Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Zločineckí vyvrheli a masoví vrahovia cez vykrádanie zdravotníctva z ponovembrových vlád, parlamentov a kagebácko-eštebáckej zberby z Penty, kontra ťažko zdravotne postihnutý Peter Káčer, ktorý je svedomím tohto smradľavého ľudského odpadu!

           

Touto cestou by som chcel opätovne vzdať hold Petrovi Káčerovi, a porovnať, v čom sú rozdiely medzi ním, a zločineckými, zlodejskými vyvrheľmi, masovými vrahmi, parazitnými darmožráčmi, spodinou a najsmradľavejším odpadom z ponovembrových vlád a parlamentov.
Pokiaľ by Peter Káčer bol poslancom v NR SR, bol by jediným svetlým zjavom, oproti všetkým tým, ktorí tam doposiaľ sedeli a sedia. Hoci už keď sa narodil, rodičom oznámili, že nikdy nebude chodiť, ani sa hýbať, že bude len nevládny ležiaci pacient. Že jeho momentálny stav je taký aký je, vďačí svojim rodičom, ktorí ho neoddeľovali od zdravých, ale aj jeho pevnej vôli. Nielen oni, ale aj on samotný, disponujú niečím, čo sa volá ľudský cit, charakter, láska k blížnemu, na rozdiel od bezcitných, amorálnych a zvrhlých tupohlavých hoviad a kráv, ktorí a ktoré sedeli a sedia v NR SR, z ktorej urobili zločinecký a protislovenský štátny orgán.

Napriek postihnutiu mozgovou obrnou, na invalidnom bicykli chodí po Slovensku, aby takto získal finančné prostriedky na liečbu a rehabilitácie ľudí, ktorí sú taktiež postihnutí touto mimoriadne ťažkou chorobou. Zdravotné poisťovne totiž nepreplácajú túto špeciálnu rehabilitačnú liečbu, ktorá je náročná, ale má dobré výsledky.

Čo si o tom myslíte, aký máte pocit, vy špinaví hajzli zo všetkých koalícií, ktorí 30 rokov vykrádate zdravotníctvo, počnúc od vlády Mečiarom, pokračujúc Dzurindom, Radičovou, Moravčíkom, Ficom, Pellegrinim, Matovičom, a končiac Hegerom? A čo vy, ktorí ste umožnili kágebácko-eštebáckym gaunerom a hajzľom z Penty, aby cez rozkrádanie hrozienok teraz ovládli slovenské zdravotníctvo, a naďalej ho v tom, čo nie je ich súčasťou, ho likvidujú? A čo vy, špinaví sluhovskí ich komplici z MV SR, GP SR, MS SR? A čo vy, smradľavý protislovenský odpad od Kotlebu a Uhríka, ktorí svojim mlčaním týchto masových vrahov podporujú? A čo vy, ponížení zbabelí ponížení sluhovia, plebejci, z tzv. slovenského národa, mimoriadne zákerní a podlí, tvoriaci minimálne 70 %, z ktorého sa vygenerovali títo zločineckí masoví vrahovia?Však si to povedzme na rovinu, vo forme otázky, za akým účelom ste založili nesvojprávne a sluhovské Slovensko, ktoré začali gauneri a hajzli s minulosťou prednovembrových zbabelých občianskych hovien, ktoré sa zhlukovali okolo eštebáckeho konfidenta Mečiara a notorického ožrana Slotu? Najhlavnejší dôvod bol, aby ste ho rozkradli, vytunelovali, pre váš osobný blahobyt, v čom pokračovali všetky doterajšie koalície. Dokonca cudzinu ste uprednostnili, dali ste jej to, čo patrilo slovenskému národu. Veď z toho množstva dôkazov stačí napr. uviesť vyjadrenie LarsaChristensena z Danske Bank, keď pre agentúru Reuters dňa 18. 4. 2006 povedal – POD VEDENÍM DZURINDU SA SLOVENSKO STALO ÚŽASNÝM PRÍBEHOM O CESTE K BOHATSTVU.

          Po aké hranice by mala siahať úcta a obdiv voči tomuto ťažko zdravotne postihnutému človeku, ktorý aj za takúto cenu, aby aspoň niektorým jedincom vybojoval to, teda, získanie peňazí, ktoré by aspoň čiastočne mohli zmierniť ich utrpenie, keďže zdravotné poisťovne túto rehabilitačnú liečbu nepreplácajú? Existuje vôbec nejaké štátne vyznamenanie, cez ktoré by sa mu vyjadrila vďaka, obdiv a úcta? S ÚPLNOU SAMOZREJMOSŤOU SI DOVOLÍM ALE TVRDIŤ, ŽE ŽIADNE VYZNAMENANIE BY NENAHRADILO TEN JEHO POCIT A ĽUDSKÉHO ŠŤASTIA, ŽE POMOHOL AJ TÝM NIEKOĽKÝM JEDINCOM, KTORÍ SÚ, PODOBNE AKO ON SAMOTNÝ, TÝMTO ŤAŽKÝM ZDRAVOTNÝM STAVOM POSTIHNUTÍ.
Kde sa v tebe berie ten cynizmus, masový vrah Robert Fico, vedúca osobnosť z čeľade gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, ktorí cez gang, toho času skapatéhoPašku, doviedli vykrádanie zdravotníctva na samotný vrhol nielen v počte nevinných, predčasne zomrelých  občanov, ale aj v sume rozkradnutia, keď dnes ideš verejne kritizovať zdravotníctvo, že mu chýbajú finančné prostriedky, čo sa vzťahuje aj na Petra Pellegriniho. A čo vy, ostatní gauneri a hajzli, ktorí sa chcete cez predčasné voľby opätovne dostať k mastným válovom? Čo všetko budete sľubovať?

Vladimír Pavlík


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka