Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator

Pripravovali slovenskí politici v zločinnom spolčení s talianskou firmou v Mochovciach slovenský Černobyľ?  

https://vk.com/vlado.pavlik

 
         Keďže za bývalého režimu som robil v Mochovciach, mimo iného aj betonárske práce, keď sa lial betón do bloku reaktora, pričom vibrovanie betónu muselo byť precízne urobené, nesmel sa riediť vodou, aby tam neostala žiadna bublina, som šokovaný z toho, čo uverejnili internetové HN z 11. 2. 2022 pod nadpisom -Nové stopy v kauze Mochovce vedú políciu do Portugalska, Rumunska aj na Sicíliu.

HN získali dôkazy, ktoré musia byť výsledkom policajných razií v Mochovciach, prečo tretí a štvrtý blok v Mochovciach sa PREDRAŽIL viac ako dvojnásobne na 6,2 miliardy eur a namiesto roku 2012 sa má tretí blok spustiť až tento rok. Získané dôkazy ako sa obchádzal technologický postup, ako sa nielen šetrilo na materiáli, keď bol uprednostňovaný nekvalitný materiál, ktorý sa účtoval ako kvalitný, ako napríklad omietkam, ktoré nemali žiadnuzávadu po stránke kvality, ale na príkaz talianskeho manažéra sa tieto museli dať dole a natiahnuť nové. Nemusím zdôrazňovať, aké katastrofálne následky toto mohlo či môže mať pre atómku v Mochovciach, vrátane zamorenia najbližšieho okolia, ekologické katastrofy, ohrozenie ľudských životov.

Zmysleli ste sa niekedy nad tým, čo bolo hlavnou príčinou výbuchu v Černobyle? Bolo to nedodržiavanie technologických postupov, kde kvalitný materiál sa nahrádzal nekvalitným materiálom, ale účtoval sa ako kvalitný. Presne o toto ide aj v atómke Mochovce. Verejne obviňujem nielen tých slovenských politikov ktorí v tom období riadili štát, ale aj riadiacich pracovníkov, ktorí v tom období zodpovedali za Mochovce, že pre svoje zisky a nenažranosť,  to odovzdali Talianom, a vedome sa obchádzal technologický postup, hoci im muselo byť známe, že pokiaľ by prišlo ku katastrofe, tak by to zasiahlo veľkú časť Slovenska, s trvalými následkami. Vrátane ľudských životov, ekonomiky a ekológie.

          Vedome a cieľavedome, kvôli obohateniu, cez rôzne podvody ste otvorenie tretieho bloku rôznymi výhovorkami predĺžili o desať rokov, dokončený má byť až tento rok, pričom celkový účet bude o štyri miliardy väčší. Koľko z toho išlo do Vašich a talianskych vreciek? Mohlo by sa takéto niečo stať, pokiaľ by Slovensko bolo hrdým, svojbytným a svojprávnym štátom, a pokiaľ by cca 70 % dospelej populácie nepatrilo do ovčej čeľade?

Za takéto niečo, teda za vlády, počas ktorej k tomuto dochádzalo, by mali byť dodatočne vytvorené polovojenské občianske gardy, ktoré by realizovali tresty smrti na tých, ktorí toto zrealizovali, ako aj na konkrétnych predstaviteľov vlády, na čele s premiérom, ktorí v tom období tvorili koalíciu a nesú osobnú zodpovednosť.

Vladimír Pavlík


https://slovensko.hnonline.sk/2295958-nove-stopy-z-predrazenej-dostavby-mochoviec-vedu-policiu-na-juh-europy

Nové stopy v kauze Mochovce vedú políciu do Portugalska, Rumunska aj na Sicíliu

Martin Kováčik
Denisa Funtíková

Omietkam nič nebolo, ale príkaz talianskeho manažéra znel jasne. Staré dole a natiahnuť nové.

Na Slovensku by sa síce našlo mnoho lacných firiem, zrazu sa však objavili pracovníci z Portugalska. Aj tento príklad z dostavby tretieho a štvrtého bloku Mochoviec, o ktorom majú informácie HN, dokumentuje, prečo sa účet už viac ako zdvojnásobil na 6,2 miliardy eur a namiesto roka 2012 sa má tretí blok spustiť až tento rok.

Polícia vykonala v Mochovciach niekoľko razií a obvinila asi desiatku osôb. Portugalskí murári však nie sú jedinou novou stopou. Aj z Rumunska išli do Mochoviec pochybné káble, a nielen to. Jedného dňa sa v útrobách stavby dokonca objavili po rumunsky hovoriace „brigádničky“. Mali kontrolovať bezpečnosť pri práci, v čom sa však vôbec nevyznali.

Väčšie sumy uviazli zase pri rúrach, čerpadlách a ventiloch zo Sicílie. „Špecializovaný tím dôsledne pracuje a preveruje všetky podozrenia súvisiace s dostavbou jadrovej elektrárne Mochovce. Vo vami žiadanom prípade s...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.

Štát zlyhal pri riadení aj kontrole dostavby jadrovej elektrárne Mochovce, tvrdí NKÚ
https://slovensko.hnonline.sk/2263710-stat-zlyhal-pri-riadeni-aj-kontrole-dostavby-jadrovej-elektrarne-mochovce-tvrdi-nku   PRINT RSS


             
Hlavná stránka