"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Porozumieť “slovám”a významu Lodného (Pirátskeho)Práva-čiže Právu Peňazí-SVETOVÉMU MORSKÉMU PRÁVU PEŇAZÍ”!

 

Čo potrebuje ľudstvo ako-také je porozumieť významu “slov”podstate konceptuálnych významových slov v hodnotách a pravej podstate toho -ktorého slova!Takže ľudia by si mali zadať ako”domácu úlohu”študovania významových slov pravej podstaty!
(napríklad, ked pridáte písmeno”S”na začiatok slova “words”-stane sa z toho :”SWORDS”(význam slova je:meče)
a tým pádom to môže spôsobiť človeku veľké potiaže a problémy! Je tak?!
Ľudia-to sú slová-kontrolované stvorenia-globálnym prediktorom!
Takže,čo chcem tu rozobrať vlastne?!chcem rozobrať významové hodnoty slov v “Lodnom Práve”-čo všetko znamenajú slová ako-také a čo sa za tými slovíčkami skrýva a jej podstata!
A teda, keď hovoríme o Práve ako-takom,musíme vychádzať, odkiaľ “Právo”v ktorom žijeme pochádza!áno?! Čiže?-každý uzákonený zákon ktorí je nastolený v tej-ktorej krajine pochádza z “Rímskeho Práva”-čiže zasa”Rímske maximum (právna zásada)  hneď na začiatku hovorí:
-TEN,KTO SA NECHÁ OKLAMAŤ-NECH OSTÁVA OKLAMANÝ”!
Čo zasa znamená:”Keď si tak hlúpy, aby si bol oklamaný, tak je to len a len tvoj problém”!-prvá zásada rímskeho maxima!
Takže, aby sme mohli veci posunúť na správnu mieru poznatkov a strategickej rovnosti právnych aspektov,musíme čo??!!-porozumieť  slovám ktoré znamenajú v právnom prevedení,ako aj musíme porozumieť ako súvisia v spojitosti s vládnymi inštitúciami,právom ktoré vytvárajú vládne moci!
Pretože existuje rozsiahly okultizmus sperujúci až do dnešných preživších časov po celej zemi, kde vlastne človek a teda všetci používane nejaké významové isté slová, ale keď sa tie slová zaradia do Zákonov takzvaných”ľudských práv”a sú používané a predeterminované na súdnych pojednávaniach-tie slová totiž začnú mať úplne iný význam a a inú charakteristickú  hodnotu!
Cestui That Pi
Londýn 1666, počas čierneho moru a veľkých požiarov v Londýne, parlament uzákonil akt za zatvorenými dverami, ktorý sa nazýval zákon Cestui Que Vie 1666.
O čine, o ktorom sa diskutovalo, bolo subrogovanie práv mužov a žien, čo znamená, že všetci muži a ženy boli vyhlásení za mŕtve. , stratené v mori / za morom. (V tom čase to fungovalo v zákone admirality, morskom práve, tak stratenom v mori).
S porozumením PRÁVA a právnemu významu vyplýva, že na našej ZEMI sa používajú dve charakteristické a zásadné veci:
-VODA   A  ZEM”
-”VODA  A  PEVNINA”
A následkom tohto hodnotového významu existujú daľšie dva druhy PRÁVA:
-PRAVO  SUSE(PEVNINY)
-PRAVO VODY
Počuli ste už o termínu LAW of THE LAND (Právo tej-ktorej zemi!)
a v skutočnosti to znamená presne to o čom sa tam hovorí:
-PRAVO SUSE(PEVNINY)-to sa týka ľudí ,ktorí žijú na pevnine- súši,a je to protiklad k takzvanému PRÁVU NA MORI-na otvorenom mori (vodách)bez hraníc.
A aký je rozdiel (pochopenie):
-PRAVO SUSE -je právo civilizácie,čiže to právo v ktorom žijú lúdia na pevnine! Aj keď  PRÁVO  SUŠE je rozdielne v každej krajine
(príklad:v Amerike môžete robiť veci ktoré nemôžete robiť napríklad v Rusku!V Afrike môžete robiť veci,ktoré nemôžete robiť napríklad v Anglicku”atď...)
-Takže PRÁVO SUŠE je PRÁVO patriace konkrétnej spoločnosti, ktorá žije na danom území-čiže krajine!
Ale, existuje “VYŠŠIE PRÁAVO” ktoré dominuje “celej obývanej ZEMI”a ktoré je nazvané:”PRAVOM VODY”!-alebo aj inak nazývané:”PRÁVOM OTVORENÉHO MORA”(THE LAW OF THE HIGH SEAS)
Toto “Právo vody”býva označované v právnej terminológií aj:”Právo peňazí”!
Tu, pri tomto PRÁVE nie je podstatné akej ste farby pleti, odkiaľ pochádzate, alebo kde žijete, teda z akej krajiny ste, kde ste sa narodili...atď..”PENIAZE SÚ PENIAZE”-ZAPLAŤ A BUDEŠ MAŤ, alebo aj:”ZAPLAŤ ZA SVOJ ŽIVOT ALEBO “ZOMRI”!
Zakaždým, keď používate nejakú BANKU, prípadne peniaze ste pod PRÁVOM “VODY-MORA”(PENIAZI)-POD CELOSVETOVÝM NÁMORNÝM PRAVOM “!
A teraz poďme na chvíľu do vzdialenejšej histórie  a to jest do Biblickej histórie, odkiaľ vlastne čerpali tvorcovia tohto “morského práva peňazí”do ZEMI zvanej”KANAAN”-pravdepodobne už väčšina z vás  počuli o zemi Kanaan- ktoré sa spomína samozrejme v BIBLII, obyvatelia Kanaanu boli Feničania-z fenickej pokrvnej línie a vtedajšom fenickom jazyku znamenalo slovo”kánaan”:OBCHODNÝ BANKOVNIK”(merchant banker)-toto samotné slovo “merchant banker (obchodník-kupec) vychádza zo slova”MER”-MORE,VODA-rovnako ako :MER maid(morska panna)
a vzniká nám slovo:”MERchant
A teraz  rozpíšem “rozdiel”medzi PRAVOM SUSE A PRAVOM VODY”:
-Právo Vody je “Právom Bankovníctva-peňazí”!
-v protikladu k jasnému právu obyvateľov na pevnine!
SOCHA SLOBODY(STATE OF LIBERTY)-bola umiestnená na ostrovčeku vo vode, nemohla byť umiestnená na pevnine, musela byť umiestnená do prístavu, pretože to nie je SOCHA skutočnej SLOBODY(FREEDOM ) ale je to SOCHA:”STATE OF LIBERTY”!
A “LIBERTY”znamená to, čo dostane námorník, keď vpláva s  loďou do prístavu -dostane”Liberty”-nie je slobodný(FREE)
Takže AMERIKA nie je zemou “Slobody”a udatných ľudí a národov-my nie sme slobodní (free)a ani udatní”!-bodka!
A ako funguje “PRAVO VODY”??
Preto vždy, keď je zapojený do právnych záležitostí, potrebuje zastúpenie, pretože je mŕtvy.
Právna fikcia je stavba na papieri, statok v dôvere. Keď dostanete účet alebo predvolanie na súd, vždy sa kapitalizuje, podobne ako náhrobné kamene v hroboch. Veľké písmená znamenajú smrť. Píšu mŕtvym právne fikcie. Právna fikcia bola vytvorená, keď niekto informoval vládu, že v meste je nová loď na základe jej narodenia.
-tak tu je jeden príklad:
-prečo je zariadené tak, že musíte chodiť na Súdy (court)?!
-lúdia sa vždy obávajú ísť na súd,to je totiž: chodíte na”KURT”(court-súd-kurt-hrať ako napr. basketbal alebo Tenis sa hrá na kurte, že? hráte s raketou, prečo?-lebo je to”ROZRUCH”, RACKET-raketa-rozruch, rámus)
-ale nenechajte sa zmiasť a zmýliť týmto,”ONI”(globálna elita) nevyberajú “SLOVA”náhodne (náhody neexistujú)-majú veľkú váhu! Oni nepoužívajú tieto slová a termíny (terminológia) iba tak,  aby z toho nemali žiaden úžitok a ťažiť z toho čo najviac!
-Tieto slová a termíny sú veľmi dôležité!
Takže tam, kde máte obchod a peniaze, máte tiež „spravodlivosť“ a „škodu“. Skôr ako pochopíte súdnictvo, musíte pochopiť bankrot. Prijali sme požiadavku na prijatie predvolania, ale predvolať je možné iba pre mŕtvych. Existuje povinnosť prevziať akúkoľvek vzniknutú zodpovednosť.
-Keď idete k súdu, čo je myšlienkou toho ísť k súdu??!-je to”HRA”(šach-mat)
Ako”BASKETBAL”celá myšlienka “hry”na kurte je dostať loptu späť na súperov kurt-áno?! Jeden”tím”vstane a hodí loptu druhému”tímu”-právnikom! Ten vstane a vráti loptu zasa späť na kurt toho prvého “tímu”-takže je to ako “Loptová hra”!
SUDCA má na sebe “čierne rúcho-talár”(pretože súdi mŕtvu dušu-nie živú dušu s červeným lemom-krv človeka,pretože sudca má na sebe KRV toho, koho súdi a odsudzuje-prenáša sa zo súdenej-mrtvej duši celá jeho ľudská podstata na SUDCU”-ale to nevie,iba tí,ktorí vytvorili túto nezákonnú a nespravodlivú štátnu ústavu!preto dali sochu ako“SYMBOL SÚDNICTVA”ženu zo zaviazanými očami, že :”spravodlivosť je slepá”!)-ROZHODCA”!
Právomoc pripúšťa vyhlásenie o nevine alebo ŽIADNE vyhlásenie. Slamák, tiež známy ako legálna fikcia, je vždy vinný. Advokáti a právnici si živia tvorbou kontroverzií. Vytvorením sporu ste zodpovední za tento prípad.
Česť a hanba. Ak chcete zostať na počesť, musíte prijať nárok a vybaviť ho (vybaviť ho). Potom pridajte podmienky, to znamená. „Prijímam dôkaz o nároku a dôkaz o strate.“ Týmto sa vracia zodpovednosť. Právna fikcia je vždy vinná. Skutočný muž alebo žena sa môže objaviť iba na najvyššom súde. Hry sa hrajú na súdoch, odtiaľ názov „súd“. Je to hra s hercami (konajúcimi v aktoch). Musí sa s ňou zaobchádzať ako s hrou a iba s obchodom. Dráma v súdnej sieni sú dezinformácie.
SUDCA JE ROZHODCA -je mu v podstate jedno, ktorý “tím” vyhrá, pretože dostane tak či tak zaplatené!A v podstate je mu je to jedno! Je tam ako ROZHODCA -ale “KRV”ostáva na ňom, pretože ON jediný ma čierny talár s červeným lemom, ostatní majú čierny talár, ale zo žltým lemom, alebo oranžový-to sú iba prísediaci!
SUDCA ako Rozhodca medzi dvoma “tímami”určuje pravidlá “HRY” so sudcovskej stolice (BENCH)-toto slovo”Bench-Lavica”je z latinského slova a znamená “BANKS-BREH”-takže Sudca dáva pravidlá (HRY) z Brehu !
-kde nájdete Brehy (BANKS!??!)-nájdete ich na obidvoch stranách brehov rieky, hovorí sa mi:”RIVER BANKS”(BREHY RIEK)
-a čo “brehy”robia?-usmerňujú TOK PRÚDU-VODY-PENIAZE”!
(current -PRUD,currency-mena)

-Následkom týchto aspektov  a významu slov sú vaše “peniaze”prúdom vody, čiže peniaze tečú (banky vaše peniaze otáčajú-tečú,CASH FLOW)
A funguje to asi takto:
-Keď LOD pripláva na breh do prístavu....
-všetky lode sú ženského rodu-lietadlá,raketové lode, prečo? Pretože je k tomu tento dobrý dôvod:námorné Právo hovorí, že všetky lode sú ženského rodu, pretože majú položky”:veci za peniaze  a tak spadajú pod námorné právo-(admiralty law)-slovo “ADMIRALTY”-je odvodené od slova “ADMIRÁL”čiže keď lod vpláva do prístavu  zakotví v doku-priviaže sa k doku a kapitán musí prístavným autoritám predložiť zoznam nákladu (CERTIFICATE OF MANIFEST -objaviť sa, zjaviť sa, predložiť sa)
pretože napríklad včera v prístavu nebola-ale dnes už je-objavila sa (ZMANIFESTOVALA SA)-priplávala!
-Takže všetky produkty ktoré priviezla LOĎ (napr. v cene 8.miliónov dolárov) sa zmanifestovali-objavili,  všetky tieto veci-položky prišli z vody a teda z LODE, ktoré majú KAPITÁNA!
Slovo:”KAPITÁN”je odvodené z latinského pôvodu :capital-peniaze, kapitál,t akže”Kapitán”reprezentuje peniaze ktoré sú na palube lodi!a tak, ako som uviedla predtým, že “Kapitán”musí predložiť prístavu zoznam nákladu(CERTIFICATE OF MANIFEST)-CERTIFIKAT OBJAVU-NAKLADU-pre úplne každú položku:koľko váži, akej je farby, koľko má dverí....atď...,a tak “Kapitán”lode predloží Certificate of Manifest”!
A teda samotná “LOD”je už zakotvená(IS SITING IN ITS BERTH)
Keď je loĎ zakotvená v doku(v prístave-BREH)nazýva sa to “BERTH”-she sits in her berth,berthing a ship”!
Všetky veci na “LODI”predstavujú peniaze a prišli po vode!
Sú to produkty spadajúce pod”Námorné Právo”peňazí! A to platí všade po celom svete!
A teraz sa pozrieme, kde ešte platí “Námorné Právo”v jej význame a podstate,
-a prečo “VY”ako ľudská fyzická bytosť”patríte štátu, čiže ste majetkom štátu, aj napriek tomu kde sa nachádzate v tom-ktorom štáte!!
A teda, pri vašom narodení vašej matke praskla plodová “voda”, že?!
A teda, kedže jej praskla plodová voda-vy ste vyšli von na svet-čiže ste sa narodili! A na základe vášho narodenia musíte mať:”BIRTH CERTIFICATE”(RODNÝ LIST)-pretože “VY”-vaše fyzické telo ste produktom a majetkom štátu, čiže spadáte pod Medzinárodné Námorné Právo”-ste považovaný-vaše fyzické telo za produkt(vec ako otrok)spadajúce pod Námorné Právo!
Takže vaša matka vás porodila, čiže”doručila”(delivered you) ako majetok štátu!(chápeme??!)
(príklad:keď pôjdete niečo kúpiť, hocičo, ako napríklad “chladničku, auto”...atď...vydajú vám CERTIFICAT  a pošlú vám to: poslať-ship-lod-doručí vám-deliver)
a preto, keď ste boli pri narodení v nemocnici (DELIVERY ROOM-PORODNÁ DORUČOVACIA MIESTNOSŤ”) -vaša matka doručovala produkt-vec (dieťa)-prišli ste na svet “rituálnym pôrodným kanálom”!!
(Veľké písmená znamenajú smrť. Píšu mŕtvym právne fikcie. Právna fikcia bola vytvorená, keď niekto informoval vládu, že v meste je nová loď na základe jej narodenia.
Doklady o narodení sa nevydávajú rovnakým spôsobom, ako lode dostávajú doky od dokov. Je to o obchode. Pochádzame z vôd našich matiek. Tvoja matka má pôrodný kanál ako loď. Loď sa pohybuje prúdom mora, ako sa môžeme pohybovať pri minciach.)
...a keď sa behom výkladu z lode niektoré veci poškodia, zničia, rozbijú-to nevadí,je to v poriadku...
čiže:”keď sa produkt-dieťa (človek -STILLBORN-MRTVE-NEZDARENY PRODUKT” NARODENE DIÉTA)narodí mrtve, je to tiež v poriadku, ale tým sa stratia peniaze a musí sa vystaviť “Úmrtný List”(DEATH CERTIFICATE)-a ten je vždy potvrdený dokem-dok musí podpísať váš BIRTH(RODNY)CERTIFICAT, ako aj váš Death (umrtny)Certificat!

-Vatikán kupuje každú ľudskú dušu,pretože je vyhlásená za”mrvu”dušu,a peniaze, ktorými si kupuje “mrvte duše”sú vytvárané z ničoho (viď bankový systém ako je tvorený-z ničoho) a to zo zámerom beztrestného otroka-vec(pretože malé dieťa je ešte beztrestné)aby potom kúpená “mŕtva”duša musela vracať tieto peniaze(bankám, vláde,a samotnému Vatikánu-lebo štáty spadajú pod VATIKÁNOM-Sú OTROKMI VATIKÁNU) a čiastka kúpenej mŕtvej duše činí na vrodenom talentu toho-ktorého človeka a je to zhruba okolo 1.800.000€-ale môže to byť aj viac, podľa toho, kto čo robí a pracuje, preto vaša “celá až 89%mzda ide preč mimo váš domov a neostane vám nič!
Všetky tieto “SLOVA A TERMÍNY”sú termíny Námorného Bankového Práva a tak teda ak rozumiete, že toto znamená, že všetci”právnici, sudcovia, súdy, ako aj vlády a všetky štátne inštitúcie spadajú pod MEDZI-NÁRODNÝM NÁMORNÝM PRAVOM”-PRAVOM PEŇAZÍ!
A na dôvažok  a v konečnom dôsledku k tomu ešte spadajú aj Všetky Náboženské DENOMINÁCIE, CIRKVi SVETA operujú pod “Námorným Právom”!! (a to sa dá pochopiť z toho hľadiska, že vyberajú od ludi peniaze  a najnovšie v niektorých náboženských denomináciách a cirkvách zaviedli platbu bankovou platobnou kartou!)
A prečo sú všetky cirkvi a náboženské organizácie rozdelené do”Denominácií”??!!
-a čo znamená slovo”DENOMINÁCIA”-náboženský smer-tiež nominálna hodnota bankovky!(ako je napr.:dvadsať eurovka, päťdesiat-eurovka...at...)
Tieto záležitosti sú dosť závažné, keď všetky náboženstvá a cirkvi sa nazývajú DENOMINáCIAMI- pretože všetky cirkvi, náboženské organizácie  nie sú ničím iným iba “PRODUKTOM”pod Námorným Bankovým  Právom”!
Je to mimoriadny “Príbeh”veľkej ZRADY  ZLOČINU  A SPIKNUTIA VOČI NÁRODOM! A všetky štáty sú pod vlajkou a v područí VATIKÁNU-čiže sú otrokmi Vatikánu!
Ale,nemýľte sa ľudkovia, na celej Obývanej zemi ešte sa nikdy nenašla krajina ani zem, a akokoľvek idete hlboko do minulosti, žeby si niektorá krajina uzurpovala na “SLOBODU”SVOJHO BYTIA, na SLOBODU svojej vlastnej duše a svojich slobodných privilégií ktoré mu náležia z podstaty prirodzeného Práva pozemského človeka!!
 Koncept ľudskej spirituality a intelektuálnej slobody každého človeka na zemi je konceptom ktorí nikdy na ZEMI neexistoval, iba od počiatku Stvorenia existoval tento SPIRITUÁLNY KONCEPT ĽUDSKÉHO BYTIA ŽIVEJ BYTOSTI, KDE ĽUDOM PATRILA VLASTNIA DUŠA A VLASTNÉ FYZICKÉ TELO! -a tu už nastupuje konceptuálne znenie individuálnej osobnosti človeka pri STVORENÍ ZEME!(ale o tom už napíšem v inom článku, bolo by to pre každého moc zložité)
A teda, od roku “1868”kedy ľudské bytosti sa všetky prehlásili za mrvte duše a to tým, že sa zamenili  Božie Právne Zákony v roku “1798”a nastolili sa Deklaráciou“ĽUDSKÉ PRÁVA”vytvorené ľudským rozumom!a tým sa zmazala z ľudí Duchovná podstata bytia každej ľudskej Duše! A tým pádom všetky ľudské duše spadajú pod Námorné-Pirátske Právo”!
Takže musíte pochopiť teraz jednu závažnú vec, že v rokoch “1868”bola založená “Korporácia” ŠTÁTOV  A ich zakladatelia dali názov “UNITED STATES”! A ustanovili, že každý ich člen alebo každý kto bude pre túto “korporáciu”pracovať bude nazvaný “zamestnanec”alebo”občan”(citizen)!
A na základe “DEKLARÁCIE ĽUDSKÝCH PRÁV”uzákonených po francúzskej revolúcií v rokoch “1798”boli postupne vytvárané a vychádzajúce z tejto Deklarácie ľudských práv ako aj stále pozmeňované “ÚSTAVY”pre tú-ktorú krajinu!
-čiže každá "ústava"v tej-ktorej krajine je podriadená DEKLARACII ĽUDSKÝCH PRÁV,  ktoré nie sú podmienené nikým a ničím-iba samotnému tvorcovi týchto bezmyšlienkovitých a nezákonných práv bez cti, súcitu, vedomia a svedomia živého človeka!!
Takže dnes, keď už ste všetci vytvorení tak, ako námorným právom bolo určené, ste “občania”(vecou a majetkom) toho-ktorého štátu v tej-ktorej krajine!!*
A to znamená, že ste “zamestnancom”cudzej korporácie (občanom ako vecou a majetkom)v tom -ktorom štáte kde žijete! Operujúcim pod Medzinárodným Námorným Právom”!
Tak ako sú Prezidenti v tej-ktorej krajine , tak sú aj “prezidenti”v tej-ktorej banke, obchodných spoločností,a priemyselných fabrík!
A”Prezidenti”v tej-ktorej krajine sú prezidenti súkromnej “KORPORÁTNEJ”SÚKROMNEJ  SPOLOČNOSTI ,a občania (citizen)sú majetkom korporácií z Medzinárodného Námorného Práva”!!

A NA ZAVER MÔŽEM DODAŤ,
pokiaľ sa všetci lúdia na celej obývanej ZEMI chcú vymaniť z týchto “OKOV”otroctva PIRÁTSKEHO PRÁVA PEŇAZÍ,
MUSIA SAMI ZO SVOJEJ VOLE ZRUŠIŤ TOTO PAVO, PRETOŽE GLOBÁLNA ELITA  TOTO PRÁVO NEZRUŠÍ Z ICH CHAMTIVEJ OSOBNOSTI ĽUDSKEJ NEDOKONALOSTI BAŽIACEJ PO MOCI, MAJETKU, PENIAZMI A VLASTNENÍ EŠTE AJ VÁS -ĽUDSKÉ DUŠE!!
A NAVRÁTIŤ SA K PÔVODNÝM PRIRODZENÝM BOŽÍM ZÁKONOM!  A PRIJAŤ ICH DO SRDCA! PRETOŽE INEJ CESTY NIET A NIET INÉHO VYSLOBODITEĽA  AKO STVORITEĽA POZEMSKÉHO ČLOVEKA"!
NECH JE PAN BOH SO VŠETKÝMI VERIACIMI !

Simona z Mallorky

https://uloz.to/file/4kiRiFNRyOrz/lodni-pravo-necenzurovane-simona-z-mallorky-mp4

---------------
https://uloz.to/file/3Ezl1fd4pzuy/satanova-synagoga-ii-necencurovane-net-xxxiv-simona-z-mallorky-mp4

--------------------
https://uloz.to/file/MJHOZwmLDm4M/satanova-synagoga-i-necencurovane-net-xxxiii-simona-z-mallorky-26-07-2020-mp4

Robert F. Kennedy (29.08.2020 Berlin)


Toto je text projevu Roberta F. Kennedyho v Berlíně (29. srpna 2020): Ve Spojených státech noviny tvrdí, že jsem sem přišel promluvit sk 5000  nacistom. A zítra to přesně potvrdí: Že jsem mluvil 3 500  nacistom. Když se podívám do davu, vidím opak nacistů. Lidé, kteří chtějí jinou vládu, lidé, kteří chtějí vůdce, kteří jim nebudou lhát. Nechceme vůdce, kteří náhodně vytvářejí pravidla. Chceme politiky, kteří se zajímají o zdraví našich dětí, a nikoli o zisk farmaceutické lobby a jejich vlastní zisk - to je opak nacismu. ... Vidím lidi ze všech národů, se všemi barvami pleti, vidím lidi, kteří se zajímají o lidstvo, kteří jsou zde pro zdraví svých dětí a pro svobodu a demokracii. Vlády milují pandemie - a milují je ze stejných důvodů, jaké milují válku, protože jim to umožňuje zavést kontroly, které bychom jinak nikdy nepřijali. To jsou instituce, mechanismy, které vyžadují naše podání. A nyní víme, že lidé jako Bill Gates a Anthony Fauci plánují tuto pandemii po celá desetiletí, která ji nyní přinesla. Nyní však víme, že nedokážou ani vysvětlit, co má pandemie být. .... vymýšlejí čísla, vymýšlejí pandemii, takže se bojíme. Tvoří tato čísla, která čteme v novinách, vidíme v televizi - a když vidíme tato čísla, prostě se bojíme. Nemáte ani spolehlivý test PCR. To, v čem jsou dobří, je vytváření strachu. V té době jste se zeptali Hermanna Göhringa, jak lidé následovali nacisty. Řekl: Jednoduše, nemá to nic společného s nacismem. Můžete to udělat v socialismu, v komunismu, v demokracii. Je to lidská přirozenost. Musíme lidi jen vyděsit a pak nás budou následovat. Před 50 lety můj strýc J.F. Kennedy do Berlína. Berlín byl frontou proti totalitě. A dnes je to zase tak: Berlín je frontou proti totalitě. A proto dnes opět hrdě říkám: Jsem Berlínčan. .... A rád bych řekl ještě jednu věc: neudělali jste dobrou práci na ochraně zdraví lidí. Ale odvedli „dobrou práci“ a přinesli 5G do našich komunit. A vytvořili začátek digitální měny - a to je začátek otroctví. Protože když vaše bankovní účty kontrolují, kontrolují vaše chování. Všichni vidíme reklamu v televizi, která říká, že 5G přichází do vašich církví. A říkají, že 5G by mělo být přineseno všude, že to náš život výrazně zlepší. A nebezpečí je, že pouze přijímáme 5G. A to jen proto, že si můžeme stáhnout video za 5 sekund místo 16 sekund. A utratí bilióny dolarů za 5G. Důvodem je sběr a kontrola dat. Je to pro Billa Gatese, Zuckerberga a Lisu ... ne pro nás. Se svými satelity může Bill Gates sledovat každý čtvereční palec zeměkoule. A pomocí toho nás špehují pomocí rozpoznávání obličeje. Všechna chytrá zařízení - není to pro nás, je to jen pro monitorování a sběr dat. Tato pandemie vyhovuje elitě, aby nám mohla diktovat, co chtějí. Používají pandemii, aby nás sledovali a ovládali. Používají to k převodu celého bohatství populace na hrstku elit a ochuzují nás. Jedinou věcí mezi našimi dětmi a nimi jsou tito lidé, kteří přišli do Berlína. A voláme na ně: Nedostanete naši svobodu, nedostanete naše děti a zachráníme naši demokracii.

 
   PRINT RSS

Hlavná stránka