Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Zločineckí gauneri a masoví vrahovia z ponovembrových vlád a parlamentov, v zločinnom spolčení s gaunermi a fľandrami z exekútorskej zberby nepotrebujú ani koncentračné tábory na týranie, ani plynové komory na predčasné ukončenie života!

             

          Zlatá normalizácia, zlatá či „zlatá“ nadvláda či „nadvláda“ od augusta 1968 do konca roku 1989, v porovnaní s obdobím od roku 1990 až po dnešné obdobie, do polovice roku 2023. Hneď v úvode musím ale pripomenúť, že to čo som napísal v prvej vete by NEMALO byť ospravedlnením obdobia od augusta 1968 do polovice roku 2023. ŽIADNE OSPRAVEDLNENIE, ALE POROVNANIE týchto dvoch období. A v tom je veľký rozdiel. Budem sa držať len faktov a POROVNÁVAŤ ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti v týchto dvoch obdobiach. A znovu sa odvolám na nadpis tohto článku a budem dokladovať, že ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti v období od roku 1990 do polovice roku 2023, boli nielen mnohonásobne vyššie s tým prvým obdobím, ale dokonca v tom prvom období niektoré z nich NEEXISTOVALI, ale po Novembri 1989 sa tu objavili. Napríklad sociálne samovraždy cez ekonomiku, v mene tzv. nevyhnutných ekonomických reforiem, spojených s realizáciou nacistického systému zavedenia kolektívnej viny na nevinných, keď následky za tieto zločiny napáchané politikmi, oligarchami, finančnými skupinami, bielymi goliermi, boli PRENESENÉ na nevinných občanov. Taktiež neexistovali ani rozsiahle zločiny proti ľudskosti cez každoročné drastické vykrádanie zdravotníctva, keď kvôli tomu predčasne zomrelo každoročne minimálne 7-tisíc nevinných ľudí. A keď to vynásobíme X 29 rokov, to číslo je tak hrozivé, že predbehlo aj počet obetí vo vojnovom období na Slovensku, vrátane poslania niekoľko desiatok tisíc Židov zo Slovenska do plynových komôr. Akurát len rozdiel vo vykonaní týchto zločinov bol odlišný.

Zločinné spolčenie vlád a parlamentov s exekútorskými gaunermi, exekútorskými sukami a fľandrami bol ako bonus navyše

          Takže si rozoberme podrobnejšie to, čo je uvedené v podnadpise, zverejnením konkrétnych faktov. Dajme teraz bokom či sa ľudia dostali do spárov exekútorských gaunerov, hajzľov, exekútorských súk a fľandier oprávnene, alebo podvodom, keď v zločinnom spolčení so sudcovskými gaunermi, hajzľami, sudcovskými sukami a fľandrami to na nich našili. A nezabudnime na gaunerov, hajzľov, suky a fľandry, z ponovembrových vlád a parlamentov, ktorí im vlastne umožnili toto týranie a zločiny proti ľudskosti páchať a realizovať.

Medzi najviac takto postihnutých patria ľudia v dôchodkovom veku, mnohí z nich sú ťažko zdravotne postihnutí, sú klientmi bánk, ktoré im každý mesiac automaticky stiahnu z dôchodku poplatky za plyn, elektrinu, telefón, internet a ďalšie položky. No a zvyšok po odrátaní týchto položiek im donesie poštová doručovateľka. Tu ale trochu kvôli porovnaniu odbočím a odvolám sa na historičku Hanu Klamkovú, ktorá sa zaoberá holokaustom, ktorá napríklad skonštatovala, že Židia ktorí neboli zo Slovenska poslaní do plynových komôr, pričom tí, ktorí ostali na Slovensku boli ponižovaní aj takým spôsobom, že pri nákupe zeleniny na tržnici, mohli byť len hodinu.

          Takže ste takto postihnutý, očakávate že z dôchodku vám bude stiahnutá len čiastka určená súdom, banka vám naďalej bude robiť všetky operácie čo aj predtým, akurát že Vám bude každý mesiac strhávaná dotyčná čiastka a zvyšok vám poštárka osobne prinesie. Prichádza deň, kedy vám každý mesiac poštárka donesie dôchodok, no ona nepríde. Ale skurvená exekútorská suka a fľandra vám oznámi, že poštárka vám nielen NEBUDE NOSIŤ dôchodok, ale ani banka vám už nebude realizovať tie operácie, ktoré vám doteraz realizovala ohľadom strhávania položiek za plyn, elektrinu, telefón, internet.... Vraj si dôchodok v čiastke 200 euro, na ktorý máte nárok, môžete vybrať na Hlavnej pošte v Považskej Bystrici, kde má Poštová banka pobočku. Tak tam prídete, a oni vám oznámia, že to si MUSÍTE ÍSŤ VYBRAŤ do Poštovej banky v Žiline. Akým právom? V mene čoho, vy skurvení gauneri, hajzli, suky a fľandry z ponovembrových vlád a parlamentov, ktorí ste toto skurveným exekútorským gaunerom, hajzľom, skurveným exekútorským sukám a fľandrám umožnili? Z tých 200 euro pokiaľ zaplatíte elektrinu a plyn, plus miniete 15-20 eur na cestu do Žiliny, takže nemáte na lieky, stravu, ošatenie a ďalšie položky.

          Pri druhom cestovaní do Poštovej banky v Žiline, vám banková úradníčka, zhnusená z toho, že exekútorská suka a fľandra vám BLOKUJE aj to, čo jej zákon NEDOVOĽUJE, vám poradí, aby ste sa prihlásil k Sociálnej poisťovni, ktorá vám bude strhávať len tú čiastku, ktorú určil súd a zvyšok vám každý mesiac donesie poštová doručovateľka, z čoho uhradíte aj tie položky, čo vám dovtedy realizovala vaša banka. Sociálna poisťovňa moju žiadosť akceptovala, ale exekútorská suka a fľandra mi doteraz nevrátila tú čiastku, ktorú mi protiprávne zablokovala.

          Aj takto vyzerá tyrania a zločiny proti ľudskosti po Novembri 1989 v mene amerického Antikrista, vnukov a pravnukov hitlerovského nacizmu v podaní zločineckých sadistov, psychopatov, tyranov a masových vrahov z ponovembrových vlád a parlamentov. ŽIADNI RUSI, ŽIADNA NORMALIZÁCIA, ŽIADNY PUTIN!!!

Vladimír Pavlík


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka