Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Masoví vrahovia vykrádajúci zdravotníctvo a ich mediálni prostitujúci komplici sú svojim mlčaním ich spolupáchatelia!

          Je nedeľa 4. 6. 2023 a na TA3 prebieha diskusia V politike medzi Ficom a Sulíkom, kde je zdravotníctvo nosnou témou. A opätovne nevychádzam z úžasu, čo nám tu predvádza jedna z hláv z čeľade gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie Robert Fico, patriaci medzi špičkových masových vrahov, ktorí počas svojej vlády vytvorili gang toho času skapatého Pašku, ktorý nielen vykrádanie zdravotníctva doviedol na samotný vrchol, ale aj počty nevinných obetí, ktoré kvôli tomu každoročne predčasne prišli o život. A nestačím sa čudovať. Veď on za všetko obviňuje poslednú vládu, ako keby dovtedy, mám na mysli vlády Mečiara, Dzurindu, Radičovej, Fica, Pellegriniho sa zo zdravotníctva neukradol ani jeden cent. Samozrejme do toho zapadol aj moderátor Dírer, ktorý sa ani pol slovom o tom nezmienil. Akurát Sulík dvomi – tromi vetami pripomenul, ako sa tu aj za jeho vlády rozkrádalo, a to bol koniec. No a potom, aj pri ostatných témach len vzájomné obviňovanie.

Aj týždenník Trend chce patriť do rodiny mediálnych prostitútov, ktorí mlčaním bude podporovať zločiny proti ľudskosti pri vykrádaní zdravotníctva

          Tento týždenník, aj keď sa pasuje na médium, ktorý rozumie ekonomike, s čím možno aj súhlasiť, ale jeho odvaha ísť ku koreňom veci, hlavne ohľadom ekonomiky, ohľadom najzvrhlejších ekonomických zločinov, v mene ponovembrových vlád a parlamentov, tak tam sú v pozícii pochcaných a posraných. Dňa 15. 5. 2023 na jeho internetovom vydaní bol uverejnený článok pod nadpisom – Sen o výstavbe veľkej modernej nemocnice Rázsochy sa rozplýva. Miesto toho, aby napísali skutočnú pravdivú realitu, prečo sa to rozplýva, pričom oni to dobre vedia, zvolili to typické bla, bla, bla..... Tak som v diskusii, ktorá k tomu bola, napísal svoj názor, ktorý je súčasťou tohto článku, ktorý bol samozrejme vymazaný. Chápem, že svojimi argumentmi sa odlišoval od toho ich bla, bla, bla, lenže sa nehodil do ich scenára.

Vladimír Pavlík


Vladimír Pavlík
 pred 2 minútami Čaká sa na overenie od Trend.sk. – 29.5.2023
Politici, mimovládky, verejnosť, GP SR, MV SR sú pochcaní a posraní ako jedna zločinecká rodina - pomenovať hlavný problém, zločiny proti ľudskosti cez každoročné vykrádanie zdravotníctva od roku 1992 až po dnešnú dobu, hoci sa vedelo, že každoročne kvôli tomu PREDČASNE zomrie niekoľko tisíc nevinných ľudí, čo nemá obdobu v celej Európskej únii. Gang skapatého Pašku, vytvorený gaunermi zo zločineckej smeráckej mafie to dotiahol na samotný vrchol, nielen vo vykrádaní, ale aj v počte obetí. Začalo to za vlády Mečiara, pokračovalo to za vlády Dzurindu, kde minister Zajac pochádzajúci z ortodoxnej neoboľševickej rodiny, pocítil potrebu po Novembri 1989 sa pretransformovať na najpravicovejšieho pravičiara, ktorý a jemu podobným odovzdali kágebácko-eštebáckej zberbe z Penty HROZIENKA a plevel nechali štátu. Rudolf Zajac napríklad 23. 4. 2004 priznal v Nočných dialógoch Slovenského rozhlasu, že na Slovensku ZOMIERAJÚ ľudia, ktorých by bolo možné ZACHRÁNIŤ, no na prístroje a vybavenia chýbajú peniaze. Vrcholom cynizmu týchto zločinov proti ľudskosti bolo, že minister Zajac dostal od Svetovej banky pôžičku 2,7 miliardy korún, no nie na nákup nových prístrojov a zariadení, ale na VYSVETLENIE reforiem v zdravotníctve, o ktoré sa podelili vyvolení, vrátane aj zo Svetovej banky. Paradoxne ako spolupáchatelia tu od roku 1992 figurujú aj MV SR a GP SR, ktoré neplnením si povinností, ktoré im vyplývajú zo zákona - sa stali spolupáchateľmi, ktorí sa správali ako zločinecké štátne orgány.

 


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka