Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE  MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 
Jasnými dôkazom, že je tomu tak, sú na tejto stránke uverejnené: Kauza Diamantová baňa v JAR,  Svedectvo bývalej mafiánovej svokry, zatajovaný podvod na Taiwane s účasťou slovenského diplomata krytého imunitou Michala Kováča ml. a najnovšie oznámenie bývalého podpredsedu Medzirezortnej komisie Bezpečnostnej rady SR Úradu vlády SR a hlavného štátneho radcu vo Výbore pre koordináciu spravodajských služieb Mgr. Martina Bavolára, všetky uvedené prípady majú spoločného menovateľa-slovenská politická mafia na nich uvalila informačné embargo.  V každom demokratickom štáte by bola dotyčným osobám štátom poskytnutá ochrana. Na Slovensku sa ich však snažia umlčať a existenčne zlikvidovať.

Štátny korupčný systém a organizovaný zločin na Slovensku         

Štátny korupčný systém a organizovaný zločin na Slovensku
V prvej línii 23.10.2015

hosť: Mgr. Martin Bavolár - politicky prenasledovaný človek
/bývalý hlavný štátny radca Úradu vlády SR s pôsobnosťou vo Výbore pre koordináciu spravodajských služieb,
podpredseda Medzirezortnej komisie Bezpečnostnej rady SR,
hlavný štátny radca Ministerstva obrany SR,
kapitán Odboru závažnej colnej a daňovej kriminality Kriminálneho úradu finančnej správy

https://www.youtube.com/watch?v=7uF5Z8dDOeA

http://www.aos.sk/archiv/nao/image/vdk-uk1.jpgSvedectvo Mgr. Martina Bavolára je unikátne v tom, že v tomto prípade už nejde o občianskych aktivistov typu Vladimíra Pavlíka, alebo Danu Bobekovú, (ktorých argumenty boli natoľko silné, že 16 časti odvysielanej relácie SV Bez cenzúry sa nikdy nedostalo do archívu na webovej stránke SV a pripravovaná 17 časť sa už s nimi neuskutočnila), ale o človeka, ktorý bol súčasťou systému a jeho štruktúr. http://www.aos.sk/archiv/nao/knb-vdk-uk.htm

Pokiaľ by Slovensko bolo skutočne demokratickým a právnym štátom a nevládli by v ňom politické mafie a organizovaný zločin, malo by byť psou povinnosťou opozície, mimoparlamentných strán, mimovládnych organizácii, občianskych združení a občianskej verejnosti  vyvinúť maximálny tlak na zbavenie mlčanlivosti Mgr. Martina Bavolára. 

Z viacerých mimoriadne závažných skutočností  uvedených v Slobodnom vysielači, je potrebné vo verejnom záujme  vyzvať opozíciu, aby iniciovala odvolanie ministra vnútra Slovenskej republiky Roberta Kalňáka pre dôvodné podozrenie z marenia spravodlivosti a priame riadenie politickej mafie, čo bez akýchkoľvek pochybností potvrdzujú v relácii SV prezentované skutočnosti. ...V roku 2014 prejavilo záujem o mňa Ministerstvo vnútra pre moje špecializované vzdelanie.... osobitná zložka policajného zboru na úseku kriminálneho spravodajstva kde som mal nastúpiť v hodnosti kapitána riešiť bezpečnostnú problematiku. Všetko som splnil, prijímacie konanie na jednotku, ale na osobný pokyn ministra vnútra... bol vydaný pokyn, že Martin Bavolár má zakázané nastúpiť do policajného zboru pretože vyvíja protikorupčnú činnosť a odhaľuje organizovaný zločin, čím by ohrozil nomenklatúrne kádre strany Smer.

K výroku Mgr. Bavolára je potrebné  doplniť, že ho potvrdzujú aj nedávno uverejnené fakty o 40 mil. eur za právne služby pre Kaliňákovho človeka http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Kalinakov-milionovy-pravnik-prehovoril-Vieme-kolko-zatial-od-ministerstva-dostal-254641 a  pripravovaná žaloba proti Hospodárskym novinám za publikované informácie  kde sa uvádza, že  o Ficovej strane je známe, že v jej pozadí stáli od začiatku miliardári, ktorí po kolapse Mečiarovho HZDS (rok 1998) začali hľadať nové politické útočisko. Otvorene o tom hovoril sám Mečiar. Predpovedal, že stranu Smer budú deformovať miliardári, zavesení na štátne zákazky. Aj ich vymenoval: Podnikateľ Brhel, ktorý do vedenia Smeru poslal Kaliňáka. Podnikateľ Široký, ktorý do vedenia Smeru poslal Pašku. A podnikateľ Poór. Títo ľudia mali obsadiť ministerstvá, vedenie štátnych firiem. A mali dojiť štát. Brhel cez energetiku, Široký cez diaľnice, Poór cez železnice. Český magazín Týden odhaduje Brhelov majetok na 350 miliónov eur, Širokého majetok na 250 miliónov eur a Poórov majetok na 260 miliónov eur.

Po roku 2006, keď Fico zostavil svoju prvú vládu, prišiel medzi oligarchov nový hráč. Nebol už pôvodom z HZDS, ako stará generácia oligarchov Smeru. Presadil sa priamo cez Fica. Svojho osobného priateľa. Volá sa Miroslav Výboh.

V minulosti obchodoval so zbraňami, za Ficovej vlády dostala jeho firma Willing miliónové armádne zákazky. Spolu s Ficom a Topolánkom (český expremiér) Výboh zariaďoval aj mamutí obchod s obrnenými vozidlami Pandur pre českú a slovenskú armádu. Obchod vyšetrovala česká aj rakúska polícia kvôli podozreniam z korupcie. V Česku už prebieha súd s Topolánkovým poradcom Dalíkom.
Výboh čelí podozreniu, že po tajných stretnutiach Fica s Topolánkom mal od dodávateľského zbrojárskeho koncernu pýtať provízie vo výške 18 miliónov eur. ,,Musíte si rokovanie s pánom Výbohom predstaviť tak, že on predložil požiadavku na trikrát šesť miliónov, potom vstal a odišiel”, povedal o rokovaní s Výbohom bývalý manažér Steyeru (Kampmann) pre rakúsky vyšetrovací tím. Výbohovi sa v tom čase hovorilo ,,vyberač” alebo ,,pokladník”. A začali sa šíriť klebety. Teda zákulisné a neoverené informácie. Napríklad že Výboh mal spravovať Ficove peniaze v Rusku.

Podrobnosti na http://www.konzervativnyvyber.sk/dag-danis-fico-vyboh-a-ich-strach/1693/ a  http://www.pluska.sk/slovensko/krimi/utok-novinarov-dennika-plus-jeden-den-3.html

Do kontextu  svedectva Mgr. Bavolára zapadajú aj  podnikateľské aktivity ministra vnútra a jeho kolegu Počiatka, ktoré sa spomínajú v prípade vyšetrovania podvodu na Taiwane diplomata Michala Kováča ml. v článku  MÁ SLOVENSKÁ VLÁDA PRSTY V PODVODE NA TAIWANE?   Obzvlášť podozrivý je Kaliňákov  bližšie nešpecifikovaný  zisk za rok 2014 bol vo výške 341 877 eur. Pre týždenník Plus 7 dní minister uviedol, že zarába na investovaní do akcii na burze.  Určite by bolo zaujímavé, keby si zahraniční vyšetrovatelia dôsledne preklepli portfólio akcií pána ministra vnútra a všetky jeho transakcie za inkriminované obdobie, pretože ak by si to dovolil nejaký vyšetrovateľ na Slovensku, do 24 hodín by bol nezamestnaný. http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/rozpravkove-majetky-kalinaka-pociatka-kde-toto-zobrali.html  

Mgr. Bavolárovi nemožno uprieť odvahu povedať nahlas, to čo si myslí mlčiaca väčšina, ktorá rovnako zbabelo mlčala pred rokom 1989.  Pokiaľ sa však spolieha na to, že EÚ a jej štruktúry vrátane  OBSE a  OSN vyvinú tlak na vládu SR, aby rešpektovala demokratické štandardy s určitosťou zistí,  že za súčasnej politickej situácie, v ktorej  EÚ, OBSE a OSN podporuje kriminálnych a vojnových zločincov typu Porošenka na Ukrajine, či „umiernených“ teroristov v Sýrii,   tieto inštitúcie budú podporovať a tolerovať slovenské politické elity bez ohľadu nato či to bude Smer alebo opozícia, pokiaľ tieto  budú poslušne plniť príkazy z Bruselu a centrály NATO.

 Súčasná Ficova hra so žalobou proti kvótam pre imigrantov a prebratí tejto témy politicky neschopným a hašteriacim sa tzv. extrémistickým mimoparlamentným stranám, ktoré si ju nechali ukradnúť a neboli schopné vydať ani len vyhlásenie o čo Ficovi v skutočnosti ide, je len predvolebným divadlom, ktorým sa má dosiahnuť udržanie politickej mafie a organizovaného zločinu pri moci na ďalšie štyri roky.

Fico už v Štrasburgu informoval, že  žalobu proti kvótam podáva len preto, aby sa šialenci a pološialenci z radov „extrémistov“  na Slovensku po voľbách v roku 2016 nedostali k moci.  Samozrejme potom, svoje stanovisko k imigrantom prehodnotí. Zatiaľ čo dôchodcovia dostanú k dôchodku 1,9 eur a peniaze na domovy dôchodcov a Rómov sa nenašli, v  súvislosti s Ficovou predvolebnou stratégiou už MZH SR uvoľnilo 500 000 eur na tzv. pomoc imigrantom pre vybrané občianske združenia a mimovládky, ktoré už  otvárajú šampanské. Ďalšie dotácie na tento účel budú nasledovať.

Napriek tomu budú  kroky Mgr. Bavolára obrátiť sa na zahraničie užitočné, pretože v konečnom dôsledku len potvrdia, že EÚ, ktorá má dnes problémy sama so sebou, upadajúcou ekonomikou a tlačením nekrytých peňazí, nebude mať nikdy seriózny záujem na zmene Slovenska na právny štát. Pokiaľ by tomu tak bolo, za vyše 25 rokov by netolerovala zločincov na najvyšších politických funkciách, nad ktorých zločinmi priviera obe oči, len preto lebo umožnili novodobú kolonizáciu a stratu svojprávnosti vlastného štátu a zradili vlastných občanov. Výstižne to potvrdzuje odpoveď Britského ministra spravodlivosti na dotaz  Vladimíra Pavlíka, či by v Británii mohol v rezorte spravodlivosti pôsobiť človek, ktorý mal osobné kontakty so zavraždeným mafiánom Čongrádym, ktorý namiesto odpovede uviedol, že Slovensko je spoľahlivým partnerom v NATO a EÚ a preto Veľká Británia nemá dôvod zaoberať sa týmto dotazom.

V. K.


Diskusia http://www.slobodnyvysielac.sk/v-prvej-linii/statny-korupcny-system-a-organizovany-zlocin-na-slovensku#comments

VÝZVA NA PODPORU MGR. MARTINA BAVOLÁRA          

Dôchodkyňa pani Marta Bitalová,  v snahe pomôcť Martinovi Bavolárovi, ktorý je štátnym aparátom tak perzekvovaný, že už nemá so svojim synom ani na jedlo a  je vo veľmi zlej situácii, navrhla uverejnenie občianskej výzvy na finančnú podporu. Zo svojho skromného dôchodku ako prvá prispela sumou 10 eur.

Každá pomoc a podpora má hodnotu zlata, či potravinová, materiálna alebo finančná. Vzhľadom k tomu, že za protikorupčný postoj, transparentné dodržiavanie právnych predpisov,  úctu k ľudským právam, k elementárnym princípom demokracie a odpor k organizovanému zločinu Mgr. Bavolár prešiel peklom, bol šesť krát vykonštruovane vyhodený zo zamestnania.
Za  dlhodobé odsudzovanie zneužívania štátnej moci na súkromné záujmy a kšefty  je  politicky prenasledovaný a existenčne perzekvovaný, je v súčasnosti  nezamestnaný, nachádza sa v existenčnej núdzi,  ako  osamelo žijúci otec so synom, žiakom základnej školy.  Opakovane mu bolo zabránené a naďalej je mu znemožnené mať mne primerané zamestnanie čím sa stal  utečencov vo svojej vlasti.

Mgr. Martin Bavolár touto cestou z celého srdca ďakuje všetkým dobrým ľuďom, za výzvu pani Bitalovej, všetkým ľudom, ktorí to myslia úprimne s bojom proti nekalým praktikám a korupcii, pretože nejde v tomto boji len o neho, ale aj o nás a najmä o budúcnosť našich detí.

Ďalším riešením  je aj, že využitie občianskeho inštitútu  protestu a hladovky pre Úradom vlády SR
a Národnou radou SR.

IBAN účtu vo VÚB: SK 96 0200 0000 0022 6839 3756

Martin Bavolár
Tel.: 0908 127 802

   Print Friendly and PDFNecenzurovane RSS

             
Hlavná stránka