Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

NEUVERITEĽNÝ PRÍBEH ANDREJA KISKU
Alebo ako sa z kšeftára a syna normalizátora stal špičkový lokaj USA a NATO
     

História potvrdzuje, že Slovensko nemá šťastie na prezidentov. Toho prvého, ktorý ho zachránil pred rozdelením medzi nemecký protektorát a hortyovské Maďarsko si Slováci obesili. Nepomohlo mu ani vydanie niekoľko tisíc výnimiek, ktorými zachránil slovenských Židov pred smrťou v koncentračných táboroch. Mimochodom, keď položím ľuďom rôzneho veku a povolania otázku, ako sa mal Tiso postaviť Hitlerovi na odpor, väčšinou je mlčanie, alebo chabé názory. Samozrejme, že som bral do úvahy aj protichodné názory a položil som nasledujúcu otázku – a čo keby miesto Tisu tu bol Hitler dosadil takého netvora v ľudskej podobe, ako bol trebárs Heydrich, po ktorom by ostali mnohonásobne väčšie obete, čo by sa potom písalo na adresu Tisa? Nie som typ človeka, ktorý bude tohto prezidenta idealizovať, bolo to obdobie vojnového stavu so svojimi negatívami aj pozitívami.

Kolaboranta Gustáva Husáka, ktorý chcel pripojiť Slovensko k bývalému Sovietskemu zväzu a v auguste 1968, zradil Alexandra Dubčeka, za slovenského prezidenta nemožno považovať, hoci bol prezidentom oboch štátov. Otrasné bolo jeho hanobenie slovenského jazyka, ako aj jeho slovenskej matky ktorá ho porodila. Keď som mu v čase normalizácie v osobnom liste toto vyčítal a zdôvodňoval som to aj tým, že prakticky dovtedy som robil v Čechách a na Morave, bol som hrdý na svoj jazyk, pričom ma nikto neurážal ani nediskriminoval za to, že v Čechách a na Morave som hovoril len svojou rodnou rečou. Čo z toho všetkého som mal, radšej nejdem opisovať, lebo potom by som musel dať niekoľko nepríjemných otázok tým najslovenskejším ponovembrovým Slovákom, ktorí boli v tom čase v pozícii zbabelých núl.

Bývalý Mečiarov pokladník a bankový podvodník Michal Kováč, ktorý pripravil o dedičstvo rodinu zo Spišskej Belej, o čom som písal na týchto stránkach, bol názornou ukážkou našej ponovembrovej biedy.  Tento bývalý komunista a poradca Fidela Castra na Kube  sa „preslávil“ skôr kauzou únosu jeho nevydareného syna, ktorý lietal vo viacerých podvodoch a po ktorom išiel Interpol.  Mečiar s Lexom urobili najväčšiu hlúposť, keď ho nechali naložiť do kufra auta a vyhodili ho ožratého, keď mu násilím naliali do hrdla fľašu alkoholu pred četníckou stanicou v Rakúsku. Hoci sa jednalo o akt štátneho terorizmu, týmto aktom sa z podvodníka stala obeť, ktorú naši demokrati, aby mu zadosťučinili za spáchanú krivdu, umiestnili do diplomatických služieb, čím sa na jeho podvody a kšefty definitívne zabudlo.

Zvolenie bývalého člena ÚV KSČ a hlavného koordinátora akcie ŠtB s krycím názvom Norbert, Rudolfa Schustera za prezidenta, len potvrdilo kontinuitu a absurditu novembrového podvodu.

Voľba bývalého socialistického prokurátora Ivana Gašparoviča, ktorý ako Federálny prokurátor úspešne chránil všetkých komunistických a eštebáckych gaunerov, bola typickou voľbou menšieho zla do ktorej dotlačili voličov, ktorým neostalo nič iné len voliť Gašparoviča, aby zabránili krstnému otcovi štátneho terorizmu a mafie Vladimírovi Mečiarovi zapísať sa do análov nielen ako otec štátnosti ale aj ako slovenský prezident.

Chuť zavŕšiť svoju politickú kariéru ako prezident bola príliš lákavá aj pre Roberta Fica, ktorý si začal veľmi dobre uvedomovať, že dopad narastajúceho dlhu bude pre Slovensko príliš tvrdý a populizmus dlho nevydrží rovnako ako eurofondy.  Tento najvyššie postavený biely kôň finančných oligarchov a z pozadia za nitky ťahajúcej konkurznej mafie sa však prerátal.  Mnohí Ficoví  voliči z obavy  čo by bolo bez Fica, volili Kisku.  Strach z návratu nevyhnutných ekonomických reforiem a predlžovania veku odchodu do dôchodku bol príliš silný a rozhodol o výsledku volieb. To je totiž  jediné čo vie ponúknuť slovenská pseudopravica, ako jedinú spásu pre Slovensko, pretože pred konkurznou mafiou sú posraní a pošťaní premiéri, predsedovia parlamentov, ministri vnútra, spravodlivosti či generálni prokurátori. Nesmieme zabudnúť ani na parazitných protislovenských darmožráčov a pijavice prisaté na štátnom rozpočte zo slovenského parlamentu. Tí by taktiež nikdy nenavrhli zákon, ktorý by riešil trestnú zodpovednosť právnický osôb či návrat rozkradnutého majetku zo súkromných účtov na účty štátu.

Všetky tieto okolnosti priali Andrejovi Kiskovi, ktorého zvolenie za prezidenta  bolo pre mnohých prekvapením.  Andrej Kiska je vynikajúci manipulátor a okrem patričnej dávky šťastia má všetky dispozície pre rodeného kšeftára a priekupníka, ktorý vie odhadnúť situáciu a využiť ju vo svoj prospech často aj za cenu podrazu, vypočítavosti a chladnokrvnej kalkulácie bez ohľadu na dodržiavanie zákona.  Mnohí ti, ktorí Andrejovi Kiskovi dali vo voľbách svoj hlas,  si nebudú chcieť pripustiť skutočné poznanie pravdy o pravom Andrejovi Kiskovi, ktorý sa skrýva za maskou filantropa a dobrodinca chorých a biednych.  Skutočný Andrej Kiska totiž dokáže zarobiť aj práve na tejto biede.

Vráťme sa však do minulosti, kedy Andrej Kiska nebol milionárom a začínal realizovať svoj americký sen. Je veľa učiteľov a pracovníkov školstva, ktorí poznali tvrdého normalizátora na odbore školstva v Poprade, otca Andreja Kisku, ktorý mnohých z nich kádroval a strpčoval im život.  Mladý Andrej to vedel a rozhodol sa skúsiť šťastie za Veľkou mlákou. Začiatky mal tak ako každý emigrant ťažké, dokonca o tom napísal aj knihu. V tejto knihe však nie je všetko. Kiska pracoval istý čas na čerpacej stanici u istého ruského Žida, ktorý keďže bol s jeho prácou spokojný, navrhol mu, že mu zariadi, aby konvertoval na judaizmus.  K tomu bol však potrebný židovský pôvod, údajne dostal ponuku, že sa to zariadi v Rusku, odkiaľ príde potvrdenie, že mal matku židovského pôvodu.  Ku cti Andreja Kisku patrí, že si uvedomil, že to už prekračuje isté hranice a radšej z tejto práce odišiel a nestal sa Židom, keďže jeho skutočná matka žije na Slovensku.

Andrej Kiska sa nikdy  nepriznal k svojim podnikateľkám aktivitám pri „obchodovaní“ so  zlatom.  V istom meste na východnom Slovensku mal v 90 –tych rokoch zlatníctvo v ktorom sa údajne predávalo aj zlato  pôvodom z bývalej Juhoslávie, ktoré sa puncovalo na Slovensku. Všetko by bolo OK, keby istý díler nedal typ a nezmizlo 17 kg tohto zlata.  Pri vyšetrovaní sa pán Kiska urobil hlúpy a tvrdil, že zmizol len 1 kg. zlata. Vedel prečo, ak by priznal koľko ho bolo, naozaj hrozilo by riziko, že sa bude vyšetrovať aj jeho pôvod. Díler bol prepustený a všetko sa zahralo do autu. 

Andrej Kiska nebol vždy filantropom a dobrodincom, ktorý si ctil dobré mravy.  O tom by vedela niečo aj istá pani zo Švédska, ktorá mala penzión vo Vysokých Tatrách. Ten v tom čase so svojim spoločníkom údajne využili  a keďže potrebovali kapitál na podnikanie, rozhodli sa zobrať úver a tento penzión založiť bez vedomia tejto pani. Tá keď sa o tom dozvedela, skoro zinfarktovala.

Potom sa ale začalo Andrejovi Kiskovi dariť, jeho projekt nákupu na splátky- Triangel a nebankovky začali prinášať ovocie. Andrej Kiska si uvedomil, že v najlepšom treba prestať a jeho kapitál, ku ktorému prišiel vďaka slovenským chudákom, sa mal stať zdrojom jeho  ďalšieho podnikania v oblasti tzv. filantropie, čo je v USA zavŕšením kariéry  pre každého úspešného biznismena. Podobne ako Bil Gates aj Kiska sa rozhodol stať filantropom.

Nuž a prečo na tom nezarobiť, veď je tam iné daňové zaťaženie a na tzv. filantropii sa dá urobiť aj dobrou mediálnou kampaňou politická kariéra, obzvlášť pri sprostosti slovenského národa.  Takto sa Kiska cieľavedome zviditeľňoval a systematicky pracoval na prezidentskej kampani. Okolnosti a dostatok neinformovaných voličov  mu skutočne priali a podarilo sa mu oklamať mnohých, ktorí dnes škrípu zubami, koho si zvolili za prezidenta.

Zakrátko po voľbách sa vykľulo šidlo z vreca, tým poradcov prezidenta Kisku predznačoval, že sa z neho stane poslušný lokaj NATO a špičkový americký zadkolezec. Mnohí si kladú otázku, prečo slovenský prezident nevystupuje neutrálne a nezmierňuje súčasné napätie. Andrej Kiska však práve naopak prilieva olej do ohňa a stal sa z neho dokonca vojnový štváč, čím nezaprel svoje kolaborantské gény svojho otca, komunistického normalizátora.

Ľudia podobného typu budú slúžiť každému režimu. Obzvlášť preto, lebo majetkové impérium Andreja Kisku sa rozrástlo a NATO  je zárukou, že raz rozzúrený dav zúfalcov, ktorí už nemajú čo stratiť, nezačne lynčovať zapredancov a drancovať ich majetky, tak ako tomu bolo v histórii už neraz.

Na Slovensku sa v súčasnosti zišiel skutočný odpad slovenského národa, vnuk arizátora Glváč a synovia normalizátorov Kiska a Lajčák, ktorí  zaťahujú Slovensko do vojny s Ruskom a robia z neho predvoj zločineckých  zámerov  rozpútania  novej svetovej vojny  v Európe.

                                                           Vladimír Pavlík


Súvisiace s príspevkom – príloha:

Toto sú skutočné príbehy skutočných ľudí, pán Kiska!!!
http://www.cas.sk/clanok/307917/kiskove-developerske-plany-kupa-kasarni-za-1-5-miliona-eur.html

Kiskove developérske plány: Kúpa kasární za 1,5 milióna eur!

Prezident Kiska mal v pláne stavať pod Tatrami rodinné domy.
| Prezident Andrej Kiska uzavrel kúpnu zmluvu s ministerstvom obrany na areál bývalých Duklianskych kasární v Poprade.
Aj vy sa čudujete, načo ich prvý muž štátu chcel? Nový Čas odhalil, že tu mal veľké developérske plány, o ktorých netušili ani jeho najbližší spolupracovníci. Ako to nakoniec dopadlo? Zmluva medzi Andrejom Kiskom, ktorý je dnes aj hlavným veliteľom ozbrojených síl, a ministerstvom obrany z roku 2012 svieti v centrálnom registri zmlúv. V predmete kúpy za 1,5 milióna eur sú budovy, sklady či trafostanica. Prezidentská kancelária to potvrdila s tým, že Kiska tu mal záujem stavať rodinné domy.

 Z diskusie:
·  · 
·  Tibor Trofi Martinsky Komunista cakatel..pchal sa komunustom ale aj oni tusili co je to za hovado ..

https://www.facebook.com/groups/527063767437094/?fref=ts
· 
·  Mirko Ocko SchuMi A kto z tých čo sú "hore" nemajú komunistické korene?

https://www.facebook.com/groups/527063767437094/?fref=ts
· 
·  Душан Маруша Náš Poverený REZIDENT (poverenie má z USA) má očividne úlohu nás naviesť na to, ako máme hľadať. No čo a ako už z mena neurčíme, ale súdiac podľa jeho príslušnosti k Scientológom, jeho sľubom pred voľbami a jeho minulosti si to nebude ťažké domyslieť.
Pod jeho minulosťou máme na mysli napríklad rodinu, z ktorej pochádza. Otec veľký komunista, dokonca predseda Odboru školstva na Okresnom výbore Komunistickej strany Slovenska v Poprade. Vo svojej funkcii rozhodoval o tom, kde a či vôbec sa niečie deti dostať do školy môžu a iné nie. Sú známe konkrétne prípady, keď vydal príkazy všetkým riaditeľom stredných škôl bývalého okresu Poprad, že nesmú určité deti vôbec vziať na strednú školu, lebo napríklad ich otec nesprávne vyjadril v roku 1968. No svoje všetky detičky nezabudol umiestniť tam, kde si len zažiadali... Nuž takto strašne za socializmu „trpel“ v komunistickej rodine pán dnešný prezident – dobrý kresťan.
·
https://www.facebook.com/groups/527063767437094/?fref=ts
· 
Marie Goldemundova jaj kamuš-komuš nikdy doooooooooooooobrýý
· Páči sa mi to
http://www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/863526-sas-vita-prislub-kisku-na-zvysenie-vydavkov-na-obranu/

SaS víta prísľub Kisku na zvýšenie výdavkov na obranu

http://www.aktuality.sk/clanok/260891/slovensko-sa-pripoji-k-planom-nato-zacneme-zbrojit-vo-vacsom-rozsahu/

Slovensko sa pripojí k plánom NATO. Začneme zbrojiť vo väčšom rozsahu


https://www.facebook.com/groups/527063767437094/?fref=nf

Hanbím Sa Za "nášho" Prezidenta Andreja Kisku

Dobrý anjel , neuveriteľný výplach mozgov ovcovoličov, ktorí volili Kisku "lebo Fico" presne tak ako im to nadiktovali médiá. Takže dobrý anjel . Viete čo plní prioritne dobrý anjel a prečo je tu? Vezmite si skutočnosť, že na úžere zarobíte pár miliónov a náklady neviete vykázať takmer žiadne. Zrazu sa musíte cez dane deliť o svoj zisk s celým štátom. To takého anjela naserie. Tak si na odporúčanie amerických poradcov vytvorím "Dobrého anjela", poverím svojich blízkych jeho vedením a nalejem tam 0,8 miliona ktorých priznanie by my navýšilo odvodové zaťaženie na budúci rok niekoľkonásobne. Zapína vám? V anjelovi anjelsky preperiem a ešte aj ušetrím, všetci ma oslavujú a aby som v tom nebol sám pozvem všetky firmy s nadmerným ziskom k sebe (poisťovne, banky, všetkých zdieračov a nenažrancov) a takto pekne odrbávame štát, prepierame a ešte nám aj ovečky tlieskajú. Samozrejme cez médiá to hodíme na "lebo Fico", lebo ten za všetko môže, lebo nás nenechá slobodne bohatnúť a všelijaké prieky si na nás poctivých podnikateľov vymýšľa. Jasne viete si skontrolovať či vašich 20 euro, ktoré ste poslali chudákovi z Hornej-Dolnej mu naozaj prišli, ovečky naše. Veď chudákovi prišlo celých 1000 eur každý mesiac (a minul ich v súkromnej zdravotnej poisťovni ), no nik nevie koľkí mu 30 euro poslali. Jasne že potvrdí, že 30 euro dostal, veď dostal 1000 eur. Ale ak mu 100 ľudí poslalo 30 euro mal dostať 3000 a to už nik nevie, ani chudák, ani ovečka dobromyseľná čo mu peniažky poslala. Chcem upozorniť, že som za charitu, som za pomáhanie slabším. Lenže nie cez nenažraných bezcharakterných hajzľov(všetkých), ktorí sa neštítia nemorálne bohatnúť na iných, okrádať iných, exekučne ľudí vyháňať na ulicu s deťmi a potom cez kúpené zaplatené predajné médiá si robiť imidž dobrého anjela a ešte ďalej okrádať (cez bratove firmy, firmy v Česku...) Ovečky, kúpené, vymyté. Je fakt zaujímavé že len nenažranci, ktorí neplatia ani svojich zamestnancov a neštítia sa na úžerníckych úrokoch nahrabať milióny zakladajú dobrých anjelov aby všetci videli ich vysoko morálny charakter Beeeeee

Nor Il

Zobraziť ďalšie komentáre (5)

Richard Skrbek uz jenom ze se cpe do politiky nekdo kdo v ni v zivote nedelal je u scientologu ma firmy na pujcovani penez muselo lidem rict ze za tim nekdo a neco bude

Agnes Nefertari Kyria Tohto trtka som nevolila, už len ten jeho ksicht ma od toho odrádzal a na Dobrého anjela a ani žiadnu inú takúto neziskovku som neprispela. Radšej si treba nájsť nejakého "chudáka", ktorý tie peniaze skutočne potrebuje a tak ich aj skutočne dostane a určite bude radšej, ako takýmto spôsobom.
A vlastne, nechodím voliť, lebo niet koho voliť.
16 min. · Upravené · Páči sa mi to


zo „Slovenskej boháčskej scény“ jedného dobrého a anjelského Popradčana :      

       

 

Meno

Obchodné meno subjektu

Výpis

Zbierka listín

1.

Andrej Kiska

Consumer Finance Holding, a.s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

2.

Andrej Kiska

Consumer Finance Holding, a.s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

3.

Andrej Kiska

Q - BROKER, a.s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

4.

Andrej Kiska

Q - CAR, a.s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

5.

Andrej Kiska

QUATRO, a.s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

6.

Andrej Kiska

SLOVENSKÁ POŽIČOVŇA, a.s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

7.

Andrej Kiska

Slovenské kreditné karty, a.s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

8.

Ing. Andrej Kiska

Andrej Kiska - KISKA TRAVEL AGENCY

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

9.

Ing. Andrej Kiska

ATRIA a.s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

10.

Ing. Andrej Kiska

CENTRAL GOLD, s.r.o.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

11.

Ing. Andrej Kiska

Finančná Hitparáda, s.r.o.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

12.

Ing. Andrej Kiska

KTAG, s.r.o.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

13.

Ing. Andrej Kiska

LEVOČSKÉ STROJÁRNE a.s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

14.

Ing. Andrej Kiska

LEVOČSKÉ STROJÁRNE a.s. v likvidácii

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

15.

Ing. Andrej Kiska

MH Orient, s.r.o.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

16.

Ing. Andrej Kiska

MH Orient, s.r.o.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

17.

Ing. Andrej Kiska

Q - CAR, a.s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

18.

Ing. Andrej Kiska

QUATRO, a.s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

19.

Ing. Andrej Kiska

Real - KP, spol. s r.o.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

20.

Ing. Andrej Kiska

Slovenské kreditné karty, a.s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

21.

Ing. Andrej Kiska

SLOVPOS, a.s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

22.

Ing. Andrej Kiska

SLOVPOS, a.s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

23.

Ing. Andrej Kiska

Správa kreditných kariet, a.s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

24.

Ing. Andrej Kiska

T SILVER, a. s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

25.

Ing. Andrej Kiska

T SILVER, a. s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

26.

Ing. Andrej Kiska

T SILVER, a. s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

27.

Ing. Andrej Kiska

TATRABROKER, s.r.o.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

28.

Ing. Andrej Kiska

TatraCredit, a.s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

29.

Ing. Andrej Kiska

TatraCredit, s.r.o. Kežmarok

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

30.

Ing. Andrej Kiska

TGI GOLD s.r.o. Kežmarok

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

31.

Ing. Andrej Kiska

TGM - PM, a.s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

32.

Ing. Andrej Kiska

TGM - PM, a.s.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

33.

Ing. Andrej Kiska

TPKM, spol. s r.o.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

34.

Ing. Andrej Kiska

TRIANGLE GROUP INTERNATIONAL, s.r.o.; sk...

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

35.

PhDr. Andrej Kiska CSc.

KTAG, s.r.o.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín


Česká republika
 • Jméno: Andrej Kiska Datum narození: 18. října 1986
  Adresa:
  Poprad, Ústecko-Orlická 3300/25, 05801, Slovenská republika
  Angažmá: člen dozorčí rady

  Název subjektu: BOCHEMIE a.s. Identifikační číslo: 276 54 087
  Spisová značka: B 3976 vedená u Krajského soudu v Ostravě Den zápisu: 5. února 2007
 • Jméno: Andrej Kiska Datum narození: 2. února 1963
  Adresa:
  Poprad, Staré ihrisko 2489/6, 05801, Slovenská republika
  Angažmá: zakladatel

  Název subjektu: DOBRÝ ANDĚL, nadační fond Identifikační číslo: 241 61 501
  Spisová značka: N 861 vedená u Městského soudu v Praze Den zápisu: 15. září 2011
 • Jméno: ANDREJ KISKA Datum narození: 18. října 1986
  Adresa:
  Poprad, Ústecko-Orlická 3300/25 , 05801, Slovenská republika
  Angažmá: člen statutárního orgánu

  Název subjektu: AkSen - Aktivní senior, z.s. Identifikační číslo: 024 88 531
  Spisová značka: L 26592 vedená u Městského soudu v Praze Den zápisu: 1. ledna 2014

Název subjektu:

42 Financial Services a.s.

Identifikační číslo:

28492722

Spisová značka:

B 19423 vedená u Městského soudu v Praze

Den zápisu:

28.11.2008

.


Jméno:

Ing. Andrej Kiska

Datum narození:

02.02.1963

Adresa:

05801 Poprad, Staré ihrisko 2489/6
Slovenská republika

Angažmá:

Statutární orgán
neplatná osoba


Název subjektu:

42 Financial Services a.s.

Identifikační číslo:

28492722

Spisová značka:

B 19423 vedená u Městského soudu v Praze

Den zápisu:

28.11.2008

.


Jméno:

ANDREJ KISKA

Datum narození:

02.02.1963

Adresa:

05801 Poprad, Staré ihrisko 2489/6
Slovenská republika

Angažmá:

Jediný akcionář


Název subjektu:

42 Financial Services a.s.

Identifikační číslo:

28492722

Spisová značka:

B 19423 vedená u Městského soudu v Praze

Den zápisu:

28.11.2008

.


Jméno:

Ing. Andrej Kiska

Datum narození:

02.02.1963

Adresa:

05801 Poprad, Staré ihrisko 2489/6
Slovenská republika

Angažmá:

Správní rada


 

 

 

 

 

 

 

 

.  

 

Název subjektu:

TGI Management, s.r.o.
Vymazáno

Identifikační číslo:

48390321

Spisová značka:

C 6068 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Den zápisu:

10.06.1993

.


Jméno:

Ing. Andrej Kiska

Datum narození:

02.02.1963

Adresa:

Poprad, ul. Ústecko-Orlická 3300/25
Slovenská republika

Angažmá:

Dozorčí rada
neplatná osoba


Název subjektu:

Český Triangl, a.s.

Identifikační číslo:

25864106

Spisová značka:

B 6712 vedená u Krajského soudu v Brně

Den zápisu:

04.10.2000

.
DOBRÝ ANDĚL :
https://www.dobryandel.cz/wp-content/uploads/2011/10/DOBRY_ANDEL_Vyrocni_zprava_2012.pdf


Datum zápisu:

15. září 2011

 

Spisová značka: 

N 861 vedená u Městského soudu v Praze

zapsáno 15. září 2011

Název:

DOBRÝ ANDĚL, nadační fond

zapsáno 15. září 2011

Sídlo: 

Praha 5 - Smíchov, Švédská 1010, PSČ 150 00

zapsáno 15. září 2011

Identifikační číslo:

24161501

zapsáno 15. září 2011

Právní forma: 

Nadační fond

zapsáno 15. září 2011

Účel nadačního fondu: 

Přispívat k zlepšování a rozvoji kvality života jednotlivce i společnosti jako takové. V této souvislosti a za tímto účelem nadační fond uskutečňuje zejména činnost směřující k zabezpečení pravidelné finanční, materiální a jiné podpory nezaopatřeným dětem a rodinám s nezaopatřenými dětmi, kde dítě nebo rodič trpí rakovinou nebo dítě trpí jinou závažnou chorobou, například dětskou mozkovou obrnou, cystickou fibrózou, Downovým syndromem nebo svalovou dystrofií, a které se dostaly vlivem zákeřné nemoci do finanční tísně.

zapsáno 15. září 2011

Správní rada: 

 

 

 

předseda správní rady:
PETR SÝKORA, dat. nar. 9. května 1974
Sokolovská 2170/161, Libeň, 180 00 Praha 8
den vzniku funkce: 10. října 2011
den vzniku členství: 15. září 2011

zapsáno 2. srpna 2013

 

člen správní rady:
Ing. Andrej Kiska, dat. nar. 2. února 1963
05801 Poprad, Staré ihrisko 2489/6
Slovenská republika
den vzniku členství: 15. září 2011

zapsáno 15. září 2011

 

člen správní rady:
Jan Černý, dat. nar. 15. října 1972
Praha 6 - Bubeneč, Rooseveltova 166/10, PSČ 160 00
den vzniku členství: 15. září 2011

zapsáno 15. září 2011

Způsob jednání: 

Jménem nadačního fondu jedná správní rada navenek tak, že jedná samostatně každý člen správní rady. Podepisování za nadační fond se děje tak, že k názvu nadačního fondu připojí svůj podpis osoba oprávněná jednat jménem nadačního fondu.

zapsáno 15. září 2011

Dozorčí rada: 

 

 

  

člen dozorčí rady:
Mgr. LUBOR ŽALMAN, dat. nar. 22. ledna 1966
Pod Šibeničkami 778, 251 64 Mnichovice
den vzniku členství: 15. září 2011

zapsáno 14. června 2013

 

 

 

 

předseda dozorčí rady:
Ing. Milan Vašina, dat. nar. 11. února 1969
Praha 6 - Bubeneč, Českomalínská 528/13, PSČ 160 00
den vzniku funkce: 18. září 2012
den vzniku členství: 15. září 2011

zapsáno 7. prosince 2012

 

člen dozorčí rady:
Tania le Moigne, dat. nar. 4. dubna 1967
Praha 9 - Klánovice, Šlechtitelská 157, PSČ 190 14
den vzniku členství: 15. září 2011

zapsáno 15. září 2011

Zakladatel: 

 

 

 

PETR SÝKORA, dat. nar. 9. května 1974
Sokolovská 2170/161, Libeň, 180 00 Praha 8

zapsáno 2. srpna 2013

 

Ing. Andrej Kiska, dat. nar. 2. února 1963
05801 Poprad, Staré ihrisko 2489/6
Slovenská republika

zapsáno 15. září 2011

 

Jan Černý, dat. nar. 15. října 1972
Praha 6 - Bubeneč, Rooseveltova 166/10, PSČ 160 00

zapsáno 15. září 2011

Nadační kapitál: 

1 000 000,- Kč

zapsáno 15. září 2011

Výčet majetku: 

peněžitý vklad ve výši 1.000.000,-Kč

zapsáno 15. září 2011


Tento výpis je neprodejný a byl pořízen na Internetu (http://www.justice.cz).
Dne: 20.03.2014 08:46:45
Údaje platné ke dni 20.03.2014 06:00:00 

Krištofovičová Jana


 
   PRINT RSS

             
Hlavná stránka