Ivan Mikloš a diamantová baňa v Juhoafrickej republike – 14. časť

miklosV tejto časti pokračovania diamantovej bane, po podrobnej analýze odkazu J. Petrova slovenskému národu,  by mal každý súdny človek  konštatovať, že tak často oslavovaný historicky II. Slovenský štát,  zakladali  podvodníci a zlodeji, ktorí si blahobyt svojich rodín vybudovali na biede a utrpení  slovenských občanov. Tzv. otec slovenskej štátnosti, ku ktorej sa dospelo výlučne politicky a bez referenda,  je v skutočnosti krstným otcom  a zakladateľom  organizovaného zločinu a štátneho terorizmu. Prvý slovenský prezident, bohužiaľ od roku 1993 bol ním vždy len bývalý komunista, je v skutočnosti bezcharakterným bankovým podvodníkom. Obaja majú spoločne len to, že už dávno mali stať pred tribunálom.  Je výsmechom slovenského národa, že si doposiaľ nedokázal zvoliť ani prezidenta, ktorý by nebol  členom zločineckej komunistickej organizácie. Jediným slovenským prezidentom, ktorý nebol komunistom  bol Jozef Tiso a toho si Slováci obesili. Andrej Hlinka by sa dnes obracal v hrobe keby videl aké hovädá, ako výstižne uvádza J. Petrov, oblbli slovenský národ natoľko, že si ani neuvedomil ako pod pláštikom pseudo-národniarstva  skupina gaunerov nekresťansky a bohapusto okradla celý národ. Načo má byť dnes hrdá slovenská mládež? Na týchto zločincov, ktorí sa pasovali do úlohy národných spasiteľov?  Bohužiaľ,  túto monštruóznu megakrádež  pri ktorej sa stali z eštebáckych a komunistických  prisluhovačov a zločincov z rána do noci miliardári, budú  na Slovensku splácať tri  ďalšie  generácie, rovnako ako  splácajú Hitlerove zločiny už tri generácie Nemcov.
Slováci by mali konečne prekročiť svoje zápecníctvo, škodoradosť a svoje geneticky zdedené lokajstvo a pochopiť, že tu nebol okradnutý len ich bývalý krajan J. Petrov, ale najviac okradnutí boli oni sami.  Tento krajan,  však na rozdiel od väčšiny slovenského národa, nerezignoval  a neustúpil arogancii moci, ale naďalej bojuje zo všetkých síl za svoje právo na spravodlivosť a nikdy sa nezmieri s tým, že to tak má byť, pretože to tak chce skupina  zločincov, ktorí sa skrývajú za štátnu moc a svojich lokajov z polície, prokuratúry a justície. Ukážkou opovrhovania a znevažovania vlastného národa je cynické a nabubrelé prehlásenie J. Kobicha, ktorý J. Petrovovi odkázal, že je „malým človekom“ na to aby sa miešal do rozhodnutí  našich ministrov pri ich „veľkých obchodoch“!  Len komunistickí a eštebáckí chrapúňi dokážu zneužiť pohostinnosť človeka, ktorý im v dobrej viere protekčne, vďaka svojim konexiám vybavil v expresne víza do JAR, čo v tom čase nebola jednoduchá záležitosť, navyše im preplatil letenky a celý pobyt, vrátane sexuálnych služieb, bez ktorých sa nevedeli títo kreténi zaobísť.  Ak si niekto dá tieto náklady preplatiť ešte aj svojmu podniku na Slovensku a dodnes J. Petrovovi ani tieto náklady neuhradil, tak si nezaslúži iné pomenovania ako hajzel a špina!  A do tejto kategórie obzvlášť patrí komunistami odchovaný tzv. diplomat F. Dlhopolček, v tom čase pôsobiaci v JAR, ktorý neskôr pôsobil ako veľvyslanec v Izraeli, Londýne  a v súčasnosti sa zašil do komunistickej Číny, kde aj patrí a kde by ho s najväčšou pravdepodobnosťou postavili k popravčiemu múru keby bol čínskym občanom, pretože za korupciou a zneužívanie diplomatickej imunity je v tomto štáte trest smrti!
Mimoriadnu pozornosť si zaslúži  aj informácia o tom, že bývalý štátny podnik Martimex, ktorý figuroval pri zmluvách na kúpu diamantovej bane, sa nezastavil pred žiadnou špinavosťou ani takou akou je vývoz zbraní do zakázaných oblastí. Je typické pre komunisticko-eštébackých zločincov, že im  nesmrdeli ani krvavé diamanty zo Sierra Leone, zmietanej občianskou vojnou!
Svoj odkaz si nájde aj pseudo-obyčajný  zbohatlík, predstierajúci, že háji záujmy obyčajných ľudí I. Matovič, ktorý  odkázal V. Pavlíkovi aby neotravoval slovenský národ s diamantovou baňou.  Je paradoxom, že skutoční národovci z Ľudovej strany - Naše Slovensko sú dnes, obdobne ako za komunizmu, kriminalizovaní a mlátení štátnymi drábmi.  Práve v nich je posledná nádej na zmenu k lepšiemu a ak odolajú brutalite štátnej moci, čas pracuje pre nich. Ak si to uvedomia,  je šanca, že príde čas pravej  zmeny  a nastolenia skutočne a nielen podľa názvu demokratického zriadenia a právneho štátu v prospech väčšiny. Jedine potom môže byť prijatý aj reálne  účinný zákon na preukazovanie pôvodu majetku, odpolitizovania polície, prokuratúry  a justície tak,  aby sa každé štyri roky nemenili figúrky len preto, aby mohli servilne slúžiť do ďalších volieb. Jedine za tohto predpokladu bude možné odpolitizovanou políciou s patričnými právomocami prešetriť všetky najväčšie politikmi organizované a zakrývané ekonomické zločiny, zakrývanie zločincov diplomatickou imunitou,  hospodárske pľundrovanie štátu a okrádanie jeho občanov,  medzi ktoré bez pochýb patrí aj kauza  „Diamantová baňa“. 
Takzvaná hra na pravicu a ľavicu je obyčajným politickým podvodom, pri ktorom je vždy isté len to, že voľby prehrajú občania Slovenska, ktorí  musia vždy znášať bremeno nekončených reforiem a uťahovaní opaskov  s vidinou falošných sľubov lepších zajtrajškov.  Pokiaľ ide o peniaze a majetok, tak tam si zločinci z vysokej politiky vždy porozumejú a dohodnú sa.
Vždy bude platiť, že kto raz zradil, ten zradí opäť.  Ich otcovia nás zradili v auguste 1968 kedy nás zapredali okupačnej armáde býv. ZSSR, dnes nás ich deti zapredali Bruselu a Eurozóne a ich vnuci budú mať zrejme do rána šikmé oči a predajú nás zajtra Číne. Štrnásta časť určite stojí za prečítanie a náležité poučenie.

Odkaz Jozefa Petrova Slovákom

Josef PETROV
36, rue de Strassen
8094 Bertrange
LUXEMBURG
Tel. 00-352-310347


                     29/10/2010
Milí návštevníci tejto internetovej stránky, musím sa Vám ospravedlniť za moje ročné "mlčanie" na tejto stránke, ale určite ste si mohli domyslieť, že moje mlčanie malo do činenia s nelegálnou/ protizákonnou domovou prehliadkou v mojom byte v Luxemburgu. (Ako keby som bol Palestínčan žijúci v Pásme - Gazy pri Izraely a strieľal prakom kamene na Izraelčanov, alebo ako keby sme sa nachádzali v roku 1933 v Nemecku) (to len na vysvetlenie aké primitívne sú tie slovenské ženské kriminálničky, ktoré Ivan MIKLOŠ v roku 1991 poslal podpísať zmluvu na kúpu diamantovej bane v JAR a zároveň ma okradnúť o moju právoplatnú komi­siu 4milióny US $, aby mali z čoho financovať tie ich  v tom čase  "politicko-kriminálne organizácie" ).

Týmto ma títo vaši slovenskí štátni  gauneri príšerne rozčúlili, tak,  že som "pracoval" nejaké mesiace a mesiace na tejto "domovej prehliadke" iste  z POMSTY, aby si tie Vaše primitívne komunistické hovädá zo Slovenskej vlády UVEDOMILI, že tu (v Luxemburgu) to ešte nefunguje tak ako v tom ich bývalom komunizme a v tých ich  pojebaných  hlavách a ako to oni už posledných 50-rokov praktizovali!!!

Že zašiel  "Ujko"  veľký  komunista "starý Kováč", alebo "boxerista V. Mečiar", alebo kriminálnik Ivan MIKLOŠ", alebo ten "" veľký – bojovník  za udržiavanie organizovaného zločinu Róbert FICO ,  alebo počas komunistickej diktatúry "ľudské  práva " študujúca "slečna, na políciu a ukázali prstom na mňa, že práve ja im prekážam pri  ich krádežiach  a že ja som ten "kriminálnik", pre ktorého  majú prísť tí zasratí komunistickí policajti a „vrahovia v mene republiky“ aby ma  dali za mreže na celý život alebo aspoň na 25rokov a potom ma 2 dni pred prepustením vo väzení zastrelili odzadu, aby ma potom mohli zavesiť na väzenský  plot s konečným  výsledkom , že som  bol zastrelený NA ÚTEKU.!!!

(Vo svojich listoch  som už kedysi písal kriminálnikovi FICOVI aby zmenili  štýl a pracovné  metódy, pretože  tie ich sú v štýle "AL-CAPONEHO" a že pred spravodlivosťou im v dnešných časoch nepomôže aby sa schovávali v obrnených  a opancierovaných autách!!!  Ale  Bohu žiaľ tomu oni nerozumeli!)

Za to, že  rozličnými  spôsobmi, primitívne  nahovorili, nimi medzičasom podplatených (skorumpovaných cez rozličné slovenské kurvy ) tých pár luxemburských  policajtov, par justičných pracovníkov a par "lacných" politikov, tak som pracoval nejaké mesiace na tom,  aby boli všetci patrične "potrestaný." Preto som nemal čas zaoberať sa mojou internetovou  stránkou a dávať Vám ďalšie odstrašujúce dôkazy a dokumenty o  "Vašej" diamantovej bane v JAR a o tom, ako ste okrádaní už 18-19 rokov o miliardy US $ a to navyše Vašimi vlastnými politickými kriminálnymi hovädami,  čí už "starými alebo novými','  pretože Vy (slovenský národ) a nová mladá slovenská ge­nerácie si dáte hrdo rozbíjať Vaše hlavy až do krvi za nejakého "Svätopluka" ako za Vaše vlastné miliardy US $  čo Vám boli ukradnuté, ale sťažujete sa doľava a doprava že nemáte peniaze  a že ste chudobní!!!

A ako to (tú situáciu a tú moju "prácu") ten pre mňa neznámy pán J. Petrov už veľmi dobre rozpísal v jeho liste zo dňa 18/08/2010 (tu tiež priloženom) o nejakom Vašom kriminálnikovi V. Mečiarovi, tak tým pádom mi ušetril veľa písania jeho dobrým vysvetlením (o Mečiarovi), akurát by som tu ku to­mu dodal (čo ten neznámy pán Petrov nevedel), že ten nový luxemburský  riaditeľ „Tajnej polície“ medzi časom vyhodil z oddelenia ďalších 6-takzvaných spolupra­covníkov  „luxemburskej tajnej“ . Ešte predtým bol odvolaný aj samotný bývalý  šéf  M.M. Takže v luxemburskej  „Tajnej Polícii“ práve prebieha veľká "očista" na základe mojej  "práce"!!!
Pre Vás nemysliteľné, lebo u Vás idete míňať energiu radšej za "Svätopluka" ako isť do ulíc v Bratislave pred Vašu vládnu budovu spýtať' sa tých Vašich ""veľavážených kriminálnikov " (politikov) kam miznú tie „subsidové“ milióny a milióny Eur každý rok ??? A tie milióny a milióny US $ pôžičky zo Svetovej ban­ky atď. atď. atď ???  A kde sú tie miliardové zisky z tej diamantovej bane už 18-19 rokov???

Nikto zo západu nebude za Vás robiť "poriadky" s Vašou kriminálnou vládou, to si musíte Vy ako slovenský národ urobiť poriadok s tými Vašimi politickými zlo­dejmi sami.  Vy musíte nájsť odvahu a urobiť si u Vás poriadky, aj keď hromadu z Vás Slovákov si myslí,  dobre mu tak, že ho ojebali tí naši politici o tú jeho 4-miliónovú US $ komisiu, ale pri tejto Vašej" zaslepenosti ani nevidíte, že ste práve Vy boli okradnutí 100-krát viac ako som bol okradnutý ja sám. A pokiaľ to sami nepochopíte, tak je mi Vás ľúto (a slovenskému národu) sa nedá pomôcť a takýto "lacní" politickí Gauneri, ako Vám do dnešného dna vládnu, majú veľmi ľahkú pracú ako Vás naďalej okrádať a Vy zato budete musieť trpieť ešte ďalších 30 - rokov!!!

                                                                                                                                                                  
A najväčšia irónia Vášho osudu (celého slov. národa) je, čo už dávno zistil aj sám osobne veľký obdivovateľ F. Castra a Váš prvý bankový podvodník a zlodej starý KOVÁČ,  ktorý donedávna videl možnosť ako zbohatnúť len tým, že okrádal "kapitalis­tov" kde len mohol a teraz na konci svojho života, keď vidí ako sa všetci v tej jeho slov. vláde obohacujú a kradnú kde len môžu a tým pádom zničia celú slov. vládu a republiku, tak ako bol predtým medzi prvými čo rabovali, tak teraz je jeden z prvých,  ktorý už otvorene pred žurnalistami tvrdí ( žurnalistov tu nebudem menovať a im ešte robiť tým pádom reklamu) ale starého KOVÁČA výpovede budem tu citovať!

1. Napríklad privatizáciu by som urobil inak, nie tak aby z nej mala majetkový prospech malá skupiny ľudí a ostatní musia žiť zo dňa na deň. Privatizácia nebola urobená dobre a bude ma  NEGATÍVNE  NÁSLEDKY  AJ  DOBUDÚCNA, pokiaľ sa tomu (noví) politici nebudú chcieť nanovo venovať.

2. Najviac ma trápi to nespravodlivé rozdelenie spoločného majetku. Keby každý dostal svoj podiel, tak by to určite nemohlo byť tak, ako to bolo, a museli by sa hľadať iné riešenia, ale my sme VÔBEC NEMALI PREDSTAVU  ČO TAKÁ  PRIVA­TIZÁCIA OBSAHUJE. Myslelo sa len na to, že Štátny majetok treba dať čo najs­kôr niekomu do súkromných rúk, ale väčšina ľudí  nebola na takéto niečo pripravená. (Predsa každý sníval o kapitalizme ale poňatie o tom nemali).

Je to vec, ktorá si vyžaduje uzavretie, s akým výsledkom sa privatizácia us­kutočnila, a koľko ľudí získalo majetok ZA VEĽMI   POCHYBNÉ  CENY. Zdalo sa mi, že je nevhodné, aby VEREJNÍ ČINITELIA sa do takej privatizácie,  ktorá bola veľmi nespravodlivá zapojovali  A  ABY  POLITICI  Z  TOHO ŤAŽILI.

3. Určite mňa osobne najviac uchvátil a otváral som oči nad majetkom, ktorý nadobudol vtedajší predseda vlády Vladimír MEČIAR.

Tak bankový podvodník a zlodej starý KOVÁČ sa cíti byť "dobehnutý" svojim bývalým žiakom blbým a primitívnym boxeristom V. Mečiarom, ktorého si on sám zvo­lil (pred rokmi) za svojho politického partnera (keď založili HZDS) a pri tom sa mu on "vyspovedal" ako on (Kováč) kradol peniaze z ČSSR  štátnej pokladnice a privátnych ľudí ako rodinu Labusa (to ich dedičstvo) atd. atd. A chudák " Kováč v dobrom úmysle "ala Kuba F. Castro" to dal (jeho nakradnuté peniaze) svojmu" žiakovi" V. Mečiarovi, aby mal z čoho platiť mesačné a ročné  štátne výdavky (aby MEČIAROVÁ-MAFIA nemusela platiť výplaty slovenským  policajtom.

Inými slovami povedané, Kováč nakradnuté peniaze, ktoré naposledy boli v "Bank of Austria" vo Viedni v Rakúsku, tým pádom dal "späť " Slovenskému  štátu, potom či ich nakradol z ČSSR ( štátnej pokladnice), tak by každému Slovákovi mohlo byť jasne prečo jeho "kriminálny synáčik ", napriek jeho kriminálneho záznamu v Nemec­ku, bude mať Diplomatickú Imunitu až do konca života a dovtedy každý Váš politik  bude kradnúť a rabovať čo sa len dá.  Pretože  veď keď to mohol Kováč a jeho synáčikovi  sme  ešte museli  dať za jeho podvody ako satisfakciu diplomatické miestečko niekde na druhom konci sveta zato, že nám nakoniec tie "ukradnuté" peniaze dal späť, aby sme mohli budovať naše osamostatnené Slovensko.

A preto Mečiar KRADNE (tuneluje) a kryje ďalších svojich napomáhačov, akým je aj Váš súčasný "Prezident'' Ivan GAŠPAROVIČ,  ktorý ako "tichý  spolupartner iných podvodníkoch,  tunelujú čo sa len dá a Mečiar s Ficom sa len po "tichučký" dohovárajú,  že nič nevidia  a nič nepočujú a nechajú toho Gašparoviča na pokoji,  nech si tuneluje...
Ale Vám Slovákom sa naozaj nedá pomôcť!!! Ako si môžete zvoliť Prezidenta, ktorý v rokoch 1959-1964 študoval na Právnickej fakulte Univerzity Komenského a v roku 1964 nastúpil na Okresnú prokuratúru v Martine a potom na Mestskú prokuratúru v Bratislave  a rokoch 1990-1992 zastával post generálneho prokurátora Českej a Slovenskej Federatívnej Republiky v Prahe!!!

Aká  "NÁHODA''  keď diamantová baňa v JAR bola kúpená prostredníctvom  tých primitívnych kuriev alebo agentiek ŠTB,  (ktoré poslal Ivan MIKLOS  a v pozadí stal Kováč- Jul/91) tak ja som moje prosebné listy písal aj po rozličných oddeleniach ČSFR v Prahe a už v tom čase mi Česi odporúčali písať Slovenskej Vláde a Slováci z Federálnej vlády sa už v tom čase so mňa vysmievali a posielali z oddelenia na oddelenie a tento Váš dnešný  komunista (I. Gašparovič) musel už v tom čase o bani vedieť, pretože v roku 1992 som písal veľa- veľa listov Federálnej vláde. (Ešte dnes môžem všetko dokázať kópiami,  ktoré vlastním z týchto  doporučených listov a odpoveďami na ne).

On Gašparovič študoval "komunistické diktátorské pravo" a pracoval na prokurátorských pozíciách počas  komunistického totalitného a nedemokratického obdobia!!!  A dnes je to Váš (Slovenský) Prezident??? Ja osobne nemám žiaden komentár k tomu, jedine prečo po druhej svetovej vojne sa konal  Norimberský proces v Nemecku???  Preto, aby nikto z bývalej Hitlerovej vlády "nesedel" naďalej v  novej Nemeckej vláde, a Vy na Slovensku????  Ešte uznávate tie ich právnické titulova­nie JUDr. atd. atd. čo oni "študovali" za komunistického vydieračského a kriminálneho komunistického režimu a učili sa ako sa "JURISTICKÝ"  tuneluje a kradne a okráda ten chudobný Národ. To je na výsmech celého sveta a keď niekto požiada takéhoto Vášho „Prezidenta“ o pomoc, tak každý dostane  odpoveď,  akú  som dostal aj ja, že on nemôže nič podniknúť, pretože súčasné zákony mu to nedovoľujú, aby do niečoho zasahoval on je len zodpovedný dávať kriminálnikom diplomatické mies­ta a dávať im ešte amnestie a ich ochraňovať, to mu dovoľuje ten Váš zákon!!! Ale radšej zmením tému, lebo ešte by som dostať porážku.

Týmito, tu priloženými 5-tími listami, adresovanými na nejakého slovenského Gaunera,  alebo v doslovnom vyjadrení veľkému chudákovi a podvodníkovi a primitívovi menom Vladimír MEČIAR (ktorý, už 20-rokov okráda svoj vlastný slovens­ky Národ, kde len môže, síce on nazýva to jeho zbojníctvo a banditizmus je­ho komunistickou "JUDR odbornou rečou TUNELOVANIE cez rozličné poštové schránkové firmy a „poskočjankov“ ako  ho naučil bankový podvodník M. KOVÁČ), by som sa chcel otvorene a s veľkým rešpektom poďakovať veľmi pekne tomu, pre mňa do dnešného dňa, neznámemu nejakému inému pánu J. Petrovovi, ktorý sa vydáva za mňa a vystupuje pod mojím menom a ktorý napísal tu priložených týchto 5- VEĽMI - ZAUJÍMAVÝCH-LISTOV, (v mojom mene, ale bez podpisu).

A zároveň, tomuto pre mňa neznámemu pánovi J. Petrovovi, by som sa chcel tiež poďakovať zato, že mi celú korešpondenciu (tých 5-listov s prílohami) tiež poslal.

A pravdepodobne, tento neznámy pán J. Petrov ma musí veľmi dobre poznať a aj mo­je spôsoby a aj tie okolnosti okolo mňa, že dokázal aj tie moje gramatické chyby tak dobre napodobniť, klobúk dolu!

A čo sa tyká toho kruhu mojich známych a neznámych priateľov a sympatizantov, tak ten rastie takmer denno-denne, lebo denno-denne dostávam nové listy rozlič­nými cestami a správy od rozličných ľudí.

A okruh mojich blízkych priateľov je dnes už  tak veľký, ktorý ma poznajú a vedia o tejto záležitosti (www.diamantovabana.sk) a o tejto situácii veľmi podrobne, takže takýchto 5-listov ako tu niekto napísal tomu Vášmu podvodníko­vi-/banditovi V.MEČIAROVI, mohlo napísať veľa -veľa ľudí z môjho tesného a blízke­ho okruhu priateľov, ale ešte raz mu (tomu pre mňa neznámemu pánovi Petrovovi) touto cestou  moc-krát ďakujem, za jeho námahu a prácu  a radím  mu aby si nešpinil ruky s takým špinavcom ako je Mečiar.

Lebo čo sa tyká mňa osobne, ako skutočný pán J. Petrov, by som k tomu dodal na adresu toho Vášho V. Mečiara, že v skutočnosti to je veľký chudák a veľký podvodník, či už  po výške inteligenčnej alebo finančnej a že aj na neho čas spravodlivosti" za chvíľu príde, lebo ten čas a tie hodiny už rozhodli, že všetko čo nakradol (natuneloval) mu bude spočítané a že ho pán Boh potrestá (zato sa budem modliť), inač si ja osobne špiniť ruky s takým LACNÝM CHRAPÚŇOM tiež a určite nebudem!

Poväčšine keď som bol v mojom živote donútený sa modliť a isť do kostola ku pánu "Farárovi" a dať tam aj do "zvončeka" (tak ako sa to aj u Vás dáva), tak vždy ma pán Farár a potom aj pán Boh vypočuli a poväčšine sa moje prosby aj vyplnili, takže toto je môj odkaz pre toho Vášho zlodeja V. Mečiara, a keď sa mu niečo nepáči, tak nech ma   žaluje aj  na medzinárodnom súde a tam mu po­viem toho ešte viac, ale jedno mu môžem už dnes prehlásiť!!!

Už pred nejakými rokmi, tie Mečiarove eštebácke prostitútky, ktoré podpísali  kúpne zmluvy na kúpu diamantovej bane v JAR, s pomocou tých primitívnych 5- nemeckých falošných kupcov a zaplatili už v tom čase prvú časť 10-mil. US $ z celkových 40 -miliónov US $ totálnej ceny za 50% akcií, tak tie isté Mečiarove a Kováčove kurvy podali na mňa falošné udanie u Nemcov, že som údajne Bulharský   špión (ja osobne som v živote nebol ani  v Bulharsku ani v  Ru­munsku) a preto ma Nemecká tajná polícia v tom čase zadržala 24 hodín na základe tohto primitívneho  oznámenia -udania. Ale strašne rýchlo ma Nemci prepustili, keď sa do toho zamiešal vtedajší Ambasádor Južnej Afriky v Nemecku pán XXXXXX (v tom čase ešte bielej Juhoafrickej vlády) a keď ma chcel on sám osobne vyzdvihnúť a prísť vlastným autom  a s jeho spolupracovníkmi, tak ma Nemci rýchlo prepusti­li a pýtali sa, že kto v skutočnosti som, keď pán Ambasádor Južnej Afriky  ma prísť chce osobne vyzdvihnúť.

Teraz tá istá kriminálna Mečiarova a Kováčova ženská banda kuriev a kriminálničiek dajú na mňa znovu falošne udanie u Luxemburčanov, že  mám v byte "palestínske rakety" a výbušniny!!! A prehliadka prebehla negatívne a Luxemburčania sa museli stiahnuť spať a odvtedy majú veľké problémy ako by to so mnou vyriešili!

Tak týmto prehlásením chcem Mečiarovi a Kováčovi oznámiť, o sa  stane ak sa mi ešte  raz niekde na svete stane niečo podobne ako tieto dva prípady tu povyše uvedené,  ja osob­ne neručím a ani nechcem vedieť čo sa potom stane týmto dvom zbojníkom behom dvoch mesiacoch . Dúfam,  že som sa jasne a zreteľne vyjadril na adresu týchto dvoch zločincov, ktorý jeden na druhého poukazuje že ten je ten zlý a obidvaja patria už roky pred kriminálny tribunál!!!    

                                                                                                               
Tie Vaše hlavne politické hovädá od roku 1990 až do roku 2010, vôbec nerozumejú zákonom prírody a v rozpore s nimi si stavajú pochybnú osobnú budúcnosť, to znamená, že  ich "Elektry, „baňové  vily", alebo ich rozlične domy,  kaštiele a zámky v cudzine z UKRADNUTÝCH PEŇAZÍ!!! Je len otázkou času kedy sa im to zrúti pri nejakej ich "pohrome" alebo "nešťastí'', to je ten ich „osud“' od začiatku už odsúdený k zániku a to je ten nepísaný zákon prírody a to je ten zákon nebesky! To je tá justícia „zhora“ a na túto justíciu ste Vy, všetci primitívni komunis­tickí zlodeji a vrahovia zo Slovenskej vlády ešte príšerne krátky!

(Prvý príklad, aký bol ZSSR silný??? a nakoniec boli radi že sa Vás mohli zbaviť, predtým než sa sami rozpadli a teraz musia svoju spoločnosť začať "budovať" znovu od začiatku pod menom Ruská „federácia“!!!

A tak isto je to aj s Vami. Druhý  príklad . Váš M. Kováč (starý) (slovo senior si tento kriminálnik nezaslúži,  tak preto ho budem nazývať starý). Jeho osud začal isť do priepasti v čase keď bol ešte Československým bankovým podvodníkom a kedy sa ulakomil na sporiteľňu knižku rodiny Františka LABUSA a Márie SVITANOVEJ na ktorej bolo už niekedy v roku 1924 cez 250.000,-starých  „Deutsche Mark“ a približne pred 20-timi rokmi (od dnešného dátumu 2010) keď tento starý M. KOVÁČ, dostal do jeho špinavých rúk túto knižku aj s ďalšími potrebnými dokumentmi  rodiny Labudovej,  aby ako "veľký bankový podvodník" previedol tieto peniaze z Nemecka do Československa, alebo respektíve na Slovensko, pričom mu rodina Labusová a pani Svitanová slepo dôverovali (ako ja, keď som platil   štyrom slovenským štátnym  kriminálnikom v Južnej Afrike celých 10 dni ich dovolenky" keď prišli skontrolovať tú diamantovú baňu a platil som ešte aj čiernu "študentku", lebo vypiskovali po každej  žene,  ktorá išla okolo nás a to mám na mysli tú pochybnú štátnu delegáciu čo poslal Ivan MIKLOŠ a za ním sa schovával tento starý M. KOVÁČ ako v tom čase Minister financií SR. Táto  delegácia sa skladala z  J. ĎURECHA,  M. ŠTRBU,  Jána KOBICHA  a  E. Jablonkého, ktorým už ich sperma kapali na ich komunistické maličké mozgy, a preto táto čvarga vy­piskovala po každej slečne, ktorá prechádzala okolo nás v JAR.) Tento František LABUS zaslepene dôveroval podvodníkovi akým je starý KOVÁČ a dal mu dal všetky dokumenty ku kontu na ktorom, v tom čase (pred 20-timi rokmi) musel byť na ňom už poriadny "kopec" peňazí. (v DM) Predsa tie úroky od 1924 až do roku  1980 museli narobiť veľa miliónov a miliónov DM a miesto toho aby to tento zlodej KOVAC previedol na Slovensko a dal rodine Labusovej a  zobral si svoju komisiu na ktorej sa vopred dohodli, tak tento zlodej si to všetko privlastnil a posunoval z bánk do iných bánk a nakoniec zakotvili tie peniaze v banke vo Viedni v Rakúsku "Bank of Austria".'

A potom tento lacný bankový podvodník "sedel" na miliónoch a miliónoch US$ a bol taký hlúpy, že nevedel čo ma s tým podnikať, pretože každý v tom jeho socializme (vzor ala - KUBA a ďalší kriminálnik F. Castro) by sa ho spytovali, odkiaľ "nabral" také veľké peniaze??? a tie by musel  odovzdať štátu!!! (ČSSR a neskôr  ČSFR).

Takže tieto "ukradnuté" milióny rodiny Labusovej,  boli niečo podobne ako ten "horúci zemiak v jeho hube", vypľuť to nemohol a zhltnúť to tiež nevedel, lebo to boli "trošku veľké peniaze"' (a navyše UKRADNUTÉ !!!). Aby ich dal doma "pod matrac" tak nato to boli moc veľké peniaze a plus takýto chamtiví ľudia sa ešte ulakomili aj na bankové západonemecké úroky čo okolo roku 1980 pri takýchto peniazoch človek mohol jednoducho pri uzavretí toho konta na 7-rokov dostať 100% úroky, takže za 7-rokov sa to konto automaticky zdvojnásobovalo.

Nuž a takúto šancu "zarábať peniaze bez práce" si tento lakomý a veľmi primi­tívny bankový podvodník Váš exprezident  M. KOVÁČ,  tiež nechcel nechať utiecť, lebo ten jeho F.CASTRO ako učiteľ ho učil, že  kapitalistov treba rabovať kde sa len dá.

Ale jeho OSUD sa už začal nad nim "otáčať" a zároveň aj zatvárať, ale tento po sláve chorý KOVÁČ  to vôbec nevidel, že tá cesta vedie do priepasti aj keď bo­la tato cesta pred nim "vydláždená" zlatom,  ale tá možnosť byť ešte prezidentom celého Slovenska bola na dosah ruky, tak založil s V. MEČIAROM  HZDS a nahovoril tohto maličkého BOXERA aby žiadal odlúčenie od Federácie od Čechov a aby sa tento boxer MEČIAR nebál, že z čoho budú mat prvé roky (keď budú samotný bez "Prahy") peniaze na správu celého Slovenského  štátu, tak tento podvodník KOVÁČ sa mu "vyspovedal" z toho čo  má  na  konte vo Viedni v "Bank of Austria. Tak pre­to ten váš primitívny Boxer Mečiar ako tvrdil žurnalistom zo Spieglu keď sa ho pýtali z čoho budú platiť POLÍCIU, tak toto hovädo odpovedalo,  že "MAFIA" bude platiť výplaty policajtom, lebo si bol istý že na tom bankovom konte vo Viedni je ešte dosť miliónov US $ (aj keď z toho zaplatili tých prvých 10-milionov US $, prvú splátku za tu diamantovú baňu V JAR) s ktorými títo dvaja organizovaní kriminálnici (Mečiar a Kováč) majú šancu niekoľko rokov   žiť a platiť všetky výdavky a celú Slovenskú vládu pokiaľ sa finančne postavia na nohy a pokiaľ budú dostavať nejaké peniaze od Svetovej banky a od  Banky na výstavbu a pomoc rozvíjajúcim sa krajinám. (Tak teraz viete prečo každý slovenský politik alebo vládne noviny mlčia o všetkom, čo sa tyká diamantovej bane).

Ale ako Mečiar tak aj tento Váš  štátny  kriminálnik kováč nemali poňatia o tom čo znamená celoročná   štátna kompatibilita a celoročné  štátne výdavky (napr. v JAR aby Mandela nemal tieto problémy na začiatku, tak cely čas Mandelovej vlády mu Ameri­čania platili 800-milionov US $ finančnú podporu/ročné) tak ako to býva pri veľkých peniazoch, tak sa aj títo dvaja Vaši zakladatelia nielen Vášho štátu,   ale aj zakladatelia najväčšieho rabovania celého Slovenska a také opice ako je Váš Ivan MIKLOS alebo DZURINDA , potom ten KOVÁČ nastrkal  pred se­ba,  keď mu začala horieť jeho vlastná prdel kvôli mne,  že som sa mu pomstil a bol som INICIÁTOR zatykača cestou Nemeckého Finančného Ministerstva o kto­rom u Vás nikto ani nepípne, ale každý z Vás na Slovensku sa do dnešného času hádate, ako to ten malý Boxerista zbabral UNOS toho chlapčeka (malého Kováča) s tým,  že tam poslal" bandu ešte väčších chlapčekov na  čele s nejakým zasratým Lexom, ktorý podľa toho ako to prebiehalo (ten unos) musí byť nadmieru blbý a nadmieru primitívny a tento Lexa bol takzvaná pravá ruka toho Vášho boxeristu V. Mečiara a z toho si môžete "vypočítať" výšku inteligencie,  ktorú ma Váš Mečiar!!!

Ta nevyspytateľná túžba "kapitalistov" rabovať (M. KOVÁČOVA)-je ten jeho OSUD, že pri tom diamantovom projekte bane v JAR, natrafil starý KOVÁČ na mňa a ako to tu ten neznámy pán J. Petrov už píše v tých tu priložených 5-tich listoch, presne to tak aj bolo, že ja som Mečiara a Kováča prosil a celu Vašu Vládu cez rozlične listy (ešte dnes dokázateľné) a rozliční vládni   špinavci už v tom čase sa zo mňa vysmievali cez rozlične odpovede a títo  rozličný  špinavci sa mi aj vyhrážali, tak pokiaľ ja toto všetko môžem dokázať a pokiaľ môžem dokázať ako rozliční slovenskí štátni  zamestnanci klamali  na súdoch pod prísahou  a s diplomatickými pasmi Vašej krajiny a klamali v prospech Slovenska a keď som dokázal na súde, že to oni klamali, nuž okamžite opustili krajinu a tento Váš Kováč a Mečiar poslali nových "diplomatických ľudí" tak dovtedy  Vy  celá Slovenská vláda, mi môžete vylízať prdel ak sa Vám nepáčia moje listy a moja publicita po celej Európe a Kováčovi a Mečiarovi by som rad pripo­menul,  že som Vám sľúbil, že  prvých 20-rokov Vám budem robiť problémy kde sa len bude dať a potom ďalších 20-rokov Vás dám v..............................          
Nikdy nesmiete na to zabudnúť!!! Tých prvých 20-rokov som dodržal svoje slovo a tých ďalších 20-rokov dodržím svoje slovo tiež. To by Vám už dnes malo byť každému jasne. A ak si Vy myslite, že len Vy môžete ľuďom ubližovať rozličnými cestami a ich ešte okrádať, tak to je práve ten osud, že ja som ten "VYVOLENÝ" z hora, Vás dostať pred spravodlivosť za organizovanie zločinov vraždy nevinných ľudí a ohrozovanie ľudí,  ktorí sa domáhajú spravodlivosti.  Ako sa napríklad bankový zbojník  M. Kováč vyhráža tomu chlapcovi Lukášovi GEMZOVI len zato, že sa domáha ukradnutých peňazí, ktoré Kováč ukradol jeho starým rodičom Františkovi Labusovi a Márii Svitanovej. Kováč ten osud sa nad tebou zatvára,  lebo ešte raz sa dotkneš,  alebo pošleš tých tvojich "poskoč Jankov " -tých tajných,  na tohto chlapca, tak musíš s tým počítať, že ja na Teba napíšem udanie po ce­lej západnej Európe po rozličných vládnych inštitúciách a po celej EÚ, a ako ja viem písať! to by tebe a Mečiarovi. už malo byť známe, že budete veľmi populár­ni v krátkom čase, tak ako som Vás a Kováča urobil "populárnym" aj jeho synáčika pred nejakými rokmi, tak že keď ste prišli na návštevu Nemeckej Vlády, tak ste ani kávu nedostali !

A keď som u tých "starých rodičov" tak pripomínam týmto KOVÁČOVI,  čo som mu sľúbil v mojich listoch  aj to ako ste okradli v 50-tych rokov mojich starých rodičov s Vaším komunistickým systémom o ich polia statky a lesy (starých rodi­čov z obidvoch strán, z otcovej a aj z mojej matky strany) , že behom jedného dna boli chudobní ako "kostolná mys" a už v tom čase pod tlakom elektrošoku sa mu­seli zo svojho vlastného domu vysťahovať donútene môj starý otec, takže neviem či ten Váš Kováč alebo také isté hovädo ako je Mečiar  rozumejú čo osud znamená,  že aj keď to trvá niekedy generácie, ale tá pomsta príde, to je dnes úž jasné!!! A nikto z Vás si nebude budovať Vašu zlatú budúcnosť na ukradnutých peniazoch a ukradnutom majetku a ukradnutých investíciách!!!  

Ešte by som sa vrátil ku „takzvanej štátnej kompatibilite„ o čom títo Vaši tak­zvaní špičkoví politici nemajú do dnešného dňa ani poňatia a na základe dokumentu, ktorý mi poslali moji známi a neznámi sympatizanti, skúsim z toho dokumentu par veci citovať.

Podľa Výročných správ Národnej banky Slovenska, ku koncu roku 1998 evidovala devízové rezervy 5.7 mld. US $ a zahraničný dlh bol 11.9 mld. US $, ale ku koncu roku 2006 sa devízové rezervy NBS zvýšili na 13,4 mld. US $, ale aj zahraničný dlh stúpol na 32,2 mld. US $ a z neho (z tohto dlhu) sa musia pravdaže, každoročne platiť úroky To je normálne, to je ta dlhová služba), čo pri pred­pokladanej priemernej úrokovej sadzbe 6-6.5% sa blíži k sume 2 mld. US $/ročne. A pri súčasnom menovom kurze (roku 2007) je to ekvivalentná suma zhruba 50-60 mld. SK/ročne a ak sa Vám to ""podarilo" aj zaplatiť, tak ten dlh sa nezmenšil !!! A ak sa Vám to ozaj podarilo zaplatiť, tak to znovu len z ďalšieho dlhu zo svetovej Banky alebo z nejakých subvenčných peňazí z EÚ.

Že vraj za 8 rokov dvoch mandátových období nejakého "predsedu" vlády SR Mikuláša DZURINDU (v rokoch 1998-2002-2006)-[ktorý pred tým pásol kone na východe] vzrástla zahraničná zadlženosť SR 2.7-násobne! o sumu 20.3 mld. US $!!!

Vzrast takzvaného vnútorného dlhu (to znamená, vzrast zahraničného dlhu mínus vzrast bankových rezerv) Dzurindových vlád, (32,2-11,9)-(l3.4-5.7)-20.3 -7.7- 12.6 mld. US $ (okolo 315 mld. SK).

Pritom, príjmy Dzurindových vlád z tzv. divokej privatizácie (ako keby tie iné a predošlé privatizácie boli lepšie) "zlatých nosníc slovenskej ekonomiky" reprezentujú vyše 300 mld. SK (Toto všetko podľa Vášho bývalého ""EXPERTA"" Róberta FICA).

Výsostne dôvodná je tu otázka, na ktorú Mikuláš DZURINDA nikdy neodpovedal, kam sa tie financie, okolo 600 -700 miliárd SK. za tých 8-rokov jeho "vládnutia" podeli??? (To bola tiež, otázka toho Vášho "experta" R. FICA).


Ja osobne, by som chcel vidieť tento istý rozpočet za R.FICU vlády R. FICA!!! Koľko on nabral pôžičiek a rozličných kreditoch a subvenčných peňazí a koľko on mld. US $ komisie a rozličných bónusoch a rozličných " sprostredkovateľských prémii" naplatil a povyplácal  Svetovej banke a EÚ aby dostali ďalšie mld. US $ ???

A poukazuje na chýbajúce mld. Dzurindovej vlády ako keby tento podvodník R. FICO s jeho koaličnými partnermi (MEČIAR  A SLOTA) boli lepší!!!
Spýtajte sa toho tiež "nevinného Slotu" (SNS) odkiaľ nabral peniaze na­ to jeho "partnerstvo" v diamantovej bane v  Africkom  štáte Benine ???
Samozrejme,  že keď chcú dostať nejaké peniaze od Svetovej banky alebo od Banky na pomoc a rozvoj rozvojovým krajinám, tak tam musia tiež platiť komisie, inač nič nedostanú, to si mohli dovoliť len mňa tak okradnúť ako ma okradli.  Ale situácia čo sa tyká mňa začína isť do "iného" štádia a mám z toho radosť a každému DOPORUČUJEM!!! (čo s Diamantovou baňou nemal nič spoločne, aby do toho nestrkal prsty!!!  Napríklad taký fagan,  ako je nejaký Igor MATOVIC ku ktorému sa  v tomto liste ja osobne vrátim.
Ale v prvom rade sa vrátim k Vášmu bankovému podvodníkovi KOVÁČOVI a tiež si dovolím mu pripomenúť,  že veľké a ešte k tomu ukradnuté peniaze nikdy nikomu ne­priniesli šťastie!!!
A ja (osobne) som sa čudoval v tom čase ešte v JAR (Jul/1991), že odkiaľ krimi­nálna Slovenská vláda, nabrala tých prvých 10-milionov US $ tak rýchlo na tu prvú splátku, tou cestou tých falošných nemeckých kupcov kúpenú baňu aj keď som sám vypočul rozhovor ,(ktorý ešte dnes môžem dokázať keď jeden z tých Nemcov vyprával (tel.) tomu poľskému krivonosovi" M. Stolarczykovi, že tá Slovenská skupina ide "zajtra" do Viedne (do Rakúska) do "Bank of Austria" a že mu donesú (Stolarczykovi) tých prvých 10-milionov US $ !!!
A ešte raz týmto "pripomínam" že tento rozhovor je ešte dnes dokázateľný a tiež mu pripomínam nedávno jeho vlastnú výpoveď (keď sa to tykalo "únosu' jeho synáčika) , že na spravodlivosť nie je nikdy neskoro! A plus títo blbí Nemci to potvrdili viac krát na nemeckých justičných dokumentov iným slovom povedané  ČIERNE NA BIELOM na papieri.

Čo sa tyká tej "Slovenskej Skupiny," ktorú založil a dal do kopy/do hromady ten Vás ďalší extra primitívny  kriminálnik  Ivan MIKLOŠ, na rozkaz M.KOVÁČA a po veľkej a viacnásobnej porade so smradľavým Jánom KOBICHOM, ktorý mal ešte tú drzosť do oči mi povedať, keď som prišiel druhy krát (a aj posledný krát v mo­jom živote a  i posledný krát ďalších 300-rokov v budúcnosti na Slovensko v Marci/1991 a spýtal som sa toho smradľavého Jána KOBICHA,  že ako pokračuje s jednaním v Bratislave s Ivanom MIKLOŠOM, tak toto smradľavé hovädo (ktoré pred tým využíval a používal moje "pohostenie" tých 10 dni v JAR) mi odpovedal,  že ja ako ten Petrov nemám žiaden nárok niečo vedieť čo plánujú a podnikajú slovenskí páni MINISTRI ohľadom kúpy diamantovej bane v JAR lebo ja som maličký človek, ale na platenie tým   štyrom podvodníkom som bol dobrý, aby som im financoval celých 10-dni v JAR od toho ako vystúpili z lietadla až po deň keď nastúpili znovu do lietadla, bolo všetko platene mnou a ako som už tu spomínal, ešte som im musel zaplatiť aj prostitútku aby som ich "upokojil" a aby mi nevypiskovali za každou ženou,  ktorá išla okolo, lebo som sa za nich hanbil!!!

Takže čo sa tyká tých Kováčových slov,  že na spravodlivosť není nikdy neskoro, (keď sa to tykalo jeho kriminálneho synáčika a toho únosu "kde sa on sám uniesol ") keby vedel akú pravdu ma s tými jeho slovami a keby vedel ako blízko je od toho dňa spravodlivosti, lebo ja urobím všetko možne a nemožné aby  celá táto záležitosť dospela v blízkej budúcnosti ku "spravodlivosti," dúfam že každý čo prečítal www.diamantovabana.sk príde sám k tomuto  UZÁVERU,  že so mnou je lep­šie byť priateľom ako vyprovokovaným  nepriateľom!

A veľmi zaujímavé pri tom KOVÁČOVI je, že keď sa to tyká jeho rodiny a jeho synáčika tak nemá žiadnu "PARKINSON's--disease--chorobu,"' ale spýtajte sa ho na  Mečiara,  alebo kedy ho naposledy videl??? Tak v tu ránu má tú chorobu a ani nevie kedy ho videl naposledy no a tak isto keď sa ho spýtate na bankové konto v banke "Bank of Austria".  Ku  tej banke pre "rozpamätaniesa" starému Kováčovi uvádzam ešte  niečo,  a to sa vrátim konkrétne ku novembru 1992 keď mne osobne v JAR vyprával jeden pán  Čech P.F., doslovne o jednom slovenskom bankovom zamestnancovi (M. Kováčovi) ktorý pred tým, ževraj pracoval roky a roky ešte v socializme na rozličných bankových zastupiteľstvách Československej Obchodnej Banky v cudzine a poväčšine na križovatkách" veľkých peňazí "  ČSSR a do ČSSR (ako napr. v Londýne) a že ten tam vraj doslovne kradol milióny a milió­ny US $, kde sa len dalo a čo sa mu len dalo a ako napríklad si spomínam, ako on predával z vtedajších Turčianskych Strojárni v Martina ruské tanky,  ktoré sa tam v tom čase vyrábali, " popod stôl", kde len mohol po celom svete, lebo že to bola teoreticky Ruská firma , ktorú býv. ZSSR otvoril v Martine  po druhej sv. vojne  a preto  všetky vyrobene tanky, vždy museli sa dať na vlak a priamou linkou vlakom poslať rovno do Ruska, ale ale ale!!!

Dnes je tiež už známe ako "Slovenská vláda" posiela rozličnými cestami zbrane do Afriky a napr. do Sierra Leone atd. atd., tak tiež kradli tieto tanky a predávali „popod stôl“ po Afrike a ten VELKÝ BANKÁR  M.  KOVÁČ bol ten bankár na všetky možne 'transakcie,  a  tá diamantová baňa v JAR bola "výhodná príležitosť " všetky tie nakradnuté peniaze "preprať  na biele" peniaze. Ja som to v tom čase (Nov.1992) tomu pánovi v JAR P. F. nechcel veriť, že to nie je možne, nebral som ho do úvahy a nebral som to vážne.

Ale keď som sa dozvedel o tom ako tento bankár zlodej M. Kováč okradol rodinu Emila/Valentína/Františka LABUSOVÝCH a pani SVITANOVÚ (ktorá tiež patri do rodi­ny Labusovej) a ako sa vyhráža tomu chlapcovi Lukášovi GEMZOVI,  (ktorý tiež je z tejto rodiny) a ako mu ohrozuje jeho mladý život, len aby ho zastrašil a prinútil mlčať a nešíriť tento prípad cez internet, tak som si spomenul na tento rozhovor s tým p. P.F. v JAR. že ten mal totálnu pravdu o tom čo mi vtedy povedal, lebo ja som medzičasom tých 18-rokov prešiel a prežil tie iste metódy ako ten chlapec L. Gemza prežíva dnes a ako mu KOVÁČ ohrozuje život!!! A keby som bol na západe odkázaný na 8-hodinovu prácu, tak by každého môjho zamestnávateľa ohrozovali a podplácali až pokiaľ by ma každý zamestnávateľ nevyhodil z prace, ale ako dnes všetci vedia,  tak aj v tomto u mňa majú problém pretože som sám sebe pánom.  A tak mi podplácajú a korumpujú už 18- rokov každého advokáta, ktorého si najmem a že vraj naplatili už cez 15-16,-miliónov US $ na rozličných korupciách po celom svete rozličným advokátom a výsledok,  z tých ich korupcii  je, že z roka na rok majú ešte väčšie problémy so mnou a každý tu na západe, kto vie o tejto záležitosti, len krúti hlavou nad primitívnosťou týchto Slovenských kriminálnikov ako je aj ten Váš Ivan MIKLOŠ s tými eštebáckymi žens­kými kurvami ktoré on "múdro" poslal aby  poza môj chrbát podpísali zmluvy o kúpe diamantovej bane v JAR,  z ktorej už dnes mali by mohli byť miliardy a miliardy profitu (keby to boli experti v drahokamoch) v US $  !!!

Ale Bohužiaľ všetci dnes vieme, že od "expertov" na diamanty majú tak ďaleko ako je z Európy k Severnému Pólu (lebo keby ste ešte k tomu vedeli čo dnes už viem ja,  ako tie diamanty predávajú/dávajú ako rozlične korup­cie,  tak by ste sa z toho smiali akí sú to "veľký experti." tie kriminálne ženy a chudáci (Slov. národ) musí žiť zo 130 Euro mesačne a čo mňa najviac boli je , že nejaké "nové politické strany" idú do ulíc a demonštrujú za nejakého Sväto­pluka, lebo tu sochu chceli dať preč, ale že Vás otvorene orabovala za tých 18-rokov o miliardy a miliardy US $  komunistická zberba , ktorá Vám ešte dnes diktuje a okráda Vás kde len môže a Vy nová politická strana (ktorú nechcem menovať) sa dáte mlátiť po hlavách, ťažkoodenou  policajtskou zberbou, lebo ja som tu na západe nevidel žiadneho cudzinca napríklad Francúza ktorý by išiel štrajkovať zato že nejakého "NAPOLEONA SOCHU" dajú do odpadkového koša, lebo každý na západe dnes bojuje za svoje pravá a živobytie,  ktoré im kradnú politici.

A keď som pri tej "novej" politickej strane, tak sa teraz vrátim k  nejakému Igorovi MATOVIČOVI,  rád by som sa opýtal  tohto sopliaka, že akému Idiotovi-(to bolo jeho vyjadrenie) chcel zavrieť  hubu??? Ako písal v odpovedi 28/05/2010 o 12,10 hod, ktorú adresoval p. Kotlebovi, aby si ten tzv. idiot  zavrel  hubu a prestal otravovať Slovensky Národ  s diamantovou  baňou (www.diamantovabana.sk)!

Ak si to tým myslel pána V. Pavlíka, ktorý pri tejto záležitosti tam par krát oficiálne vystupoval,  tak si dovolím ty sopliak Matovič ti pripomenúť,  že to nie je  Pavlík, kto to všetko píše a dáva 100.000-ve a 100.000-ve US $ dokumenty, kto­ré som ja získaval  rozličnými sudmi na  Internet, ale ja, a ja sa volám J. Petrov a keby si vedel čítať, tak by si to už mal aj vedieť. Ešte raz zopaku­jem a pre Teba posledný krát  to nie je  pán Pavlík čo o tom píše ale ja!!! A ak máš ešte stále nejaké komentáre, v tej Tvojej novej  štátnej pozícii a pripomienky vo veci Internetovej stránky  www.diamantovabana.sk,  tak ja osobne by som ťa poprosil, kúp si hromadu plienok, (budeš ich potrebovať) poutieraj si mliečko z mamičkinho  prsníka  na tvojej veľkej hube, a zober si aj par fľaštičiek s tým mliečkom na cestu,  kúp si letenku (veď teraz v tej novej   štátnej poslaneckej pozícii si už určite dostal tých 50.000,-Euro toho "Bonusu" na ktorý sa vy všetci tešíte, len aby ste sa dostali na nejaké  štátne miestečko, lebo bez toho nie ste  schopný si zarobiť ani na slanú vodu!!!) a príď mi to povedať do Luxemburgu!!! To čo si si dovolil povedať na adresu pána V. Pavlíka,  moju adre­su a telefónne číslo nájdeš na  internete tiež všade!!! A ak chceš "zatvárať  niekomu hubu "tak si musíš dať veľký pozor,  lebo v tejto záležitosti boli už o moc väčší  „ pani“  čo mi chceli zavrieť hubu  a predstav si, že každý sa zatiaľ príšerné popálil a tak isto môžem otvorene napísať že pri tejto záležitosti je už veľa ľudí, čo tak nejak náhodou dýchajú kytičky zospodu!!! Lebo každý kto po mne „siahne“ tak ja mám právo brániť sa, Bohužiaľ to moje pravo brániť sa zatiaľ vždy fungovalo!!! Takže čakám na Tvoju správu!? A keď ma spoznáš, tak sa ti ta huba zavrie "sama od seba" a pre Tvoju informáciu,  ja som ten istý človek, čo bol Iniciátor do hromady s Nemeckým Finančným Ministerstvom, vo veci  zatykača na malého Kováča a nebojím sa to oficiálne hlásať všade, kde chodím a kde píšem, takže, ak chceš mať svoje miestečko naďalej, za EÚ subvenčné pe­niaze, tak by som Ti poradil aby si zmeniť svoj názor ohľadom diamantovej bane!!!

A ako ja viem „písať“ po najdôležitejších  oddeleniach západných štátov a EÚ, prikladám tu len jeden maličký výstrižok" (po nemecky), niekedy ne­dávno "niekde" poslaný (oficiálne, aj s mojou správnou  adresou a totálne tam bolo asi cez 30-stran), aby si každý Slovenský   štátny kriminálnik, organizovaného zločinu (niečo ako je Vás Ivan MIKLOŠ), uvedomí1,  ako si ja ich dovoľujem „titulovať“ , nehovoriac o tom, čo všetko tam píšem!!!

A tu mate "pekný" a presný príklad, ako ja píšem o tom Vašom ľudskom odpade/ ŠPINE Ivanovi MIKLOŠOVI a uvidím ako dlho výdrži tú moju "reklamu" , ktorú mu robím na tú jeho "veľmi študovanú"' osobu, ako na organizovaného zločinca, ktorý patri pred Kriminálny tribunál!!!

Uvidíme, nabudúce keď príde znovu do Luxemburgu, čí sa bude ešte škľabiť/uškŕňať sa, do žurnalistických kamier, ako sa toto hovädo uškŕňalo 18/10/2010 keď prišiel do Luxemburgu a behom niekoľkých hodín y Luxemburgu ho prešlo to pri­mitívne uškŕňanie sa!!! Keby vedel ako o ňom začínajú vyprávať ti jeho "kole­govia" (západný) tak od hanby by sa mal zahrabať za živa, ale on predsa je "štu­dovaný" a „múdry „ človek a ani nevie, keď 2-metre za jeho chrbtom sa z neho vy­smievajú ti jeho "kolegovia" v iných rečiach, ale "hlavná vec" on "rozumie" ANGLICKY lebo si urobil kurz na angličtiny "v Oxforde ," asi za 3-mesiace.

A keď tento ľudský odpad, dostane rešpekt a bude si vážiť aj iných ľudíospravedlní  sa a zaplatí všetky "moje peniaze a investície", o ktoré ma on s celou tou kriminálnou bandou tých ženských eštebáckych kuriev okradol a zneužil, tak potom toto hovädo môže očakávať, že ja prestanem písať o ňom a musím tomu arogantnému primitívovi pripomenúť dejiny,  že keď Nemci 3-generácie od 2. Sv. vojny museli sa ospravedlňovať a platiť odškodné nejakej malej skupine ľudí (malej skupine ľudí keď sa berie do úvahy cele obyvateľstvo tejto planéty), tak podľa toho istého zákona, tento Mikloš a cela jeho kriminálna banda, mi za krátky čas po tomto liste zaplatíte tiež všetku škodu, ktorú  mi spôsobili!!!

 

A ešte sa musím vrátiť ku jeho 3-mesačnému kurzu angličtiny  v Oxfordskej Uni­verzite, čím sa už automaticky označuje, že týmto pádom „študoval v Oxforde“. Keď si človek spočíta u tohto  slovenského primitívneho kriminálnika všetky jeho "údajne  štúdia " (uvádzané  v jeho "životopise"), tak toto hovädo. by malo mať minimálne150-rokov !!! Ale aj nato je moc blbý a primitívny aby to sám videl z tejto strany ,  že na západe ľudia vedia aj počítať tie jeho „takzvané“ vyštudované roky,  ale keď som ho ja spoznal v Bratislave približne v septembri 1990,  tak to bol jednoduchý primitívny „poskočJanko“  tých starých komunistických hoväd, akým je aj KOVÁČ, ale ako rýchlo mu narástli rohy na mojich ukradnutých peniazoch z tej 4-miliónovej (US $) komisie, o ktorú ma  protizákonne ukradli a potom sa rozdelili. Dúfam že tomuto hovädu, to nemusím pripomenúť, že všetko, vrátane stretnutia s ním pred svedkami, je ešte dnes dokázateľné!!!
A tu prikladám ten maličký "výstrižok" (po nemecky) a za nim bude nasledovať aj preklad po slovensky.

Beilage zum Brief vom Datum

Mit diesem Kriminellen Dreck Ivan MIKLOS, hatte mein schlechtes Odyssey angefangen, (da wir AUCH dachten, das sind jetzt (nach der Wende) angesehene Leute, und nicht-mehr Kommunisten), da er einer von den Antreibern der 3-""angesehenen Frauen"" war, welche gesendet worden waren nach Süd Afrika die Verträge der Diamantmine zu unterschreiben.

Und diesen gleichen Dreck-Mann (I.Miklos) wurde nach der Wende AUCH Minister der Privatisation, und so alte Kommunisten wie den Kovac,Meciar & denen""Söhnchen"" hatten sich Tschechoslowakisches Staatseigentum und gut laufende staatliche Firmen ""offiziell und nicht-offiziell privatisiert," in denen eigenen Taschen-für sehr wenig Geld, und so wurden diese Kriminellen REICH über Nacht,
egal in welche politische Partei die gehören, deswegen, die halten noch heute immer zusammen.
Beste Beispiel ist Problem Griechenland. Da das slow. Parlament die Fi nanzielle Hilfe für Griechenland nicht bewilligt hatte, war dass die frühere/vorherige Regierung ( Robert FICO und  Vladimír MECIAR und Jan SLOTA ""Stammtíschkoalition"") Parlamentarier nicht im Parlament den Tag zum wählen/abstimmen vorstellig wurden.

ABER, das wurde alles vorher, bei denen vorprogrammiert. Und dann kam diesen kriminellen Ivan MIKLOS nach Brüssel (mit Iveta RADICOVA) und machte sich wichtig und ""gross"" und '"'arm',"' dass sein Parlament in Bratislava nicht zugestimmt hatte und somit er nicht unterschreiben kann genau wie Iveta RADICOVA auch, (die Hilfe für Griechenland).

Aber, in umgedrehter Situation, wenn die sollten "Subventionen" von der E/Union erhalten oder Geld von der Welt-Bank, dann hätte am liebsten je der Parlamentarier einen doppel-Sitz zum abstimmen.

So haben die das schon in der kommunistischen Welt mit den Russen gemacht, dass der Russe am Ende HAPPY war diese "Blutsauger" loszuwerden.

Preklad (do slovenčiny) z tohto tu priloženého (nemecky písaného) „výstrižku“,  ktorý bol priložený, (a bude aj v budúcnosti takto a podobne priložený cez rozlične západoeurópske  štátne ministerstvá a ďalšie EÚ oddelenia) ku listu z dátumu....

S týmto kriminálnym ľudským odpadom Ivanom MIKLOŠOM, začala moja zla Odysea (lebo mi sme si TIEŽ  mysleli, po zrútení komunizmu, že teraz vládnu na  Slovensku vážení  ľudia, a nie naďalej komunisti.) lebo on (Mikloš) bol jeden z tých iniciátorov, ktorí poslali do JAR tie 3-"vážené ženy',' podpísať zmlu­vy ohľadom kúpy diamantovej bane.

A tento istý ľudský odpad (špinavec I. Mikloš) bol potom po tej zmene tiež Minister privatizácie a tak tí starí boľševickí komunisti, ako Kováč/Mečiar a ich "synáčikovia" (deti), si Československý (teoreticky Slovenský) štátny majetok a dobre bežiace podniky „oficiálne a neoficiálne  privatizovali“, do ich vlastných vreciek,  za veľmi malo peňazí, a takto sa stali títo kriminálnici BOHATÍ  cez noc,

aj keď to je jedno, ktorej ku politickej strane patria (alebo sa vydávajú), preto držia ešte dnes stále spolu.Najlepší príklad je problém Grécko. Že Slovenský parlament finančnú pomoc pre Grécko neodhlasoval/nedovolil bolo preto, lebo predošlá Vláda (Róberta FICA ,Vladimíra MEČIARA a Jána SLOTU "ožralská koalícia") ich poslanci , sa nezúčastnili v parlamente ten deň na tzv. hlasovaní o finančnej pomoci pre Grécko.

LEBO, to bolo všetko vopred už dohovorene/naprogramované. A potom prišiel tento kriminálnik Ivan MIKLOŠ do Bruselu (s Ivetou RADIČOVOU) a robil sa dôležitý, a "veľký" a "chudobný" a že jeho Parlament v Bratislave s tým nesúhlasil,  tak preto on finančnú pomoc pre Grécko nemôže podpísať, rovnako ako aj jeho Iveta RADIČOVÁ.
ALE, v obrátenej situácii, keď by mali dostať subvenčné peniaze od EÚ,  alebo peniaze zo Svetovej Banky, tak najradšej každý „parlamenťak“ by chcel mať 2 miesta na hlasovanie, aby mohol za to  hlasovať,  samozrejme pozitívne.
Takto to oni už robili v ich komunistickom svete s Rusmi, že na konci (komunizmu) bol ten Rus, strašné HAPPY/rád, že sa mohol zbaviť týchto krvilačných pijavíc (celého východného bloku).

Môj malý komentár k vyššie uvedenému;

Rebelovať proti Vládnucej sile, ktorá nad Vami vládla, čí Moskva alebo Praha, to je jedná vec, ale robiť profitové (plné zisku) internacionálne obchody a ešte k tomu legálne, aby z toho mohla žít celá Slovenská republika a 5-miliónov Slovákov,  to je druhá vec, a to že Vás Rus (ZSSR) nemohol ďalej uživiť (finančne) je dnes teraz po 20-tich rokov Vašej samostatnosti viditeľné na každom kroku. Že po 20.rokov samostatnosti, Slovenská  vládna kriminálna banda nie je schopná sa uživiť bez rozličných subvenčných peňazí z EÚ,  alebo bez pôžičiek zo Svetovej Banky, pretože každý vo Vašej vláde tie 4-roky len tuneluje (kradne) cez rozlične poštové schránky,  falošne firmy a rozličných "poskoč Jankov" kde sa len dá a na Slovens­ko ako na Štát každý serie a pri tom nechápu,  že si sami kopu vlastný hrob!!! Lebo aj ten kriminálnik Ivan MIKLOS sa raz bude musieť zodpovedať za jeho "múdru privatizáciu" a za tú diamantovú baňu v JAR, z ktorej mal mať  slovenský národ dnes už miliardy a miliardy zisku. Ale pre Vášho kriminálnika I. Mikloša niečo ako zodpovednosť nič znamená. Len Nemecky štát a ich už dnes tretia  generácia musí niesť zodpovednosť za Hitlera !!!

Každý z Vašich politikov je podľa nových zákonov EÚ trestne stíhateľný. Každý,   ktorému môžem dokázať že vedel o kauze "diamantová baňa v JAR" a nič nepodnikol aby túto neopísateľnú kriminalitu zastavil, alebo ju naďalej strkal pod koberec a nič ne­vyšetroval, alebo to ešte brzdil a radšej sa mi vyhrážal určitými slovami a výrazmi v odpovediach ktoré som dostaval od roku 1991-92-93-2010  aby som dostal strach a  nič nepísal. A akú "vydrž",  či už fyzickú alebo duševnú, juristickú/advokátsku alebo finančnú mám ja  už tých 18-19 rokov, to už nemu­sím vôbec pripomínať,  alebo takým primitívom ako je tento kriminálnik Mikloš pripomínať, ktorí si v roku 1991-1992 mysleli, že za 2-3 roky toho Petrova zničíme a on nebude mať peniaze, lebo už pýtal od nich aj tie malé peniaze za delegáciu tých "expertov" ( štyroch  idiotov) ktorých Mikloš poslal tú diamantovú baňu "technicky skontrolovať," samozrejme v tom čase na moje výdavky a to sú tie malé peniaze, ktoré som od týchto kriminálnikoch tiež pýtal a z toho si oni "múdri obchodníci" vypočítali,  že mi dochádzajú peniaze, ale tá moja výdrž trvá už 18-19 rokov a ja stále žijem ešte lepšie ako som žil kedysi a stále mi "dochádzajú  peniaze'' lebo stále pýtam tie moje ukradnuté peniaze a pripomínam  to všetkým politikom Slovenska!!! Pokiaľ Nemci 3-generácie musia platiť za Hitlera a Hitlerove "krádeže", tak podľa toho istého zákona, Vy,  Slovenská vláda, to je jedno ako sa budú volať jej noví politici,  ale raz mi zaplatíte všetko čo ste mi ukradli, drasticky proti zákonu zneužívaním Vašich diplomatických pasov a pozícii Vášho štátu,  čí sa z toho teraz niekto smeje mne je to jedno, len ešte chvíľku vydržte!

Tak, ako starému Kováčovi trvalo 18-19 rokov pokiaľ to on s tou jeho IQ -F. Castra vôbec pochopil a už dnes aj sám vidí a otvorene o tom hovorí pred novinármi,  že  privatizácia nebola správne urobená a že aby nejaká "hŕstka" verejných činiteľov (politikov) sa príšerne obohacovala (ako Mečiar napríklad) a na druhej strane 5-milionov Slovákov žije z úst do úst,  alebo zo dna na deň, a že to budú musieť ti ďalší (noví) politici raz zmeniť, lebo skôr alebo neskôr to prinesie nepokoje a všetko sa znovu zrúti, a tak isto je to s tým podvodom kriminálnym čo sa tyká "diamantovej bane" v JAR a rovnako aj s ukradnutým dedičstvom rodiny Labusovej/Lukáša GEMZU.  

  
A ja keď som to písal kedysi Kováčovi a Mečiarovi a celej Slovenskej  vláde už v roku 1991-92- 93-94-95........... ,  že 20 rokov im budem robiť problémy (ako som tu už spomínal v tomto liste) a že ďalších 20-rokov ich dám v................................ tak sa z toho určite prí­šerne smiali, a dnes ten prvý zlodej Kováč už oficiálne priznáva že tak ako ste nakradli (naprivatizovali) Slovensky majetok do vreciek pár kriminálnym poli­tikom to nie je správne a to sa bude musieť zmeniť pretože sa inak  zrúti celá Vaša re­publika. Pretože  ja som mal príšerne ťažký začiatok tu na západe pred 42 rokmi a už v tom čase som sa nevrátil do svojej vlasti  a radšej som tu drel a prežil som ten môj začiatok, preto sa  nedám zlomiť alebo zastrašiť Vašimi špinavý­mi komunisticky vychovanými  kriminálnikmi (akými sú  R.FICO alebo I.MIKLOŠ) a ako aj tieto rozmaznané decka a kriminálnici pomaličky zisťujú  že "natrafila kosa na kameň',' a tak ako Kováčove/Mečiarove "priateľstvo" trvalo len krátky čas a všetky peniaze, čo Kováč (starý) nakradol, tak ich aj okamžite stratil alebo teoreticky bol "donútený" ich prenechať Mečiarovi pre Mečiarovu vládu aby toto hovädo Mečiar mal z čoho platiť svojich policajtov pre ktorých on (Mečiar) nebol schopný vyrobiť im peniaze na výplaty, lebo jeho pri jeho ob­chodníckom IQ mu trvalo 18-19 rokov pokiaľ sa naučil zarábať peniaze, ale aj na ukradnutom bohatstve, ktoré si on prisvojil kde len mohol a čo len mohol ho je­ho "chamtivá lakomosť" prinesie do hrobu! to je ten „osudný Bumerang.“

Takže ako vidíte aj sami na príklade a na nakradnutom bohatstve starého Kováča, tak skončia všetci jeden po druhom, to je jedno akí sú všetci "múdri" alebo čo si každý z nich o sebe namýšľa, ako tá napuchnutá ropucha I. Mikloš s jeho 150- školskými rokmi ktoré vyštudoval a pred 19-20 rokmi (presne 1990),  presne keď som ja osobne spoznal tohto kriminálnika v budove Vašej Slovenskej vlády v Bratislave, tak tento kriminálnik vyzeral ako "včera vyoraná myš",  ktorá pravé prišla na svet a dnes Vám tento znovu riadi Vaše financie??? Ja Vás už znovu ľutujem, ale ako som tu už párkrát spomínal, že to si Vy (Slovenský národ) musíte u Vás urobiť poriadky sami a takého Mikloša postaviť pred súd za jeho kriminálne "privatizovanie" a aj za tú diamantovú baňu z ktorej ste už mali mať veľa -veľa - miliárd US $ zisku. A ak si Vy ako Slovenský národ myslite,  že Vy nemáte s tou baňou nič spoločne, nuž až budete tak inteligentní že to pochopíte, že Vy ste boli ešte 100-krat horšie okradnutí ako som bol ja, a ja aj ako jednotlivec bol som poriadne okradnutý a napriek tomu som to všetko prežil a ako som to už tu spomínal,  že napriek tomu si žijem ešte lepšie ako som žíl kedysi, a to Vy nemôžete tvrdiť, le­bo väčšina Slovenského  národa sa má ešte horšie ako za komunistov.

Vy Slováci sa musíte "pozrieť" v prvom rade do "zrkadla" sami za svoje vlast­ne činy! Lebo aj tí pre Vás takzvaní "kapitalisti" robia ťažko na svoje penia­ze a majú tiež pravo si ich žiadať naspäť aby im boli vrátene, keď im boli protizákonne ukradnuté (presne ako židia žiadali Nemcov roky a roky o ich odškodnenie a tri generácie Nemcov musia sa stále ospravedlňovať a platiť za to čo ich prarodičia (starí rodičia) napáchali (napriek tomu aby boli raz aj Nemci vypočutí, že prečo sa to teoreticky tak všetko stalo, ako sa to stalo.), tak aj na Vás prí­de čas, kde sa Vy ako Slovenský národ budete musieť zaoberať aj s tou Vašou diamantovou baňou čo mate v JAR a čo bola zaplatená z Vašich  štátnych peňazí a ako národ dodnes nemáte z toho nič a tak plačete,  že nemáte z čoho žiť a mate malé príjmy, to nie sú Ti "kapitalisti" na vine, to ste Vy sami na vine!!! a až raz budete mojim slovám rozumieť, tak sa Vám bude aj lepšie dariť finančne.

Či sa Vám páčia moje slova alebo nie, to je tá realita. Prečo teraz keď sú hranice otvorene, nezbalíte Vaše kufre a prečo nejdete pracovať na ten "zlatý" západ ku tým "kapitalistom"??? Veď tu tečú doláre povedľa cesty! Vy ich len musíte zodvihnúť! Prečo sedíte radšej doma na Slovensku aj keď nemáte z čo­ho žít??? Pretože každá západná krajina ma svoju reč a svoje zvyky a hromadu z Vás už bolo "hľadať šťastie" tu na západe a poväčšinou  sa každý z Vás vrátil tak rýchlo domov ako kedysi vypadol, lebo každý z Vás zistil že ten "západ" nie je žiaden paradies/RAJ. Tu sa musí "drieť" a "počítať" o moc viac, ako sa drelo a počítalo u Vás, keď človek chce tu na západe ku niečomu prísť a sa ku niečomu dopracovať, takže z toho sa dá "vypočítať že takýto ľudia ktorí v kapitalizme sa ku niečomu dopracovali poctivou  pracou (nie tunelovaním) a poctivými obchodmi, tak takýto ľudia určite majú príšerne veľkú "vydrž" vôľu,  čas a financie a takýto zasratí komunisti ako je Váš Ivan MIKLOŠ alebo Róbert FICO mi ešte dnes nesiahajú ani po výšku mojich topánok s 18-19 ročnými rozličnými vyhrážkami na život len aby som skončil vypisovať o nich ako o poslednej zberbe na tejto planéte.

A ešte na záver  môjho listu, by som chcel dodať komentár, na adresu nejakého veľmi primitívneho "Novinára" a pre mňa neznámu osobu, ktorá sa nechá menovať akože "Novinár" a písal mi odkaz a par veľmi primitívnych otázok čo sa týka diamantovej bane v JAR, na moju internetovú schránku dňa 9/9/2010-11;32 hod.
Odkazujem mu, že  ja osobne sa nikdy nebavím s ľuďmi ktorý majú takú maličkú inteligenciu v ich primitívnych makoviciach, že by chceli hromadu odpovedi a pravdepodobne ešte aby som im kúpil letenku ako tým blbcom do JAR, lebo oni sú Novinári a chcú mi  pomôcť pri vyšetrovaní tej bane a pri tom sa boja uviesť ich plné meno a adresu, telefón atd. atd. a vystupujú pod menom 'Novinár", pretože sa niečoho boja,  alebo si myslia,  že akí sú  múdri tak ja som taký blbý, tak takýmto malič­kým špekulantom alebo „poskočjankov“ by som poradil aby mi vyli.............
a ako som tu už niekde radil nejakému Matovičovi, aby dal radšej prsty od tej­to záležitosti preč aby si ich príšerne nepopálil tak to radšej radím každému, kto ma zle úmysly, pretože po mojich 18-19 rokov boja zo Slovenskou  vládnou spodinou som sa trochu zmenil a možno reagujem strašne rýchlo na takýchto blbcov.

Ja sa ešte dnes  nebojím podpísať pod moje písané slova mojim plným menom, a týmto pádom končím aj moje písanie, adresu máte na začiatku tohto listu aj s telefónom, takže každý kto ma vážny záujem sa mi môže ozvať, ale nie pod pseudonymom, ale pravým menom s adresou a s telefónom.

J.  Petrov