Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK
Poznámka editora:
Signatár Charty 77 /wikipedia.sk/ a účastník Sviečkovej demonštrácie Vladimír Pavlík je už roky terorizovaný justičnou a exekútorskou mafiou za napísanie článku "Ľubomír Osrman, prezývaný Oserman, pravá ruka konšpirátora Smatanu – biele kone Miroslava Stacha", uverejnenom na https://necenzurovane.net/stacho/osrman.html
Za odhalenie pravdy ho chceli umlčať ekonomickou likvidáciou rozsudkom OS Považská Bystrica sp.zn. 6C/197/2015 a exekúciami s ktorými sa stotožnil aj Krajský súd v Trenčíne, Najvyšší súd SR, ktorý zamietol dovolanie a Ústavný súd SR, ktorý zamietol sťažnosť pre porušenie práva na spravodlivé súdne konanie, čím sa stal rovnako zločineckou organizáciou. https://necenzurovane.net/stacho/vrahovia43.html Podrobnosti v článku "ÚSTAVNÝ SÚD SR SA STAL SPOLUPÁCHATEĽOM JUSTIČNEJ A EXEKÚTORSKEJ MAFIE".
Tento prípad je jednoznačným dôkazom, že Slovenská republika porušuje zásady právneho štátu, z čoho EÚ jednostranne a z politických dôvodov obviňuje len Maďarsko a Poľsko!

Tvrdenie že ponovembrové Slovensko je demokratické a dodržuje ľudské práva, je rovnakým zločinom ako popieranie holokaustu!

                 Niektorí historici ktorí sa zaoberajú židovským holokaustom dospeli k zásadnému rozhodnutiu, že holokaustom ako konečným cieľom nebolo usmrtenie Žida v plynovej komore, ale za holokaust možno považovať aj to, čo tomu predchádzalo. Teda, základné porušovanie ľudských práv a občianskych práv na tomto etniku. Za jedno z takýchto porušovaní základných ľudských a občianskych práv a slobôd bolo konštatovanie, že Židia žijúci na Slovensku, ktorí neboli odvlečení do koncentračných táborov a ich životná púť skončila v plynových komorách, boli napríklad diskriminovaní aj tak, ŽE LEN JEDNU HODINU MOHLI BYŤ NA TRŽNICI, POKIAĽ CHCELI KUPOVAŤ ZELENINU.

           Nemienim to spochybňovať ani polemizovať, ale práve tento jeden príklad budem porovnávať s porušovaním základných a občianskych práv a slobôd zo strany exekútorských gaunerov a exekútorských fľandier, s podporou gaunerov a fľandier z ponovembrových vlád a parlamentov, ktorí im toto umožnili.

Je mnoho ľudí, aj spomedzi dôchodcov či ťažko zdravotne postihnutých, ktorí sa dostali do spárov exekútorských gaunerov a exekútorských fľandier. Buď cez podvodné spôsoby, zneužitím ich neznalosti, hlavne po ekonomickej línii, alebo exekúcia bola oprávnená. Ja sa budem zaoberať a rozoberať prípady-kauzy, ktoré sa vzťahujú na dôchodcov, z ktorých viacerí sú aj telesne a zdravotne postihnutí. Drvivá väčšina takýchto dôchodcov sú klientmi rôznych bánk, súčasťou čoho je aj to, že poštárka im každý mesiac donesie dôchodok, a zároveň banka im automaticky strháva poplatky za plyn, elektrinu, telefón, internet, TV a ostatné položky.

A teraz to budem realizovať na svojom vlastnom prípade, do ktorého spadajú tisíce a tisíce takto postihnutých, ktorý sa začal odvíjať v ponovembrovom fašistickom, nacistickom, arizátorskom, mengeleovskom Slovensku, a porovnávať to stým, ako Židia, ktorí zo Slovenska neboli vyvezení do koncentračných táborov, môžu byť len hodinu na tržnici. Keď gauner-sudcovské hovädo, dlhoročný podpredseda OS Považská Bystrica JUDr. TIBOR JANKOVSKÝ, v zločinnom spolčení s kriminálnikom Osrmanom, vydal predbežné opatrenie, kde ma vedome obvinil z klamstiev, pričom toto predbežné opatrenie som nemohol realizovať. ODVOLAL SOM SA NA KRAJSKÝ SÚD DO TRENĆÍNA, KTORÝ MI DAL ZA PRAVDU, TEDA, PREDBEŽNÉ OPATRENIE ZRUŠIL. No toto gauner-sudcovské  hovädo toto rozhodnutie nadriadeného súdu NEREŠPEKTOVAL, a v zločinnom spolčení s gaunerkriminálnikom a mafiánom Osrmanom a exekútorskou sukou a fľandrou, bola na mňa uvalená exekúcia za nejaké nepeňažné plnenie.

          O tomto gaunerkriminálnikovi, ktorý patrí do zločineckej čeľade mafiánskeho oligarchu Miroslava Stacha, má podporu aj samotného súhrnu tchora, potkana a krysy, majstra Slovenska v dezinformáciách a špičkového amerického riťoleza Juraja Smatanu, štátneho tajomníka ministra, prednovembrového eštebáckeho konfidenta Jána Budaja, samotný primátor Karol Janas v okresnom týždenníku PB-novinky č 43/2022 z 25. 10. 2022 napísal aj toto: - Ľubomír Osrman je práve tá osoba, ktorá priviedla ako nájomca Dom kultúry do stavu, že ho odborári radšej predali mestu. Po pôsobení Ľubomíra Osrmana v Dome kultúry OSTALI OBROVSKÉ DLHY, ODSTAVENÉ ENERGIE PRE NEZAPLATENÉ FAKTÚRY A SCHÁTRANÝ KEDYSI VÝNIMOČNÝ KULTÚRNY STÁNOK S DERAVOU STRECHOU. Mimochodom, určite netreba zabudnúť na to, že práve Ľubomír Osrman sa už v minulosti uchádzal o post poslanca mestského zastupiteľstva v „tíme“ pod názvom Lepšia Považská Bystrica.

No a o jeho „šéfovi“, Miroslavovi Stachovi napísal aj toto: Miroslav Stacho je privatizér, ktorý zbohatol na prevodoch verejného majetku do súkromných rúk. V deväťdesiatych rokoch sprivatizoval prosperujúci obchodný reťazec ZDROJ. Po pár rokoch riadenia týmto manažérom , ktorý nás dnes poučuje, ako ridiť mesto, ZDROJ zanikol a ostali po ňom len budovy. Miroslav Stacho sa v našom meste preslávil tým, že za čias primátora Ľuboša Lackoviča kúpil od mesta za vtedajších 10 slovenských korún (dnes 34 centov) obrovský športový areál v Orlovom o rozsahu takmer 150 000 metrov štvorcových. Rovnako za 10 slovenských korún za meter štvorcový kúpil tenisové kurty, vrátane stavieb. Šialená a netransparentná kúpa bez akéhokoľvek znaleckého posudku, bez akejkoľvek verejnej súťaže. Dnes má tento majetok HODNOTU MINIMÁLNE 15 000 000 EUR.    

Bolo mi oznámené, že poštárka už mi nebude doručovať dôchodok, ani banka už nebude realizovať ani ďalšie operácie ohľadom strhávania za plyn, elektrinu, internet, Telefón, TV a ostatné položky. Bolo mi oznámené, že mám nárok len na 200 eur, a ostaný zvyšok mi bol zablokovaný, pričom týchto 200 eur si mám vybrať na Hlavnej pošte v Považskej Bystrici, kde má Poštová banka pobočku. Keď som tam prišiel, TAK MI BOLO POVEDANÉ, ŽE TO SI MUSÍM VYBRAŤ V POBOČKE V ŽILINE, teda v 35 kilometrovej vzdialenosti od Považskej Bystrice. Takže z tých 200 eur si zaplatiť cestu do Žiliny a späť, čo vzhľadom na môj zdravotný stav, keď po každých 100 metroch musím oddychovať. A k tomu ďalšie problémy ohľadom platenia za plyn, elektriku a ďalšie položky.

Takže, pokiaľ som nechcel byť bez plynu a elektriky, ako aj zrušením ďalších položiek, plus každý mesiac musím dať na lieky 25 eur, tak mi ostávalo 25 eur na stravu na celý mesiac. Pričom pri druhom výbere v žilinskej pobočke mi jedna z jej pracovníčok povedala, aby som sa išiel prihlásiť ohľadom dôchodku na Sociálnu poisťovňu, čo som aj realizoval. Dôchodok mi naďalej nosí poštárka cez Sociálnu poisťovňu, ale STRHNÚ mi len to, čo je mi exekučne uložené, a ostatné DOSTANEM NA RUKU, z čoho vyplatím všetky položky, takže mi ostane cca 180 eur, a to je veľký rozdiel oproti 25-im eurám. Pričom exekútorská suka a fľandra mi doteraz nevydala tú protiprávnu sumu, zablokovanú za tie dva mesiace.

          Fašisti, nacisti, gardisti, arizátori, mengeleovci, zločinci, zlodeji, sadisti, psychopati, parazitní darmožráči, masoví vrahovia vykrádajúci zdravotníctvo z ponovembrových vlád a parlamentov nepotrebujú ani koncentračné tábory, ani plynové komory. Od decembra 1989 do dnešnej doby predčasne pripravili na Slovensku o život omnoho viac nevinných obetí, ako v období od roku 1940 do novembra 1989. NIE POD DOHĽADOM RUSOV, ALE POD DOHĽADOM A V MENE AMERICKÉHO ANTIKRISTA TAKTO VYZERÁ PONOVEMBROVÝ EKONOMICKÝ HOLOKAUST.

Vladimír Pavlík


Trestné oznámenie pre ohýbanie práva na justičnú mafiu z OS Považská Bystrica, KS Trenčín a NS SR

Svedectvo  slovenskou políciou nikdy  nevypočutého svedka

Osrmana poznám od dňa kedy ma vyzvala Trnkova mama spolu s Trnkovou gazdinou Danou Kulihovou, že Trnka zmizol. Dana Kulihová mi potvrdila, že mal v pláne s Osrmanom vycestovať do Rakúska za účelom predaja obrazov nejakému Kanaďanovi. Moja exmanželka nebola žiadna upratovačka. Od 12 rokov života pomáhala Trnkovi s farou hlavne s deťmi Mariánska družina, návštevy pamiatok, rôzne výlety modlenia atď. U Trnku pôsobila pokiaľ nezačala žiť so mnou, vtedy jej funkciu nahradila Dana Kulihová len s tým rozdielom, že s ním aj spávala. Trnka bol a je úchyl, bol na mladé dievčatka. Trnka je v spisoch ŠtB. Vo Visolajoch bol Boh, vedel vždy všetko vybaviť, zariadiť atď...televízor,  pračku školu dcére a pod... Moja ex vedela o všetkých  jeho aktivitách a sviniarnach. V noci kedy ma uprosili Dana -Trnková matka a moja ex, som začal pátrať čo sa stalo s Trnkom. Našiel som Osrmana a pred hotelom Manin v Považskej Bystrici sa mi posral a priznal, že s Trnkom mali isť spolu zaviesť Kanaďanovi obrazy do Rakúska ale Trnka ho ojebal a išiel o deň skôr a sám.
Následné som pátral až cez jedného Kanonika som sa dostal v Nitre k biskupovi ten potvrdil, že o Paľových kšeftoch vedia a dali mi 1,2 mil. Sk na jeho vyslobodenie. Zároveň ma poslal za Čarnogurským, ktorý ma už čakal a predo mnou volal konzulovi do Rakúska a preveroval si situáciu. Áno zistil, že je v base v Konjonburgu Viedeň za nelegálny  predaj obrazov spolu s jedným blaváčikom predajcom v NAY elektronika, ktorý bol pod tlakom Piťovcov nakoľko im dlžil prachy a spolu s nimi tam bola Ficova teta. po 31 dňoch som ich pomocou rakúskeho právnika, ktorého mi dohodil slovensky vojenský atašé, ktorého osobne  poznám a peniazmi od biskupa som ho na Slovensko viezol v osobnom  motorom vozidle Renault Clio modrej farby s dieselovým motorom, ktorý  vlastnila Dana Kulihová cez Berg domov. Počas jazdy som z podsvetia dostal info, že  ten Blaváčik nás bonzol a mali nás postrieľať za Jarovcami preto som zmenil priechod.
Mimochodom návštevy v base som robil za účasti šéfa paraolympionikov Karola z Bytče, podnikateľa Paľa a na ich autách nakoľko v tom období som mal auto pokazené. Dokonca som bol osobne vyzdvihnúť Trnkove auto zo Švechatu na Trnkovu prosbu z basy a po celý čas bolo zaparkované u mojej matky v Dolnom Hričove kde bol aj uschovaný jeden z kufrov v ktorom boli tie obrazy. To ako to robili s obrazmi mi povedali na fare v Bytči po vyslobodení a strašné sa na tom obaja bavili. Trnka bol v našej rodine od manželky ako člen rodiny, bol na všetkých  rodinných oslavách dokonca aj u mojej matky. Trnku som išiel vyslobodiť iba kvôli prosbe jeho matky lebo tá bola anjel na rozdiel od Trnku.

Čo sa tyká mojej exekúcie od Osrmana. Vznikla z toho, že u Osrmana som si prenajal kanceláriu za ktorú som riadne platil. Potom som si tam prenajal kaviareň s tým, že 1 rok nebudem platiť ako odmenu za to, že ho uchránim od tejto kauzy a ochránim ho pred Piťovcami, keby čosi. Som človek, ktorý dá na slovo chlapa a preto toto som na papier nedal a on mi po roku naraz vystavil faktúru na  14 000 eur. Tú z princípu nikdy nezaplatím. Osrman túto info podal Smatanovi a ten to šíril o mne po FB, že som neplatič a fašista. Moja exekúcia vznikla rozsudkom Jankovskeho, ktorý ma prišiel počas mojej PN-ky odsúdiť ku mne na byt. V tom období som sa liečil z ťažkej choroby. Samozrejme. že Jankovský bol motivovaný lebo prišiel ku mojim dverám a povedal, tak teraz ťa odsúdim ja!  Jankovský bol prepletený cez Stacha lebo Stachovu dcéru za sudkyňu vybrala komisia v zložení Jankovský a Loduhová. Loduhová dlhodobo býva v Stachovom byte nakoľko jej rekonštruujú dom. Loduhová keď som sa s Vladom dostavoval na pojednávania kvôli Osrmanovi sa nám vyhrážala, že nás dá vyviesť z chodby lebo sa na ňu usmievame. Osrman je konateľom alebo bol v istých firmách Stacha myslím, že to bola Prvá podnikateľská spoločnosť.

Jednoznačný dôkaz primátora Považskej Bystrice Karola Janasa o mafiánskej skupine Stacho, Osrman, Jankovský a spol. pôsobiacej v Považskej Bystrici
https://issuu.com/povazskobystrickenovinky/docs/43pbn2022 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka