Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

My, zločinci a zlodeji z ponovembrových vlád a parlamentov milujeme ovce z tzv. národa, lebo to čo sme rozkradli a zdevastovali, cez konsolidáciu prenesieme následky na ich plecia!

   

Najsprostejší minister financií v histórii Európskej únie Peter Kažimír, ktorý sa o túto "poctu" striedal s Ivanom Miklošom, tento súhrn ekonomického tupohlavca a ekonomického zločinca, vytvorený gaunermi zo zločineckej smeráckej mafie, ktorá ho dala do funkcie guvernéra, najzločineckejšieho a najzlodejskejšieho gangu - Národná banka Slovenska, spolu s ministerstvom financií a vysokou školou ekonomického zamerania, patria medzi špičkové zločinecké štátne orgány. Dokonca možno povedať, že sú na vrchole tejto pyramídy. Miesto toho, aby boli v tej najprednejšej línii pri ochrane ekonomických záujmov Slovenska, tak vlastne svojim mlčaním a nečinnosťou, nesú hlavnú vinu na tom, že ekonomické zločiny, ktoré sa tu páchajú od roku 1990, dostali Slovensko do situácie, hroziaceho štátneho bankrotu. Preto Kažimírove vyhlásenia o nutnosti konsolidácie verejných financií, možno považovať za absolútny výsmech.

Podľa ďalšieho ekonomického zločinca, predsedu úradníckej vlády, ako aj ministra financií tejto úradníckej vlády, konsolidácii by pomohlo takmer 100 opatrení za necelých 10 miliárd. Slovensko stojí na križovatke, kde sa musí rozhodnúť ako rýchlo a ako bolestivo ušetrí 8-10 miliárd eur v priebehu najbližších štyroch rokov. Hoci obaja sú nadštandardne ekonomicky vzdelaní, dokonca ako odborníci sú uznávaní aj v zahraničí, nikdy sa nevyjadrili k týmto ekonomickým zločinom, ako je každoročné vykrádanie štátneho rozpočtu, ako aj to, aké to má následky.

Môj dodatok

          Ani pol slova zo strany týchto zločineckých a zlodejských gaunerov, zločineckých štátnych orgánov, Národnej banky Slovenska, ministerstva financií, najvyššie postavených predstaviteľov vysokej školy ekonomickej, zločineckých vyvrheľov a masových vrahov z ponovembrových vlád, parlamentov, oligarchov, finančných skupín, bielych golierov, že od vzniku akejsi nesvojprávnej Slovenskej republiky ste tu VY, LEN VY, ROZKRADLI DESIATKY MILIÁRD EUR. Bezhlavo ste kradli každý rok, pod dohľadom a mlčaním vašich komplicov zo zločineckých štátnych orgánov GP SR, MV SR, MS SR. Tých 8-10 miliárd, ktoré CHCETE UŠETRIŤ v priebehu najbližších štyroch rokov, vy špinaví gauneri a hajzli ste dokázali za 5 rokov rozkradnúť. Čo tak KONSOLIDOVAŤ seba samých?

Aký to paradox, že z tých 150 kusov gaunerov a hajzľov, ktorí sa dostali do NR SR, ani JEDEN JEDINÝ kus neotvoril tú svoju zbabelú smradľavú protislovenskú papuľu, verejne sa nepýtal, PREČO MAJÚ RADOVÍ OBČANIA TRPIEŤ ZA NÁS, ktorí sme Slovensko dostali do tohto stavu? Veď vy, špinaví gauneri a hajzli, vy si na svoje platy POŽIČIATE, splatia to znovu radoví občania, na úkor svojej biedy a utrpenia. A čo vy, ponížené hoviadka, zbabelé plebejské nesvojprávne ovce, občiansky odpad - cca 70 % občanov, hrajúcich sa na Slovákov, národovcov a kresťanov? Slovensko si nedáte, dokonca ochránite aj to, čo ste odovzdali cudzine.

Vladimír Pavlík


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka