Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Návrh na vyšetrenie duševného stavu slovenského prezidenta Ing. Andreja Kisku      

                           Vladimír Pavlík, Orlové 75, 017 01 Považská Bystrica

                                                                                                              Orlové 24. 2. 2015

 Vážení:
Ústavný súd SR
Hlavná 110
042 65 Košice

Vážení:
Ministerstvo zdravotníctva SR
Limbová 2
831 05 Bratislava

VEC: Návrh na vyšetrenie duševného stavu slovenského prezidenta Ing. Andreja Kisku

           V nedeľu dňa 22. 2. 2015 slovenský prezident Kiska povedal v Kyjeve – „Vojnový konflikt sťahuje Ukrajinu a zapríčiňuje, že reformy idú veľmi pomaly,“ a víta, že slovenský exminister financií Ivan Mikloš ide robiť poradcu ukrajinskému ministerstvu financií.

            Podľa denníka N, citujem, práve o reformách, na ktoré ľudia čakajú dlhšie, ako si mysleli, sa chce rozprávať Kiska s ukrajinským prezidentom Petrom Porošenkom. „Na pozitívne signály čaká aj Európska únia. Som pyšný, že pozvali Mikloša, aby im pomohol s reformami,“ dodal Kiska.

            Pri inaugurácii pána Kisku do prezidentskej funkcie bolo jasne vidieť, že menovaný svoj sľub skladal a podpisoval ako svojprávny občan bez duševných porúch, neprišiel z uzavretého psychiatrického oddelenia, nesprevádzal ho ani opatrovník, teda musí niesť zodpovednosť aj za svoje výroky. Pokiaľ ešte z titulu svojho ekonomického vzdelania neprišiel k názoru či záveru, že Ivan Mikloš je súhrn ekonomického diletanta a ekonomického zločinca, tak pre mňa nie je Dobrý anjel, ale rafinovaný diabol, hrajúci sa na anjela. Z výrokov ktoré použil na adresu Ivana Mikloša jednoznačne vyplýva, že sa postavil na stranu zločinov proti ľudskosti cez ekonomiku, ktoré tu Ivan Mikloš ako vedúca osobnosť organizovanej zločineckej skupiny pod dohľadom židofašistickej lichvy zo Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu realizoval, keď v mene tzv. nevyhnutných ekonomických reforiem sa tu dohnali tisíce ľudí, ktorí neuniesli ich tzv. reformy, k sociálnym samovraždám. Pričom títo členovia zločineckej skupiny z pravicovej koalície umožnili, aby zločinci a zlodeji ktorí za Mečiarovej vlády tu milióny a miliardy rozkradli, aby si ich beztrestne užívali.

          Prezident Kiska z titulu svojho vzdelania musí vedieť, že neexistuje zákon, či článok ústavy, aby za ekonomické rozkradnutie Slovenska za vlády zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a popredného slovenského škodcu Vladimíra Mečiara o miliardy korún, ktoré potom chýbali v štátnej kase, keď organizovaná zločinecká skupina pod vedením Ivana Mikloša, ktorá po ňom nastúpila, systémom kolektívnej viny následky preniesla na nevinných občanov. Na tých občanov, ktorí tu nič neukradli, nevytunelovali, nebrali miliónové pôžičky z banky, ktoré potom nesplácali. A to zdražovaním, zvyšovaním daní, či krátením príspevkov najslabším vrstvám obyvateľstva, ktorí boli odkázaní na sociálnu pomoc, pričom mnohí sa do tejto situácie dostali vinou zločincov, zlodejov, sadistov a psychopatov z ponovembrových vlád a parlamentov. Paradoxne všetci členovia vlád a parlamentov pritom podpisovali ústavný sľub, že budú pracovať pre blaho Slovenska a jeho občanov. Ani jeden z nich neprišiel do tejto funkcie z uzavretého psychiatrického oddelenia, ani nebol sprevádzaný opatrovníkom.

            Svojimi výrokmi na Ukrajine ohľadom chválenia či pozitívneho hodnotenia Ivana Mikloša dal prezident Kiska jasne najavo, ako pohŕda takto poškodenými občanmi zo strany ekonomického Mengeleho Ivana Mikloša a že sa stotožnil aj s ekonomickými experimentmi, ktoré pod dohľadom židofašistickej lichvy zo Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu boli zrealizované na nevinných občanoch Slovenska s mnohými obeťami či rozvrátenými rodinnými vzťahmi. Prezident Kiska musí veľmi dobre vedieť, že tie rozkradnuté milióny a miliardy majú tú istú hodnotu ako tie pôžičky zo zahraničia, cez ktoré postupne strácame ekonomickú a štátotvárnu svojbytnosť, ako aj to, že zločinci a zlodeji si z toho rozkradnutého, čo patrilo slovenskému národu, si zvyšovali svoj osobný blahobyt ako aj blahobyt svojich rodinných príslušníkov, pričom netvorili žiadne ekonomické hodnoty.

            Keďže prezident Kiska napriek tomuto všetkému verejne ospevoval v Kyjeve ekonomického Mengeleho, sadistu a psychopata Ivana Mikloša ako odborníka na ekonomiku, ktorého tzv. nevyhnutné ekonomické reformy dohnali tisíce občanov k sociálnym samovraždám, je tu pravdepodobnosť hraničiaca s istotou, že Slovensko má prezidenta, ktorý zločiny proti ľudskosti cez ekonomiku považuje za niečo úplne normálne. Jeho predvolebná tvár ako Dobrého anjela s jeho povolebnou tvárou sadistického diabla nejako nejdú dohromady.

            V rámci vyšetrenia jeho duševného stavu navrhujem, aby sa skúmalo, či netrpí mimo iného sadizmom a psychopatizmom, či v jeho rodine sa takéto niečo vyskytovalo či nevyskytovalo.  

Vladimír Pavlík

    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka