Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Kandidát na českého prezidenta Jaroslav Bašta, zatiaľ ako jediný politik, jednoznačne usvedčil zločineckých vyvrheľov z ponovembrových českých vlád a parlamentov že aktívne a sluhovsky pomáhajú americkému Antikristovi, novej garnitúre nemeckého nacizmu a fašistickej Európskej únii likvidovať a vyhladzovať vlastný národ!

                 Jaroslav Bašta nikdy nebol žiadnym prednovembrovým zbabelým hovnom, svoje si vytrpel, nezlomili ho, a on, ako hrdý český politik a občan si v dotyčnom prejave, ktorý je súčasťou tohto článku, otvorene povedať to, čo si doposiaľ nedovolil povedať ani jeden český ponovembrový politik. On, ako jeden z mála či minima ponovembrovej českej politickej scény, jednoznačne dokázal, že nepatrí do čeľade zločincov, zlodejov, sadistov, psychopatov, parazitných darmožráčov, masových vrahov, ponížených sluhov amerického Antikrista, najzločineckejšieho vyvrheľa na tejto planéte, ani k Novému svetovému poriadku, ani novej garnitúry nemeckého nacizmu, ktorého predchodcovia vyhladzovali český národ a teraz ich úlohu prebrali ponovembrové české vlády a parlamenty. Nepatrí ani do čeľade fašistickej a nacistickej krvilačnej šelmy, pod názvom, Európska únia. 

          Dobre počúvajte, zločineckí protislovenskí gauneri a hajzli z ponovembrových vlád a parlamentov, počnúc tým najsmradľavejším odpadom, ktorý sa skrýva za Boha, národ, Slovensko – mečiarovci, slotovci, prokešovci, kotlebovci, uhríkovci, ako aj všetci Vám podobní, vrátane ostatných politických strán, ktoré pôsobili ako pravičiari, ľavičiari, kresťania, sociálni demokrati, liberáli, progresívci, pričom v zločinoch proti ľudskosti a ekonomických zločinoch, pri vyhladzovaní vlastného národa, slúžia tým istým, ako české ponovembrové vlády a parlamenty, a spoločne MLČIA, ako jedna zločinecká protislovenská rodina.

          ÚPRIMNE A OD SRDCA MU ŽELÁM, ABY DOSTAL TAKÚ VEĽKÚ PODPORU, KTORÁ BY MU ZABEZPEČILA FUNKCIU ČESKÉHO PREZIDENTA.

Vladimír Pavlík


https://fb.watch/hSyY7kZ3bS/


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka