Počet návštev

Oznámenie o ukončení stránky

Pán Jozef Petrov dospel k záveru, že Slováci sú zbabelý národ, preto ďalšia existencia stránky www.diamantovabana.sk už nemala opodstatnenie!


 

Osobný odkaz od pána Josefa PETROVA z Luxemburgu,

pre tých Slovákov ,,s veľkou hubou,, a strašne malou inteligenciou na internetovej debate ale aj pre tých, ktorí ma ohovárajú, že už pravdepodobne nemám peniaze na udržiavanie tejto internetovej domény diamantovabana.sk . . . A ktorí nemajú desať euro na polhodinovú priamu diskusiu s mojou osobou, teda pánom Josefom PETROVOM na mojom telefónnom čísle 00-352-310-347.

Až raz budete mať toľko peňazí koľko ja vlastním po vyše 20 ročnom bojovaní proti slovenským vládnym potkanom a rozličným kriminálnym podvodníkom, tak potom budete mať aj tú potrebnú inteligenciu na to, aby ste ma porozumeli prečo ruším tento internetový kanál www.diamantovabana.sk .

Nemá totiž význam naďalej udržiavať tento kanál lebo VY ako národ musíte ešte veľmi veľa, veľa, veľa ale veľmi veľa trpieť, aby ste to pochopili. Z Vašej primitívnej slovenskej urážlivosti a namyslenosti ,,viete všetko,, a zožrali ste absolútne všetku múdrosť tohto sveta musíte raz zostúpiť do reality a neurážať po internetových debatách človeka, ktorý Vám ako národu chcel pred vyše 20 rokmi pomôcť. Všade kde chodím sa len ospravedlňujem, že kde som sa narodil. Na Slovensku... Kde žije zaostalý a zaslepený národ. A prepáčte za výrazy ale už sa hanbím za to, že ten národ je tak primitívny, zaostalý a plný podvodníkov s rozličnými falošnými titulmi vyrobenými od bývalých ŠtB-ákov a nacistov.

 Ja som na tejto stránke diamantovabana.sk nežongloval s rôznymi paragrafmi a zákonmi ako to viete VY všetci a potom si ešte namýšľate aký ste veľký znalci zákona, a že len tá Vaša stránka zákona je tá správna, ale ja som Vám poskytol hromadu a hromadu faktov a dôkazov.

Ja viem, že tie Vaše zákony a paragrafy sú bezcenné a majú menšiu hodnotu ako toaletný papier... Jediné čo má u Vás hodnotu je schovávať sa za štátnu a diplomatickú imunitu, čo viete všetci využiť hneď ako Vám horí pôda pod nohami. Jasným takým príkladom je mladý Kováč, ktorý po kauze Technopol dodnes nebol odsúdený a takisto jeho otec starý bankový podvodník, ktorý ešte aj teraz vplýva na politické dianie v tej Vašej REPUBLIKE.

VY ako národ ( slovenský ) nie ste schopný sa zamyslieť nad otázkou prečo Váš Róbert FICO zrazu ,,vybavil,, tej svojej žene Svetlanke ( alias ZUZANE HERICOVEJ – tak sa necháva nazývať pri praní Vašich slovenských peňazí... ) prácu pre slovenskú vládu na juristickom oddelení, ktoré ma na starosti akože výrobu ,,zákona,, . Keďže táto Svetlanka ( Zuzanka ) vraj študovala zákony na obhajobu ľudských práv za totalitného režimu, je samo o sebe výsmechom celému národu pretože každý vie, že za totality žiadne ľudské práva neexistovali. Ale to by ste už sami mali vedieť z Vašich vlastných skúseností... Čo teda vlastne študovala ??? Ako aj  ten Váš prvý kriminálny „Herr“ Euro komisár Ján Fígeľ a ten jeho titul...

A inakv ktorom štáte na svete manželka iného premiéra pracuje pre vládu ??? Žiadna iná manželka premiéra nepracuje pre vládu ani pre žiadne vládne oddelenia pretože by šlo o stretnutie záujmov... Ale to vy Slováci tiež asi neviete... Žeby rodine Róberta Fica dochádzali peniaze ??? Preto chuderka musí ísť pracovať ??? No to je hanba !!! Jeho manželka musí pracovať – oni potrebujú peniaze.... Čo sa za tým skrýva ??? Za tou „takzvanou prácou“ Svetlany Ficovej ( alias Zuzany Herichovej )???

 Váš R.FICO sa o ňu tak bojí ??? A preto jej dal prácu pri vláde tak ako to v minulosti bolo s malým Kováčom, ktorého zakryli imunitou a vyslali do Indie a neskôr do Austrálie ???? Požaduje ju Európsky súdny dvor v Štrasburgu ? Alebo Brusel ?? Alebo luxemburský súd ?? Alebo, alebo, alebo ... Do možností pripadá veľmi veľa alebo tak preto ju ten Váš R. Ficko schoval alebo zašil do úradu slovenskej vlády, aby sa mohla odvolať na tú diplomatickú imunitu...!

 Presne tak ako do dnešného dňa neotvoril kriminálne vyšetrovanie voči Bubeníkovej aj napriek tomu, že to Brusel požaduje.

 A prečo Ficko tak rýchlo nedávno utekal do IZRAELA ?? Utekal sa poradiť čo s tou záležitosťou diamantová baňa Južná Afrika čo ju kúpili v roku 1991 a poslednú splátku uhradili v roku 1992 z dedičstva, ktoré si nárokuje Lukáš Gemza a jeho rodina a o ktorej on veľký Ficko nič nevie len nejaké klebety ?? Predbehuje ho jeho vlastný tieň ?? Ale v takom prípade mu nemôžu pomôcť ani dvaja ,,experti,, z Izraela, ktorých si dotiahol akože ako ochranku.... Už neverí Slovenským GORILÁM a Ochrankám ??

 Čoho sa tak bojí ?? Veď keď príde ten správny čas a „pán Boh ho pozve“ na ,,ten druhý svet,, tak či bude mať Izraelské alebo Slovenské ochranky, tak bude musieť ísť na ten posledný súd. Alebo si namýšľa, že tí dvaja Izraelci sú múdrejší ako pán Boh ?? Prečo si dal nimi skontrolovať všetky autá, ktoré ho vozia ?? Bojí sa či tam nemá nejaké malé sledovacie systémy ?? Bojí sa prenasledovania a pozorovania pri jeho každodennom pohybe ?? Pre pána Boha, aký to je len chudák. Veď on o tej záležitosti diamantová baňa Južná Afrika predsa nič nevie, tak prečo sa tak bojí ??? Alebo im obom, jemu a Svetlanke už tak prihára ??? Predbehuje ich vlastný tieň tej minulosti štúdii ŠTB ??? A tie falošnosti čo o mne trúsili a krivo ma obviňovali už vychádzajú na povrch nielen v Bruseli ???

V Bruseli už veľmi dobre vedia ako celá Slovenská vláda ( je jedno s akým premiérom na jej čele ) okráda aj ten Brusel a ten Váš Ficko je taký ,,múdry,, že Vám omylom aj v televízií povie, že VY ako Slovensko ste vždy dostali od Bruselu viac peňazí ako ste tam dali a VY tomu ani nerozumiete ako nahlas Vás okradol .... Kde sú tie veľké peniaze ??? Čo dostávajú z Bruselu???

A takisto vyšlo najavo v Bruseli ako VY viete okrádať aj jednotlivých obchodníkov ako som ja a následne sa schovávať za Viedenskú konvenciu o diplomatickej imunite ...

To dokážu len chrapúni a ľudia bez charakteru a malou inteligenciou IQ. Tak ako mňa Slovenská vládna banda kriminálnikov ( z vďaky , že som im všetko financoval a vybavil aj vstupné víza bez ( !!! ) ich fotiek do Južnej Afriky ( !!! ) ) , okradli o moju vlastnú investíciu do tej diamantovej bane, čo bolo behom tri a pol ročného dennodenného marketingu po celom svete ( na moje vlastné výdaje !!! ) cez 26-miliónov belgických frankov, čo bolo v tom čase cez 26-miliónov Československých korún alebo 700-tisíc amerických dolárov. A po tri a pol roku práce som navštívil najprv Českú a potom Slovenskú vládu a to ďalšie pokračovanie bolo do nedávna na internete a vy slovenský národ sa bojíte vôbec o tom nahlas vyprávať, aby ste sa náhodou nedostali do nejakého problému, tak ako napríklad Lukáš Gemza, ktorý nemá strach z tých Vašich vládnych potkanov a napriek atentátom na neho ide ďalej, tak Vás to ani nezaujíma, že VY národ ste boli príšerne okradnutý.... Tak aký národ potom ste????

 A že ste mi ukradli cez tie ich diplomatické schovávačky tých 4-milióny dolárov z celkovej sumy 10 percent ktoré činili 40-miliónov dolárov za 50 percent akcií tej diamantovej bane.

 A nehovoriac o nepopísateľných súdnych výdavkoch, čo mi narobili tieto ľudské odpady ako je ešte aj dnes ten FICKO a jeho žena, pričom len cigánili a cigánili a keď som im dokázal na súde, že cigánili ako potkany a cigáni pod prísahou a krytí diplomatickou imunitou, tak utiekli z krajiny aj s ich imunitami len aby si zachránili svoju vlastnú kožu,  presne tak, ako to robievali už za komunizmu keď im horela pôda pod nohami. Utekali aj v noci cez hranice do druhého štátu a odtiaľ rovno domov a všetky tie masívne buldozéri a nakladače atď. atď. všetko tam nechali ležať len a len, aby si zachránili vlastnú kožu. Tak takí sú Slováci ...

 Preto ja už dnes viem, že mi z 5-miliónov Slovákov nedokáže nikto pomôcť. Veď vy ste predsa „taký veľký“, že si sami sebe neviete pomôcť... A dnes je u Vás znovu ako za komunizmu udavač polície a ,,tajný,, agent každý z Vás len aby dostal teplé miestečko pri vláde a mne by hromada Slovákov ešte aj dnes podrezala krk za to, že som Vám chcel pomôcť. A prečo ste taký? Lebo ste zbabelci... Namyslení aj keď neviem načo a v skutočnosti si nevidíte na vlastnú špičku nosa. Ale keď Vám ešte aj dnes povie pravdu do očí, tak ste príšerne urazení ... Viete ako Vás volajú v zahraničných novinách ??? TEN ZAOSTALÝ NÁROD ....

 Keď ste si urobili nejakú vysokú školu, tak si už myslíte, že ste zožrali múdrosť celého tohto sveta a pritom možno len jedna desiatka z Vás rozpráva a píše iné cudzie reči gramaticky tak dobre, že moja slovenčina je aj po 43-rokoch nezáujmu o tú Vašu reč proti Vašim cudzím jazykovým znalostiam nádherná...

 Tiež sa dáte nahovoriť na nejakú primitívnu záležitosť GORILA a hurá a idete do ulíc demonštrovať a ani neviete začo, prečo, načo... A Váš Ficko mal čas si pripraviť voľby tak ako to oni chceli, lebo 5-milonov Slovákov sa zaoberalo velikánskou kauzou GORILA. . . A čo robíte dnes ??? Nie ste ani schopní ísť do ulíc a žiadať Ficka o kriminálne vyšetrovanie proti Bubeníkovej !!!!

Tak mi povedzte teraz, aký ste to VY národ ?? V skutočnosti ste poľutovaniahodní...

A preto ja zatváram tento webový kanál diamantovabana.sk . Ale každý z Vás nech si je vedomí, že neuzatváram túto záležitosť týkajúcu sa diamantovej bane, lebo len prechádza do iného štádia, čo Vám vysvetľovať nebudem, lebo aj tak o to nemáte záujem ... A nikomu to nebudeme ani vešať na krk. Tak si to praje Vaša primitívna vláda, takto to budú mať ako si to želajú a tie peniaze, ktoré mne nakradli nech si už strčia do prdele!
Dúfam, že som sa jasne vyjadril.

Pán Josef PETROV