Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Europoslanec Peter Pollák a Marian Kotleba zneužívajú a parazitujú na Rómoch, ale ich metódy sú odlišné

   

          Vražda v Michalovciach, kde vrahom bol 18-ročný Róm, ktorý obzvlášť surovým spôsobom pripravil o život bezbrannú ženu, vyvolala veľké vášne u niektorých ľudí či komunít. A popredný tzv. Slovák, národovec a kresťan Kotleba nezaváhal ani na minútku, aby túto smutnú a tragickú udalosť nevyužil a nezneužil. Za týmto účelom neváhal zneužiť ani pohreb brutálne zavraždenej ženy, aby znovu mohol použiť systém kolektívnej viny na rómskej komunite. Bludy ktoré šíri o Rómoch nielen on, ako aj Mazurek, Uhrík či ďalší asociálni paraziti z ĽS-NS, Republiky, Smeru, SNS a im podobných odnoží, tvrdiac, že Rómovia sú asociálni paraziti, ktorí vyciciavajú náš sociálny systém, dôchodkový systém, zdravotnícky systém, ekonomický systém, pričom ako dôkazy či v skutočnosti pseudodôkazy a bludy predkladajú akési sumy, príspevky, benefity, spojené so sociálnym systémom, tak je nutné povedať nasledovné:

          Tak som sa snažil cez rôzne štatistiky dopátrať a porovnať túto sumu nielen s každoročnou sumou, ale aj sumou od roku 1993, ktorú asociálni paraziti z ponovembrových vlád, parlamentov, oligarchovia, finančné skupiny, biele goliere, politické a ekonomické mafie na vrchole pyramídy, policajné, prokurátorské, justičné mafie, exekútorské mafie ROZKRADNÚ A DOPOSIAĽ ROZKRADLI a porovnať to so sumou, ktoré každoročne dostanú rómske komunity. A zároveň si položiť otázku – či tá rómska suma je tisícinou či desaťtisícinou sumy tých desiatok a stoviek miliárd, ktoré tu rozkradli TÍTO SKUTOČNÍ ASOCIÁNI PARAZITI, KTORÝCH SOM TU VYMENOVAL. A za všetky tieto ekonomické zločiny, zločiny proti ľudskosti, sú tieto tlupy vyvrheľov a najsmradľavejšieho ľudského odpadu EŠTE NADŠTANDARDNE ODMEŇOVANÍ. Asi tak, Kotleba, Uhrík, Mazurek a Vám podobní asociálni paraziti, ktorí boli a sú v parlamente.

Drsná pravda, ktorú povedal na TA3 – V Politike, popredný rómsky aktivista František Tanko  

          Nielen na tému brutálnej vraždy, ale aj o tom, čo verejne prezentujú Kotleba, Uhrík, Mazurek a im podobní asociálni paraziti a darmožráči ktorí boli a sú v NR SR, z ĽS-NS, SNS, Smeru a Republiky rezonovalo v dotyčnej relácii na TA3 medzi rómskym aktivistom Tankom a bratom Mariana Kotlebu, ktorú moderoval Peter Bielik. Tam, mimo iného, tento rómsky aktivista povedal aj to, o čom sa doteraz mlčí, keďže na tom parazituje množstvo politikov, mimovládok, úžerníkov, tzv. aktivistov, že situácia v rómskej komunite je aj preto taká aká je, lebo všetky tie desiatky a stovky miliónov, ktoré Európska únia od roku 1993 dala na zlepšenie podmienok pre Rómov na Slovensku sa rozkradnú, a to práve tými, ktorých som spomenul v predchádzajúcej vete, a pre Rómov prakticky neostane, obrazne povedané, prakticky nič.

Prečo europoslanca a bývalého poslanca NR SR Petra Polláka považujem za špičkového parazita, ktorý sa dokonca priživuje rómskej biede a nešťastí tejto komunity?

          Taktiež verejne obviňujem Európsku úniu, že od roku 1993 svojím mlčaním a podporou umožňuje kadejakým gaunerom a parazitom, aby si z tohto zlodejstva urobili živnosť, kde sa hrá aj mimoriadne špinavé divadlo, že týmto zlodejským a parazitným zberbám vyhovujú protirómske aktivity ĽS NS, Republiky, Smeru, SNS, a im podobným, aby mohli neustále parazitovať na financiách, ktoré majú patriť rómskej komunite. Peter Pollák má dostatok vedomostí kto všetko na tom parazituje, Peter Pollák dobre vie, kto všetko dostáva tie dotácie určené pre rómsku komunitu, Peter Pollák dobre vie, ŽE EURÓPSKA ÚNIA MÁ DOKLADY, KOMU VŠETKÉMU TIE DOTÁCIE ZA POSLEDNÝCH 23 ROKOV POSLALA, ALE RÓM PETER POLLÁK SVOJIM DOTERAJŠÍM MLČANÍM DOKAZUJE, ŽE POHŔDA SVOJOU VLASTNOU KOMUNITOU A UMOŽŇUJE GAUNEROM, ZLODEJOM A HAJZĽOM, ABY TÚTO KOMUNITU OKRÁDALI, KAŽDOROČNE ZVYŠOVALI JEJ BIEDU A UTRPENIE. Je mu úplne jedno, že rómske deti sa rodia do hnoja a špiny, že žijú v hnoji a špine, že nemajú normálne detstvo, ako aj všetky tie negatíva a zlo, ktoré s tým súvisia.  

Vladimír Pavlík


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka