Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Špina vo vedení slovenskej justície v mene zločineckej smeráckej mafie      

                  

                           Vladimír Pavlík, Orlové 75, 017 01 Považská Bystrica

                                                                                                          Orlové 14. 7. 2015

 

Vážení
Generálna prokuratúra SR
Štúrova ul. 2
812 85 Bratislava 1

          Prokuratúra podľa ústavného práva patrí do kontrolných orgánov. Preto je jej povinnosťou zákonnými prostriedkami chrániť nielen štát, ale aj práva a záujmy fyzických a právnických osôb.  

          Na základe tohto sa pýtam: zločinecká smerácka mafia, najzločineckejší politický subjekt v „tisícročnej“ histórii Slovenska, dlhodobo prepojená so zločineckou konkurznou mafiou Zoroslava Kollára, spoločne páchajú dlhodobo závažnú ekonomickú trestnú činnosť, vymenovala za ministra spravodlivosti JUDr. Tomáša Boreca a to aj napriek tomu, že bol napojený a s najväčšou pravdepodobnosťou je naďalej napojený na konkurznú mafiu – zasielam konkrétne dôkazy z archívu Ing. Danky Bobekovej. Nemusím vyčísľovať o koľko miliárd patriacich slovenskému národu, tieto dve arcizločinecké mafiánske organizácie okradli tento štát. Veľký diel viny tu má aj zločinecká a protislovenská organizácia pod názvom – Národná rada Slovenskej republiky, spoločne s vedením polície, prokuratúry a súdov od chvíle, kedy to začalo fungovať. Za týmto účelom títo zločinci založili inštitút bieleho koňa, cez ktorých sa tieto rozkrádačky robia, a ktorý doteraz úspešne funguje.

          Za štátnu tajomníčku bola vymenovaná JUDr. Monika Jankovská, ktorá spolu so svojim švagrom JUDr. Robertom Jankovským, toho času podpredsedom Okresného súdu v Považskej Bystrici, ako sudcovia boli v nadštandardnom vzťahu s mafiánskym zločincom Petrom Čongrádym, pričom vedeli o jeho zločineckej činnosti, ako aj jeho gangu, nikdy si nesplnili to, čo ako sudcom im vyplývalo zo zákona. To znamená, že boli v úlohe spolupáchateľov. A to som zatiaľ ešte príliš slušný. Takže sa pýtam – môžu byť ľudia s takouto minulosťou v slovenskej justícii? Alebo je to v poriadku, keďže Slovensko je štátom zločineckým, mafiánsko-gaunerským a fašistickým?

Vladimír Pavlík                                                                                                         


                                                                                                         

 

 

 

 

 

JUDr. Tomáš Borec je silným ohnivkom v štátnomafiánskej reťazi, ktorej súčasťou je dominantná konkurzná mafia!

TATRALIFT Trade a.s. Kežmarok  a 1. komunálna a.s. Lubina, JUDr. Jozef Michna, Mgr. Martin Kvietik
Ing. Jozef Debre- SKI Park Ružomberok – SKI PARK Vyšné Ružbachy, a.s. a Ondrej Žemba z TATRAVAGÓNKY Poprad,.

Všetci v HITERA, spol.s.r.o. a tam Ivan Maroš z vytunelovanej Hasičskej poisťovne a.s. konkurznou mafiou, v ktorej boli j JUDr. Zdenko Trebuľa a Doc. Jozef Moravčík, či Ing. Igor Grošaft. V BALAKOVE s.r.o. s JUDr. Pavlom Jurekom s úzkym prepojením na konkurznú mafiu v S.K.A. a.s. Bratislava –Finančník a oligarcha JUDr. Ladislav Hoffmann, Marián Arpányi, Ing. Miroslav Líška a Tibor Fuzek aj z DONARU a.s. Flašíka, Glváča a iných.  Ing. Ivan Peschl rovnako z Hasičskej poisťovne a.s., Mgr. Tomáš Komada v FK Senica a.s., ale aj Ing.  Slavomír Hatina. V DANIRO s.r.o. aj Aaron Kedar, SRN – učiteľ tunelov Slovenska.

Ivan Peschl aj v ELWING Slovakia – Ing. Juraj Richter, Ing. Ivan Peschl, Mgr. Tomáš Komada, Fridrich Kardoš / Aron Kedar /, JUDr. Svetlana Ficová !
JUDr. Gabriel Vysaník a Ondrej Žemba v OKTAN a.s. DN 2005 eur 71 267 344 ! 

Ing. Pavel Tripský Stupava - TATRAPOMA-SKI Turecká – spoločník BMI SECURITIES o.c.p. a iné a iní, : JUDr. Zoroslav Kollár, Ing. Juraj Šujanský – aj v ESPERII as. Trnava – s Ing. Miroslavom Záluzským zo SITY, tlačovej agentúry – kde fungovali JUDr. Zoroslav Kollár, Igor Grošaft, JUDr. Borislav Chovanec a iní mafiáni...HORDEN a.s. Trnava, vytunelovaný konkurznou mafiou s bielym koňom Tiborom Fuzekom z DONARU a.. Ing. Patrik Anina z trenčianskej chobotnice, čo zviera Janíčka a Strelčíka najviac?
Lebo toto ste Vy, pán minister Borec, takto spletený s mafiou najhrubšieho rangu.


JUDr. Tomáš Borec:

Tatrabanka, právnici a skorumpovaní bankári !

AXEN s.r.o. – spoločník Tatrabanka a.s. – JUDr. Peter Zelenay – MOSTÁREŇ BREZNO a.s.,  HTC Holding a.s. a JUDr. ZoroslavKollár, 1. garantovaná a.s. – Andrej Kollár - ŠTUDIO KOLIBA a.s. – Flašík, Glváč, Mečiar, DREVOLAN a.s. aj Ing. Peter Zlejšízo ŠTÚDIA KOLIBA a.s., METROPOLITAN a.s., MEGAVISION a.s. a konkurzná mafia Ing. JozefDúcz, JUDr. Ivan Hanic – ŠTÚDIO KOLIBA a.s. METROPOLIAN a.s. Novácke chemické závody,a.s. Martin Hlôška –Machnáča.s. – JUDr. Martin Bognár – SKI PARK Ružomberok, JUDr. Juraj Čech – Vodárenská spoločnosť Ružomberok – Kultúrny dom Andreja Hlinku Ružomberok a.s.- Ing. Miroslav Čurilla – NAFTA a.s. Ivana Kmotríka – TRANSPETROL a.s. – JUDr. Ján Sabol – BUČINA a.s. Zvolen, SPP, Basketbalový klub Šamoranín – Ing. ZdenekKopáčik – lexovci, flašíkovci, glváčovci, mečiarovci, vícenovci, etc…JUDr. Ján Sabol a EUROLEAS a.s. Ing. Ivan Kiňo, blízky priateľ konkurznej mafie, Ing. Ján Kasper, Ing. Pavol Kinčeš – SLOVRUSGAS a.s. – Ing. Ján Maťaš – GOLF- Development – Ing. Vladimír Soták – MOSTÁREŇ Brezno a.s., a iné…  Mgr. Zoltán Šajben a Anatolij Zubovskij Bojnice, SKI PARK Ružomberok, FORUM INVEST a. s . – SERGEJ SALMANOV! , Anna Zubovská, Eva Majská, Jozef Majský, Ing. Vladimír Majtán, prievidzská mafia až po zavraždeného Romana.  

A potom to urobia tak ako vždy použijúc všeobecne známe biele kone konkurznej mafie a likvidátorov nepotrebných firiem: REGASTA a.s. – a Ľubomír Galba!, BABEX s.r.o. Veľké Leváre – nedoplatok v SP 2010 eur 106 116, KRAKATIS 1 s.r.o. Veľké Leváre DN 2007 eur 2 423 156, Wi-gor s.r.o. – Jozef Paulus, Ladislav Biznár – Nedoplatok v SP 2010 eur 10 261,
BEL TRANS s.r.o.- Martin Červeňák, Eugen Sziráki,  Miloš Danihel a ten – BENTRANS s.r.o. – Ing. Miroslav Líška, Jozef Dúcz, Monika Vičanová, čo ani netuší, že taká firma existuje, z kancelárie konkurznej mafie je dievčina, Jozef Dúcz, a JSK – obchodná spoločnosť – Jánošík blízky priateľ Boreca, bývalý Kočnera, Sýkora, Kojda!

 Tatrabanke bol v Dozornej rade JUDr. Tomáš Borec v čase, keď mafiáni obchodovali takto:

Napísal sms riaditeľ pobočky Tatrabanky Petrovi Sýkorovi: mám na ruke nehnuteľnosť takú a takú, 10 mega na zmluvu, 5 mimo zmluvy….teda nezdanených, ako inak….Dokument je na necenzuroavných straánkach Vladimíra Pavlíka, aj v súdnom spise o výživnom. Nech vedia, ako zarába mafia, a aká je vymožiteľnosť práva voči nim v tomto Gorilistane… Tak som navštívila teda aj Tatrabanku, keď prestal platiť na nehnuteľnosť – rodinný dom, v ktorom vyrastal syn tohto chudobného duchom otca – hypotéku. Založil ho práve tu a získanú hypotéku vložil do nehnuteľností… Ako je potrebné upraviť účtovné dokumenty poradil bankár. Vraj Peter Sýkora nemá záujem hypotéku platiť, povedal bankár, že jeho ex manželka nezaujíma.. a na otázku o výške súm na jeho kontách sa len pousmial.
PánBorec, boli ste vtedy v Dozornej rade. Tá má za úlohu kontrolovať hospodárenie. Hospodárenie, či delenie lupu?....Opýtať sa predsa môžem….

 


    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka