Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Vnuci a pravnuci hitlerovského nacizmu obvinili Českú republiku, že začali a pomáhali pri realizácii židovského holokaustu

          Sovietska  armáda urobila v roku 1945 možno zásadnú chybu, že po vstupe na územie nacistického Nemecka ho nezrovnala so zemou. Možno keby vtedy boli vedeli, že raz, 77 rokov od jeho porážky, následníci tohto zločineckého krvilačného systému, v zločinnom spolčení s americkým Antikristom, budú chcieť túto krajinu, terajšie Rusko, opätovne zničiť, dokonca aj cez banderovsko - fašistickú Ukrajinu, lenže, koho to vtedy mohlo napadnúť. Dôkazový materiál, ktorý bude súčasťou tohto článku, dokazuje mimo iného aj to, že takéto niečo si novodobé nacistické hordy mohli dovoliť aj preto, že majú nielen blízko k fašistickým a nacistickým hordám Fialovej vlády, ktorá dokonca z vlastného národa urobila pre nich lacnú pracovnú silu. Na úkor ich blahobytu, v protiklade s biedou a utrpením vlastného národa. A čo sa týka tejto lacnej pracovnej sily, takto sa zachovali aj zločinci z ponovembrových slovenských vlád a parlamentov. Dokonca už by som sa ani nečudoval, keby fašistické a nacistické zberby z Fialovej koaličnej vlády, V RÁMCI PREKRÚCANIA A FALŠOVANIA HISTÓRIE, by sa terajšiemu nacistickému Nemecku ospravedlnili za smrť Heydricha, lebo jeho obviňovanie za vyhladzovanie českého národa sa nezakladá na pravde.

Vladimír Pavlík  


 https://www.arfa.cz/cesi-zacali-holokaust-tvrdi-nova-nemecka-kniha-pod-zastitou-nemecke-ambasady-tschechische-faschistenbande-vydavatel-knihy-napojen-na-landsmansaft-a-ceskou-politiku/

Češi začali holokaust, tvrdí nová německá kniha pod záštitou německé ambasády. Tschechische faschistenbande? Vydavatel knihy napojen na landsmanšaft a českou politiku

7. 2. 2020

Česká fašistická banda? Češi se prý zásadním způsobem podíleli na holokaustu, zakládali židovská ghetta dobrovolně, bez příkazu Německých okupantů, tvrdí nová německá kniha. Přepisování historie jede na plný plyn. Německo chce velet Nové Evropě (EU) očištěno od minulosti, s vinou rozptýlenou na všechny strany.
Výzva redakce Argumenty & Fakta: Sdílejte tento článek, zabraňte přepisování historie!
Německé velvyslanectví v Praze představilo novou knihu Mezi Prahou a Mikulovem (Zwischen Prag und Nicolsburg) s podtitulem Život židů v českých zemích. Kniha obviňuje Čechy ze spolupachatelství na holokaustu.
Prezentace knihy proběhla paralelně také v Berlíně – v kinosále českého velvyslanectví. Vyjde v překladech do češtiny, angličtiny a hebrejšiny (!) celkový náklad je dohadován na několik desítek tisíc výtisků.

Němci za války vyvraždili 6 milionů Židů. Nyní chtějí smíření. Toho však nelze dosáhnout přepisování historie


Knihu vydala německá polostátní nezisková organizace Adalbert Stifter Verein, který se zabývá vydáváním knih, nabízející německý pohled na české dějiny. Je pojmenována podle německého spisovatele Adalberta Stiftera (1805-1868), narozeného v Horní Plané na Šumavě, který je autorem historickém románu Witiko (Vítek).
K odkazu Stiftera se hlásí agresivní sudetoněmecké organizace Witikobund (založena sudetoněmeckými nacisty), která má vazby na českou politiku skrze bratry Čižinské (Praha sobě), když dlouhá léta sídlila v Horní Plané (rodišti Stiftera) ve dvoupodlažním domě Jiráskova 168. Na stejné adrese sídlí firma Bohemia – Komunikation, jejímž jednatelem je Pavel Čižinský.Kniha podle níž se Češi dobrovolně podíleli na holokaustu


V domě bratrů Čižinských v Horní plané nyní mělo také sídlo Adalbert Stifter Zentrum.
Rejstřík firem výpis Horní Planá Jiráskova 168
Witikobund ZDERodný dům Adalberta Stiftera v Horní Plané


Jako autorka propagandistické knihy Zwischen Prag und Nicolsburg je uvedena historička Kateřina Čapková z Akademie věd, dlouhodobě zaměstnaná v New York University in Prague (vede Jiří Pehe) a Benjamin Frommer (Northwestern University, USA).
Knihu zpracoval kolektiv autorů, mezi nimi Michael L. Miller ze Středoevropské univerzity George Sorose v Budapešti, Michal Frankl (Masarykův Institut v Praze) a další.


Základem knihy jen teorie, že Češi vytvářeli za II. světové války židovská ghetta bez příkazu německých okupantů. Objevují se v ní výrazy jako „spontánně vytvořené ghetta,“ “nenávist Čechů k Židům”, “akce českých fašistů”, nebo “tschechische Faschistenbande”.

Obludná kniha pracuje s historií jako s hmotou, kterou lze hníst do libovolného tvaru, nebo jako s mozaikou, ze které lze vyjímat jednotlivé dílky a skládat jiný obraz – často zcela opačného významu, než byl ten původní.
Německo pod vedením Adolfa Hitlera za války zavraždilo 6 miliónů Židů (holokaust), z toho asi 40 tisíc v Terezíně. Tento nesporný historický fakt se snaží Německo rozmělnit.Prezentace knihy na německé ambasádě v Praze (únor 2020)

Kniha je součástí masivního německého pokusu přepsat historii. Přichází v době, kdy umírají poslední pamětníci (narození před rokem 1930). Zesílení lze očekávat zvláště letos, kdy je 75. výročí různých událostí, spojených s koncem II. světové války.
Součástí německého tlaku na revizi historie je zpochybňování úlohy Rudé armády, zpochybnění památky Lidic, nebo pokus převést odpovědnost za rozpoutání 2. světové války na Sovětský svaz.

Loni v září Evropský parlament z inisiativy Německa přijal Usnesení o paměti evropských národů, který byl Sovětský svaz obviněn za spolupachatele a spoluviníka rozpoutání II. sv. války.

Ruský prezident Putin se razantně ohradil a zveřejnil dokumenty, zcela vyvracející německé tvrzení.
https://i2.wp.com/www.ARFA.cz/wp-content/uploads/2020/01/put..jpg?resize=400%2C150&ssl=1

Je tohle začátek III. světové války? Rozzlobený Putin otvírá archivy: Šokující důkazy, že Německo začalo II. světovou válku ve spolupráci s Polskem, které pak zradilo. Unikátní dokumenty, fotky. Exkluzivní video a tabulky, určené pro sdílení na sociálních sítích

15. března 1939. Německo přebírá vládu

O knize se podrobněji vyjádřil profesor historie Ivo Cerman na svém blogu, když úvodem vyjádřil víru, že německé velvyslanectví snad neví, jakou knihu vlastně podporuje. Obáváme se, že ví.
“Čapková a Formmer se v knize pokusili vyrobit Čechům jejich fašistickou minulost,” píše historik Cerman. “Snaží se vzbudit dojem, že Češi vytvářeli židovská ghetta ještě před Terezínem a Němci se k nim jen tak nějak jako by přidali.”
Blog Ivo Cermana článek o knize


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka