Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Prečo je vedenie Jednoty dôchodcov Slovenska trinástou kolónou, poníženými služobníkmi a prostitútkami, hlásnymi trúbami v službách gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie?

   

          Súčasťou tohto môjho krátkeho príspevku je ako nosná téma smutný a depresívny rozhovor s podpredsedníčkou Jednoty dôchodcov Slovenska Valériou Pokornou. Nepochybne má vo všetkom pravdu, veď ja ako ročník 1948 som tiež dôchodcom, ale vytočila ma nielen jej faloš a farizejstvo, ako aj ostatných z vedenia tejto organizácie, ako aj zakrývanie hlavných vinníkov ekonomických zločinov pri každoročnom vykrádaní štátneho rozpočtu, vrátane aj toho, čo bolo vyčlenené na podporu dôchodkového systému, zo strany všetkých koaličných vlád a parlamentov od roku 1990. Za tých 32 rokov sú to miliardy, ktoré najmä teraz tak dôchodcom chýbajú, hoci drvivá väčšina z nás pozná skutočných vinníkov, zločineckých gaunerov a majiteľov rozkradnutého. Nepochybujem, že o tom vie aj vedenie Jednoty dôchodcov Slovenska, no aj napriek tomuto všetkému sa postavili proti vlastným spoluobčanom v dôchodkovom veku, ktorý to tu prakticky všetko vybudovali, pričom mlčaním podporili gaunerov, ekonomických zločincov, zbojníkov nielen z čeľade gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, ale aj ostatných koalícii ktoré tu boli od roku 1990.  

Vladimír Pavlík


https://m.youtube.com/watch?v=8POwzfwLp18

Valéria Pokorná: Dôchodcovia mi volajú s plačom že nechcú žiť.

 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka