Ivan Mikloš a diamantová baňa v Juhoafrickej republike – 21. časť

Daniel Lipšíc nezaprel genetické farizejské dedičstvo z KDH


Vizionár Daniel Lipšic, ktorý začal snívať sny o tom, že  Slovensko bude krajinou, v ktorej politici a štát budú pomáhať a chrániť slušných ľudí, nie arogantných oligarchov, dostal príležitosť dokázať, či to myslí s bojom proti gorilám a oligarchom skutočne vážne, alebo ide len o politické blúznenie a výstrel do tmy.

Na adresu Národnej rady SR mu bol dňa 10. júna 2012 odoslaný doporučený list pána Jozefa Petrova s doručenkou do vlastných rúk, ktorý uverejňujeme aj s podacím lístkom, ako ďalší dôkaz zbabelého farizejstva politikov, skrývajúcich sa za masku kresťanstva. Spolu s úlisným a ustrašeným servilným ex-eurokomisárom Jánom Figelom, ktorý bohapusto klamal pred  slovenským národom, priamo v sviatok pána,  v priamom prenose STV, v nedeľnej relácii „ O 5 minút 12“, sa Daniel Lipšic definitívne zaradil medzi zbabelcov, ktorý nedokážu nič iné, len tárať a klamať vlastný národ.

Je nad slnko jasnejšie, že Daniel Lipšic nikdy nepôjde proti zločineckým organizáciám, ktoré po novembri 1989 vygenerovali nadnárodné finančné skupiny oligarchov, ktorým dnes prisluhujú ako prostitútky slovenskí politici, bez ohľadu na to, ku ktorej politickej strane patria.  Daniel Lipšic sa týmto stáva spolupáchateľom týchto dvoch špičkových zločineckých organizácii, vlády a parlamentu, ktoré páchanie sofistikovaných krypto-fašistických zločinov na vlastnom národe a prijímanie zákonov, ktoré tieto zločiny umožňujú beztrestne páchať,  majú priamo v náplni práce

Pre informáciu je potrebné uviesť, že potvrdenie o doručení listu na adresu pána Jozefa Petrova neprišlo, z čoho je zrejme, že Daniel Lipšic neprejavil ani elementárnu slušnosť list  prevziať a odpovedať odosielateľovi. Rovnako NR SR potvrdila svoju povesť špičkovej zločineckej organizácie, ktorá nerešpektuje ani základné poštové zákony platné v EÚ, ktorej tak servilne a horlivo prisluhuje, rovnako ako  pred rokom 1989 komunistickí zločinci prisluhovali Moskve.
           Facebook