlova/sidlova.html
Potom čo títo zločinci neuspeli na Okresnom súde v Liptovskom Mikuláši s návrhom na nariadenie ambulantnej liečby ozvali sa opäť, aby pokračovali v tomto hyenizme.


Len v zločineckom štáte je možné, aby boli ľudia, ktorí sa odvážili povedať pravdu  umlčovaní ich vyhlásením súdom za nesvojprávnych a dokonca ako v prípade Juraja Šneidra za čiastočne nesvojprávneho za to, že uviedol informácie o kšeftoch bývalého primátora Skalice  Michala Srholca a  spochybnil falošný mýtus zamatového podvodu dnes už nebohého Antona Srholca o ktorom zverejnil informácie, že bol udavačom. Bližšie informácie o tomto prípade boli uverejnené v príspevku s názvom „Čiastočná nesvojprávnosť“- produkt postkomunistickej justície a psychiatrie   https://www.necenzurovane.net/zneuzivanie/zneuzivanie5.html


Dlhé roky chce len to, o čo ju okradli – preto prokuratúra a súd dali návrh na začatie konania o jej spôsobilosti na právne úkony  -  1. časť

Že November 1989 bol v skutočnosti tým najzločineckejším systémom, ktorý sa tu vyprodukoval až do dnešnej doby, tak aj obdobie normalizácie, spojenej s prítomnosťou vojsk ktoré tu násilne vtrhli 21. augusta 1968, sú len proti tomu obdobiu slabým odvarom. Tlupy zločineckých, psychopaticko-sadistických vyvrheľov a najsmradľavejšieho ľudského odpadu, z ponovembrových vlád a parlamentov, počnúc vládami Mečiara, Dzurindu, Radičovej, Moravčíka, Fica, Pellegriniho, Matoviča a Hegerom končiac, spoločne s parlamentmi, v obludnosti svojich ekonomických zločinov a zločinov proti ľudskosti dokazujú, že ako jediní v Európskej únii, ktorí nadviazali na zločiny nacistického Nemecka. 

Pani Tatjana Šidlová má 76 rokov. Svoje si vytrpela už v minulom režime, majúc smolu v tom, že bývala vo vchode domu na adrese ulica Ľuda Zúbka č. 21/8 v Bratislave, v ktorom bol umučený a utýraný k smrti tajne vysvätený kňaz Ing. Přemysl Coufal v noci z 23. februára na 24. februára 1981. Podozriví boli dôstojníci ŠtB Dospiva a slovenský občan Obranec, ktorí ho mali na starosti, pričom metódy si nevyberali. Napriek snahe ŠtB, aby sa o tomto mlčalo, pani Šidlová otvorene hovorila o podozreniach, ktoré tejto smrti predchádzali.
Po Novembri 1989 sa stala spolu s viacerými osobami obeťou rozsiahlych podvodov zo strany pozemkovej mafie, pričom, prakticky, ako osamelý jedinec sa postavila na odpor a žiadala, aby jej bolo vrátené to, čo jej patrilo. Jej neuveriteľný dlhoročný boj s pozemkovou mafiou, ktorá mala pod palcom políciu, prokuratúru a súdy, neostal bez následkov. Týranie, prenasledovanie, robenie pekla zo života, čo sa taktiež podpísalo negatívne na jej zdravotnom stave. Aj za takejto situácie robila ďalšie protestné akcie, až sa zločinecký režim reprezentovaný zločineckými vládami a zločineckými parlamentmi, ktorých súčasťou sú aj zločinecká polícia, prokuratúra a súdy, rozhodli použiť starú osvedčenú metódu – začatie konania o jej spôsobilosti na právne úkony.
         V tejto prvej časti uverejňujem návrh Okresnej prokuratúry v Liptovskom Mikuláši podaný na Okresný súd v Liptovskom Mikuláši.

Vladimír Pavlík  

    Návrh Okresnej prokuratúry v Liptovskom Mikuláši na začatie konanie o spôsobilosti na právne úkony   


   Share on Facebook
   PRINT RSS

Hlavná stránka