Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator  

 

Ku napísaniu tohto článku nás vedie aktualita financovania Ukrajincov, pričom štát financuje Ukrajincov štedro, oproti nám domácim a ešte to chce zvýšiť novým Nariadením vlády.

Toto nie je žiaden rasizmus ani diskriminácia (pokial by niekto mal tendencie napadnúť náš
slovník), to je tvrdá realita.

Pár slovami ku ozbrojenému konfliktu : bojuje sa na približne 1/4, max. 1/3 územia Ukrajiny. Hovoríme o Ukrajine v dnešnom stave hraníc, ku 3.6.2022. Nejaký údajný útok v Ľvove je dosť pozoruhodný, o to viac, že geograficky oveľa bližsí Kyjev si “zlá ruská raketa” počas návštevy u Zeleniny vôbec nevšimla.

Ak by som bol “protiukrajinský agresor, ktorý vraždí obyvateľstvo” (naratív slovenských mééé-dií) a idem čo najviac spôsobiť škody, ničím všetko zaradom a s radosťou odpálim lietadlo so Skládkou ako varovanie. Akosi sa “zabudlo” povedať, že civilisti ležia v chodbe metra, pretože Zelenina dal príkaz zostať na miestach a potom kričí, že Rusi držia civilov ako živé štíty. Slovník konzumenta bieleho prášku kdejakej kvality.
Keď Kongres schválil pre Ukrajinu Rotschildovský úver 40 000 000 000 USD (peniaze neopustia územie USA ! ), týpek Zelenina škrtol online rozhovor a išiel si pocukrovať... napečenú šišku.

Málokto vie, že garantom 40 000 000 000 je Fed priamo, nie Kongres. Fed ovláda Rotschildbanda.
Peniaze sa majú použiť na zbrojárinu, čiže Rotsch. to pošle americkej zbrojárine za zbrane (asi skôr skladový šrot), ale zacvaká to Ukrajina.
Pokiaľ sa skutočne vytvorí nejaká federácia časti územia s iným štátom (Poľsko znamenite vyskakuje), tak to budú platiť aj (napr.) Poliaci. Ukrajinci, mimochodom, húfne odchádzajú z Poľska, pretože sú nadšení z pohostinnosti.
Ukrajinu aj rusko ovláda Ruský židovský kongres, to sa vie. Ukrajinu štedro financuje CIA cez Izrael, Saudskú Arábiu a biele kone, ako je Kolomojský. Azov je lepši vybavený ako armáda samotná, preto je už dlhšie zaradená ako súčasť armády. Preto je Kyjev, SBU a ďalšie zložky prelezený CIA agentami. Buča (aká náhodička) je 15 km od Kyjeva. Prečo ten zlý Rus neútočil rovno aj na Kyjev, keď ho má “pod nosom” ?

Je zmapované, že v rokoch 1992-1998/9 zmizlo z Ukrajiny cez mafiu zbraní za viac ako 32 000 000 000 USD (to je v dnešnej hodnote x 10)

Nejaké lietadlá už na Ukrajine padli, to tu nebudeme Skládke rozvíjať.
Ale ísť na návštevu do (mediálnymi slovami) bojovej fronty, kde lietajú zablúdené strely, rakety apod. a kde zlé Rusko ničí všetko zaradom, je na hranici psychiatrie.
A civilnému lietadlu stačí fakt malá dávka hoci aj len z protilietadlového kanónu dole na zemi.
Ani tá helma s balistickou vestou na ulici nepomôže.

Samotná pomoc Slovenska Ukrajincom je viac ako štedrá. Dostávame informácie, že Zelenina uvoľnil aj mafiu z väzníc. Super, skvelé, máme sa na čo tešiť.
Už postávajú na parkoviskách s telefónmi pri autách a dohadujú biznis.
Varia si gulášiky medzi autami, grilujú s vreskom, alkoholom... už nás obohacujú svojimi zvykmi.
Upozorňujem, že vojenská služba na Ukrajine je povinná.
Je úžasné, ako štát odzbrojuje Slovákov poslednou novelizáciou zákona o zbraniach (190/2003) a štát chce mať vyslovene dozor, kto kde a koľko má doma zbraní, vrátane expanzných (slepé plynové nábojky a zbrane prerobené z ostrých na slepé).

Rovnako máme informácie, že s touto mafiou prišli na Slovensko aj nejaké zbrane. Na východnom Slovensku a okolo Zvolena sa pripravujú Ukrajinci na boje na Ukrajine.

A aby toho pohostenia od nás bolo viac, predĺži sa im platené ubytovanie a už dokonca aj jedlo. Áno, tí chudáci, čo exportujú autá z EÚ, chodia cez v podstate pre nich Schengenskú hranicu viackrát do EÚ a naspäť.
Otázka : odkiaľ majú prachy na nákup áut v cenách od 10 000 EUR vyššie ??
Otázka 2 : to je chudoba?

Všetci sme videli autíčka Porsche Cayenne, Macan, dovozové US autá (niektorí aj predávajú tu na SK) – proste vozový park, o ktorom sa Slovákovi môže snívať. Aj na tom vidíme, akí sme vykrádaní každý mesiac, prinajmenšom lichvárskymi hypotékami.

Len na okraj, trošku predbehnem, ďalší článok chceme spísať o tom, ako Boris Kollár zatajuje export miliárd EUR bankami z vreciek slovenských občanov.
Hovorí o potrebe dostupného nájomného bývania - ale ani slovo o tom, že najmenej 10 rokov (=120 splátok) splácate banke v každej splátke z 80% úroky a 20% istina.
Čiže 10 rokov platíte úroky banke za jej virtuálne prachy a po 10 rokoch zistíte, že zo svojej istiny ste splatili 1/10 a ten šok príde pri predčasnom splatení úveru v zistení, že ste 10 rokov financovali (sponzorovali) banku.

Na tento stav sa Národná banka Slovenska len pozerá, pretože úradníci (a aj sudcovia, prokurátori atď.) majú úvery zdarma - hovoria tomu “zmluva v špeciálnom režime”.
 
Borisko rozprával pred voľbami o SUV typu Touareg za 200 EUR mesačne... to len tak na okraj. A o Land Roveroch podobne...
A v tej výstavbe sú “trošku” zmeny a opäť klamstvo. Proste je to nereálne a už vôbec nie okolo Bratislavy. Ale zásadne nikto nepožaduje výstavbu na strednom Slovensku, východnom a pod.

Fico vyľudnil východ prácou na západe a hotovo.

https://domov.sme.sk/c/22926000/kollarove-najomne-byty-najomne-nemusi-byt-vobec-lacnejsie-narastu-ceny-bytov-na-predaj.html

Obyvateľstvo žmýkajú banky a exekútori (pán Pavlík vie hovoriť, aj obete bytovej mafie – o tej chystáme článok), ale úradníci si žijú v bavlnke.

Progresívne a citlivo čaputovsky (prezident z Ústavy dozerá na riadny chod orgánov, čiže aj úradníkov) by som úradníkov poslal na výlet za Zeleninou, pretože kto podporuje Ukrajincov, podporuje ich zvyky, myslenie a dnešný skorumpovaný stav Ukrajiny.

Pribaliť aj Žilinku a Haščáka, po poslednej aplikácii §363 si náramne rozumejú.
Je pozoruhodné, že Žilinka pustil Haščáka po návšteve Moskvy. Haščák študoval v Moskve (MGIMO) . Náhoda ??

Ukrajinizácia Slovenska tu prebieha posledných určite 10 rokov a ani Fico s tým nič neurobil. Upozorňujeme, že viacerí z nás na Ukrajine reálne boli, ešte v čase relatívneho blahobytu v kurze 1:10, niektorí aj počas kurzu 1:30. My vieme porovnať a poznáme aj prístupy Ukrajincov ku nám. Paradoxne – najväčšia chudoba na Ukrajine je tu na západe Ukrajiny, hlavne západ chce ísť do EU. Východ Ukrajiny (suroviny, obilnica) nemal tento záujem.
Pokiaľ má niekto záujem citlivo pristupovať ku otázke Ukrajiny, choď si vyskúšať ich výchovu, jedlo v rodine na prídel, sladkosti len v piatok, mäso len v stredu, separácia decka do kuchyne, aby nekričalo apod. (to sú reálne fakty) . Proste vojenský režim v rodine (nie je to v tomto prípade otázka peňazí).
A potom sa táto (prepáčte úprimnosť) vyjebaná výchova premieta do decka tak, že z neho vyrastá špekulantská, vyjebaná, vychcaná osoba. Na skorumpovanom Slovensku ako doma !
A to aplikuje v celom živote, hľadá spôsoby ako získať viac a nestratiť, nechce sa vrátiť do toho vojenského režimu, tak zapracuje pud sebazáchovy a určitého luxusu, statusu a toto sa nám tu vozí v autách, výnimkou nie sú luxusné Ukrajinky.

Nie je vôbec zriedkavé, že ukrajinská žena si nechá vyživovať decko “novým” mužom alebo necháva aktuálneho slovenského muža v nevedomosti, pretože vie, že tú úroveň by inde nemala.

Takže “chudákom” a mafii na Cayenne a iných státisícových autách ideme platiť ubytovanie, jedlo, zdravotné poistenie v plnej paľbe (bez výnimiek), doteraz mali dopravu zadarmo (najnovšie vraj budú obmedzenia na 5 dní od vstupu) – všetci majú autá, takže doprava zadarmo je úplne odveci.

Matka s deťmi aj tak prechádzať cez hranicu nebude (nebude pendlovať) a mnohé sa vrátili, pretože zistili, že 68 EUR hmotnej núdze je na Slovensku príšerne málo, len hlavy mafie v koalícii aj opozícii si to doteraz nevšimli, keďže oni prehadzujú milióny denne bagrami a pre 68 EUR sa ani v posteli neotočia (tu dávame otázku – ako spia? Vedia spať? Alebo na práškovom cukre a tabletkách?).

Kto to zaplatí?
Solidárne poskytnete ubytovanie (Slováci majú problémy s nájmami) a takého Ukrajinca so statusom utečenca nevyhodíte. Robia si tu , čo chcú, pretože majú vyššiu ochranu ako Slovák. To bez srandy.
S vami si úradník bude robiť čo chce, ale Ukrajinca v statuse utečenca sa ani nedotkne, pretože Štrasburg by ho roztrhal.
Zákon o utečencoch (Lex Ukrajina) je postavený veľmi benevolentne a v podstate stačí povedať, že sa bojíte o svoj život a zdravie.
Ide o cielenú migráciu, presun pracovnej sily do EU. ALE – títo ľudia pracovať nebudú. Zároveň upozorňujem, že za svoju prácu požadujú niekedy viac ako Slováci.
A skúste reklamovať prácu u statusu utečenca...

Treba povedať, že na západe Ukrajiny nepreletela ani jedna strela, ani jedna raketa a tí čo sem prichádzajú, sú maximálni ekonomickí špekulanti, vysávače peňazí.
Taký sa vráti s povedzme 1000 EURami vo vrecku = cca. 40 000 UAH teraz. To je kvantum peňazí.
V Ćeskej republike sa vozia vlakmi Zakarpatskí Cigáni (sú videá), ktorí vyslovene prešli hranicu, dostali status a zneužívajú systém. Hovoria maďarsky a vo vlaku robia bordel. Ako doma !

Mal by som napísať, apelovať na úradníkov. Zbytočne. Tu sú potrebné nové voľby. Ak sa podarí, aj zmeniť volebný systém, pretože ten je nastavený veľmi nešťastne a je postavený na nátlaku vzdania sa kandidatúry (= zvoliť môžete iba toho, kto ostal v ponuke) a postavený na základe politickej strany, nie osoby kandidáta.
Ale nová vláda – a to hovoríme rovno – bez vlády tých, ktorí prispeli ku stavu Ukrajiny dnes. A tam patria aj tí, čo točili ventilmi plynu na príkaz Oplotenej ambasády (nebojte sa, aj Súmračná tam patrí) a olizovali Stenu v Izraeli, šéfujú dnes krajom ako župani, sedia na prokuratúre, v dozorných radách štátnych firiem, nevymenili veľvyslancov, pozvali hlavu s*tanizmu v bielom na Slovensko apod. 

Ukrajincom by som umožnil slovenský pobyt len tým, ktorí sú reálne postihnutí vojnou (regióny sú známe – to je tá 1/4 resp. 1/3 územia) a osobám osamoteným a s deťmi. Treba záverom povedať, že v tomto konflikte sa veľmi ľahko hovorí o “ruskej rakete”, pretože ruská a ukrajinská výzbroj má rovnaký zdroj (bývalé RVHP), ale je známe, že Rusi veľmi veľa zbraní stiahli z aktívneho používania a prakticky iba experti, ktorí to majú naštudované vedia, ktoré... ale Ukrajinci dodnes používajú staré RVHP zbrane, pretože Ukrajina bola desiatky rokov rabovaná Američanmi (tí sú tam ako doma) a majú podstatný podiel z iniciatívy Izraela, že sa nestali jadrovou veľmocou, pretože Izrael bol posratý od strachu z tej verzie, že Ukrajina bude jadrová veľmoc z večera (rozpadu ZSSR) do rána.
Znova upozorňujeme na Židovský kongres, ktorý využil svoje konexie a postaral sa o Ukrajinu (aj ruský, aj ukrajinský, aj európsky), pričom šéfom toho európskeho je Lauder, ktorého pocítil Koxner, ktorý siahol zmenkami na Markiizu (CME je na pražskej burze). To je pravý dôvod odsúdenia Koxnera.

Igor 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka