Ivan Mikloš a diamantová baňa v Juhoafrickej republike – 11. časť

     

         Vážení čitatelia, dostáva sa k Vám ďalšia časť tejto otrasnej kauzy, ku ktorej doposiaľ kriminálno-zbojnícke tlupy z vysokej politiky či konkrétni štátni úradníci nedokázali zaujať žiadne stanovisko, dokonca neprezentujú ani žiadne výhrady. Spoločne s nimi mlčia aj všetky mienkotvorné slovenské médiá. A to aj napriek tomu, že premiér Fico používa voči ním také vyjadrovacie spôsoby, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani ním milovaní boľševickí predchodcovia a súkmeňovci od roku 1948 do roku 1989.

         Táto kapitola bude svojim spôsobom tiež zaujímavá. Nielen množstvom autentických dokumentov, ale aj tým, že kriminálni zbojníci z vysokej politiky a štátnych orgánov zainteresovaných v tejto kauze, ako aj jej ututlávania, sa tentoraz dozvedia, že pán Petrov nie je len odborníkom a špecialistom v diamantovej branži, ale že mal a možno stále má aj inú profesiu. Môžem zodpovedne prehlásiť, že pokiaľ by  napísal knihu o svojom živote, bol by to besteller idúci na dračku. A mnohí by si pri jeho čítaní aj poplakali. Na rozdiel od kriminálnych zbojníkov z vysokej politiky, štátnej správy, či zbojníkov z privatizácie, on si na všetko zarobil poctivou a tvrdou prácou. Mnohokrát sa díval smrti do očí, mnohokrát prešiel neuveriteľnými nástrahami. Je to človek nielen rýdzeho charakteru a srdca s neuveriteľným zmyslom pre spravodlivosť, ale aj krutý a neľútostný protivník tých, ktorí ho chceli okradnúť, podviesť, alebo ho okradli a podviedli, či mali snahu ho fyzicky zlikvidovať. Neuveriteľných 18 rokov dával šancu slovenským kriminálnym zbojníkom, ktorí podviedli a okradli slovenský národ o zisky z diamantovej bane, ktorej kúpu on sprostredkoval, a pri ktorej bol aj on samotný cynicky okradnutý o províziu. A vyzerá to tak, že túto šancu už dlho dávať nebude. Len tak mimochodom, vážení čitatelia, pospomínajte si, aké miliónové a miliardové provízie zaplatené daňovými poplatníkmi podostávali kadejakí privatizační poradcovia a im podobní fiškusi? Dokonca za také rady, pri ktorých boli vedome a cynicky okradnutí slovenskí občania a samotná Slovenská republika.

         Ním financované výdavky ohľadom tohto zbojstva do advokátov a ďalších náležitostí s tým súvisiacich za posledných 18 rokov išli do výšky niekoľko státisícov dolárov. Jeho vlastných, poctivo zarobených dolárov. Na rozdiel od slovenských kriminálnych zbojníkov, ktorí, keď korumpovali, podplácali či preplácali jeho advokátov, ako aj v týchto kauzách zainteresovaných sudcov, štátnych úradníkov, alebo keď im kupovali drahé dary, tak na to POUŽÍVALI PENIAZE SLOVENSKÝCH DAŇOVÝCH POPLATNÍKOV!!!

         Ako som už naznačil, pán Petrov mal (má?) aj druhú profesiu. Bol členom špeciálneho komanda na mimoriadne a delikátne činnosti, patriace pod tajnú službu Juhoafrickej republiky. Je málo ľudí na tejto planéte, ktorí prešli takým krutým, náročným a špeciálnym výcvikom ako on. Prečo to píšem? Aby tí, čo podviedli a okradli nielen jeho, ale aj slovenský národ, si zapamätali, že záverečný účet ich ešte len čaká. A neexistuje na tejto planéte také miesto, kde sa dá pred týmito ľuďmi ukryť. Fungujú prakticky po celom svete. Pojmy typu „nejde“, „nedá sa splniť“, „nedá sa zrealizovať“, pre nich neexistujú. Čitatelia mali dostatok možností sa o  tom presvedčiť v desiatich častiach tejto kauzy, hlavne, pokiaľ sa jednalo o autentické listinné dôkazy či telefonické odposluchy. Podobnú možnosť dostanú aj v tejto obsiahlej jedenástej časti, skladajúcej sa z 25-tich strán, kde pán Petrov podrobne rozoberá 18 rokov jeho zainteresovania v tejto kauze. Potom bude nasledovať okolo 50 autentických dokumentov, ktoré budú nadväzovať na niektoré veci o ktorých pán Petrov píše na týchto 25-tich stranách. Bude tu napr. odhalená pravá tvár slovenského exprezidenta Michala Kováča, čo v skutočnosti predchádzalo medzinárodnému zatykaču na jeho syna, fotografia zabijaka ktorý mal na príkaz agentky tajných služieb JUDr. Ivany Červenkovej zavraždiť pána Petrova, ktorá, spolu, s niektorými politikmi si asi mysleli, že ten Petrov je len nejaký úbohý Slováčik ktorého podviedli a odrbali, a keďže stále sa domáha svojho, tak ho treba zlikvidovať. Lenže tento zabijak ešte pred samotnou realizáciou bol sledovaný skutočnými špeciálnymi agentmi, a že nedostal guľku do čela, môže vďačiť len profesijnej cti pána Petrova, ktorý ho vyhodnotil ako amatéra. Presne takého amatéra, ako keď Vladovi Mečiarovi zaharašilo v takom stupni paranoje ktorú nedokázal ukočírovať, a spolu s diletantom Ivanom Lexom a diletantským komandom z SIS spackali únos mladého Kováča. Čitatelia taktiež uvidia autentickú zmluvu podpísanú piatimi nemeckými fiktívnymi kupcami ohľadom dotyčnej diamantovej bane, ktorá sa zaplatila v postupných splátkach 40-timi miliónmi dolárov, o ktoré kriminálni zbojníci z vysokej politiky okradli slovenský národ, keď týchto fiktívnych kupcov najala JUDr. Ivana Červenková.

         Čitatelia spoznajú aj pravú tvár manželky Roberta Fica, budú mať možnosť sa oboznámiť s podmienkami na získanie odmeny 100 000 Eur, ktorú pri splnení podmienok osobne pán Petrov vyplatí. Pokiaľ sa práve tu spomína meno Mikloško, nie je tým myslený František Mikloško, ale jeho brat, ktorý bol členom federálnej vlády po novembri 1989. 

Autentické dokumenty s komentárom-list Robertovi Ficovi zo dňa 8. apríla 2009

         V 25-stranovom dokumente na strane číslo 2 sa pán Petrov zmieňuje o otvorenom liste Ficovi zo 4. 12. 2008, na ktorý nedostal odpoveď, aj keď na doručenke bolo potvrdené, že list bol Úradom vlády SR prevzatý 8. 12. 2008, čo je doložené autentickým dokumentom pod číslom 26.

        Na stranách 3-4 sa pán Petrov zmieňuje o Františkovi Dlhopolčekovi, jedná sa o sedem fotografií doplnených o jednostranové vysvetlenie pod číslami 27-30. Tu sú jasné dôkazy o tom, že kriminálny podvodník a zbojník Dlhopolček bol od svojho príchodu do JAR neustále sledovaný, a len pánu Petrovovi môže ďakovať, že ostal nažive.

        Pod číslom 31 je fotokópia novín Luxemburger Wort z 18. augusta 2006, ktoré túto koalíciu nazývajú ako „Koalícia od krčmového stola“, alebo „Koalícia ožralov?“

         Pod číslami 32-35 je šesť autentických fotografií s jednostranovým komentárom, kde sú dve fotografie zabijaka, ktorý mal zlikvidovať pána Petrova. Ďalšie podrobnosti v obsiahlom 25-stranovom liste a z dokumentu č. 32.

         Pod číslami 36-37 pán Petrov vysvetľuje, ako to v skutočnosti bolo s vystavením zatykača na mladého Kováča, syna exprezidenta Michala Kováča.

         Pod číslami 38-42 je mimoriadne zaujímavý dokument o tom, ako Mečiar v rozhovore pre SPIEGEL z roku 1993 priznáva, že polícia je platená mafiou, ako aj jeho kontakty na Juhoafrickú republiku. Mimochodom, tí dobre informovaní jedinci teraz pochopia, čo toto Mečiarovo priznanie pre SPIEGEL v skutočnosti znamenalo.

         Pod číslami 43-44 ako na odľahčenie je na štyroch fotografiách mladá černoška, ktorá sexuálne uspokojovala slovenských kriminálnych zbojníkov a podvodníkov v JAR.

        Pod číslami 45-47 je preklad zmluvy a autentická zmluva ktorá dokazuje, že pánu Petrovovi patrila 10%-ná provízia.

         Pod číslom 48 je fotografia ženy podľa ktorej Stolarczikov advokát Leslie j. Marx potvrdil, že je to jedná z tých troch, ktoré asistovali pri kúpnej zmluve bane piatimi nastrčeným nemcami, ďalej je tam  krátky komentár pána Petrova, taktiež niektoré podrobnosti sú aj v 25-stranovom liste, čo by nemalo byť ľahostajné nielen slovenskému premiérovi, ale ani jeho manželke. Pred nejakým časom uverejnil časopis „týždeň“ mimoriadne závažnú a pravdivú informáciu, ktorá sa akosi vytratila z pamäti verejnosti. A to, že nebyť novembra 1989, Robert Fico by pokračoval v kariére dôstojníka ŠtB. Vôbec by som sa nečudoval, keby jeho ručiteľom bol Juraj Široký, toto ponovembrové arcizlodejské eštebácke prasa, stále nenažrané, na ktorého šnúrkach gatí ako ponížený trtko visí.

         Pod číslami 49-50 je komentár s autentickým dokumentom, ku ktorému by sa mal Robert Fico konečne vyjadriť.

         Pod číslami 51-56 sú prezentované ďalšie nezvratné dôkazy usvedčujúce slovenských kriminálnych zbojníkov a podvodníkov z toho, že komunisticko-fašistické a eštebácko-fašistické zberby sú tým najsmradľavejším odpadom slovenského národa.

         Pod číslami 57-68 je mimo iného autentická zmluva podpísaná piatimi nastrčenými Nemcami, ktorých na príkaz politikov zohnala agentka tajných služieb JUDr. Ivana Červenková, ktorá ich spolu s ďalšími dvoma agentkami slovenskej tajnej služby sprevádzali do Juhoafrickej republiky, čo je spojené s podrobným vysvetlením pána Petrova.

         Pod číslami 69-76 dostávate nezvratný dôkaz o tom, ako som to už naznačil v úvode, že pre pána Petrova a jeho špičkových špeciálnych agentov nie je žiadny problém získať aj také dokumenty, o ktorých slovenské kriminálne a podvodnícke zberby z vysokej politiky si myslia, že ostanú navždy utajené. NECHCEL BY SOM BYŤ V KOŽI TÝCH, KTORÍ V TEJTO KAUZE PODVIEDLI A OKRADLI SLOVENSKÝ NÁROD A PÁNA PETROVA!

Moja otvorená prosba exprezidentovi Michalovi Kováčovi

         Vážený pán exprezident Michal Kováč,

         mnohí si Vás pamätáme, keď na funkcii slovenského prezidenta ste sedával v prvých radoch slovenských kostolov. Nielen ruky ste spínal k nebesiam, ale zbožne ste tam obracal aj svoje oči. V tomto sa Vás snažil napodobniť aj súdruh „katolík“ Rudolf Schuster, čo mu ale nebránilo, aby ako prezident podpísal antisociálne sadisticko-tyranské a fašistické zákony z dielne antisociálnych psychopatov a fašistických netvorov z SDKÚ-DS, KDH, SMK, ANO a SDĽ, likvidujúcich ťažko zdravotne postihnutých a ich opatrovateľov, čo si osvojili aj zberby zo SMERU-SD odkojené komunisticko-fašistickou ideológiou spolu s „národniarsko“ - fašistickými zberbami z SNS, doplnených o poskokov z ĽS-HZDS.  

         Dúfam že sa neurazíte, ak Vám pripomeniem, že Váš pozemský život sa blíži k záveru. Preto sa Vás verejne pýtam: chcete predstúpiť pred Nebeského Otca zašpinený, ako jeden zo zlodejov slovenského národa? Alebo si myslíte, že Nebeského Otca opinkáte nejakou faktúrou takého typu, ako som na www.bohemia.htmlplanet.com uverejnil v dokumente pod nadpisom: Fakturanti z vysokej politiky začiatkom mája 2008?

         Pokiaľ nemáte odvahu dôstojne sa očistiť pred odchodom na večnosť, prosím týmto nielen kňazov a biskupov, ale aj jeho spovedníka, aby mu vysvetlili, že s takýmito ťažkými hriechmi mu Nebeským Otcom nebude vo večnosti udelený pokoj, ale len zatratenie. Preto stojíte pred vážnym rozhodnutím, a ja oprávnene očakávam, či vo Vašich srdciach je skutočný Kristus, alebo len nejaká fikcia. Je pod moju úroveň, aby som Vám radil, či iným spôsobom zasahoval. Mám ale právo všetkých aktérov o to poprosiť.

Vladimír Pavlík