Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Zlatá normalizácia v porovnaní s najzločineckejším politickým a ekonomickým systémom po Novembri 1989, vrátane páchania zločinov proti ľudskosti

   

Tlupy zločineckých parazitno-darmožráčskych vyvrheľov a masových vrahov cez tzv. ekonomické reformy a vykrádanie zdravotníctva, ktorí boli v ponovembrových vládach a parlamentoch, a sú v terajšej ponovembrovej vláde a parlamente, úspešne slúžia americkému Antikristovi, novej garnitúre nacistického Antikrista a Novému svetovému poriadku. Majúc hrdý titul najponíženejších sluhov v Európskej únii, ale aj mimoriadne zákerných pri postupnom ekonomickom vyhladení vlastného národa, ako aj cez zločiny proti ľudskosti, kde v páchaní týchto zločinov a mlčaní o týchto zločinoch - SI ROZUMEJÚ AKO JEDNA RODINA. Teraz si nemôžu prísť na meno kvôli termínu ohľadom referenda, jeho výsledkom či predčasným voľbám.

Odvolávajú sa na Ústavu SR, na Čl. 2, ods. (1) - Štátna moc pochádza od občanov, ktorí ju vykonávajú prostredníctvom svojich volených zástupcov ALEBO PRIAMO. Takže si porovnajme text ústavného sľubu, ktorý podpisujú členovia vlád a parlamentov, pričom doteraz sa nestalo, aby ho čo len za jedného člena vlády a parlamentu podpísal opatrovník, keďže dotyčný to nemá v hlave v poriadku. Teda - NESÚ PLNÚ ZODPOVEDNOSŤ. Citujem -"Sľubujem na svoju česť a svedomie vernosť Slovenskej republike. Svoje povinnosti budem plniť v záujme občanov. Budem zachovávať ústavu a ostatné zákony a pracovať tak, aby sa uvádzali do života."

          Práve na toto sa odvolávajú gauneri zo zločineckej smeráckej mafie, vrátane ich potratov z Hlasu okolo Peťulienkamuc, muc, muc, Pepepellegriniho, ktorí boli roky rokúce súčasťou Smeru. Spoločne vytvorili gang, toho času skapatéhoPašku, aby počas ich koalície nielen zdravotníctvo okradli o vyše dve miliardy eur, majú na svedomí desaťtisíce predčasne usmrtených nevinných ľudí, ale majú ešte toľko drzosti, cynizmu a pohŕdania s občanmi či stratou ich pamäti, keď verejne požadujú, aby táto koalícia vyriešila problémy v zdravotníctve, snažiac sa svojim pripečeným ovciam vsugerovať, že práve táto koalícia dostala zdravotníctvo do tohto stavu. Netreba ani zabúdať na vykrádanie zdravotníctva za vlád Mečiara, Dzurindu, Radičovej, Moravčíka, Matoviča a Hegera.

Ako komplici im úspešne sekundujú dve protislovenské strany, v službách Nového svetového poriadku, ĽS-NS a Republika, ktoré ani jedným slovom nespomenú, že zdravotníctvo sa vykrádalo aj za ostatných vlád, ale počas vlády Smeru, nielen vykrádanie, ale aj počty obetí, dosiahli vrchol. Ale tieto dve strany majú ešte niečo navyše, eminentný záujem na tom, aby tu nevznikla žiadna skutočná národná strana. Veď si len porovnajme, aký protislovenský odpad a hnus dopratal Kotleba na svojej kandidátke do parlamentu, no a ako to po čase dopadlo. Smer možno plným právom cez vykrádanie zdravotníctva zaradiť medzi masových vrahov, pričom Republika a ĽS-NS sú ich komplici, ale mimoriadne úbohí a primitívni, hlavne cez Mazureka.

TOTO V OBDOBÍ NORMALIZÁCIE NEEXISTOVALO, TAKÉTO NIEČO SI ANI RUSI NEDOVOLILI, NEUROBILI SI Z NÁS ANI LACNÚ PRACOVNÚ SILU

Takže sa pýtajme, kde v tom ústavnom sľube je napísané že budú a v ich mene sa tu bude rozkrádať, tunelovať ziskové fabriky, ľudia ostanú bez zamestnania, že cudzine odovzdajú vodné zdroje, nechajú pľundrovať naše lesy, ako aj také skvosty, ako Vysoké a Nízke Tatry, že zlikvidujú potravinársku sebestačnosť, aby tu cudzina mohla dovážať potravinársky odpad, že zlikvidujú rastlinnú a živočíšnu výrobu, lebo tak si to želá Európska únia, že každoročne vykradnú zo štátneho rozpočtu niekoľko miliárd, ktoré nahradia pôžičkami zo zahraničia, aby sme takto postupne stratili ekonomickú a štátotvárnu svojbytnosť, že budú každoročne, už 30 rokov vykrádať zdravotníctvo, hoci vedia, že každoročne kvôli tomu predčasne zomrie minimálne 7-tisíc nevinných ľudí, že z robotníckej triedy spravia lacnú pracovnú silu pre cudzinu, DOKONCA AJ PRE NOVÚ GARNITÚRU NEMECKÉHO NACIZMU, KTORÁ NÁS CHCELA VO VOJNOVOM OBDOBÍ VYHLADIŤ, že likvidujú dôchodcov, ktorí, pokiaľ pracovali, to tu vybudovali, že deťom ukradli detstvo, že umožnili cudzine aby si zo Slovenska spravili odkladisko na jedovatý a zdravotne nebezpečný odpad, že na zločiny proti ľudskosti nepotrebujú ani koncentračné tábory ani plynové komory, že vysoká politika na Slovensku za zločineckú a zlodejskú činnosť je nadštandardne platená, samozrejme zo štátneho rozpočtu. A takto by som mohol uviesť ešte 10-15 príkladov. A pýtať sa - MOHOL BY HRDÝ SVOJBYTNÝ NÁROD VYGENEROVAŤ TAKÝCHTO POLITIKOV, KTORÍ DOKONCA PO NEMECKOM NACIZME PREBRALI VYHLADZOVANIE VLASTNÉHO NÁRODA? A Slováci do tejto kategórie NEPATRIA. Lebo zbabelý odpad nemôže byť hrdým národom.

Vladimír Pavlík


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka