Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

VYHRÁŽANIE CEZ VK  

https://vk.com/vlado.pavlik

VYHRÁŽANIE CEZ VK – tak takéto dva odkazy som dostal od hajzľov, ktorí museli dostať dobre zaplatené, samozrejme, ako ináč, anonymných, ktorí pod rúškom anonymity špinia AJ mojich nebohých rodičov.

Vladimír Pavlík


Presny
Presny 12:10 – SOBOTA 6. 8. 2022

 • počuj sem ty starygembecsplodeny 2 surodencamiktori mali omylom ludsku podobu... vymazvsetkyclanky z Okresného súdu v Považskej Bystrici!!! lebo zle dopadneš velmi zle... uznebudes len smadnyked si vypil na hlavnej stanici 5 litrov vody... vymaz tie články!!!! okamžite!!!

Nové správy
Presny
Presny 12:15

 • už si dosť pošpinil ludi!! slušných ludiktorymnesiahas ani po paty si rovnakyhajzel ako bola tvoja mater dobre bola znamaco robila susedom a ludom cely zivot len zle robila stara striga to bola!! ospravedln sa sudcom z Okresného súdu v Považskej Bystrici tak isto aj Martinovi Gulišoviktoreho si tiež špinil len preto ze pravdu hovoril o tebe ty hajzel daj už ludom pokoj chod za svojou materou už konečne verím že uuž dlho to nebude trvať.... ked to nevymažeš zakročí exekútor.... vymaž vsetky články kde špiníš ludivratane Martina ty hajzelšpinavy

Vyhrážanie na FB

Dňa 3. 5. 2018 Peter Molcán založil emailovú adresu martaztesca@azet.sk, cez ktorú pod nickom „ivko“ mi 10. 6. 2018 poslal tento text – Vladuškoprecomazesprispevky? hanbis sa ze si homosexual? ano? to nie je hanba....  Takže ty skurvenýhajzeľ Peter Molcan, ty si nielen autor tej najodpornejšej stupidity na mojich nebohých rodičov, ale dokonca si aj tým skurvenýmhajzľom, pod nickom Igor Hortvath, ktorý písomnou formou potvrdil presne to, čím sa mi v anonymnom telefonáte vyhrážala neznáma osoba, v skutočnosti sa jednalo o Petra Molcana.
http://necenzurovane.net/cenzura_fb/obr/molcan6.jpg

http://necenzurovane.net/cenzura_fb/obr/molcan5.jpg

Igor Hortvath

 

Igor
Igor 17:05

 • no co je ty debil štrbavy :D uz sa pracuje na tvojom zablokovani aj tu
 • pojdes dole
 • ty šušlavy samotar...hlavne chorucky....ja ti dam ty odpad...takto utocit na Laciho B
 • zablokujes ma ? ano ??? ale ja to naozaj viem urobit :D nie len urobit klik :D ty debilko :D

 

Igor
Igor 17:31

 • kde sa tulas ty debilko :))))
1 novembra


Igor
Igor 17:31

 • kde sa tulas ty debilko :))))

Igor
Igor 18:28

 • ty nula
2 novembra

Igor
Igor 9:51

 • Pavlik ty debil stary šušlavy štrbavy :)

Igor
Igor 12:03

 • kde si ty nula :D si len nula :)))

Igor
Igor 17:21

 • búúúúúúúúúúúúúú ty stray tlk ty nula :D

Odpovedať

 

Igor
Igor 13:14

 • okamzite vymaz to video !! ja ti dam !!!! mas na to 21:00 dnes !!!:D ozaj ty debil :D pamatas ked sihelsky ta nechal v aute na ceste :D vtedy sme sa na tebe velmi smiali :D

 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka