"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Argumenty Mikuláša Varehu 1.- až 4. časť.

                Dostal som dokumenty aj s dotyčným textom od Mikuláša Varehu, ktoré uverejním v dvoch častiach bez môjho komentára. V mene Mikuláša Varehu mi prišiel tento text: S poverením pána Mikuláša Varehu Vám posielam ďalšie fakty – v prvom rade Záverečnú reč, ktorú mu predseda senátu nedovolil predniesť. Taktiež uverejňujeme koordinačné spisy, v ktorých sa zásadne porušujú daňové tajomstvá v rámci subjektov a je zrejmé, že celá kauza pod názvom AKCIA VAREHA bola vykonštruovaná a riadená a politicky motivovaná. Ďalej dávam do pozornosti vzor protokolu, ktorý bol rozoslaný do všetkých daňových úradov, kde kontrolóri sa mali riadiť podľa tohto protokolu, v ktorom je dopredu napísané, ako majú postupovať pri dorubení daní do všetkých Varehových subjektov.

Mikuláš Vareha

Môj dodatok – počul som chvastavú reč prokurátora Šantu a odkazujem mu, aby sa konečne už obul do miliardových podvodov smeráckej mafie v spolupráci so zločineckými  mafiami Petra Sýkoru, Zoroslava Kollára a ich bielych koní.

Vladimír Pavlík 

Koordinačný spis 1.
Koordinačný spis 2.
Koordinačný spis 3.
Koordinačný spis 4.
Koordinačný spis 5.
Protokol
Záverečná reč


Argumenty Mikuláša Varehu – 2. časť             

          Predkladám čitateľom druhú časť autentických dokumentov od Mikuláša Varehu. Nedávam k tomu žiadny komentár, nech si čitatelia urobia vlastný úsudok. Keďže sme necenzurovaná stránka a nebránime sa uverejňovaniu žiadnych názorov, pod ktorým je podpísaná autentická osoba, robím to aj tentoraz, ohľadom týchto oboch častí. Týmto vyjadrením chcem už dopredu avizovať, že pokiaľ nám budú poslané ďalšie veci, budú uverejnené na tejto stránke.

Vladimír Pavlík

Námietka
Námietka1.
Návrhy
Podnet
Príloha
Sťažnosť
Sťažnosť1
Záznam


Argumenty Mikuláša Varehu – 3. časť             

                  Je kauza Vareha vykonštruovaná? Existuje totiž 200 rozsudkov Krajského súdu v Košiciach v prospech Varehových firiem. Daňové úrady to vôbec nerešpektovali a kontroly vykonávali ďalej i napriek tomu, že vedeli o rozsudkoch. Postupne zverejníme 16 takýchto právoplatných rozsudkov.

Vladimír Pavlík

Rozsudok1
Rozsudok2
Rozsudok3
Rozsudok4


Argumenty Mikuláša Varehu – 4. časť             

                          Je kauza Vareha vykonštruovaná? Existuje totiž 200 rozsudkov Krajského súdu v Košiciach v prospech Varehových firiem. Daňové úrady to vôbec nerešpektovali a kontroly vykonávali ďalej i napriek tomu, že vedeli o rozsudkoch. Zverejňujem ďalších 12 právoplatných rozsudkov v jeho prospech – tu je šokujúce, že v týchto dvanástich súdnych rozhodnutiach sú štyria rôzni sudcovia – dve sudkyne a dvaja sudcovia. Takže je NEMYSLITELNÉ, aby pán Vareha dokázal skorumpovať štyri senáty!!! Otázka je, kto v skutočnosti chce získať jeho pozemky? Ako je možné, že daňový úrad nerešpektoval rozhodnutia súdov? Dozvieme sa, kto je v pozadí?

Vladimír Pavlík


Rozsudok5
Rozsudok6
Rozsudok7
Rozsudok8
Rozsudok9
Rozsudok10
Rozsudok11
Rozsudok12
Rozsudok13
Rozsudok14
Rozsudok15
Rozsudok16
    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka