Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator  

V mene koho a čie záujmy obhajujú cenzorskí riťolezi z PLUS JEDENDEŇ?  

https://vk.com/vlado.pavlik

 
    Známy reťazec sťahuje z pultov TENTO výrobok: Kontrolóri v ňom objavili PLESNE!
V utorok 29. 3. 2022 bol v Plus Jeden deň uverejnený článok pod nadpisom, ktorý je nad týmto mojim textom a obsah článku, ktorý je pod týmto mojimtextom. Zareagoval som diskusným príspevkom, s konkrétnym a faktografickým obsahom. Čo sa ale nestalo? Proamerickí cenzori z tohto denníku nechali odkaz, že sa diskusný príspevok musí preskúmať. A po preskúmaní ho proamericky a demokraticky zrušili. Takže posúďte, vážení čitatelia, čo týmto mediálnym riťolezom, trčiacim z análnych otvorov Čaputovej, Beňovej, Cigánikovej, Cibuľkovej, no a samozrejme aj niektorých politikov, tak mohlo prekážať?

Vladimír Pavlík

Štátna veterinárna a potravinová správa (ŠVPS) SR upozorňuje na nevyhovujúci výrobok na našich pultoch. Potravinu predával známy obchodný reťazec Lidl. Vo vzorke bola zistená prítomnosť plesní, ktoré potvrdil aj následný rozbor.
Výrobok identifikovali kontrolóri regionálnej veterinárnej a potravinovej správy v Martine. „V rámci úradnej kontroly potravín vykonala RVPS Martin v predajni Lidl, Komenského odber vzorky výrobku ,Biela fazuľa‘ 500g, DMT: 11.2022, šarža 4742, vyrobené pre: LidlStiftung&Co. KG, Stiftsbergstrasse 1, DE-74167 Neckarsulm, Nemecko. Vo vzorke bola zistená prítomnosť plesní, ktorá bola potvrdená aj mykologickým nálezom,“ informovala ŠVPS na svojom webe.

Vladimír Pavlík   Čaká sa na overenie od Plus JEDEN DEŇ.
Zapredanec a vlastizradca vyškolený Nemeckom Richard Sulík 15. 12. 2008 odpovedal na otázky čitateľov Aktualne.sk
Otázka od čitateľa pod zn. Gita:

Pán Sulík, ako si predstavujete SEBESTAČNOSTI v potravinách, jesť musí každý a poľnohospodárstvo ponúka pracovné príležitosti pre nezamestnaných na východe. V Bratislave ani netušíte, aké je to ťažké bez práce.

Odpoveď Sulíka: - PREČO MUSÍ BYŤ SLOVENSKO SEBESTAČNÉ PRÁVE V POTRAVINÁCH? Vyrobíme 20-krát viacej áut ako spotrebujeme, tak prečo nemôžeme potraviny napríklad PRÁVE ZA TIETO AUTÁ DOVÁŽAŤ?

Môj dodatok - existuje vôbec v Európskej únii taký štát, ktorého politici so zbabelými občanmi za 30 rokov zničili vlastnú krajinu, PRE POTREBY ZAHRANIČIA? 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka