Ivan Mikloš a diamantová baňa v Juhoafrickej republike – 24. časť

Posledné svedectvo statočného človeka-občana

Novinár Július Kubík, ktorý emigroval v roku 1969 do Švajčiarska, žiadal NR SR o objasnenie kauzy Diamantová baňa v JAR

(Július kubík 10 dni po uverejnení tohto svedectva dostal mozgovú mŕtvicu a dňa 6. mája 2013 zomrel)


http://slovak-hyde-park.sk/
Július Kubík v Slobodnom vysielači o diamantovej bani

       

V súčasnosti na Slovensku jedinom nezávislom a slobodnom internetovom rádiu Slobodný vysielač 19. apríla 2013 v relácii „ Informačná vojna“,  novinár a akreditovaný dopisovateľ pri OSN v Ženeve, Július Kubík uviedol, že požiadal Národnú radu Slovenskej republiky o jasnú odpoveď o účasti Ivana Mikloša v kauze predaja Diamantovej bane v Juhoafrickej republike. Ako sa dalo očakávať, dostal nemastnú a neslanú odpoveď, čím sa opäť potvrdilo, že v tejto kauze slovenskí ekonomicko-politickí zločinci sú ako jedná rodina, pretože v tejto jednej z najväčších krádeži, v ktorej boli poškodení  občania SR,  sú minimálne v rovine ututlávania pred občanmi Slovenska zainteresovaní skoro všetci súčasní koaliční a opoziční politici. Pán Július Kubík potvrdil, že získal závažné dôkazy priamo od novinárov z Južnej Afriky, o ktorých zatiaľ nechce verejne hovoriť, ale je z nich evidentné, že kauza Diamantová baňa je začiatkom podvodov a megakrádeží, ktoré odštartovali neskorší ekonomický privatizačný banditizmus na Slovensku. Pokiaľ sa komisiou nevyšetrí táto kauza, nikdy sa nevyšetria ani ďalšie, ktoré po nej nasledovali , vrátane kauzy „Gorila“.

 

          V súvislosti so slovami Júliusa Kubíka, je potrebné pripomenúť občanom Slovenska, akú špinavú komédiu s nimi hrajú slovenskí politici, ktorí farizejsky predstierajú, že im ide o boj proti organizovanému zločinu, mafiám a dodržiavanie zákona a spravodlivosti. Ich masku dvojtvárnosti  odhaľuje práve kauza Diamantová baňa o ktorej boli informovaní a napriek tomu, zbabelo a pokrytecky mlčali.

Je dokázateľné, že okrem GP SR, MV SR a iných, boli priamo Jozefom Petrovom, alebo inými oznamovateľmi o veci informovaní:

1. Bývalý premiér a predseda HZSS  Vladimír Mečiar
http://necenzurovane.sk/diamantovabana/doc/14b.html

2. Bývalý predseda vlády SR Mikuláš Dzurinda
http://necenzurovane.sk/diamantovabana/scan/figel/02.html

3. Bývalý predseda SNS Ján Slota
http://necenzurovane.sk/diamantovabana/doc/18.html

4. Bývalý eurokomisár a súčasný predseda KDH Ján Figeľ, ktorý to v relácii STV 1 o 5 minút 12 poprel
http://necenzurovane.sk/diamantovabana/scan/figel/01.html

5. Bývalý Generálny prokurátor SR Dobroslav Trnka
http://necenzurovane.sk/diamantovabana/doc/13.html

6. Súčasný predseda vlády SR Róbert Fico (R. Fico a I. Mikloš boli vyzvaní na tlačovú besedu - obaja výzvu ignorovali)
http://necenzurovane.sk/diamantovabana/doc/12.html
http://necenzurovane.sk/diamantovabana/scan/32.html

7. Bývalý člen branno-bezpečnostného výboru Vladimír Palko (na žiadosť neodpovedal)
8. Súčasný predseda SAS Richard Sulík, (na žiadosť neodpovedal)
http://necenzurovane.sk/diamantovabana/doc/19.html

 

9. Súčasný predseda OĽaNO Igor Matovič mi v súvislosti so seriálom uverejnenom na internete odkázal, aby som prestal otravovať občanov SR s Diamantovou baňou.

10. Bývalý minister Vnútra SR  Daniel Lipšic (žiadosť odoslanú s doručením do vlastných rúk – ignoroval)
http://necenzurovane.sk/diamantovabana/doc/21.html

          Ivan Mikloš na otázky k jeho účasti v tejto kauze ma posielal na psychiatriu. Všetci politici sa tvárili, že o ničom nevedia. Po zverejňovaní kauzy na internete sa začal o kauzu zaujímať novinár žijúci vo Švajčiarsku Július Kubík, ktorý v spolupráci s novinármi v JAR zistil aj to, prečo všetci zločineckí gauneri z vysokej slovenskej politiky (vláda, parlament) o tomto poctivo mlčali. LEBO VŠETCI BOLI V TEJTO ZLODEJINE ZAINTERESOVANÍ. Museli mlčať na MV SR a GP SR. Keď tento novinár napísal do NR SR, dostal neslanú nemastnú odpoveď, toho si už však nedovolili odporúčať na psychiatriu.

          Dnes odkazujem  gaunerom Ficovi a Figeľovi, ktorí  sa hrali na sprostých, keď sa im v STV O 5 minút 12 pripomenula táto kauza, že tak isto ako sa ututláva kauza Diamantová baňa, rovnako  Ficov Smer-SD  ignoruje  „Svedectvo bývalej mafiánovej svokry“, ktoré je nezvratným dôkazom o prepojení politikov Smeru-SD s organizovaným zločinom a jeho čelným predstaviteľom Petrom Sýkorom a Zoroslavom Kollárom.

          Čo myslíte, prečo hajzli z terajšej opozície nebombardujú Smer ohľadom Svedectva bývalej mafiánovej svokry? Čo myslíte, môže hajzeľ hajzľa z niečoho obviňovať? Viete Vy vôbec, aký zločinecký dobytok a masoví vrahovia nám tu vládnu? Ako sú previazaní? Ako naoko hrajú divadlo, že proti sebe bojujú? A viete Vy vôbec, že títo zapredaní a vlastizradní hajzli dokázali za 23 rokov to, čo sa ZA NIEKOĽKO STOROĆÍ NEPODARILO TATÁROM, TURKOM A MAĎAROM? Teraz už v plnej nahote chápem analytický dokument z roku 1990, ktorý mi bol ukázaný v roku 1993 a bola tam aj približne takáto pasáž: „českí a slovenskí politici sú a budú mimoriadne lacní a to, čo od nás dostanú, budú považovať za nesmierne bohatstvo, hoci z našej strany to budú len maličkosti, ktoré sa nám mnohonásobne vrátia.“ A autentický dokument, ktorý mám uložený v zahraničí z 30. augusta 1990, kde ekonomický expert a analytik John Miller píše Jiřímu Křižanovi, v tom období poradcovi prezidenta Havla aj toto (preložené z angličtiny a češtiny do slovenčiny): „Otvorenie hraníc, privatizácia, väčšia osobná sloboda, atď., to všetko sú veci prispievajúce ku zvýšeniu rizika strát a sú nebezpečnými pre majetok a občanov ČSFR.“  

          Otázka už neznie či slovenskí politici kooperujú s organizovanou ekonomicko-politickou mafiou alebo či sú jej súčasťou, ale či touto mafiou nie sú vlastne oni sami.

Vladimír Pavlík

 


    Facebook